AKTUÁLNĚ: Pište připomínky komisi EU proti prodloužení kovidpasů
Podporujeme Deklaraci sester, studentů, IZS, Právníků, Pedagogů a psychologů

Podpisy – strana 2. z 2

(prví část je na straně 1)


Podpisů celkem: 85895 Podpisů lékařů: 2007 Podpisů zveřejněných: 57078


signatáři – podporovatelé (strana 2)

jméno, příjmení, titul město
Petr Spacil, Praha
Tomáš Marszalek, Ostrava
Julie Machová, Bc Jihlava
Blanka Cápalová, Mgr. Říčany
Martin Pajer, Vrané nad Vltavou
Petra Lužná, Bruntál
Tereza Smlsalová, Praha
Pavel Klečka, KRNOV
Helena Trnková, Srubec
Mia Magenheimová, Dobruška
Martina Sazková, Bc. Praha
Hana Sopoligová, Sopoligová Litoměřice-město
Pavel Buřič, Ing. Hrdějovice
Jana Hlatková, Ostrov
Lukáš Duma, Brno
Jan Grusser, Hradec Kralove
Markéta Švarcová, Kladno
František Lasák , Ing. Dolní Lhota
Katrin Zochová, Praha 11
Soňa Budínová, Mgr. České Budějovice
Miroslav Matocha, Ing. Praha - Petrovice
Luboš Navrátil, Ostřešany
Radka Demčáková, Ing. Polanka nad Odrou
Jitka Stranska, Praha 6
Miloslav Krňávek, Lanškroun
Petr Vašek, Brno
Vladislava Tomášková, p. Lhota pod Libčany
Pavel Simerský, Zlín
Jakub Chleboun, MgA, MSc Klumkovice
Iveta Vašková, Brno
Hana Vaďurová, Olomouc
Jana Němečková, Křenek 97
Eva Kaletová, Ing. Vendryně
Jakub Kleinhampl, Praha
Jana Ovšáková, Bruntál
Valerie Faktorova, Mgr. Kaplice
Michal Buřil, Praha
Jan Ort, Ing., CSc Praha
Jaroslav Uhlík, Bohutín
Daniel Rubín, Mgr. Praha
Valerie Fajmonová, Svitavy
Eva Šašková Mikešová, Ptaha 10 - Uhříněves
Ondřej Čech, Ing. Sezimovo Ústí
Jiří Křivánek, Sněžné
Vladimíra Kvapilová, DiS Dobrovice
Viktor Janyška, Bruntál
Petr Svoboda, BBS Praha 5
Kristýna Buršová, DiS. Uherské Hradiště
Květa Urbanová , Votice
Tomáš Hodný, Ing. Hradec nad Moravicí
Jaroslav Šiko, Jirkov (Chomutov)
Eva Bartáková, Žatec
Jaroslav Gruška, Malšovice
Pavel Hudec, Ing Ostrava
Ondřej Sevald , Nižbor
Irena Kubiczková, Třinec
Miloslav Kohout, Žacléř
Veronika Hanzlíková, Ing. České Budějovice
Michael Holtzer, Havířov
Olga Chovančíková, Vsetín
Veronika Reitingerová, Čakov
Jaroslav Pachý, Postupice
Eduard Hrachovina, Olomouc
Rita Zajíčková, Žleby
Jarmila Vybíralová, Brno
Jiří Šafář, Praha
Roman Lahučký, Ing. Dvůr Králové nad Labem
Tomas Mojzis, Poděbrady II.
Barbora Šimáčková, Rapšach
Vít Mikula, Havířov
Miroslav Vojtek, kladno
Iveta Horsáková, Ing., Ph.D. Mladá Boleslav
Jiří Novotný, Nový Bydžov
Eva Davidkova, Mgr Skutec
Katarina Surobcekova, Liptovsky Hradok
Ladislav Machacek, Bilovice nad svitavou 66401
Markéta Rychnovská, Brno
Vladimír Faktor , Kaplice
Jarmila Tesaříková , Nevojice
Petr Marek, Ing. Praha 4
Vladimír Štěpnička, Čechočovice
Škop Oldřich , Louny
Lukáš Pavlech, Orlová
Hana Arabášová, MgA. Ostrava
Zdeněk Audy, Znojmo
Jiří Dratva, Hodonín
Vladimír Haller, Pardubice
Sven Havlicek, RNDr. Praha 2
MICHAELA POŠTULKOVÁ, Mgr. Třinec
Jana Tesaříková , Nevojice
Daniel Jenčuš, Perštejn
Tomáš Hrdoun, Pluhův Žďár - Mostečný
Jan Sorma, Fijnaart
Jaroslava Hulcrová , Kutrovice
Jiří Harmáček, Plzeň
František Šnirych , Olomouc
Kateřina Řiháčková, Mgr. Praha
Hana Zemková, Uherský Brod
Jakub Jaroš, Karlovice
Josef Macháček, Teplice
Tomáš Tesařík, Nevojice
Ivana Novotná, Chomutov
Dana Šubrtova, Kosmonosy
Milan Baginský, Liberec
Jiří Kamas, Zašová
Magda Vašicová, Vašicová Studénka
Jitka Chlumová, Mgr. Semily
Monika Holečková , Útušice
Věra Kratochvílová, Opařany
Michal Hořejší, Opařany
Pavel Lanc, Třinec
Tomáš Ploc, Louny
Martina Grunová, Ing. Jihlava - Horní Kosov
Mirka Vasickova, Senov
Dana Štrynclová , Jablonec nad Nisou
Aneta Kročilová , Zlín
Michal Rösel, Batňovice
Martina Viktorová, Litoměřice
Petr Bárta, Ing. Řevnice
Renáta Michalcová, Rychnov nad Kněžnou
Dana Janatová, Alšovice
Dana Armah, Dis Praha
Radek Meiner, Brno
Lenka Kovalská, Plzeň
Josef Chlum, Ing. Semily
Ivana Hyráková, Brno
Roman Vrba, ing. Rychnov nad Kněžnou
Kateřina Ozank, Luhačovice
Jiří Martinkovič, Vystrčenovice
Yvona Eliášová , Horka nad Moravou
Jaroslav Zetka, Nivnice
Magdaléna Křížová, Dis. Frýdek-Místek
Petr Bárta, Ing. Řevnice
Emil Kalabus, Velká Losenice
Veronika Hůzová, Liberec
Jaroslav Pulda, Košík
Alois Matějíček, Hradčany
Jaroslav Černota, Vizovice
Jakub Benda, Dalovice
Natálie Šafrová, Praha
Alena Dvořáková , Žitenice
Kateřina Ryšková, Mgr. et Mgr. Viničné Šumice
Zdeněk Pantůček, Vysoké Mýto
Aleš Trnka, Čechy pod Kosířem
Michal Macko, Žatec
Petr Svoboda, Havlíčkův Brod
Barbora Vlčková, Miroslav
Miluše Marková, Roudnice nad Labem
David Stojan, Zlín
Petr Kohoutek, Šternberk
Ludmila Graběcová, Ostrava-Zábřeh
Tomas Hendrich, Ing. Praha 6
Jindřich Strapko, Praha
Vladislav Rupert, Blovice
Karolina Petrová, Hrochův Týnec
Jaroslav Hlatký, ING. Znojmo
Šimon Požár, Svitavy
Milada Sedlaříková, Kutná Hora
Václav Bartoš, Mgr. Havlíčkův Brod
Ludmila Pospíšilová, Hrotovice
Jana Matušů , Bc Frýdlant nad Ostravicí
Michal Kárych, Pardubice
Radek Korpáč, Tachov
Roman Ježík, Pardubice
Nikol Vrečková, Ostrava
Marcela Nemravova, Tovačov
Jaroslav Charbusky, Šenov
René Kuchár, Ing. Praha 4 - Chodov
Peter Peteraj, mgr Praha
Simona Strnadová, Uherský Brod
Nikola Vrchotová, Bc. Tábor
Jaroslava Hlatká, ING. Znojmo
Veronika Kohoutková , Šternberk
Jakub Jansky, Praha 5
Mirk mach, Teplice
Zuzana Lacinová, Mgr Králův Dvur
Jan Teplý, Tetov
Marcela Hefferová, Mgr. Ing. Liberec
Jana Smrčková, Příbram 3
Magdalena Servusová, Praha 4
Milan Mlynarič Mlynarič, Kladno
Adéla Žižková, Bystřice u Benešova
Pavel Novotny Novotny, Novotny Horicky
Iva Švecová , Čermná nad Orlicí
Kateřina Beranová, Praha 11
Jana Benešová, Kralupy nad Vltavou
Jaroslav Písko, Český Krumlov
Roman Horňák , Havířov
Jakub Havel, Jablonec nad Nisou
Radka Jirušová, Vysoké Mýto
Zdeněk Augustýnek, Třebíč
Simona Kottová Leová , DiS Bílá Lhota
Václava Majorová, Česká Lípa
Martin Kurka, Plumlov
Martina Jones, Frydek - Mistek
Josef Mišo, Nedašov
Roman Niezgoda, Albrechtice
Radka Švarcová, Ing. Olomouc
Petra Šimková, Plzeň
Natálie Kadlecová, Bc. Praha
František Moric, Ždánice
Radka Procházková, Karviná 3
Pavel Šrubař, Ing. Vítkov
Veronika Rusičova, Lom
Daniela Brázdilová , Ing. Vojkovice
Martin Karlík, Praha
Petr Dorotík, Dolní Bousov
Tereza Pyszková, Třinec
Lucie Morongová , Ing. Tachov
Renata Frimlová, Mgr. Náchod
Petra Pilařová Boháčková, Mýto (okr. Rokycany)
Petr Švarc, Třebíč
Jan Pyszko, Třinec
Stanislav Kofroň, Ing. Polešovice
Jan Kukačka, Čerčany
Lucie Malounová, Mgr. Zlín
Daniela Suchardová, DiS. Vrdy
Marek Netolický, Bylany 78
Jolana Prokopová, Tábor
Lubomír Šinkyřík, Tvarožná 202
Zuzana Navrátilová, Bc. Bystřice pod Hostýnem
Martin Dušek, Dvůr Králové nad Labem
David Baloun, Milovice
Daniela Záhoráková, RNDr. Praha 9
Karel Vasiliev, Ostrov nad Oslavou
Eva Masopustová, Zlín
Martina Honskusová, ING Žamberk
Lukáš Stránský, Jablonec nad Nisou
Veronika Cedlová, Rakovník
Jana Bařinová, Hodonín
Renata Winkler, Bc. Zlatá
Pavel Rambousek, Lysá nad Labem
Ondřej Záruba, Ing Čelákovice
Jolanta Beránková, Praha-Koloděje
Milan Kozák, Prostějov
Marek Sivák, MArch Plzeň
Michal Kovářík, Nový Bor
Milada Švarcová, Bc. Semice
Ondřej Bušek, Kdyně
Růžena Hrdličková, Pardubice
Radek Šorf, Semily
Marie Hanušová, Velké Březno
Vladimíra Gallasová, Zlín
Natálie Šnajdrová, Mladá Boleslav
Andrea Matoušová, Ing. Jaroměř
Šárka Sedláková, Podolí u Brna
Aleš Janatka, Jičín
Jan Sucharda, Čáslav (Kutná Hora)
Vovesny Milan Milan, Milan Skrben
Pavel Jaroš, Mgr. Plzeň
Ivana Sedlářová , Úvalno
Lenka Myšková, Bc. Mladá Boleslav
Vlastimil Kott, DiS 783 21 Bílá Lhota
Petr Krsička, Bc. Holýšov
Dmytro Zinkovskyy, Praha 8
Simona Bochňáková, Mgr. Ostrava - Pustkovec
Blanka Fricová, Ing. Tábor
Věra Švedová, Vrbátky
Patrik Mareš, Ratibořské Hory
Nikola Víšková, Vodňany
Oto Voborský, Ing Praha
Karel Urban, Bošovice
Milan Duda, Nový Vestec
Michal Coufal, Přelouč
Aleš PETR, ČÁSLAV
Markéta Holišová, Mgr.A Rožnov pod Radhoštěm
Kateřina Folbrechtova , Slaný
martin plutnar, chotěboř
Antonín Sedlář, Úvalno
Anna Lupoměská, Košťany
Pavla Kurova, Jalubi
Radek Sedlák, Podolí u Brna
Václav Pokorný, České Budějovice
Iva Šimáková, Praha 8
Petr Frömmel, Růžová okres Děčín
Miroslav Novák, Havlíčkův Brod
Jan Horak, Mgr Zdobnice
Alena Vlasáková , Město Touškov
Blanka Nováková, ing Korenov
Ivan Kopec, Praha 4
David Kudláček, Ing. Ostrava
Nicola Kochrdová, Ing. Litoměřice
Alena Rážová, Bělčice
Antonín Černý, Doubravčice
Ivo Schwarz, Ing., Ph.D. Hořovice
Michal Trnka, Brno
Karel Kremser, Ostrava - Výškovice
Vladislava Janochová, Strakonice
Jitka Charvátová, Mgr. Praha
Miroslava Martinkovičová, Vystrčenovice
Dana Hanáčková, Brno
Lenka Korcová , Ing. Sušice
Marek Frnka, Zašova
Silvie Prosecká, Bystřice nad Pernštejnem
Marcela Urbanová, Bošovice
Richard Ullmann, Kadaň
Antonin Steffan, Mestecko Trnavka 297
Jana Bystřická , Kyjov
Petr Havel, Havlíčkův Brod
Alexandra Schrollová, Praha 5 - Smíchov
Martina Lepšová, Javornice
Lenka Havlíčková, Ing. Bradlec
Olga Chovančíková, Vsetín
Jitka Spurná, Prostějov 1
Adéla Halfarová, Bc. Olomouc
Lukáš Sedláček, Ing. Kroměříž
Vladimír Ling, Ling Praha-zbraslav
Zdenek Mikyna, Praha
Kamil Jarmara, Znojmo
Jan Vavříček, Jakartovice
Luboš Váša, Svatava
Pavel Helcl, Mgr. DiS. Libkovice pod Řípem
Miloslav Doleček, Mladá Boleslav
Zdenka Vavříková, Nový Jičín
Aneta Hoffmannová , Turovec
Martin Skládal, Konuce
Kateřina Vavříčková, Jakartovice
Hana Janouchová, České Budějovice 4
Rostislav Simon, LITOMĚŘICE - PŘEDMĚSTÍ
Alena Dimitriu, Krnov
Karolína Bokůvková, Dis Jakartovice
Tomáš Zelenka, Mgr. Merklín
Pavel Huška, Žamberk
Věra Frančeová, Humpolec
Jana Čevelová, Šebrov
Martina Gebarová, Mgr. Frýdek - Místek
Martina Horáková, Ing. Dlouhý Most
Lenka Pešlová, Písek
Blanka Štěpánová, JUDr. Kramolna
Michal Kropáček, Ing. Ostrava
Diana Stodůlková, MUDr. Uherské Hradiště
Jan Kobza, Litovel
Artur Lysak, Litoměřice
Martina Šelejová , Mgr. Čelákovice
Miroslav Kašpar, Bělá pod Bezdězem
Dagmar Páleníková, Opava
Pavel Ďurina, Pan Sokolov
Petra Chalupová, Ing. Rožnov pod Radhoštěm
Milan Janouch, České Budějovice 4
Martin Lipenský, Třemošnice
Milan Marek, Praha
Lukáš Němčík, Bystřice pod Hostýnem
Jan Fialka, Kochanky
Markéta Piloušková, Prachatice
Timea Blendowská, DiS Ostrava
ALENA VRTALOVÁ, Trutnov
Šárka Hrdličková , Bc. Praha 8 - Libeň
Marcela Sedláčková, Svitavy
Pavel Skřivan, Plzeň
Jaroslav Šiko, Jirkov (Chomutov)
Marie Pavoničová, RNDr Brno
Karolína Nevrlá , Ostravice
Oldřich Kopřiva, Valašské Meziříčí
Jiří Jedlička, Bílovec
Martin Minks, Brno
Igor Minjarík, Lanžhot
Dana Žatková, PaedDr., PhD. Ostratice
František Jiráček, Osík
Dominika Mertová , Janovice
Michal Havlik, Pribram
Vladimir Schodelbauer , Mgr. Hlavní město Praha
Roman Mýt , Krnov
Přemysl Beneš, Bohuňovice
Vera Vizelka, Praha
Ludmila Kučerová, Borová u Poličky
Martin Kresta, Ing. Ostrava
Miroslav Kůsa, Ing Horní Lhota
Ivana Gruberova, Rájov, Zlata Koruna
Jan Roudný, Lomnice nad Popelkou
Markéta Nováková, Velké Pavlovice
Jaroslav Bartoš, Ústí nad Labem
Agáta Turkova , Hořice
Petr Kešek, Lužec nad Vltavou
Jan Kodet, Beroun
Václav Bárta, Jablonné nad Orlicí
Václav Erba, Plzeň
Jaroslav Chaloupka, Hostinné
Milena Nedvědová, Dvůr Králové nad Labem
Jitka Musilová, Musilová Havlíčkův Brod
Jaroslava Čapková, Bc. Litoměřice
Lucie Kalčíková Kalčíková, Praha
Lucie Czerná, Mgr. Třanovice
Pavel Michalec, Rychnov nad Kněžnou
Zdeněk Marván, Praha 11
Petra Balušková, DiS. Klatovy
Jana Vaňková, Nová Včelnice
Petra Pošvářová, Sezimovo Ústí 2
Gustav Kysilka, Mariánské Lázně
Vladimíra Hodulová, Šumperk
václav silovský, Nepomuk
Magda Šigutová, Ostrava
Radek Černý, Neratovice
Věra Lipenská, Třemošnice
Helena Wau Lehoučková, Praha
Martina Bártová, Havlíčkův Brod
Zdeňka Benešová, Bohuňovice
Dalibor Rusnok, Šenov
Šárka Tomanová, Třebíč
Lukáš Horáček, Ostrava-Svinov
František Volkmann, Křenovy
Václav Viktora, České Budějovice
Věra Turoňová, Kroměříž
Libor Máša, Uherské Hradiště
Zuzana Pohlová, Mgr. Brno
Lucie Černá, Praha
Pavla Pěčkova, Kuřim
Tomáš Hudec, Drahanovice
Jaroslav Krejza, Ing. Litoměřice
Jiří Halbrštat, Ústí nad Labem
Katerina Machackova, Belfast
Hana Pedersen Budigova, Mgr. Jimramovské Pavlovice
Pavlína Wastlová, Putimov
Zbyněk Krumnikl, Řícmanice
Zoe Lutonská, Ing. arch. Bělotín
Karel Hlavatý, Jablonec nad Nisou
Martin Látal, Mgr. Olomouc
Milena Mojzešová, PaedDr. Praha
Iveta Králová Králová, Králová Ústí nad Labem
Václav ŠMÍD, Most
Petr Lang, Mladá Boleslav
Monika Šimonová, Opava
Pinkasová Jana, Pardubice
Jana Kovářová , Červenka
Jaroslav Krejza, Ing. Litoměřice
Miroslava Hegerová, Dolní Studénky
Pavel Ďucha, Bc. Dvory nad Luznici
David Žažo, Bc Chomutov
Šárka Šlehoferová, Stod
Lenka Baráková, Soběkury
Václav Šafránek, Besednice
Petr Příkazský, Přerov
Daša Rakovanová , Brno
Ludmila Lacigová, Napajedla
Vít Stárek, Frýdlant
Vàclav Grosman, Praha 10
Marcel Daniel, Rýmařov
Libor Vajčner, Rohatec
Renata Pavlištová , Liberec
Lada Bártová, Zbenice
Eva Zoubková, Dobříš
Zdeňka Koudelková, Černožice
Alena Vaňková, Havlíčkův Brod
Zdeněk Grosman, MUDr. Ústí nad Labem
Daniel Dryšl, Blansko
Eva Vicanová , Ostrava
Tomáš Zelinka, Beroun 2
Helena Stolarzova, Ing. Budišovice
Jaroslav Dvořák, Písek
Marek Buneš, Zliv
Pravoslav Dorda, Dolní Bečva
Teodor Schödelbauer, České Budějovice
Luboš Koval, Bc. Liberec
Pavel Vavřík, Jindřichův Hradec
Oldřich Sova, Ostrava
Miloslav Klášterka, Bc. Mělník
Marie Eiblova, Cesky Krumlov
Jan Jura, Olomouc - Lošov
Klára Braunšlegerová, Brno
Vít Folbrecht, Slaný
Barbora Smutková, Praha
Marika Kroliczková, Mgr. Havířov
Jiří Vican , Ostrava
Irena Zahrádková, PharmDr Konětopy
Václav Grosman, Praha 10
Stanislav Tóth, Praha
Ivan Titor, doc. Mgr. Ostrava
Jarmila Exnerová, Žandov
Jiří Nor, Vratimov
Milan Ticháček, Kdyně
Veronika Mimrová, Ing Světice
Diana Jedličková, Stochov
Pavel Janšta, Mgr. Vodňany
Zdeňka Prunerová, Plzeň
Jan Ševčík, Praha
Jana Eflerová, Mgr. Doubravička
Petra Houbanová Houbanová, Houbanová Křenovice
Marcela Pllešovská, Bc., MBA Desná
Michal Pokorný, Mgr. Brno
Pavla Holubcová, Vsetín
Marcela Bílková, Trutnov
Jarmila Kalousková, Sobotka
Romana Hochmannova, Sligo
Daniela Kubičinová, Klimkovice
Miroslav Veselý, RNDr. Brno
Dagmar Kopáčková, Praha
Miroslava Kolářová, Český Krumlov
Pavel Kvarda, Ing. Brno
Martina Matějková, Ing. arch. Tišnov
Ludmila Dušková, Blansko
Tereza Křístková, Kopřivnice
Tomáš Kubičina, Klimkovice
Eva Blahutova, Vratimov
Hana Václavíková, Mariánské Lázně
Rudolf Efler, Doubravička
Svitlana Ticháčková, Kdyně
Leo Exner, Radeč
Klára Hojková, Mgr. Praha
Šárka Meluzínová, DiS. Lobodice
Marian Unetic, Rokycany
Pavel Burget, Kunžak
Pavel Minárech , Podivín
Vladimír Kropáček, ing. Nové Město nad Metují
Radek Povejšil, Povejšil Praha 3
Denisa Hlobilová , Mgr. Brno
Kristian Bušta, Horní Libchava
Jitka Smištíková, Střelice
Václav Pospíšil, Terezin
Romana Chobotská, Bc. Tišice
Jiří Šilhavý, Bc. Kličín
Marie Hozová, Mgr ZLin 5
Ivana Adamcová, Bc., DiS Kolín
Petra Králová, Všejany
Edita Hofmanová, Uničov
Michal Kynstler, Přerov Přerov II-Předmostí
Martina Kubátová, Bc. Havlíčkův Brod
Alena Hrazdirová, Brno
Kamil Vladyka , Beroun
Alana Pospíšilova, Terezin
Lukáš Lojín, Ing. Loket
Vítězslav Vaculík, Znojmo
Veronika Šašková, Praha
Radek Kyselovský, Nový Bor
Marie Šemberová, Řepčice 12, Třebušín
Ilona Novotná, Kladno
Ctirad Bžoněk, Rohatec
Ivan Vohánka, Mgr. Brno
Dušan Matejik, Matejik Kroměříž
Dušan Čevela, Ing. Blansko
Luboš Maťha, Praha
Andrea Chaloupková, Hostinné
Lucie Kubesova, Olomouc
Martin Steček, Mgr. Opava
Vlastimil Veselý, Ing. MBA Ph.D. Brno
Pavel Hanzlík, Trhové Sviny
Šárka Erbenová, Liberec
Lenka Rozsypalová, Bc. Raduň
Jana Krestová, Ostrava
Pavlína Štefanková, Ing. Bukovec
Josef Frýds, Ing Praha
Aleš Dolan, Rabštejnská Lhota
Milan Havel, PhDr. Praha 12
Filip Eliáš , Puklice
Roman Martinák, Ostrava
Zdenka Vodrazkova, Liberec
Eva Štelclová , Brno
Olga Králíková, Praha 6
Martin Frolda, Římov
Václav Melichar, Ing. Třebíč
Daniel Dragon, Ostrava
Helena Bayerová, Lhota
Jarmila Glaslová , Plzeň
Klára Kašová, MgA. Unhošť
René Sládeček , Frýdek-Místek
Pavla Titorová, Mgr. Ostrava
Jiří Havlíček, Jablonec nad Nisou
Petra Šandová, Bc., DiS. Nová Pec (Jihočeský kraj)
Pavlína Zámorská, Valašské Meziříčí
Zlatuše Musilová, Karlovy Vary
Dagmar Janebová, Bc. Švábenice
Lucie Bartková, Ostrava
Vít Dolejší, prof. RNDr. Ph.D DSc Ruda
Daniela Fainová, Postřekov
Andrea Weberová, Hradce
Iva Pryclová, Třešť
Jaroslav Nosek, Protivín
Jiří Havel, Hrádek nad Nisou
Stanislava Hanušová , Mirotice
Martin Ječmen , Hranice
Jana Bartošová, Přepeře
Kateřina Nováková, Praha
Zbyněk Pilař, Bc. Bukovinka
Jaroslav Čagánek, Ing. Přerov
Ivan Viktorin , Slavičín
Filip Schneedörfler, fabrikant Žandov
Monika Mostecká, Sluštice
Alena Rešová, Most
Blanka Charvátová, Praha
Bohumír Janko, Bc Hradec nad Svitavou
Pavel Hrbáč, Pan Obkladač Louny
Pavel Brož, Olomouc
Milan Milan, Plzeň
Jiří Špidra, Karlovy Vary
Radomír Fňukal , Dalešice
Kateřina Dachová, Brno
Tomáš Valík, Zábřeh
Helga Svobodová, Ing. Staré Sedliště
Josef Svoboda, Ing. Staré Sedliště okr Tachov
Radoslav Nejedlo, Malá Skála
Petra Piňosová, Napajedla
Jan Ornst, Sanitář Prachatice
Eva Kreuzmannová, Palkovice
Miroslav Lapka , Ing. Louny
Petr Šulc, Ing. Praha
Alexandra Šlesingerová, Mníšek pod Brdy
David Kovář , Praha
Vít Gotzmann, Ostrava
Zdenka Kapsová, Mgr. Kopřivnice
Romana Hainová, Bc. Bakov nad Jizerou
David Bém, Ing. Hradec Králové
Petra Halcinová, Kolšov
Pavel Vávra, Horní Heřmanice
Tomáš Kopal, Přerov
MARIE MASKOVA, DŮCHODCE Besednice
Kamil Roztočil, Kunčice pod Ondřejníkem
Anna Kotrčová, PhDr. Karlovy Vary
Lenka Řezníčková, Ostrov
Leoš Salaba, Liberec
Aleš Kořínek, Praha
Roman Blažek, DiS Staňkov
Ivana Žahourová, Ing. Mgr. Ph.D Brno
Luboš Audes, Mgr. Hrádek u Rokycan
Dobra Janotová, Mgr. Brno
Veronika Herrmannová, Krumvíř
Petr Hovězák, Zastávka u Brna
Markéta Pišková, Mgr. Sedlec-Prčice
Žanna Karasová, Praskolesy
Jiří Křemeček , Semily
Lucie Kabrhelová, Mgr., DiS. Praha
Richard Pešek, Kamýk nad Vltavou
Patrik Meluzín, Lobodice
Michaela Smejkalova, Děčín
Petr Prečan, Velký Týnec
Jiří Křemeček , Semily
Vít Borýsek, Ing. Hluk
Barbora Tembo, Mgr. Kopřivnice
Václav Vlček, Sezimovo Ústí
Jiří Křemeček , Semily
Aneta Zitkova, Blizejov 208
Lucie Koblížková, Havířov
Iva Dušková, Mgr. Dobříš
Jiřina Račáková, Drmoul
Jana Fanfule, Brno
Barbora Černá, Budyně nad Ohří
Tomáš Fukátko, Ing. Slapy
Monika Frydrychová, ING OSTRAVA
Tomasz Dudys, Hrádek
Leoš Štryncl , Jablonec nad Nisou
Tomáš Růžička, Loučná nad Desnou
Pavel Poštulka, Ostrava
Milan Janu, Pribram
JAN ŽÍDEK, Frýdek Místek
Stanislav Brummer, Ing. Drásov
Petra Némethova, Ing. Chrastava
Anton Németh , Chrastava
Tomáš Vodička, Děčín
Vendula Tesařová, Praha
Petr Odvářka, Mgr. Brno
Petr Lát, Bílý Kostel nad Nisou
Romana Beštová, Kunějovice
Marie Bolfová, Opava
Milan Urban, Praha
Petr Seménka, Ing. Staré Město
Johana Soldánová, Praha
Zdeněk Nádeníček, Mgr. Adamov
Jitka Čáslavová, Březnice
milan Chab, Dolní Poustevna
Václav Pleskot, Lubenec
Svatopluk Malík, pan Hranice
Marie Seménková, Ing. Staré Město
Aleš Kocián, Ing. Zašová
Marcela Vrubelová, Mgr. Soběchleby
David Kahánek, České Budějovice
Antonín Černík, Praha
Milan Karaba, Lubenec
Eva Kaprálová, Mgr. Vysoké Veselí
Jana Hanzlíková, Střížov 81
Miroslav Čepický, Přestice
Radim Hrstka, Šebrov
Lenka Dvořáčková, České Meziříčí
Lukáš Urbánek, Ing. Zlín
Jana Čečková, Planá
Eva Kučerová, Karlovy Vary
Simona Baronová Baronová, Baronová Ostrava
Jolana Kubieńová , Mgr. Volary
Lukáš Mareš, Ing. Český Brod
Hedvika Nováková, Pardubice
Enzo Essenza, doc. Praha 6
Petr Mráz, Tlučná
Věra Nováková, Náchod Česko
Irena Mede, Mgr Kačice
Michaela Knolová, Semily
Lucie Kirschová, Ing. Chomutov
Stanislav Sobek, MVDr. Jindřichův Hradec
Renata Ťulpová, Bludov
Soňa Vitulová, Uherské Hradiště
Martin Citriak, Čelákovice
Witold Biernat, Mgr. Český Těšín
Anna Šebestíková, Kroměříž
Dagmar Koňaříková, Mgr. Dobšice
Zuzana Holečková, Praha Běchovice
Pavlína Gebauer , Ostrava
Andrea Vašáková, Mgr. České Budějovice
Miroslava Jančová, Ing. Frýdek - Místek
Gabriela Sittová, Horní Rokytá
Alexandra Marešová, Český Brod
Petra Burgerová, Chomutov
Michal Vítek, Hořičky
Miroslav Polach, Ing. Chrudim
Markéta Kindlová, Mgr. Beroun
Ivana Kárová, České Budějovice
Kajetán Kučera, Ostrava-Svinov
Lucie Fišerová, Fišerová Jablonné nad Orlicí
Pavel Lipový, Ing. Havířov
Jakub Adamczyk, Roztoky
Martin Kostříž Kostříž, Kostříž Jindřichův Hradec
Eva Prokopová, Frýdek-Místek
Jiří Matyščák, Ing. Rožnov pod Radhoštěm
Bohumil Čefelín, Horní Nerestce
Iva Herzanová, Mgr. Brno [1186]
Lenka Benediktová, Lubenec
Jana Benáková, Světlá nad Sázavou
Filip Kudelka, Havířov
Libor Mareš, Mladá Vožice
Zdeněk Dobrovolný, Opava-Kylešovice
Roman Šimeček, Ing. Brno
Soňa Vitulová, Uherské Hradiště
Jana Tučková, Spálené Poříčí
Hana Vávrová, Dis Plzeň
Petra Široká, Trutnov
Josef Vykoukal, Mgr. Boskovice
Monika Bystroňová, Ostrava
Magda Dzjapková, Růžená
Hana Lazárková, Dačice
Vladimír Mrňák, Kyšice
Václav Skopal, Plesná
Eva Merico, Mgr. Dott. ssa Mohelnicr
Martina Hrušková, -- Praha
Hana Sovová, Zákupy
Miroslav Stoklasa, Ostrava
Miroslav Ševiola, Vítkov
Renáta Benešová , Lipová u Šluknova
Jaroslava Hepnerová, Kadaň
Bronislav Stolarz, Vítkov
Radek Brynda , Praha
Martina Čechová , DiS. Humpolec
roman rychtr, Vrchlabí
Jana Rodová , Plzeň
Miroslav Holík, Odry
Libor Chrudina, Mgr. Litovel
Miloš Kudrna, Hradec Králové
Lenka Květová, Sokolov
Jiří Císař, Praha 5
Petr Balíček, Horažďovice
Martin Hájek, Pardubice
Petra Moravčíková, Větřní
JAN CVAK, OSTRAVA
Vlaďka Prosserová, Bc. České Budějovice
Gabriela Kociánová, Ing. Valašské Meziříčí
Jiří Ševčík, Lysice
Viliam Lauf, Napajedla
Jan Otta, Křešice
David Hořánek, Nedomice
Hana Grygarčíková , Bc. Opava
Iva Císařová, Praha
Eva Slezáková, Hlubočky
Petr Brož, Ing. Kladno
Vladimír Roháček, Ivančice
Radek Šimon, Ing Bakov nad Jizerou
Martina Lohaczová, Hora svaté Kateřiny
Jana Toman, Český Těšín
Lenka Michnová, Frýdek-mistek
Alice Nováková , Zlín
Vlastimil Nešetřil, Ing Znojmo
Milan Setíkovský, Ing. Liberec
Veronika Zapletalová, Míkovice
Miroslav Kadleček, Mimoň
Daniel Joska, Brno
Michal Kus, Teplice
Michaela Muchová, Bc. Tachov
Helena Baranova Baranova, Baranova Praha 9.cerny most
Karel Dušek, Horní Pěna
Jaroslav Tříska, Rumburk
Kateřina Šmitáková , Mírov
Savitri Braunová, Mgr. Praha 2 - Vinohrady
Václav Třeštík, Dobrá Voda u Českých Budějovic
Tomáš Zapletal, DiS Ostrava
Marian Adamczyk, Ing. Rychvald
Kristýna Ondrášová , Bc Ostrava
Lucie Brožová , Praha
Adéla Valůšková, Ostrava
Soňa Kuthanová, Kuthanová Káraný
Aleš Kocián, Ing. Zašová
Jana Částkova, Ing. Rožmitál p. Tr.
Ladislav Hemerka, Mgr. Chrudim
Olga Janková , Hradec nad Svitavou
Lenka Hlaváčová, Mgr Pelhřimov
Petr Vavřička, Praha
Zdeněk Kučera, Beroun
Jan Staněk , Frydek Mistek
Matouš Verner, BcA Mnisek pod Brdy
Lenka Nováková, Kozolupy
Pavel Řeháček, Krnov
Jan Slezak, Doubravy
Dana Šmídová, Kozlovice
Denisa Stojkova , Sokolov
Pavla Maršalková, Orlová
Aleš Klus, Dolní Lomná
Miroslav Janjuš, Opava
Libor Merta, Baška
Lucie Moudříková, Praha
Jiří Valachovič, Mgr. Horní Bříza
Petr Špinar, Ing. Havlíčkův Brod
Lenka Panska, Ing. Hodonin
Radek Shejbal, Ing. Louny
Viktor Maršalka, Orlová
Lenka Neumannova, Praha
Petra Poštulková, Ostrava
Helena Svobodová, Bc. DiS. Přerov
Zora Machartová , Mgr. Liberec
Aneta Aneta, Aneta Semily
Eva Verebová, Poděbrady
Vlasta Sušerova, Bechyně
Gabriela Morgan, Mgr. Frydek-Mistek
Radek Tunka, Vojnův Městec
Pavla Kalusová, Fryčovice
Hana Ghanemová, Brno
Luboš Král, Mníšek pod Brdy
Tomáš Jindřich, Byškovice
Tatana Janjušova, Opava
Jan Fridrich, Praha 3
Klára Šístková, Chomutov 3
Viktor Obrusník, Strahovice
Mariana Tomanová, Praha
Radek Mottl, Ing. Praha
Jan Limberk, České Budějovice
Pavla Jalůvková, Zubří
Jana Uchytilová, Praha
Marek Hladný, Mgr. Slatinice
Vít Tichoň, Brno
Kateřina Říhová, Bc. Praha
Pavel Šotola, Dubicko
Zdeněk Smejkal , Velké Meziříčí
Lucie Humplová, DiS. Zbuzany
Erika Krejčová, Praha 4 - Kamýk
Pavla Jedličková, Lobodice
Miluše Keistová, Kostomlaty nad Labem
Ivana Ivana, Litvínov
Vítězslav Zuvač, Nejdek
Milan Štěpán, Smržovka
Monika Konečná, Havířov
Robin Groda, Opava
Jitka Binova, Brno
Pavla Peterková, Ústí nad Labem
Karel Michálek, Václavice
Magdalena Nešetřilová, Znojmo
Kateřina Fritzlová, Mgr Žamberk
Marek Bartoška, Pardubice
Ludmila Valná, Mgr. Brandýsek
Martin Tregner, Cvikov
Jiří Nesrsta, Ing Orlová
Gabriela Klihavcová, Dubí
Petr Vyleťal, Kratonohy
Simona Rychlá, Opava
Pavla Popeláková, Ing Rychnov u Jablonce nad Nisou
Monika Kliková, Chotoviny
Dagmar Viktorová, České Budějovice
Josef Kába, Liberec 1
Dana Hanusova Hanusova, Hanusova Brno
Denisa Horáková, Záryby
Michal Pospíšil , Terezín
Jan Novotny Novotny, Ssmily
Vít Tichoň, Brno
Petr Košek, Ing. Praha
Fryčková Zuzana Zuzana, Zuzana Dobřany
Radka Chrudinová, Litovel
Andrea Marešová, Mgr. Poděbrady
Pavlína Divecká Divecká, DiS. Velké Heraltice
Kazimír Sikora, Petrovice u Karviné
Pavel Polak, Soběslav
Prokop Daniel, Bc. Vrchlabí
Otakar Berežný, Dolany u Olomouce
Aleš Černý, Oslavany
Selyaydin Yumer, muž Stráž pod Ralskem
Petr Prošek, Kladno
Vladislav Jurutka, Ostrov
Alžběta Navrátilová, Mgr. Zábřeh
Josef Štěpánek, PhDr. Pardubice
Dorota Kubova, Ing. Mgr. Praha
Milan Widla , Mgr Buková u Příbramě
J Růžičková, Ing Předklášteří
Pavel Hapala, Záběhlice
Tomáš Korner, Ing. Ostrava
Katrin Steinvaldová, Praha
Radek Kurc , Hostivice
Václav Bouda, Ing. , DiS.
Marcel Gallas, Zlín
Radomira Smetanova, Zdar nad Sazavou
Rudolf Bauhof, Chomutov
Jindřich Adamec, Hlučín
Jana Adamczyková, Rychvald
Lukáš Gremlica, Jiříkov
Jiří Trojan, Ing. Lysice
Jana Sedláčková, PhDr. Praha
Hana Tomíčková , Lánov ú Vrchlabí
Petr Velíšek, ing Praha
Alena Foster, MBA Praha
Markéta Zacharová , Písek
Rostislav Květoň, Těšetice
Adrian Kolek, Karvina
Eva Mištová, Teplice
Pavel Linhart, Bc Jirkov
Šárka Danišková, Čučice
Edita Bártíková, České Budějovice
František Mayerhofer, Dvůr Králové nad Labem
Miloš Vereb, Poděbrady
Hana Šafaříková , Žiželice
Marie Šmejdova, Holotín
Martin Dolejší, Nová Včelnice
Romana Drimlová, Česká
Lukáš Pavlík , DiS Statenice
Veronika Prokopová , Bc Frýdek-Místek
Silvie Vašíčková, Mgr. Loděnice u Berouna
Jana Nemcova, Praha
Matouš Kůžel, Opava
Pavel Drbohlav, Děčín 1
Olga Seifertová, Brno-Řečkovice
Vojtěch Zahradník, Česká Bříza
Zdeněk Moravec, Mgr. Víska 66, Chotěboř
Emil Velgos, Žermanice
Drahomir Klonga, Praha 9
Dominika Adamcová , Poběžovice
Eva Dolejší, Nová Včelnice
Laura Rzuchovská, Karviná
Gabriela Smoleňáková, Mgr. Benešov nad Černou
Vladka Fialova Fialova, Fialova Lomnice u Tišnova
Hana Grossová, Oslavany
Petr Jiránek, Sokolov
Michaela Krügerová, Mgr. Bc., Ph.D. Karlovy Vary
Martina Hronová, Ing. Nymburk
Eliška Eliška, DiS Brno
Petra Ježková , Kamenice, Herálec
Karel Drobný, Šluknov
Šárka Balaštík, Lovosice
Lucie Balogh, Oslavany
Michal Smetana, Žďár nad Sázavou
Zdeňka Halodová Šamánková, Mgr. Kroměříž
Petra Alethea Čížková, Nýrsko
David Krummer, DiS. Praha
Jana Moravcová, Strahovice
Tereza Scharfová, Ing. Horní Police
Jindřich Lukavský, Plzeň
Jaroslav Ziemniok, Havířov
Vojtěch Čanda, Plzeň
Marek Vítovec, Liberec
Zdeněk Tůma, Bc. Otnice
Klára Řehulková , Prostějov
Martin Medlík , Praha 2
Vítězslava Plchútová, Hovorany
Pavel Houska, Kardašova Řecice
Ladislav Zlatohlavek , Brniště
Alena Hamrlová, PhMr Přeštice
Jiří Langr, Česká Lípa 1
Radim Vašíček, Břeclav
Martina Ducháčová, Červený Kostelec
Šárka Nová, Mgr. Kralovice
Martin Hejl, Mgr. Nučice
Lubomír Dunovský, Strakonice
Ľubica Majkusová, Ing Praha 4
Jana Veberová, Mgr. Vševily
Gabriela Zelinkova, MVDr. Frenštát pod Radhostěm
Hana Štěchová, Žďár nad Sázavou
Helena Laštovičková, Ing Trutnov
Ivana Tittelbachová, Ostrov
Josef Fišer, Veselí nad Moravou
Bohuslav Ulčák, Frenštát pod Radhoštěm
Irena Jagošová , Ing. Havlíčkův Brod
Luboš Veselský, Dis Úprkova 3692, Kroměříž
Petr Cvan, Olbramovice
Pavel Zmeškal, Pelhřimov
Jaromír Uvíra, Štramberk
Jana Studenovská, Praha 8
Hana Pírková, Drválovice
Tereza Poláčková, Mgr České Budějovice
Kateřina Freithová, Bc. Baška
Marta Ornstová, Křižany
Marta Skalická, Praha
Hana Zahradníková, Česká Bříza
Robin Rozsypal, Bc Kujavy
Petr Vovreček, Petrovice
Martin Melichar, Plzeň
Daniela Smreková, Bc., DiS. Poděbrady
Zuzana Genčurová, Šumperk
Eva Vršecká, Praha 5
Pavel Kříž, Lovečkovice
Barbora Břinková, BcA. Dis. Loděnice
Tomas Kvetoun, Bavorov
Zdeněk Dostál, Křenovice
Jana Vodičková, Kostelec nad Labem
Pavlína Linhartová, Heřmanův Městec
Lucie Vlčková, Mgr. Choryně
Daniel Malovaný, Uherské Hradiště
Marta Pařenicová, Vsetín
Pavel Poláček, České Budějovice
Lucie Lastuvkova, Praha 5
Kamila Ferková, Bc. Plzeň
Kateřina Šilhanová, Bowness-on-Windermere, UK
Petra Štěpánková, Mgr Světlá nad Sázavou
Ladislav Kraus, Jilemnice
Alena Panešová, Brno
Jaroslava Verešová, Rotava
Jan Spívala, Opava
Marek Rada, Vochov
Jakub Watzek, Ing. Praha 6
Ester Grebeňová, Buchlovice
David Brabec , Mládežnická
Norbert Hampl, Rychnov nad Kněžnou
Radim Bednář, Unhošť
Vít Malypetr, Blatno
Dana Varmužová , Cheb
Renata Černošková, Mgr. České Budějovice
Ondřej Sládeček , Frýdek-Místek
Marcela Dymešová, Rožmitál pod Třemšínem
Renata Čmeliková , Katusice
Naděžda Javůrková, Ing. Tři Sekery
Anna Skálová, Liberec
Karolína Kolaříková, Nový Jičín
Kamil Sirůček, Příbram
Jonas Gabriel, Bc. Brno
Jana Fejfušová, Ústí nad Labem
Petra Neguczová , Teplice
Daniel Palko, Cheb
Antonín Skýpala, Bystřička
Martin Klofanda, Ing Říčany
Michal Fulem, prof. Ing. Ph.D. Roztoky
Milena Pokrývková, Bc. Hulín
Roman Vyroubal, Prostějov
Petr Lhoták, Ing. Dřísy
Aneta Hlaváčková, Ing. arch. Plzeň 8-Černice
Lenka Valášková, Mgr. Brno
Denisa Havlíčková, Ing. Poděbrady
Ondřej Gajdík, Hodonín
Petra Vymazalová, Chlumec
Kateřina Hrbáčková, Bc Uničov
Miloslav Mučička, Ing. Jeneč
Antonin Vok, Teplice
Eva Stejskalová , Pardubice I
Monika Doležalová, Kořenov
Vojtěch Zechner , Ing., Ph.D. Karlovy Vary
Zuzana Mičolová, Hradec Králové
Simona Dubnova, Zdiby
Martina Drápelová, Plzeň
Lenka Jedličková, Mgr. Stod
Miroslav Doubek, Příšov
Fatima Hassouna, doc. Mgr. Ph.D. Roztoky
Tomáš Luftschitz, Předonín
Rita Rozkovcová, Mgr Jablonec nad Nisou
Jan Čmiel, Ing. Brno
Jarmila Benková, Bruntál
Petra Fuková, Mgr. Hluboká nad Vltavou
Barbora Piontková, Piontková České Budějovice 3
Jiří Zbořil, Kroměříž
Václav Šesták, České Budějovice
Jiří Houf, Ing. DiS. Doubravník
Martin Kacíř, Stonava
Jiří Macinauer, Praha
Martin Gregor, Železný Brod
Jana Franková, Havířov
Jiří Toroň, Havířov
Lucie Kopálková , Bc Kuřim
Veronika Králová, Náchod
Pavel Mikša, Ing. Přelouč
Jiří Jajčík, Keteň
Marek Vašica, Hořovice
Michal Kruliš, Kutná Hora
František Doležal, Luže
Radovan Švihálek, Velké Meziříčí
Jiří Rýc, Ing. Tábor
Petr Zemek, Duchcov
Tomáš Hradílek, Ing. Přerov
Jitka Černá, Ing. Kralupy nad Vltavou
Pavel Přibyl, Teplice
Brokešová Brokešová, Brokešová Praha 3
Martin Mandel, Ing., CSc. Praha
Petra Hénarová, Šternberk
Svatoslava Lesonická, Moravský Krumlov
Jan Brát, Lodín
Alenam Riziky , Dobsice
Jaroslav Selement, Mníšek pod Brdy
Zora Fuksová, Praha
Jaroslava Bažantová, Čížkovice
Tereza Šedivá, Mgr. Praha - Radotín
Věra Gremlicová, Jiříkov
Jarmila Mandelová, Praha
Zdeněk Dobrovolný, Rosice u Brna
Martin Svoboda , Praha
Denisa Tomášková, Sadská
Lenka Vojtovičová, Bc. Vidče
Katarína Strapáková, Pezinok
Ivana Prochazkovs, Kamenice
Magdaléna Smíšková, DiS Plzeň
Jarmila Jiřincová, Praha
Kateřina Laksarová, Hradec Králové
Eva Marková, Nový Jičín
Jiří Bednář, PhDr. Chomutov
Iva Balounová, Liberec
Jiří Přibyl, Brno
Petra Chmelíčková, Omice
Martin Hlavsa, lidská bytost Horní Stropnice
Eva Perutková , Ne Nové Město nad Metují
Dávid Švanda, DiS. Olomouc
Vladimír Martásek, Ing. Ostrava 15
ANDREA Gryčová, Kutná Hora
Tomáš Čedroň, Ostravice
Jana Duzi, Frydlant n/ O
Karolína Bílková, MgA. Praha
Dalibor Piruch, Horní Němčí
Jiřina Kühnelová, Mgr. et Mgr. Dačice
Eva Schneiderova, Ostrava
Tomas Kamp, Kamp Jamy 3
Radka Konířová, České Budějovice
Tomáš Trachta, Kladno
Vlastimil Šram, Bc. Roudné
Barbora Záveská, Jiříkov
Vlastimil Svoboda, Ing. Třinec
Šárka Šauerová , České Budějovice
Michal Tydlitát, Dolní Jirčany
Jana Sinecká, Mariánské Lázně
Jitka Weissová , Opava
Anna Berezová, Hlubočky
Ecaterina Lhotáková, Bc. Dřísy
Martin Valenta, Františkovy Lázně
Marie Hartmanova, Hartmanova Jince
Václav Komárek, Mimoň
Jarmila Alžběta Brandýská, Bc. Borová u Poličky
Oldřich Střítežský , Klešice
Radek Švaňhal, Ing. Praha
Leona lichá, Hrabyně
Eva Tydlitátová, Mgr. Dolní Jirčany
Roman Bartl, Telnice
Petr Luža, Přerov
Petr Fuchs, Tišnov
Vladimír Suk, Ing. Praha
Sylvie Fečáková, Bílé Podolí
Lucie Čížková, Karviná
Olga Valaskova, Hroznětín
Iva Moravcová, Herálec
Petr Horák, Praha 10
Martin Měchura, Jesenice
Petr Vodička, Ing. Zvole
Alena Ištoková, Bc. Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
Zdeněk Gába, Nový Malín
David Karalo, Brno
Markéta Jedličková , Momrá-Horákov
Daniel Javurek, Tri Sekery 161
Zuzana Vargová, Újezd u Brna
Petr Mišejka, Doubravčice
Michal Horak, Hradec Kralove
Romana Šilhavá , Hořovice
Marcela Velková, Český Krumlov
Tomáš Zapletal, DiS Bystřice pod Hostýnem
Martin Strnadel, Kunčice pod Ondřejníkem
Michal Weiss, Kroměříž
David Jaroš, Třebusice
Jaroslav Sklenář, Hrádek nad Nisou
roman Precechtel, prerov
Josef Zemek, Blatná
Milan Král, Ing. CSc. BRNO
Jiří Doležal, Kořenov
Anna Stáňová, Kyjov
Eva Bainhofnerová, Praha
Daniela Sýkorová, Veřovice
Miloš Houška, Dobřív 447
Martin Průša, Poděbrady
Aneta Dvořáková, Ing. Troubsko
Blanka Bláhová, Bláhová Liberec
Renáta Hrochová, Ing. Velký Vřešťov
Jana Kolářová , Mgr. Kašava
Miroslav Žahour, Hradec Králové
Libor Bartoš, Mgr Hodonín
Klára Indráková , DiS. Lobodice
Daniela Čiberová, Ing. Petřvald 1
Vladimír Anděl, Velké Popovice
Klára Drábková, Ing. Zeleneč
Ladislav Laštovička, Ing. Trutnov
Miroslav Michalec, Dobříš
Gabriela Gulišová , DiS. Uherské Hradiště
Kamila Bartlová, Telnice
Petr Švejda, Davle
Radim Kašpar, Havířov
Renata Doležalová, Kořenov
Jaroslav Vadas, Bc. Ostrava
Lucie Lipová, Ing. Havířov
Michal Papež, Železný Brod
Jaroslav Flek, Horka nad Moravou
Martin Jašek, Mgr. Libhošť
Matěj Bartoš, Frenštát pod Radhoštěm
Renáta Machová , Chvalkovice v Čechách
David Kališ, Olbramovice
Michal Těšík, Frenštát pod Radhoštěm
Andrea Ambrožová , Ing. Ostrava
Iveta Svobodníková, Praha 10 Malešice
Denisa Matláková , (medička) Karlovy Vary
Petr Osička, Dolní Dunajovice
Jan Viduna, Ing. Louny
Ivan Masařík, Pěnčín
Stanislav Melichar, Plzeň
Květa Šorsáková, Přílepy
Tomáš Jaspar, Brno
Tomáš Nejezchleb, Blansko
Tomáš Nejezchleb, Blansko
Ladislav Dub, Pelhřimov
Hana Holaňová, Frýdek-Místek
Marcela Zelendová, Pardubice
Tereza Hamrozi, Dis Lichnov u Nového Jičína
Květa Šorsáková, Přílepy
Zdenka Ritterova, DiS Kvilda
Tereza Podešťová, Bc. Rožnov pod Radhoštěm
Jindra Hrasko, Hrasko Brouskova Frydek-Místek
Miriam Kmotrasová , Praha
Petra Kaletová, Bravantice 276
Miroslav Frolíšek, Brtnice
Martina Králová, Mgr. Domažlice
Radka Kučerová, Mgr. Brno
David Kožušník, Ostrava
Martina Štrob, Sadská
Mirka Veselá, Novosedlice
Martin Tůma , Ing. Nýřany
Lenka Osičková, Ing. Dolní Dunajovice
Tomáš Hladík, Lobendava
Petra Seifertová , Jivin
Andrea Barošová, Kroměříž
Petr Kolouch, Moravany
Martin Minarčík, Ing. Holešov
Jana Hrdličková, Mgr. Praha 8
Alena Pekárková, Ing. Zákupy
Ilona Radová , Frýdek Místek
Eva Olívková, RNDr. Hradec Králové
Jana Mayerová , Mgr. Liberec
Petra Štěrbová, Bc Lužany
Miroslav Vondrášek, Lázně Kynžvart
Karol Lehotský, Tanvald
Eva Pavelková, Mgr. Havířov
Petr Hruška, Ing. Jílové u Prahy
Zdeňka Holušová, Frýdek-Místek
Milan Hoffmann, Mladá Boleslav
Soňa Machalová, Ing. Jilemnice
Martina Čmielová, Brno 21
Vít Kacerovský, Radčice
Jiří Cielecký, Zlín
Adéla Forraiová, Forraiová Kladno
Milena Odehnalová , Sušice 342 01
Renata Tomíčková, Lánov
Nela Dekařová, Ždánice
Miroslav Holub, Holub Obříství
Oldrich Sehnal , Ing. Ostrava
Petra Hrazdilová, DiS. Karlovy Vary
Lukáš Vančuřík, Mgr. Brumov-Bylnice
Jan Klvaňa, Havirov
Radmila Vlčková, Brno
Bara Sera , Ceske budejovice
Pavel Cihlář, Brno
Josef Nevosad, Ing. Štoky
Václav Suchý, Kateřinice
Martina Navrátilová , Praha 5
Markéta Kubíčková, Veltrusy
Martina Kobolkova, Praha
Václav Munt, Rvenice
Filip Doksanský, Praha
Martina Berková, Jihlava
Kateřina Šáchová, MUDr. Starý Mateřov
Helena Čikarova, Úvaly
Jana Cihlářová, Ing. Brno
Kateřina Plachá, Pardubice
Jakub Kratochvil, Olomouc
Pavel Gusev , Buštěhrad
Jakub Liška, Hlohovčice
Daniela Novotná Novotná, Ústí nad Labem
Jan Steiner, Brno
Zlatka Krsičková, Uherské Hradiště
Michal Olšar, Boršov nad Vltavou
Silvie Harusová, Mgr. liberec
Martina Vizvaryova, Trinec
Martina Mynaříková, Mgr. Blansko
Alena Stanek, Nový Jičín
Markéta Žaludová , Žaludová Přezletice
Petra Sekerová, Kladno
Eduard Prexl, Sedlice
Lenka Holá, Příbram
Lenka Koskova, Rychnov na Morave
Jarka Martinovicova , Bc Jesenice
Monika Dropová, Ing. Příbram
Miluše Princová, Kynšperk nad Ohří
Veronika Salfická , Mgr. Seč
Jaroslav Žídek, Rynárec
Zdeněk Palička ml., Olomouc
Iveta Nurová, Praha
Jaroslav Svoboda, Praha 4
Jana Rezabkova, Pisek
Vlastimil Peltan, České Budějovice
Jana Dvořáková , Okříšky
Petr Tichý, Uherské Hradiště
Sylva Pospíchalová, Jihlava
Veronika Sadlerová, Praha 4
Monika Rytnošiková , Hlučín
David Žalud , Přezletice
Dana Králová , Johlava
Inka Koutná, Mgr. Litovel
Jiří Honzátko, Vysoká
Pavlína Stehlíková, Přeštice
František Beneš, Blatnice
Jan Slunéčko, Štětí
Radka Zubakova-Nguyen, Dr.rer.nat. Egelsbach
Stanislav Opelka, Mgr. Nový Bor
Hana Slezáková, DiS. Olomouc
Verica Pospíšilová Kordić, BcA Praha 6
Katerina Kralova, Chomutov 1
Dana Voráčková, Voráčková Domažlice
Tomas Martinovic, Jesenice
Jitka Klimecká, Zlín
Barbora Austová, Bc Bělá pod Bezdězem
Bryndová Libuše, Zlukov
Radana Bořilová, Mgr. Chrastava
Eva Kroužková, Bc. Tábor
LADISLAV KONOPKA, ING. SVĚTLÁ HORA
Veronika Cermanová, Vrchlabí
Jakub Baron, Ostrava
Nadezda Hola, Frýdek - Mistek
Václav Heral, Kladno
Markéta Pončová, Beroun
Irena Kočí , Petrovice 2
Larisa Shishkiná, Mgr. Buštěhrad
Světlana Osvaldová, Ostrava
František Trčka, Jihlava
Vit Balvin , Chrást
Gabriela Koubová , Ing. Jihlava
Michal Ajdinovic, Teplice
Pavel Traub, Mgr. Městečko Nespeky
Michal Marek, Čermná nad Orlicí
Jan Prejza, Most
Michal Minář, Ing. Horní Jelení
Svatava Zouharová, Rosice
Soňa Saitlova , Frýdek-Místek
Antonín Jonáš , Sokolov
Daniela Suchardová, Dolní Bučice
Dagmar Čekanová, Litvínov
Veronika Čepicov, Hradec Králové
Jan Sestak, M.A. Praha
Kristýna Holeňová, Kunovice
Filip Soudský, RNDr., PhD. Turnov
Bohumil Vrbňák, Valtice
Lenka Karabová, Dis. Lubenec
Jitka Pencová, Mgr. Děčín
Lenka Mikulikova, Mgr. Probostov
Soňa Saitlova , Frýdek-Místek
Prokop Héher, PB Hněvkov
Jaromír Svoboda, Doksy
Kamila Kmentová , PhDr., Ph. D. Prostějov
Zdeňka Šmajstrlová , Bravantice
Jana Vlčkovová, PhDr. Praha
Jitka Kedrštová, Zibohlavy Kolín
Martina Hornátová , Praha
Sylva Rambousková, ing Praha
Jarmila Bezděková Mücková, Ing. Praha 5
Martin Masopust, Želešice
Dagmar Byčánková, Mgr. Stará Boleslav
Jana Julie Smetanová, Bc. Turnov
Dušan Večeřa, Frýdlant nad Ostravicí
Pavlína Smutná , Bc. Brno
Šárka Mrázová, Mgr. Šumperk
Karel Král, Pelhřimov
Jitka Pencová, Mgr. Děčín
Jiří Němec, ing. Ostrov (Karlovy Vary)
Šárka Lazová, Ing. Králův Dvůr
Michaela Petrasova, Praha 4 - Chodov
Eliška Kováříková, Bc. Nový Bor
Kateřina Škrabáková, Škrabáková Frýdek-Místek
Jan Kroupa, Nový Jičín
Jan Kreml, České Budějovice 1
Markéta Hložková, Brno
Stáňa Smyčková, Frýdek-Místek
Martina Honskusová, ING Žamberk
Milan Novák, Český Brod
Martina Ducháčková, Ústí nad Labem
Hana Zamcová, Přerov
Jiří Sucharda, Mgr. Děčín
Milada Řezáčová, Ing. Kroměříž
Jaromír Uvíra, Štramberk
Antonín Macháček, UH.Hradiště
Jiří Novák, Praha 8
Zuzana Pikalová , Skrbeň
Ludmila Hattanová, Bc. Medlešice
Eva Bystřická, Plzeň
Petra Moskva, Mgr. Havirov
Eva Hurníková, Ostrava
Lukáš Novák, Habartov
Lucie Štumpfová, Tlučná
Zbyněk Vlk, Ing. Jindřichovice pod Smrkem
Jiří Pavel, Mgr. Plzeň
Natali Jung, Praha
Lucie Mertová, Lobodice
Lucie Škodová, Sedliště
Vojtěch Vais, Zábrdí
Lenka Kolich Taranová , Křižany
David Beneš, Lučany nad Nisou
Milan Bulicek, Praha
Jiří Neff, Praha
Pavla Čermáková, DiS Litomyšl
Václav Jung, Praha
Jiří Krsička, Tisová
Marcela Novotná Beránková, Mgr. Kuřim
Marek Skalka, Mgr. Odry
Kateřina Boštíková, Horní Újezd
Věra Ohlídalová , Seloutky
Lenka Toušová , Tachov
Pavel Ohlídal , Ing. Seloutky
Jana Skalková, Mgr. Odry
Dona Isabela Dezaburaizamene, Madrid
Vladimír Adigamov, České Budějovice
Jan Hlaváček , Nehvizdy
Eva Klímová, Rumburk
Helena Pražáková, RNDr. České Budějovice
Jaroslav Jaroslav, Koloveč
Romana Kollerová, Ostrava
Zdeněk Dočekal, Vojnův Městec
Jan Exner, Vrchlabí
Dagmar Kamrlová , Veselí nad Moravou
Miloš Gajda , Petrov nad Desnou 45
Jana Halmová, Ing. Hustopeče
Adolf Saiko, České Budějovice
Michael Kišac, Ing. Hradec nad Moravicí
Pavel Klempíř, Zlín
Vladimíra Vávrová , Most
Blanka Lukačišinová , Česká Lípa
Pavel Kořínek, Kladno
Martin Trávníček, Ing. České Budějovice
Josef Filgas, Důchodce Praha východ
Jiří Šrámek, Jablonec nad Nisou
Eva Čermáková , Lomnice nad Popelkou
Mariana Podaná , Skalsko
Miloslav Cichra, Krásný Les
Lucie Jakubcová, Rychnov nad Kněžnou
Petra Peňázová, Svitavy
Pavel Štěpánek , Olešnice
Dana Nešpůrková , Brno
Lukáš Varga, Újezd u Brna
Jiří Šrámek, Jablonec nad Nisou
Sebastian Strnad, Liberec
Martina Štosková, Zlín
Jakub Markytan, Zabreh
Petr Kneifl, České Budějovice
Lenka Nechanická , Pardubice
Magdalena Špičáková, Praha
Marie Suchankova, Semily
Tomáš Snášel, Mohelnice
Pavel Vajsar, Kondrac
Zdeněk Beran, Kynšperk nad Ohří
Alena Prášková, Mgr. Ing. České Budějovice
Jiří Semotam, Praha 5 - Zbraslav
Eva Vojtěchovská, Mgr. Kosoř
František Haberland, Haberland Dubicko
JITKA VLASTNIKOVA, PELJROMOV
Jana Rezaninova , Mgr Phd Brno
Radek Kubal, České Budějovice
Lucie Jeřábková, Bc. Liberec
Petra Bartošíková , Frýdek-Mistek
Martin Černý, Ing. Pitín
Šárka Rumplíková, Ing Tučapy
Věra Kovaříková, Zlín
Hana Pecinová, Karlovy Vary
Viktor Johánek, RNDr. Ph.D. Praha
Michal Černý, Ing. Hradec Králové
Věra Hradilová, Mgr. Brno
Jitka Pavlíková, Mníšek
Hana Ajdinoviçova, Teplice
Dalibor Kotlán, Ing. Uničov
Lenka Westphalova, JUDr. Křelov-Břuchotín
Ivana Crhová, Vinařice u Kladna
Stanislav Souhrada, Písek
Marcela Matyščáková, Mgr. Rožnov pod Radhoštěm
Petr Nápravník, Krupka
Petra Válková, Ostrava
Adam Guliš, DiS. Uherské Hradiště
Petr Kotera, Kostelec nad Orlicí
Josef Zádrapa, Vsetín
Jana Adamčíková, Mgr. Ph.D. Ostrava
Michal Černý, Ing. Hradec Králové
Kamil Šedivý, Měčín
Ladislav Smetana, Hluboká nad Vltavou
Markéta Svobodová, Mgr Kvilda
Zdeněk Měkuta, Ing. Horní Cerekev
Dominik Ondrůš, Bc. Černá Hora
Miroslav Kopecky, Kopecky Litomyšl
Hana Šatánková, Mgr. Louny
Michaela Pozlerová, Praha
Jan Kaluža, Ostrava
Daniel Jelínek, České Budějovice
Miroslava Chladkova , Ceske Budejovice
Hana Kubicová, Oslavany
Zdeňka Galová, Lhota pod Libčany
Radomír Mifka, ing Kopřivnice
Iveta McLeod, Moravský Žižkov
Miluše Jirasová, Opava
Gabriela Fiedlerová, PharmDr. Praha 5
Radka Ondrušková, Ing. Provodín
Jiří Zemánek, Dolní Lutyně
Ivana Crhová, Vinařice u Kladna
Dagmar Mergescik , Chotimer
Marie Bílková, Radešínská Svratka
David Rožnovský, Rožnovský Bruntál
Petra Černá, Ing. Hradec Králové
Jiří Mužík, Mgr. Praha
Marina Loskova, Praha
LEONA VALOVÁ , Rožnov p.R
Patrik Junek, Bystřec
Jitka Bártová, Mgr. Svitavy
Bohuslav Hrabčuk, Ing. Náchod
Ondřej Muchl, Blatná
Kateřina Hrušková, Mgr. Říčany
Hana Daňková , Křenovice
Lenka Krčilová, Ing. Velatice
Lukáš Sládeček , Horka nad Moravou
Ludmila Kopecká , Plzeň
Ladislav Sieger, Přeštice
Jan Čelák, Praha 5
Vadim Loskov, Ing Praha-vychod
Klementová Sylva Sylva, Nové Město na Moravě [5403]
Ingrid Balušková , BcA. Bílovec
Radka Kuhnová , Liberec
Tomáš Janda, Ing. Horoměřice
Milan Kubičík, Vsetín
Luboš Řehák, Heřmanův Městec
Katerina Adamcová, Strakonice
Pavel Sokol, Praha 3
Ondřej Tykal, Jihlava
Eva Bartošíková, Bc. Dubicko, okres Šumperk, Olomoucký kraj
Pavla Šlajchrtová, Ing. Praha 6
Jiří Schulmeister, Ing. Uničov
Dagmar Hrabětová, Domažlice
František Machala, Mikulov
Petr Váňa, Ing. Lutopecny
Zdeněk Bořil, Bc Chrastava
Petr Janeček, Ing. Zavadilka
Barbora Švarcová, MgA Praha
Milena Bednaříková, Brno
Radka Machalová, Mikulov
Martina Grimmová, Týnec Nad Sázavou
Jana Augustová Augustová, Augustová Město Touškov
Marcela Melichárková, Velehrad
Marta Látalová , PhDr. Olomouc
Liběna Hegerová, Havířov
Ivo Mikulenka , Vsetín
Petr Líčeník, Praha 10 - Uhříněves
Dana Kuntová,
Hana Smutná, Ústí nad Labem
Iveta Leharová, Šumperk
Ondřej Chvojka, Ing. Liberec
David Viktora, České Budějovice
Jiří Schönbauer, Zabrušany
Josef Čermák, Praha
Jan Turoň, Kroměříž
Václav Kyntr, Kyntr Žďár Nad Sázavou 4
Ivana Dvořáčková, Mgr Planá nad Lužnicí
Tereza Hudcová, České Budějovice 5
Petra Rozhoňová, Mgr. at Bc., DiS. Černožice
Miluška VAJNEROVÁ, Praha 2
Michal Trobl, Dolní Lánov
Karla Pospíšilová, Černošín
Jiří Novotný, Dobranov
P Stašek, T
Zdenka Lokajová, Žďár nad Sázavou 1, 591 01
Zuzana Klinková, DiS. Praha
Irena Hovjacká, Mgr. Frýdek-Místek
Lenka Havrdová , DiS. Jablonec nad Nisou
Veronika Mertová, Bc. Brno
Ivana Fehérová, Mgr., Ph.D. Ostrava
Hana Mádlová, Mgr. Klatovy
Filip Schwarz, Brno
Kateřina Tulačková, Nepomuk
Šárka Špůrová, Pardubice
Jan Mazur, Bohumín
Vlasta Kovačková, Janovice nad Úhlavou
Jan Slavíček, Praha
Jiří Mičan, Kladno
Radoslav ŽILÍNEK, Brno
Dagmar Sedláčková, Mgr Prostějov
Aleš Tichý, doc., PharmDr., Ph.D Hradec Králové
Kateřina Pražáková, Ing. Arch. Křemže
Radek Starosta , Loděnice
Vladislav Seriš, Havířov
Lenka Hendrychová, Hrádek nad Nisou
Jan Cesl, Praha
Jaroslava Urbánková, Jeseník
Miroslava Hrabovská Kovářová, Mgr. Valašské Meziříčí
Martina Pachlová , Martina Město Touškov
Renáta Zítková, Louňovà
Yvona Kubíčková, Kubíčková Žulová
Vladislav Seriš, Havířov
Fratnišek Cinkl, Teplice
Ivo Horák, Pardubice
Jaromír Mizera, Rychnov nad Kněžnou
Jaroslav Svoboda, Doksy
Iveta Borovcová, Mgr Ústí nad Orlicí
Pavlína Křepelková, Zlín
Jana Korbielová, Mgr. Bohumín
Radomír Petr, Ing. Brno
Kamila Sukalovská , Lučina
David Pirochta, PhDr, PhD Brno
Barbora Janoudová, Mgr. Praha
Martin Procházka, Klíny
Jana Mosová, Mělník
Jana Pánkovš, Tachov
Edita Volná, JUDr. Svijanský Újezd
Ludmila Dlouhá, Stružinec
Radka Mašková, Bystřice
Renáta Zítková, Louňová
Markéta Hubková, Plzen
Milan Junášek, Mgr Kralupy nad Vltavou
Lenka Šmahelová, Úhřetice
Pavlína Kořístková Burešová, Mgr. Skuteč
Martin Zástěra, Praha
Jindrich Hanzlicek, JUDr.PhDr. Vyssi Brod
Josef Reiniš, Pertoltice
Dagmar Svojanovská, Mgr Řevnice
Daniel Pečenka, Ing. Trhové Sviny
Veronika Holíková, Odry
Bronislava Odalošová, Slatinské Lazy
Pavel Sedláček, Ing. Prostějov
Ilona Malá, Třebíč
Milan Dlouhý, Stružinec
Veronika Paluková, Semice u Písku
Igor Šlajchrt, Praha 6
Tereza Mokrošová, Praha 3 - Vinohrady
Jaroslav Košičan, Bc. Ostrava
Veronika Štarhová , Hodonín
Vlasta Hermanová, Ing. Uherský Brod
Irena Nedvědová, Smečno
Lucie Mareckova , Ing Plzeň
Robert Chott, Mgr. Praha
Olga Zachová, Zachová Polná
Josef Chroust, Milovice
Ondřej Jochec, ing. Slatiňany
Simone Streklova, Streklova Trutnov
Petra Ševčíková, České Budějovice
Ludmila Šidelková, Šidelková Mariánské Radčiče
Jana Vrbová, Bc. Děčín
Jana Bartušková , Mgr. Týn nad Vltavou
Věra Svitáková, Dis. Oznice
Lucie Hyska, Květnice
Simona Regerova, Kroměříž - Vážany
Alice Kružíková , Brno
Dagmar Konarská , Opava
Ivo Jüthner, Adamov
Michal Bendas, DiS. Čelákovice
Ivana Nemcova, JUDr. Praha 6
Markéta Hájková, Bc. Zaječice
Dana Mrazkova, Mgr. Praha
Stanislav Pekárek, Vizovice
Zdeňka Štěpánová, DiS Liberec (nečleněné Město)
Eva Čermáková , Lomnice nad Popelkou
Romana Panniova, Prachatice
Kristyna Hattenhauer, Česká Lípa
Pavla Hrabovská, Ostrava
Martin Šolc, Olomouc
Jiří Maršoun, Havlíčkův Brod
Otakar Kopecký, doc.,MUDr., CSc. Třebechovice pod Orebem
Jitka Růžičková, Třemošná
Zdeněk Andris, Bystřice pod Hostýnem
Ondrej Jaluvka, Mgr. Uherske Hradiste
Josef Slavík, Sokolov
Eva Macoszek, Vendryně
David Labus , Ph.D. Praha
Eliška Kovalová Kočišová, Mgr České Budějovice
Květuše Chovancová, Raškovice
Radek Nowak, Nowak Vendryně
Helena Čechová, Opava
Eva Labusová , PhDr. Praha
Šárka Holicová, Olomouc
Daniel Němec, Praha
Šárka Vorlová, Ing. Andělská Hora
Michaela Moutelikova , Kladno
Jitka Kvasničková, Ostrava- Poruba
Karel Růžička, Třemošná
Radek Nowak, Nowak Vendryně
Andrea Hradiská , Bakov nad Jizerou
Petr Smrčka, Náměšť na Hané
Jana Tomíšková, Dobřichov
Zdeněk Lošťák, Ing Rožnov pod Radhoštěm
Petra Kyzlinková , MgA. Brno
Sona Zourkova, MGR. Plzen
Marcela Bartáčková , České Budějovice
Milan Šmahel , Úhřetice
Richard Zouhar, Rokycany
Jitka Alexová, Ing. Mariánské Lázně
Dagmar Horáková, Pardubice
Irena Tutterová, Praha 9
Jitka Walterová, Mgr. Plzeň
Hana Zíková, Praha
Jana Traitz, Beroun
Michal Koten, Bc. Havlíčkův Brod
Pavlína Zemanová, Starovičky
veronika Bílková, bc. Pernštejnské Jestřabí
Pavel Šperka, Ing. Borotice
Monika Beranová, Ing Pardubice
tomad Wolf, prezletice
Pavel Heřman, Kvilda
Lukáš Vraný, České Budějovice
Pavel Žárský, Pardubice
Katerina Kvapilova, Ing Rudna
Vlasta Sekerová, Mgr.,Bc.,DiS. Vědomice
Zdenka Gelová, Mgr. Ostrava
Miroslav Hercík, Klatovy
Lucie Petrová, Světlá nad Sázavou
Martin Friess, Benešov nad Černou
Roman Stauber, Ing. Nýřany
Kateřina Němcová, Mgr. Kroměříž
Anežka Čáslavská, Děčín
Radek Derňár, Litovel
Ryszard Babczynski, Petřvald
David Ponížil, Ostrava
Pavel Kovařík, Zlín
Petr Kubíček, Příbram
Jaroslava Haisová, Mgr. Hoštice
David Gittler, Frýdek-Mistek
Jan Širc, Frýdek-Místek
Marcela Kotnová, Havlíčkův Brod
Alena Marquardtová, Mgr. Jíkev
Josef Švadlenka, Želkovice
Václav Hájek, Nové Město pod Smrkem
Richard Aleš Maléř, Vidče
Veronika Komárová, Klimkovice
Pavel Kozak, Ruda nad moravou
Antonín Jelínek , Mgr Nové Město pod Smrkem
Martina Kučerová, Dis Plzeň
Ladislav černý , Opava
Kateřina Palanova, Malá HRAŠTICE
Lucie Konečná, Šestajovice
Martina Křístková , Hostinné
Miloslav Mužík, Ing. Ostrava
Kristina Zimmerová, DiS ROKYTNICE V ORLICKÝCH HORÁCH
Tomáš Zbíral, Dřevohostice
Monika Sefrova, Kostelec Nad Labem
Jan Reček, Ing. Hradec Králové
Bohumír Lebduška, Komárov
Ivana Hartlová, Ing. Římov
Jana Hepilová, Mgr Mohelnice
Kristýna Rássová, Praha
Luboš Kummer, Opava
Marek Tomíšek, Dobřichov
Běla Frintová, Slaný
Iva Umlaufová, Žacléř
Lenka Krybusová, Kroměříž
Elizabeth Siebenburgerová, Praha
Jana Stejskalová, RNDr. Nedvědice
Robin Koza, Bc. Znojmo
Helena Gurínová, Tatce
Jan Hořínek, Mgr. Havířov
Blanka Kroaová Kroaová, Kroaová CHLUMEC
Hana Dolejšová, Nová Ves
Gabriela Götzová, Bc. Praha
Šárka Burešová, Varnsdorf
Lucie Hájková , Nové Město pod Smrkem
Dita Horníková, Mgr. Dachov
Ilona Jandová, Přerov
Ivana Švolbová, Lysovice
Kateřina Gančarčíková, Mgr. Brno Bystrc
Andrea Sovová, Sedlec-Prčice 1
Milan Houdek, Praha
Lucie Siková, Mílíře (Tachov)
Jaroslava Kořínková, Ing. Třemošnice
Petr Janda, Ing. Prerov
Helena Kožušníková, Mgr. Ostrava
Lenka Hrdova, Brno
Dominik Kaša , Nová Role
Lucie Vojtová , Třešť
Jiří Pošmourný , Ing.arch. Praha 1
Adam Panáček, MgA. Praha
Jitka Poláková, Poláková Karviná
Lucka Jíchová, Bc. Český Krumlov 1
Veronika Traubová , DiS. Městečko-Nespeky
Pavel Dvořák, Horažďovice
Monika Čelechovská, Bystřice nad Pernštejnem
Monika Sommerová, Klobuky
Zdeňka Galová, Lhota pod Libčany
Petr Krajča, Ostrava
Květoslava Dvořáková , Bc. Olomouc
Vojtěch Mlateček, Chrudim
Miluše Zoubková , Ing. Praha
Šárka Prokopová, Bc. Stráž
Jaroslava Dvořáková, Mgr. Praha
Marie Kavková, Tábor
Renata Holanová , Božičany
Sandra Drahosova, Hradešin 222
Miloš Dědeček, Praha 6
Jana Králová, Mělník
Františka Kuchařová , Praha
Jana Szajterová, Karvina
Milan Marek, Praha
Tereza Soukupova, Horažďovice
Eva Ruzickova , Prostějov
Aneta Rýglová, Žďár nad Metují
Drahoslava Křížová, Mgr. Milevsko
Jan Knejfl, Petrohrad
Iva Šádková, Ing. Mysliboř
Josef Pačes , Hradešin 222
Lukáš Mališka, Zlín
Jaroslav Klega, Ostrava-Poruba
Petr Gráf, Znojmo
Marcela Gašperova, Karviná
Jan Jironč, Ing. Praha 10
Michaela Kašparová, Radošovice
Simona Jakešová, Jindřichův Hradec
Karel Brejtr, DiS Náchod
Eva Chlumová , MBA Praha 4
Jan Waltera, Stod
Petra Rohlíková, Ph.D. Praha 9
Miloš Rozum, Boršice
Miroslav Hájek, Mgr. Světlá Hora
Milan Kurečka, Hlučín
Václav Kališ, ing. Kyšice
Miroslav Seko, Plzeň
Jiri OBRUCA, Ing. Mgr. Mgr. Kroměříž
Ludmila Bednářová, Polička
Jana Zittova, Bc. Praha
Radim Hrnčíř, Srch
Filip Reichenauer, DiS. (DZZ) Dobříš
Markéta Vaňková, Mgr. Pavlínov
Ivo Kořínek, Polná
Zdeňks Uhalova, Pardubice
Katerina Pavlů Miari, Bc. Karlovy Vary
Milan Dvořák, Český Krumlov
Eva Šollerová, Ing Praha 9
Petr Šimek, Vracov
Adriana Bednářová, Choceň
Viktor Marek, Praha
Alena Tesaříková, Zlín
Milan Kolář, MBA Havlickuv brod
Marcela Kapustová, Uničov
Josef Česal, Slatina okr. Litoměřice
ZBYNĚK MACH, CHRUDIM 5
Pavel Vach, Bc. Jistebnice
Radek Patyk, Litoměřice
Jana Halamková, Bc. Litomyšl
Karin Fišarová, Krnov
Klára Vocetková, Mgr. České Budějovice
Jana Reisingerová, Mgr Kostelec nad Labem
Lenka Škűrjová, Šluknov
Eva Čepelíková, Teplice
Milan Kottnauer, Chýnov
Alena Dvořáková, Mgr Plzeň
MARTINA SUTNAROVÁ, PharmDr. VŠENORY
Petra Žideková , Praha
Hana Kadeřábková, Mgr Pelhřimov
Jana Schoberová, Olomouc
Natalie Skučková , Kladno
Veronika Kupčíková , Bc Vyškov
Zuzana Hájková, DiS Hluk
Pavel Procházka, Loštice
Petra Kaňová, Praha 4
Jana Svobodníková, Praha3
Alžběta Jánětová , Ing. Zábřeh
Vojta Mráz, Litovel
Aleš Svoboda, Praha
David Vaškor, Ostrava
Jana Pivovarníková, Mgr. Bratislava
Simona Burianová , Praha 10
Alena Prokopova, Praha
Kateřina Dědíková, Tábor
Petr Tesař, Mag. Teplice
Jakub Kurajda, Mgr. Blansko
Valeria Coverini, Petrohrad
Jan Kallista, Dis Plzeň
Petr Babáček, Praha
Lenka Sirůčková, Holice
Galina Bogomilova, Praha
Adam Karel Navrátil , Mgr. Příbram
Radim Hill, Frydek-mistek
Viktor Boček, Ústí nad Labem
Helena Kateřina Freyová, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Jana Novotna, Novotna Pardubice I
Kristina Hudatzka, Třeboň
Martina Budínová, Pardubice
Markéta Palátová, Mgr. Ústí nad Labem
Pavlína Kroupová , Klatovy
Martina Holzknechtová, Holzknechtová Nová Paka
Pavlína Hamáčková Muchová, Ing. Ph.D Přelouč
Andrea Jebálková, Nové Město Pod Smrkem
Běla Antalová , Česká Lípa
Tomáš Nováček, Ostrava
Libor Šír, Jičín
Jiřina Tománková, Vrbátky
Šárka Hálková, Praha - Libeň
Dana Kunrtová, Most
Pavel Šubrt, Ing. Brandýs nad Labem
Michaela Kvakova, Mgr Praha
Veronika Orthen, MgA, Město Albrechtice
Olga Pincová, Dubá
Šárka Pelcová, Hradec Králové
Karel Vicherek, PaedDr. Praha-Zbraslav
Marcela Glötzerová, Frýdek-Místek
Kateřina Černá, Lhota pod Libčany
David Kafka, Mgr Ústí nad Labem
Tereza Simova, Ing Plzen
Tereza Zástěrová, Mgr. Zlín
Pavel Hrubý, Praha - Újezd nad Lesy
Markéta Šubrtová, Vrbno pod Pradědem
Miloslava Bláhová , Borek
Karel Kopecký, Ing. Havlíčkův Brod
Petr Sušil, Zlin
Ivona Dostalova, Mgr. Praha
Jiří Wagner, Ing. Poděbrady, Hellichova 795
Renata Polanská , Ostrava
Michal Turoň , Zruč-Senec
Simona Lisová, Praha
Václav Tyrlík, Havířov
Jaroslav Kratochvíl, Ing. Mgr. Prague
Vítězslav Vavrda, Brno
Markéta Moučková, Praha 8
Milan Chromeček, Ing. Olomouc
Radek Ristovský, Velký Ořechov
Šárka Hanáková , Kroměříž
Silvie Bočková , MVDr. Podolí
Aleš Urbánek , Ing. Valeč
Radek Fendrych, Doudleby nad Orlicí
Pavel Slabý , Šumná
Adam Karel Navrátil, Mgr. Příbram
Miroslava Hajkova, Kobyli
Hana Krejčířová, Ing. Vlašim
Irena Sikorová, Návsi
Jitka Kratochvílová, Bc. Kožušany-Tážaly
Ivana Celnarova, Brno-Ivanovice - Ivanovice
Iveta Petrová, Boskovice
Veronika Forstová, PharmDr., Ph.D. Žďár nad Sázavou
dominika václavíková, trojanovice
Zdeněk Blažejovský, Teplice
Michaela Marková, Lánov
Katerina Lazecka, Ing. Ostrava
Líba Machová, Polička
Jiří Kalenda, Zlín
Alžběta Benešová, Bc. Karlovy Vary
Radka Košťáková, Ing. Mladá Boleslav
Klára Svobodová, Ing. Hradec nad Moravicí
Petra Bézová, Dolní Lhota u Luhačovic
Lucie Stachová, Ostrava
Bronislava Smisitelova, Ing. Brno
Miloš Krejčíř, Ing. Vlašim
Irena Kindlová, Ústí nad Labem
Vladimír Hanžl, Ing, Budyně
Hana Kvasničková, Ing. Praha
Alena Mocová, JUDr. Nymburk
Ladislava Syslová, Bc. Dolní Roveň
Jan Sedlák, Kyšice
Katarína Kryčfalušij, Pěnčín
Daniela Zelenková, Liberec-vratislavice Nad Nisou
Renata Mániková , Liboměřice-Slatinany, 538 21
Marie Petlachová, Uherský Brod
Tereza Luksová, Opava
Eva Košárková, Ing. Šenov u Nového Jičína
Anežka Janišova, Bystrička
Jaroslav Macek, Mgr. Jeseník
Vojtěch Knotek, Ing. Praha
Kamila Dohnalová, Mgr. Plzeň
Jozef Lukáč, Předboj
Jiří Šlancar, Horní Bojanovice
Lukáš Turci , Zákupy
Zuzana Sečánská, Pardubice
Lukas Remuta, Nové Strašecí
Bozena Mikova, Most
Martina Turoňová, Zruč-Senec
Iliya Angelov , Libčice nad Vltavou
Zlatica Gendráčová , Děčín
František Tomek, BcA. Za Lapačem 33
Patrik Báštěcký, Praha 11
Jana Žárská, Pardubice
Špičákova Mária Špičáková Mutěnice Nádražní 547 Mutěnice 69611 Mária Špičáková Mutěnice Nádražní 547 Mutěnice 69611, Mária Špičáková Mutěnice Nádražní 547 Mutěnice 69611 Mutěnice
Nikola Stejskalová, Jungmannova 1444/38
Zuzana Hessová, Nový Knín
Markéta Konopová, Čerčany
Václav Švec, Ing. Praha
Petra Donátová, Praha
Lucie Musialková , Racice-Pistovice
Dusan Koval, Ing Borek
Eva Dlabalová, Ing. Benešov
Lucie Baudyšová, České Budějovice
Ondřej Pelikán, Olomouc
Nadĕžda Poulová, Praha 4
Hana Wolfová, Ing Brno
Jana Prokešová, Vlkoš u Přerova
Lenka Dariusova, Pardubice
Pavel Prchal, Hradec Králové
Dana Krásová, Řež
Luboš Středa, Ing. Jaroměř
Josef Bátěk, Olomouc
Gabriela Kušnírová, Dolní Lánov 171
Radomír Pecháček, Ing., Ph.D. Praha
Martina Knapová, Ostrava-jih
Konečný Miroslav, Ostrava
Ludvik Vincour, Ing Písek
Marta Holická, Nekmíř 103
Marie Čiháková, Huntířov
Pavel Pacek, Troubky
Michal Mudrák, Ostrava
Monika Hutníková, Mačkov 86, 38801 Blatná
Tomas Kachel, Valasske Mezirici
Lenka Jelenová, Mgr. Liteň
Tereza Müllerová, Havířov
Michal Skotnica , Frýdek-Místek
Ladislava Mrázová Pešková, MUDr Praha
Petra Arcimovičová, Bc. Kosova Hora 313
Slavomír Kopřiva, Hlučín
Pavel Kubáň, Uherský Brod 3
Hana Baňouchová, Ing. Litomyšl
Radka Radová, Ing. Slatina
Martina Králová, Mgr. Neveklov
Drahomíra Drdová, PhDr. Brno
Lenka Kočiškova, Karviná
Jiří Šach, Ing Rudná
Libor Hoško, Zlaté Hory
Aleš Syrovátka, Praha
Romana Tomanová, Bc. Sokolov
Jiří Kovařík, Soběslav
Lucie Nová, Hromnice
Klára Marková, Ing. Praha
Kateřina Syrná , Ing. Ratibořské Hory
Dagmar Šteffková, Mgr. Vikýřovice
Jitka Srnková, Mgr. Ústí nad Labem
Jana Černá, MVDr. Nymburk
Michael Prasek Prasek, Opava
Milan Bubák, ing Praha
Radka Slezakova, Chlumín
Josef Káca, Jílové
Tomáš Opálka, Ing Rájec-Jestřebí
Katerini Polak Dalasova, Ing. Plzen
Marcela Fričová Thurichová, Šestajovice
Pavel Novák, Brno
Aleš Dumek, Mgr. Zastávka
Milan Dostál, Kladno
Monika Simanovičova, Hradec Králové
Jan Kožuch, Bc. Žacléř
Blanka Kubrtová, Velká Dobrá
Jana Šulitková , Bc. Hostinné
Roman Nitka, Ostrava Poruba
Radoslav Kraus, Hluboká nad Vltavou
Danuše Svobodová, Blansko
Diana Bartoňová, Zábřeh
Kamila Barboříková, Mgr. Brandýs nad Labem
Simona Malinská, Praha
Jana Exnerova, Jilemnice
Petr Bartoš, Ing. Štětí
Hana Lisá, Bc. Počátky
Marie Balvínová, Ing. Havlíčkův Brod 1
Jarmila Pomklová, PŘÍBOR 74258
Ladislav Procházka, Jablonec nad Nisou
Libuše Heckelová, Luhačovice
Petra Chvátalová, Mgr. Moravský Krumlov
Jana Vávrová , Senomaty
Richard Ludvík, České Budějovice
Josef Bulíř, Mladá Boleslav
Alexandra Kučová, Březová
Miroslav Helcl, Ing. Hazlov
Gabriela Hraško, Mgr., PhD. Praha
Markéta Bečvářová, Zlaté Hory
Filip Vychodil, Ostrava
Kamila Zanášková, Holešov
Markéta Baštařová Janotová , Ing. Plánice
Lea Luxemburgová , Praha
Silvie Sychrová , Prostějov
Libor Sedláček, Hradec
Jirina Tomanova, Sokolov
Dagmar Vranova, Vranova Blatná
Petra Valová, Hrotovice
Jiřina Unetičova, Plzeňské Předměstí
Jan Bon Bon, Drs Ricany
Tomáš Holub, Liberec
Ivana Kallayová, Teplice
Martin Holubář, Ing. Hradec Králové
Hynek Macek, Přeštice
Dionýz Baán, Bozkov
Kateřina Stropková, Bc. České Budějovice
Pavel Černý, Ph.D. Praha 5 - Smíchov
Zdenek Němec , Karlovice
Stanislava Steinerová, Mgr. Příbram
Iva Hajnová, Bušrtěhrad
Katerina Kroupova Kleiblová, Dobříš
Petra Bártová , Vonoklasy
Katerina Houdkova, Plzen
Jiři Dospíšil, Znojmo
Pavel Hendrych, Pardubice
Adam Plch, Hodonin
Jaroslava Tichá, Ing. Dobříš
Ondřej Smetana, Hluboká nad Vltavou 37341
Lucie Raus, Předhradí
Soňa Miková, Klášterec nad Ohří
Lucie Valentová, Hlubočky 3
Marie Malá, Bc. Praha
Milan Svoboda, Prostějov
Marie Malá, Bc. Praha
Lucie Balogh, Oslavany
Nikola Fleková, Blansko
Tereza Plavcová, Příbram
Kristýna Maťašovská Maťašovská, Maťašovská Dobruška
Jan Ženatý, Ing. Ostrava
Lukáš Bartoň, Kosov
Lenka Guziurová, DiS. Rýmařov
Drahomíra Havlíková, Liberec
Lenka Bernardová, Litvínov 1
Marek Rosecký, Ing. Šlapanice
Jitka Nechvátalová, Ceske Budejovice
Eva Rotreklová, Ing. Brno
Eliška Královec Černá, Mgr., DiS. Pelechy
Vlasta Součková, Jablonec nad Nisou
Václav Hůlka, Ing. Čimelice
Erika Šustková, Nýrsko
Roman Wytrzems, Vemdrxne
Marcela Rodingerová , Český Krumlov
Vĕra Roubíková, Plzeň
Jana Králíková Králíková, Uherský Brod 3
Helena Svobodová, Červenka
Kristina Levine , Praha
Jiři Čech, Zasmuky
Monika Kopčilová, Uherské Hradiště
Jana Brožová, Ing. Pelhřimov
David Trtek, Nivnice
Veronika Kladnakova , Ing. Vsetin
Milena Praglova , Ústí nad Labem
Petr Kácha, Chodov
Petr Zacios, Hrabůvka
Jana Talašová , Milovice u Mikulova
Alžběta Tománková, Krupka
Dagmar Jančová, RNDr, Ph.D. Olomouc
Filip Laštovic, Dobruška
Petra Kopcová, Praha 4
Miluška Smílková , Chodov u Karlovych Var 1
Zdeněk Sojma, Moravská Třebová
Jaroslav Toman, SOKOLOV
Luboš Rýdl, Rokycany
Izabela Morcinková, Český Těšín
Robert Špunar, Životice u Nového Jičína
Emilia Dzurnakova, Ing. Kosice
Milan Halbich Halbich, Mgr. Chomutov
Michaela Hnátová , Svitavy
Daniel Lynn, Praha
Jan Štětař, Ing. Zlaté Hory
Lukáš Korbela, Pardubice 6
Ivo Horák, Dlouhý Most
Lada Koptikova', Pardubice
Adam Janoušek, Nechvalice
Michaela Kožnarová, Poběžovice
Eva Helclová, Ing. Hazlov
Lenka Jánská, Jánská Praha 9
Pavlína Horáková, Mladá Boleslav
Jiří Kadláček, Ing. Šumperk
Anna Nezbedová, Zábřeh
petra jiroutová, trhová kamenice
Vítězslav Bárek Bárek, Bárek Brno
Václav Müller, ing. Praha 5 - Motol
Alena Kolovrátníková, Olomouc
Martina Fliglová, Zdravotní sestra Brno
David Žofák, Mgr. Praha
Vojtěch Židův, Praha
Aleksandra Rýdlová, Mgr. Vlková Zbizuby
Zdeňka Eliášová, Hradec králové
Lucie Jílková, Ing. České Budějovice
Pavel Horák, Kolín
Vlasta Salačová , Praha
Šarka Komínkova Komínkova, Brno
Daniel Kovalevsky, Rychnov u Jablonce nad Nisou
Šárka Korunková, Plzeň
Eva Novakova, Praha
Oldřich Kelnar, Frýdlant nad Ostravicí
Michaela Novotná, Bílina
Tereza Julínková, Mgr. Vyškov
Renata Macháčková Dostálková, DiS. Staré Město
Zdeňka Kadlecová, Mgr. Roudnice n. L.
Renáta Hebelková, Havířov
Kamila Malinová, Praha
David Hausner, Most
Pavel Matoušek, Mgr. Červenka
Kateřina Ježková, Trutnov 4
Martin Hamouz, Cholina
Filip Marek, Frenštát pod Radhoštěm
Ondřej Toman, Sokolov
Dagmar Koleňáková , Ing Mladá Boleslav
Dana Ambrusová, Liptovský Mikuláš
pavel matejov, Boleradice
Ivan Chalaš , Mgr. Kralovice /Plzeň sever/
Tomáš Volech, Ing. Smržovka
František Štěpánek , Frýdek-Místek
Daniel Svoboda, Svoboda Praha
Pavel Lexa Lexa, Ing. Michnovka
Jan Češka, Pivín
Blazej Putik , Lednice
Irena Dlouhá, Praha
Aleš Steiner, Ing. Příbram
Petr Bílek, Ženklava
Nela Libigerová, DiS. Ženklava
Alena Čecháková , Praha 17
Dagmar Bartoňová, Mgr. Chomutov
Stanislava Uhrová , Bc. Uherský Brod
Jana Kuttnerová, Ing. Krásno
Veronika Bartunkova, Ceska lipa
Dana Boutara, Brno
Radka Rybáková, České Budějovice
Petr Kopeček, Tábor
Vlasta Novotná, Ing. Liberec
Helena Ficbauerova, Chotěboř
Lenka Blechová Drahoňovská, Rakovník
Luboš Smištík, Žďár nad Sázavou
Jiří Střelický, Brno
Zdeněk Schejbal, Ústí nad Labem
Jana Skirčáková, Ing. Rychnov nad Kněžnou
Miroslav Židův, Praha 10
Alena Kamenická, Dolní Bousov
Lucie Topolová, Odolena Voda
Petr Řičánek, Vyškov
Karel Hýbl, Koleč
Radka Tučanová, Tučanová Unhošť
Pavel Ouda, Praha
Tomáš Kurc, Čihaň
Jana Vejvalková, Mgr. Moravský Krumlov
Veronika Jahnová, Štramberk
Jitka Buchtová, Buchtová Mikulov
Blanka Brzicová, Kostelany Nad Moravou
Gabriela Kratochvílová, Hořovice
Veronika Vlaskova, Feldkirch
Zdeňka Nezmeškalová, Ing Čáslav
Jitka Pechová, Pechová Obrnice
Jana Suchánková, Rakovník
Zdeňka Kostelecká, Mgr Heřmanův Městec
Luděk Švejda, Bc. Doubravčice
Petra Janoušková, Ing. Praha
Leona Sekeráková, Třinec
Renata Hanková , Praha 10 Záběhlice
Ida Menšíková , Ing. Ostrava
Jaroslav Šlahař, Zlín
Petr Bartoň, Chomutov
Marek Jan Beneš, Praha
Jozef Estók, Bc. Unhošť
Petra Zlámalová, Mgr. Praha
Jaroslav Šlahař, Zlín
Ludmila Jamalova, Blansko
Libor Vítek, Bc. Brno
Václav Lebduška, Mgr Pečky
Sona Kokrmentova , Klasterec nad Ohri
Petra Najdenovová, Mgr. Rokycany
Ladislav Jirka, Ing. Most
Ivana Matějková, Stárkov
Daniel Hruby, Plzeň
Marie Meznikova, PhDr. Ceske Budejovice
Ťupová Margita Ťupová, Příbram
Pavel Hofer, Ostrava
Ivana Valíčková, Mgr. Brno
Lenka Bláhová, České Budějovice
Ilja Vrba, Ing. Kounice
Eva Augste, Mgr. Studénka
Eliška Kostková, Bc. Ostrava
Jitka Tichá, Velké Meziříčí
Jiřina Zelinková, Mikulov
Blanka Pluhařová, Praha 4
Ondřej Svatoš, Ing. České Budějovice
Věra Rádyová, Mgr. Praha 4
Lucie Maciková , Veselá 37
Martina Podhorská, Protivín
Alena Alena, Opava
Iveta Hamplová, Hradec Králové
Jana Králová, Ing. Brno
Jiří Svoboda, Červenka
Michaela Poledňáková, Kroměříž
Monika Hašková, Ing. MgA. Praha
Blanka Krajčová, Paní Podivin
Naďa Johanisová, Brno
miluse Masinova, Rohatec
Petra Hanušová, Kutná Hora
Dalibor Pecín, Krnov
Lenka Bágelová, Úholicky
Jiří Gavenda, Zlín
Petra Ženatá, Hradec
Iveta Hrdinová , Uherský Brod
Mirka Possum, DiS. Praha
Martina Špásová, Mgr Chrudim
Eva Krejčová, Nové Kocbeře
Petr Kejda, Ing. Hlinsko 1
Marie Hrachovcová , Jílové u Prahy
Vladimíra Janáčková, Ing. Světlá nad Sázavou
Zdenka Šimberská, Vysoké Mýto
Pavel Havlíček , Praha 5
Manuela Mena, Železná Ruda
Vít Raiser , MUDr. Brno
Stanislav Havel, Ing Praha
Petra Hudoková, Nemojov
Váňová Alexandra Alexandra, Nový Jičín
Martina Vávrová, Skály
Michal Tomev, Chuderov
Pavel Pieter, Třinec
Vlastimil Vácha , Dětmarovice
Petra Hořejšová, Mirovice
Jiří Frolka, --- Přerov
Shramaniya Růsková, Prlov
David Pešák, Staré Hobzí
Veronika Blafkova , Karlovy Vary
Martina Veselá, Ing. Troubsko
Martin Vepřek, Ing. Ostrava
Veronika Rusinová, Praha
Tereza Řeháčková, Mgr. Praha
Daniela Petruželová, Napajedla
Pavla Hromadová Tušerová, Hlinsko pod Hostýnem
Marie Hanžlová, Ing. Budyně
Kateřina Vlachová, Ing. Praha
Elsa Šebková, Neveklov
Jana Janovská, Pavlov
Cyril Karpíšek, Most
Pavel Voženílek, Mgr. Hradec Králové
Tomáš Křeček, Ing, PhD Krnov
Eva Jarošová , Havířov
Vladimír Burian, Jihlava
Jaroslav Vlk, Liberec
Nika Ganajova, Ostrava
Věra Posekaná, České Budějovice
Eva Fialová, MVDr Brandýs nad Labem
Jitka Hrubá, Bc. Žďár nad Metují
Jiří Němec , Praha
Tomáš Mika, Rakovník
Iva Růžičková , PharmDr. Pozořice
Hana Kricnarová, Nové Město pod Smrkem
Bianka Vranikova, Ing. Ostrava
Petr Rapant, MgA Zlín
Tereza Tymráková Hubáčková, Praha 14
Veronika Vágnerová , Ústí nad Labem
Tereza Dolgunov, Ing Praha
Karla Wolfova, Bc. Liberec
Irena Heroschová, Mgr. Brno
Jaromír Modlitba, Chodeč obec Vysoká u Mělníka
Pavla Mačlová, Přeštice
Renáta Vlachová, Nymburk
Taťána Pavlištová , Bc Praha
Žaneta Blažková, Vyskytná u Pelhřimova
Jana Brabcová, Praha
Andrea Pavlíková, Mgr. Český Těšín
Dominika Marková, Bc. Teplice
Jiřina Uhrová, Libetec
Barbora Stanková, Mgr. Praha 2
Věra Břicháčková, Věra Nové Dvory
Karla Štachová, Štachová Tábor
Lucie Klapková, Bc. Smiřice
Jitka Vašíčková, Rabštejnská Lhota
Miroslav Máčal, Bc. Břeclav
Maryla Chobot, Mgr. Horní Bludovice
Světla Kociánová, Opatovice n.L.
Ružena Wagnerová, Mgr. Poděbrady
Olga Matějková , Mgr Sezimovo Ústí
Pavla Kaňoková, Ing. Jesenice
Ondřej Pešek, Svitavy
Petr Lhota, Dolní Čermná
Daniel Mašín, Mgr Ústí nad Orlicí
Kateřina Puldová , Vrchlabí
Alena Kudličová, Praha 10
Lucie Roztočilová, Ing. Brno
Jana Starzyczna, Karviná-Fryštát
Mariana Hulejová, Olomouc
zeno čižmář, mgr Brno
Aleš Matoušek, Štěpánov nad Svratkou
Klára Koebele, Mgr. Písek
Lucie Dvorská, Dětmarovice
Adam Matzke, Rybí
Monika Kořístková, DiS. Hranice
Petra Konecna, Mgr Tisnov
Ludmila Cardová, Praha
Andrea Gorolová, Ústí nad Labem
Prtra Meislova, Meislova Moravské Předměstí
Eva Suchanova, Praha
Miroslav Gorol, Dobkovice
Marie Krovozová, Mníšek pod Brdy
Natálie Holubová, Petrovice u Sedlčan
Jiří Zemek, Telnice
Zdeněk Hlavsa, RNDr Jarov
Aleš Chromek, Ing. Olomouc
Marcela Kudličková, Ing. Otrokovice
Petra Albertová, Pardubice
Romana Kalendová, Liberec 1
Marketa Matejckova Matejckova, Matejckova České Budějovice
Helena Žáčková, MUDr. Kladno
Jan Šťastný, Klášterec nad Ohří
Renáta Janečková , Mgr. Havířov
Olga Harajová, Mgr. Mikulov
Jan Valuch, Kladno
Kateřina Hospodská , Praha
Monika Mikešková, Příbram
Ales Hart, BcA Prestavlky
Lucie Urbánková, DiS. Nový Jičín
Jakub Čepelák, Ing Praha 9
Marcela Podlahová, Praha
Miluse Konecna, Usti n/L
Kamil Stejskal, Tábor
Hana Grigierova, Mgr Vitkov
Barbora Kubovcová, Hradec
Jana Stehlíková, Mgr. Kolín
Marie Kopecká, Český Krumlov
Antonín Kratochvíl, Sokolov
Jan Szewczyk, JUDr. Praha
Miroslava Zavoralová, Mgr. Praha
Rastislav Novotny, Olomouc
Jan Štimák, Mgr. Praha
Martina Čápová, Jihlava
Radomír Dvořák, PhDr. Kralupy nad Vltavou
Julie Novotná, Mgr. Praha
Vít RADA, DOBŠICE
Anna Bílková, Řečice
sarka souckova, souckova Jihlava
Pavel Sucharda, Brno - Židenice
Darina Vodrážková, Mgr. Praha
Daniel Zavřel, Mariánské Lázně
Halka Hana Doubravová, Opava
Pavlina Slabá, Slabá Semily
Marcel šramek, Taxikář Praha
David Knotek, Žirovnice
Martin Charvát, Bc. Brezuvky
Martina Lipinová, Ing. Ostrava
František Vávra, Skály
Michaela Szabó, Mgr. Plzeň
Martin Kučera , Chodov
Marcela Pospíšilová, Opava
Jiří Jedlička, Dolany - Habrová
David Široký, Hradec Králové
Danuše Pichlová, Zákolany
Miloš Klinger, Děčín 25-Chmelnice
Robert Miňovský, Praha
Barbora Konečná, Mgr. Dvůr Králové nad Labem
Petra Dymáčková, Ing. Babice nad Svitavou
Jakub Sirovátka, Ing. Brno
Lenka Fohlová, Praha - Žižkov
Marie Valdová, Mgr. Kardašova Řečice
Radoslava Loucká, Újezd u Brna
Jan Květenský, Větřní
Renata Vesela, Praha 5 - Stodůlky
Miloš Vančura, Praha
Miroslav Bolf, ing. Karlovice
Monika Malinovská Malinovská, Moravský Beroun
Jitka Dvořáková, Ing. Vlkoš 235
Hana Schimetzková, Bolatice
Luboš Říha , Kamenice nad Lipou
Martin Čechlovský, Liberec 30, Vratislavice nad Nisou
Jan Hercog, Praha 5
Jana Kohlertová, Ing. Bc. Litoměřice
Marek Eliáš, Ostrava
Jana Štěpánová, Františkovy Lázně
Vladimír Kabát, Ing. Jihlava
Petra Kašparová, Potštejn
Zuzana Žídková, Háj ve Slezsku
Květa Holomičkova , Praha
Jiří Louda, Plzeň
Jitka Sládková, Mgr. Brno
Konrád Venglář, Horní Tošanovice
Miroslav Sommer, Kyšice
Petr Pavlíček, Ostroměř
Martin Štrublík, Ing. Stonava
Vladimíra Tabáková, Malmö
Martina Volfová, Dubicko
Michaela Hudecká , Praha
Kamil Štefánek, Kopřivnice
Vladimír Mišík, Ing. Most
Milan Bruna, Jihlava
Lukáš Joudal, Praha
Ráchel Schmidt,
Tomáš Kohlert, Ing. Litoměřice
Miroslav Ramba, Strážné
Rostislav Kobolka, Praha
Jana Hlaváčková, Praha
Jitka Raichova, Mgr Praha 10
Karel Bešorna, Ing. Česká Třebová
Miroslav Hyhlan, Slavětín
Josef Malý, Brno
Romana Polnicka, Polnicka Horoměřice
Hana Nováková , Kvasice
Kamil Pinta, Mgr. Tatobity
Roman Činčara, Loštice
Josef Vojvodík, Prof. Dr. phil. Bruntál
Eva Kohoutova, Kladno
Pavla Rybar, St.Louis
Lenka Lukašíková , PhDr Odry
Lukas Kopecky, Kutna Hora
Anna Harcová, Ing. Dolní Bojanovice
Radka Kašpárková, Kralupy nad Vltavou 1
Petra Vacková, Bc. Husinec
Renata Štrublíková, Stonava
Hana Vana, Koprivnice
Veronika Kličková, Zeleneč
Pavlina Bartkova, Valasske Mezirii
Jana Svobodová, Mgr. Brno
Matějka Oldřich, Chomutov
Zbyněk Anděl, Šternberk
Jiří Pavlovič , Ústí nad Labem
Lukas Erben, BSc. Praha 6
Marcel Řimák, Mgr. Veselí nad Moravou
Dagmar Rozboril Domčeková, Břeclav
Zdeňka Trbolová, Beno
Ivana Rybářová , DIS. Rychvald
Petra Šimáčková, Kladno
Adam Škoda , Teplá
Vít Hlaváček, Chrudim
Blanka Pintová, Tatobity
Jitka Stará, Nové Mlýny
Petr Opletal, Brno - Komárov
Edit Krutilová, PaedDr. Klimkovice
Petra Babinská, Ing. Tábor
Zuzana Nášelová, Prusinovice
Eliška Eliška, Mgr Žďár nad Sázavou
Aleš Votruba, Rudná
Yuliyan Mihaylov , Postoloprty
Miroslava Hrbková Bartošová, Dobřany
Lukáš Nášel, Prusinovice
Radek Maláč, Ing. Mgr Zábřeh
Josef Kápl, Trhové Sviny
Kateřina Kotoučková, Sokolnice
Romana Jahodova , Postoloprty
Jiří Švejnoha, Bc. Ostrava
Zuzana Šimková, Bc., Dis. Praha 7
Lenka Macháčková, Hradec Králové
Marketa Velecka, Bc. Cebin
Jan Herman, Ing. Uherský Brod
Alois Hanousek, Moravská Třebová
Věra Kubičková, Praha
Jiří Vašátko, Praha 10
Daniela Poláková, Praha
Iveta Šlechtová, DiS. Mnichovo Hradiště
Eliška Wolochová, Bc Golčův Jeníkov
Kalikratis Filipidis, Mukařov
Karel Doležal, Praha
Drahomír Stanke, Ing. Hlučín
Ivana Ošťádalová, MVDr. Husinec
Petr Woloch, Golčův Jeníkov
Petra Kurková, Milovice
Kateřina Stoklasová , DiS. Otrokovice
Jan Šiška, Mladějovice
Markéta Pevná, Mgr., DiS. Valtice
Vítězslav Rosík, Veletiny
Martin Vrůbel, Uničov
Johana Kroupová, Mgr. Praha
Filip Bartiš, Praha
Mojmír Vaca, Ing. Český Rudolec
Werner Schubert, Ing. Šumperk
Júlia Tymočková Tymočková, Bc. Brno
Viera Strouhalová, Mgr. Praha 10
Iveta Bradáčová, MgA Velké Meziříčí
Irena Němcová, Dvůr Králové nad Labem
Martina Tycová, Ochoz u Tišnova
Kristýna Křemečkova, Ždánice
Romana Scholzová, Scholzová Nový Bor
Jan Macháček, Beroun
Libor Hlaváč, Sušice
Milada Žáková, Lešetice
Marek Zavřel, Bruntál
Hana Kožnárková , Brno
Lorenc Drevenka, Velká Polom
Lenka Bartosova, Ing. Praha
Ondřej Pešek, Praha
Jan Sauer, Mgr. Boskovice
Vladimír Tomek, Ing. Topolná
Kateřina Palíková, Palíková Chomutov
Lucie Koubová, Praha 5
Lucie Šternerová, Břasy
Ivana Chytrá, Rakovník
Roman Šimků, Brno
Viktor Svitil, Stropesin
Radim Beneš, Pluhův Žďár
Petr Hubáček, Ing. Kamenický Šenov
Viktor Svitil, Stropesin
Jaroslav Hybner, Stráž nad Nisou
Věra Dubšíková, Praha
Vít Hönig, Letovice
Kamil Černý, Plzeň
Michal Dohnal, Bc. Olomouc
Denisa Rotreklová, Bc. Olomouc
Tomáš Liberda, Třinec
Tomáš Caloň, PhDr. Ostrava-Poruba
Milan Tomášek, Libčice nad Vltavou
Eduard Šiman, Praha
Michal Bareš , Čeperka
Roman Krejcik, Praha
Vojtěch Veselý, Mgr. Valeč
Tomas Jezek, Bc.,DiS. Velvary
Natálie Nováková, Mgr Praha
Tomáš Urban, Kolín
Marek Nový, Ostrava
KAREL SCHMAUS, DUBANY
Karel Novák, Ing. Jablonec n.N.
Kamila Velínská, Ing. Brno
Martina Suchánková, Praha
Pavel Perner, Ledec 15
Jiří Chocholatý, Praha 3
Zuzana Klímová , Meziboří
Brigitta Vildová, Česká Lípa
Marie Košková, Liberec
Ondřej Kalvoda, Brno
Tereza Mandíková, Kladno
Alena Čermáková, Mgr. Mimoň
Šárka Havlová, Mgr. Plzeň
Eva Krömrová, Mgr. Červený Újezd
Eva Krömrová, Mgr. Červený Újezd
Michael Kvasnička, Bystřice pod Hostýnem
Ondřej Blabla, Ing. Brno
Lucie Milatová , Ing. Čeladná, Pstruží, Ostravice
Jan Körschner, Teplice
Lukáš Zbedina, Krnov
Richard Kincl, Praha 8
Petr Malina, Plzeň
Ivana Pastušková, Mgr. Ostrava
Stanislav Kroupa, Volyně
Miroslav Čepl, Mgr. Olomouc
Gabriela Medvecká, PharmDr. Květnice
Milan Galbavý, Ústí nad Orlcí
Martin Hermann, Havlíčkův Brod
Pavel Tajč, Praha
Milan Velcl, Obecnice
Dana Mocová, Ing Buštěhrad
Vlasta Haufová, Jemnice
Lukáš Groulík, Mgr. České Budějovice
Jiří Junek, Mělník
Tomáš Bílý, Havířov - Dolní Datyně
Marcela Blumová, Kokory
Roman Kozelský, Ostrava
Kristýna Štanderová, Kostelec nad Orlicí
Karel Báťa, PhDr Karlovy Vary
Stanislava Pirchanová, Bojkovice
Lucie Floriánová, Hodonín
Marek Řičica, Jablonec nad Nisou
Jaroslav Mikša, Ing Brno
Zdeňka Bělíčková , Branky
Jana Kozáková , Mimoň
Ivana Božková, Žatec
Petr Lambert, Dělník Dobrichovice
Eva Emmerová, České Budějovice
Petr Lambert, Dělník Dobrichovice
Lenka Berná, Bc. Benátky
Zdeněk Duben, Praha 2
Milena Havlová, Mgr. Plzeň
Andrea Chrobáková, Mgr. et Mgr., Ph. D. Vsetín
Jaroslav Ondra, Hradec Králové
Věra Bejenke, Dr. RNDr. Poděbrady
Michael Krpelík, Kopřivnice
Nevena Angelova, Vyšší škola Libčice nad Vltavou, Praha-západ
TOMÁŠ ČURDA, VARNSDORF
Lenka Vitkova, Uh.Brod
Jana Gersiova Gersiova, Gersiova Hlubos
Jindřiška Vondráčková, Jinočany
Jan Šerý, Kamenný Újezd
Aneta Dvořáčková, Solnice
Martin Klouček,
Jana Nevrlá , DiS. Kutná Hora
Milada Matoušková, Kralupy nad Vltavou
Pavel Šuta, Horní Počaply
Karel Kovac, Kovac Havířov
Josef Korecký, Hradec Králové
Zuzana Spurná, Bor
Roman Sahula, - Chrast u Chrudimi
Tomáš Augste, Ing. Studénka
Marcela Svobodová, Jihlava
Monika Lukášová, Opava 1
Vítězslav Orság, Nový Hrozenkov
Zuzana Böhmová, Mgr. Ostrava
Milan Lettner, Frydlant
Marek Horák, Rusava
Pavla Hlinková , Blatná
Jiří Liška, Ing Žďár nad Sázavou
Jitka Bosmanová, Cheb
Kamil Šrotek, Soběšovice
Šarlota Pokorná, DiS. Obecnice
František Doskočil Doskočil, Doskočil Sněžné
Robert Bubík , Jindřichův Hradec
Jana Vlašánková, Břeclav
Kamila Ferková, Bc. Plzeň
Zdeńka Kříčková, Brno
Hana Hlavsová, Mgr. Plzeň
Roman Panáček , Prusy-Boškůvky
Iva Jaburková, Šluknov
Ondrej Prochazka, Bc. Šenov
Lenka Nováková, Benešov u Prahy
Lenka Nováková, Benešov u Prahy
Jan Sika, Tachov
Josef Sýkora, Třeboň
Libor Bauer, Česká Třebová
Lucie Biolková, Dolní Domaslavice
Vítězslav Janda, Bc. Horní Heřmanice
Radoslava Dubská , Klatovy
Jisef Laun, Pan Hermanice v Podjestedi
Roman Šítal, Dolní Třebonín
Jana Tomandlová, Ing. Senetářov
Milan Suchomel, Vrchlabí
Milan Čermák, Lomnice nad Popelkou
Jakub Waas, DiS. Plzeň
Oldřiška Siková, Tachov
Ivana Krausova, Skotnice
Luboš Velinský, Ing. Holice v Čechách
Kateřina Trčková, Mgr Jihlava
Pavel Koreš, Bystřice
Klára Padrtová , Mikulov
Lucie Fišerová, Praha
David Dvouletý , Nedakonice
Tereza Tomanová, Králíky
Monika Kaletová, Třinec
Ilona Turinská, Mgr. Jihlava
Eliška Neužilová Kovalská, DiS Sedlčany
Světla Koubková, Mgr. Pardubice
Marie Sedlakova, Sumavske hostice76
Hana Smekalova, Jihlava
Dagmar Lučanová , Horní Libchava
Roman Kovařík, Praha
Radek Škarpich, Ing. Bystřice pod Hostýnem
Marie Tylová, Trutnov
Věra Georgieva, Mgr. Vyškov
Markéta Malá, Tábor
Vlasta Kostnerova, Usti nad Labem
Markéta Soukupová, Pardubice
Jakub Borovčík, Ostrava
Václav Troják, Strakonice
Andrea Pečeňová, Bělotín
Milan Kolařík, Ing. České Budějovice
Zuzana Štromerová, BSc Praha
Tomáš Obermayer, Pisek
Petr Bajnar, Ing. Frýdlant nad Ostravicí
Miroslav Vokáč, DiS Liberec
Jakub Valta, Ing. Praha 3
Jitka Křížková,
Věra Šandorová , Karlovy Vary
Petr Hoznauer, Jablonec nad Nisou
Marek Holas, Bořitov
Michal Šlesinger, Hradec Králové
Veronika Švůgerová, Praha
Michaela Prášková, Mgr. Ostrava
Josef Hurych, Vysoké Mýto
Petra Bartoš, Praha
Lenka Štěpinová , DiS Vlachovice
Josef Pošmourný, Ing. Liberec
Mirka Filipová, Mgr. Praha 10 - Petrovice
Martina Hájková, Mařatice
Jiří Panenka, Praha
Ludmila Debnárová, PharmDr. Sokolov
Radek Štěpaník, Kudlovice
Rostislav Dušek, Opava
Eva Vognarová , Mgr. Budišov
Stanislava Večeřová, Mgr Frýdlant nad Ostravicí
Michaela Trpálková, Trpálková Králův Dvůr
Lucie Vaňková, Teplice
Martin Horňák, Bc. Vyškov
Jana Jana, Jana Starý Pelhřimov
Vaclav Skuplík , Ing. Opava
Jana Legezova, Česká Lípa
Jiří Soukup, Bílina
Hana Hájková, Hájková Křepice
Andrea Sluková , Mgr. Praha 10
Petr Revaj, Praha
Martina Kaštylová, Bc. Prostějov
Lenka Revajova, Praha
Věra Stašková Stašková, Stašková Praha
Marcela Donkovová, Frýdek-Místek
Petr Štěpánek, Rousínov
Pavel Sychra, Uničov
Marie Švédová, Bc. Císařov
Lucie Škárková, Kostelec nad Labem
Lukáš Drábek, Hradec Králové
Zdeněk Přerost, Klatovy 1
Tatiana Stříbrná, Stříbrná Červený Újezd
Kristýna Kolková, DiS. Dolní Lutyně
Lucie Pokorná, Mgr. Trutnov
Estella Auris, Nová Říše
Jiri Vincik, Ledenice
Nataša Zemanová, Nataša Benešov
Karel Adamík, Ing Zlín
Jan Skalka, Mgr. Odry
Tomáš Zbíral, Dřevohostice
Jiří Kolář, Praha 4
Jiří Kranich, Rajnochovice
Kristýna Kleinová, Ing. Litovel
Marie Trnková, České Budějovice
Leoš Hubáček, Zlín
Gabriela Schonbauerova, Teplice
Nataša Zemanová, Benešov
Ludmila Protivová, Praha
Hana Seifertová, Hlinsko
Petra Melnikov, Praha 9
Jindřiška Tupá, Ústí nad Labem
Jitka Opletalová, Brno
Romana Dubinská , DiS. Mikulovice
Kateřina Kolářová, RNDr. Borovany
Petr Krajčír, Česká Lípa
Marek Tovaryš, Mgr Český Krumlov
Darina Springlová , Chlum Svaté Maří
Miroslava Prášilova, Ing Jicin
Jan Dvořáček , Pardubice
Miloš Paťha , Miličín
Jana Mlčková, Ing Šumperk
Magdaléna Perič, Ing. Řehenice
Richard Sládek, Česká Lípa
Kateřina Hrušková, Mgr. Říčany
Lenka Procházková, Bc. Frýdek-Místek
Tomáš Kovalčík, Kovalčík Provodov
Zdeněk Kratochvíl, Ing. Český Těšín
Alžběta Frýdlová, Mgr. Praha
Dana Komárková, Brno
Jaroslava Kyksová, Hradec Králové
Eva Machalová, Domažlice
Vlastimil Papay, Ing. Praha
Kamil Franek, Mosty u Jablunkova
Jana Andělová, Týn nad Vltavou
Alena Vávrová, Příšovice
Jiří Pleva, Ostrava
Renata Blomerová, Harrachov
Miroslava Řezáčová, Tatce
Jolana Janošová, Krhová
Milan Mayer, Olomouc
Jiří Janiga, Ing. Batňovice
Davud Plza, Pardubice
Rostislav Cacek , Březolupy
Marketa Dvořáková, Kamýk nad Vltavou
Alena Michalčiková , Bc. Kuřim
Tomáš Johanides, Praha
Tomáš Knotek, Bc. Žirovnice
Michaela Sedlářová, ing. Holešov
Lucie Cuperová , Ing. Albrechtičky
jiří dohnal, Rožnov pod Radhoštěm
Jana Prokš , Orlová
Vendula Galdová, Ratiboř
Iveta Vychodilová, Brodek u Přerova
Igor Horinek, Hodonín
Tomáš Pagáč, Karviná
Jakub Maňák, Semily
Tereza Šturmová , Ing. Nymburk
Naděžda Voglová, Bílý Potok
Blanka Mikésková, Mgr. Břežany
Václav Čmok, Kelč
Ladislava Hartmannová, Postřižín
Vítězslav Horák , Vodňany
Jana Pacasová, Praha
Jozef Turzik Turzik, Turzik Wien
Jana Ešpandrová, Ing. Liberec
Jana Lichnofska Lichnofska, Lichnofska Havířov
Andrea Kvasničková, Velké Přítočno
Milan Houzvicka, Praha
Josef Důbrava, Praha 5
Jaroslav Vondrák, Kladno
Blanka Zadáková Zadáková, Zadáková Teplice
Eva Fifaldova, Praha 6
Lenka Nováková, Dolní Dobrouč
Jana Kašecká Grygarová, Červená Voda
Miroslava Brožová, Čelákovice
Stanislav Opekar, Ph.D. České Budějoviuce
Hana Václavková, Ostrava
Věra Urbanová, PeckA
Monika Chudziková, Nýdek
Marcela Adámková, Velký Šenov
David Mastný, Třebíč
Eva Kopecká, Ing. Bc. Praha 7
Jiří Kyksa, Hradec Králové
Sabina Klimková, Ostrava
Zdenka Gerlová, Hořovice
Diana Šlechtová, Pelhřimov
Jitka Halamová, Řevnice
Pavla Hrdá, Mankovice
David Farkas, Rychnov nad Kněžnou
Karel Louda, Nýřany
Petr Navrátil, Rychvald
Jan Lexa, Tábor
David Cígler, Černošice
Simona Schwingová, Jenčice
jaroslav malec, slaný
Mirka Řezáčová, Řezáčová Tatce
Jitka Bieglerová, Znojmo
Pavlína Kuželová , Dis Třeboň
Lenka Vlčková, Strakonice
Mariana Vrabelová, Havířov
Diana Kupková, DiS Škodějov
Martina Nevyjelová, Mgr. Uherské Hradiště
Hana Bradová Bradová, Bradová Přerov
Lenka Miluchova Miluchova, Miluchova Ostrava
Radovan Vašák , Mgr. Příbram
Jana Dufková, Dufková Plzen
Jitka Slamova, Bavorov
Radek Šárovec , Ing. Poděbrady
Ludmila Černá , Teplice
Miloslav Balcar , Dolany
Kateřina Ondříšková , Hlavnice
Antonín Balucha, Česká Skalice
Jiří Šrajbr, Teplice
Přemysl Dvořák, Milovice
Radim Blaheta, Bc. Bílovec
Zdenek Vysloužil, Bc Víceměřice
Jan Slechta, Bc Pelhrimov
Pavlína Minjaríková, Ing. Lanžhot
Dana Welserová, České Budějovice
Ludek Ondruch, Branky na Morave
Petra Lexová, Brno
Markéta Tůmová, Velké Meziříčí
Michaela Pešková , Plzeň
Lucie Hillova , Decin
Miroslava Dvořáková, Ing. Vranovice nad Svratkou
Vít Janů , Koberovice
Martina Čvančarová, Mgr Mělník
Jakub Klusák, Svitavy
Vendula Eliášová , Bc. Kopřivnice
Eva Hovorková, Turnov
Josef Mikula, Ing. Uničov
Petr Streichsbier, Jihlava
Michaela Čermáková , Bc. Praha
Marta Převrátilová, Praha 9
Otakar Čermák, DiS. Praha
Judita Petrželová, Dolní Domaslavice
Aurelie Skřivanová, Ovesné Kladruby
Irena Hojková, Praha
Monika Píchová, Ostrov
Jana Němcová , Ivančice
Veronika Pallová, Mgr. Pavlovice u Přerova
Josef Hrdý, Mankovice
Dita Hofreiterová, Ing. Černošice
Martina Heroutová, Brandýs nad labem-Stará Boleslav
Denisa Havelková , Karviná
Lenka Vitoslavská, Přerov III-Lověšice
Ivana Unzeitigova , Šumperk
Martin Vašíček, Vavřinec
Roman Hulík, Třeboň
Michal Pravenec , Praha
Marcela Truhlaříková, Otrokovice
Zdeněk Kurfiřt, Loužnice
Barbora Lemrová, Olomouc
Josef Esterka, Hodonín
Miluše Gromotovičová, Mgr. Ostrava
David Němec, Frýdek-Místek
Markéta Zacharová, Písek
Tomáš Sommer, Kynšperk Nad Ohří
Šárka Riedlová , Ing. Žatec
Zdeněk Řezáč, Pan Hodkovice nad Mohelkou
Terezie Začalová, Zlaté Hory
Petr Syrový Syrový, Rybná nad Zdobnici
Blanka Lešková, Mgr. Králův Dvůr u Berouna
Silvie Šedajová, Brno
Martina Kampova, Ing. Nové Město na Moravě
Filip Kuneš, Praha
Vladimíra Kaletova, Frýdek-Místek
Jan Dlabola, Sezemice
Martina Hyková, Mladá Boleslav
Jiří Dobroucký, Česká Třebová
Miroslav Kamenský, Český Krumlov
Eva Mílková, Mgr Lázně Bělohrad
Josef Holub, Kolín 2
Miroslav Jírový, Kralupy nad Vltavou
Radim Tesař, Chvalatice
Martin Fiala, Bc. Pardubice
Jana Vávrová, Vávrová Jablonec Nad Nisou
Libor Fučík, Ing. Praha 17
Alena Strnadová, Brno
Magdaléna Holčíková, Zlaté Hory v Jeseníkách
Yveta Pauliková, Mikulov
Šárka Fialová, Praha
Oldřiška Sedlářová, Kuželov
Lucie Kotrčová Kotrčová, Kotrčová Staňkov
Andrea Horká, Holice
Lenka Walachova, Český Těšín
Hana Habartová, Mgr. Sušice
Jana Kramářová, Kamenice nad Lipou
Jiří Handžák, Trutnov
Klára Žůrková, DiS Karviná
Petra Kacálková, Hradec Králové
Jarmila Musilová , Brno
Květa Sobotková, Hostěradice
David Siegert, Velká Chyška
Jan Gregovský, ing Přerov
Lenka Prunerová, Mgr. Plzeň
Jan Soviš, Ing. Olomouc
Milan Krásenský, Brno
HANA TUHÁČKOVÁ, ING BLATNÁ
Štěpánka Zubrová, Zubrová Abertamy
Kateřina Nováková, Pardubice
Milada Laštovičková, Mgr. Rotava
Markéta Ustrnulová, Mgr. Ostrava
Iveta Kotlárová Kotlárová, Kotlárová Klášterec nad Ohří
Michal Suchý, Ing. Svratouch
Monika Škařupová, Křenovice
Karla Pavlikova, Zlin
Eva Koucká, Ing. Petrovice u Rakovníka
Slávka Potěšilová, Sokolov
Miloslav Bouška, Brno
Helena Dudková, Šumperk
Petr Musil, Ing. Králova Lhota
Monika Dolejšová, Lnáře
Martin Bělík, Ing. Ostrava
Petr Slabý, Ing. Neratovice
Světlana Sedláčková, České Budějovice
Ladislav Švestka, Teplice
Pavel Štěpán, Zlín
Běla Křížová , Tojice
Vítězslav Nedbal, Prostějov
Jan Maly, ing. Valasske Mezirici
Olga Todorová, Ústí nad Labem
Jaroslav Janošek, RNDr. PhD Fulnek
Jitka Bártová, Praha
Andrea Jašková, Bc. Libhošť
Zdeňka Židková, PhDr Brno
Iveta Suchardová, Klecany
Jiří Přemysl Urban, Třebíč
Lenka Andrisová, Bystřice pod Hostýnem
Radka Doubková, Milevsko
Marie Slamjáková, Ostrava-jih
Martin Mach, Plzeň
Monika Semrádová, Havlíčkův Brod
Jana Chvalova, Bc. Písek
Lucie Pencová, Pencová Jenišov
Simona Fabianova , Praha
Yvona Matulová, Ing Jihlava
Václav Srb, Čtyřkoly
Olga Filipí, Mgr., Bc. Kroměříž
Lenka Trnkova Trnkova, Loděnice
Věra Rechtackova, Praha 12 Modřany
Michaela Pluháčková , Bc. Družec
Iveta Javorová, Praha 8 Kobylisy
Petr Brabenec , Ing. Kvasín
Barbora Kratochvílová, Šluknov
Petr Weinfurt, Ing. Město Touškov
Jaroslav Vymětal, Podolí
Květoslav Polách, Otrokovice
Filip Minařík, Minařík Děčín Iv-podmokly
Libor Stacho, Ing. Řitka
Martina Frantova Beraczkova, Horní Bludovice
Tereza Hora, MgA. Vráž
Martin Dovica, Ing. Velké Meziříčí
Lukáš Haiduk, Žďár nad Sázavou
Martin Horák, Jičín
Martina Kalistová , Praha
Josef Slavík, Ing. Brno
Vlastimil Trnka, Mgr. Semily
Renáta Koloničná, Ing. Dolní Domaslavice
Veronika Karvaiová, Dis Ostrava
Veronika Kořénková, Karviná
Milan Kryl, Ing. Praha
Veronika Karvaiová, Dis Ostrava
Monika Kowalová, Bc. Hradec nad Moravicí
Radka Nedomová, Brno
Marcela Dröhslerová, Kopřivnice
Zuzana Laubmann, Laubmann Erlangen
Kateřina Klenorová, BC. Pardubice
Marie Patricie Pítrová, Frenštát pod Radhoštěm
Šárka Čurlejová, PharmDr. Olomouc
Lenka Korbelová, Mgr. Letovice
Martin Jůza, Praha
Pavel Jílek, JUDr. Litoměřice
Sára Barboríková, Bc. Rakovník
Ivan Pravda Pravda, Děčín
Martina Hofmannová, Frýdlant nad Ostravicí
Veronika Pospíchalová , Mgr. Orlová
Kristýna Trávníčková, DiS Napajedla
Radomír Louč, Mikulov
Vladimír Mařák, Ostrava - Poruba
Tomáš Hofmann, Frýdlant nad Ostravicí
Jana Hajkova, Pardubice
Simona Sigmundová, Ing. Hněvotín
Andrea Hlaukova, Loděnice
Veronika Tetuova, Dobris
Jiří Barcuch, Šumperk
Martin Šafář, Hradec Králové
Anna Kadeřábková, Bc. Brno
Iva Michalová, Pohořelice
Michal Plachý, Brno
Jurina Křížová, MUDr Říčany
Eva Pažoutová, Kosmonosy
Marie Vašáková, Humpolec
Jitka Hnyková, Vrchlabí
Martin Jelínek, Červené Pečky
Tereza Daňová, Paskov
Martin Janiga, Svitavy
Lucie Čiba, Lisov
Dagmar Mužíková, Ústí nad Labem
Eliška Gregorovičová, Příbram
Pavla Müllerová , Lubenec
Aleš Rymeš, Brno
Lenka Hájková, Hradec Králové
Stanislav Šťastný, Ing. Slatiňany
Antonín Kvaček, Pardubice
Drahomíra Uhrová, Frýdek-Místek
Petra Huječková Gbelcová, Třebíč
Barbora Ženožičková, Zlín
Adam Plachky, Frenštát pod Radhoštěm
Růžena Loncová,
Pavlína Petrová, Borovany
Jana Vodičková, Ing. Nové Město na Moravě
Iva Blížencová, Horní Stropnice
Michaela Novotná , Vyškov
Marie Kušičková, Mgr. Plzeň
Kateřina Daňová, Ostrava Bartovice
Eva Junová, Brandov
Jarmila Slavíková, Brno
Jana Kopřivová, Brandýs nad Labem
Lubos Lunak, Pardubice
David Plichta, Záluží
Liběna Bábková, Ptení - Ptenský Dvorek
Kamil Daňa, Ostrava
Sylva Roščyna, Rýmařov
Jana Matějková, DiS. Židovice
Petra Maskova, Ing. Dobris
Eva Šímová, Mgr. Nebovidy
Radka Eliášová, Mgr. Roztoky u Prahy
Pavel Svozil, Přerov
Michaela Novotná , Vyškov
Katarína Stará, Ing. Úštěk
Petr Slavík, Ing. Dolní Břežany
Jan Svoboda, Ronov nad Doubravou
Naděžda Tušková, Dobřany
Samuel Verner, Náchod
Soňa Jerglíková , Frýdek - Místek
Leona Zezulová , Mgr. Olomouc
Miloslav Šrámek, ing. Sezimovo Ústí
Magdalena Duchackova, Duchackova Brno
Michaela Moravcová, Bc. Praha 12
Marco Flaugnatti, Msc Praha
Martina Vrbová, Hostinné
Jan Skalák, dipl. um. Rožnov pod Radhoštěm
Miroslav Pardubský, Zásmuky
Dagmar Příbrská, Hradec Králové
Adam Znamenák , Plzeň
Tomáš Olszar, Karviná
Táňa Rezková, Bzová
Jana Němcová, Němcová Karlovy Vary
Dita Erdélyiová, Bc. Boršov nad Vltavou
ivan fejfar, Mgr belec
Samuel Beraczka, Student Havířov
Jana Pinkavová, Bc. Police nad Metují
Marcela Hrůzová, Bc. Dačice
Lenka Menoušková, Čistěves
Diana Lanska, Ing. Ostrava
Iveta Peterová, Horní Počaply
Alena Bakalářová, Bakalářová Havlíčkův Brod
Samuel Beraczka, Student Havířov
Jana Scholleová, Bc. Liberec (nečleněné Město)
Petra Pavlůsková, Mgr. Říčany
Hana Hájková, Poniklá
Markéta Grundmannová, Mgr. Rakovník
Olga Pelánová, Mgr., Ph.D. Vrané nad Vltavou
Jaroslav Hlávka, Velké Poříčí
Ivana Radkovská, Dobšice
Andrea Pecháčková, Praha
Richard Uhelský , Český Těšín
Marta Tammerová, Dvůr Králové nad Labem
Hana Zeisková, Zeisková Moravský Krumlov
Iva Wiesnerová, Trutnov
Radek Hoffmann, Lipno
David Nergl, Vinařice
Aleš Weidinger, Moravičany
Tomáš Florián, Proboštov
David Palus, Palus Hlásná Třebaň
Petr Bulín, Plzeň
Petra Poprocká, Mgr. Jiřice u Miroslavi
Ivan Jandek, Olomouc
Lucie Matoušová Matoušová, Kladno
Denisa Navratilova, Jihlava
Nikola Skalova, Skalova Křimice
Jiří Sládek, Praha
Zuzana Hofmanova, Loket
Josef Král, Týn nad Vltavou
Ondřej Hruška, Bakov nad Jizerou
Věra Pavlíková, Ing. Brandýsek
Martin Babinský, Tábor
Nikola Sklenářová, Klokočná
Alena Fajtová, Praha 4
Ladislav Juhász, Prostějov
Marcela Opletalová, Mgr. Luká
Karel Navratil, Jihlava
Martin Janků, Vratimov
Dobroslava Zgodová, Němčice nad Hanou
Irena Vršecká, Vršecká Ústí Nad Labem-město
Darina Bogdanovičová, Ostrava
Věra Nosová, Bruntál
Monika Kašíková, Kašíková Brno
Jana Galuszkova, Ing. Bludovice
Martina Krupičková, Praha 5 Košíře
Martina Hofbauerová, Jindřichův Hradec
Martina Jančíková , Ostrava
Jana Plachetková, ing. Praha 8
Jakub Hubálek, Praha 4 - Háje
Romana Věříšová, Věříšová Jablonec nad Nisou
Jana Pustějovská, Příbor
Lenka Imlingová, Havířov
Veronika Brousilová, Pisek
Dagmar Petzová, BC Třebíč
Marcela Hrdá, Mgr. Držovice
Radmila Tůmová, Staré Hradiště
Jan Boško, Boško Kolín
Veronika Brožková, Plasy
Dana Košková, Košková Tachov
Ilona Kuderová, Ing., Dis. Turnov
Kateřina Hanáková, Hrušovany u Brna
Michaela Drdová, Bc. Bruntál
Lenka Randýsková, Ing. Vsetín 1
Kateřina Kunátová, Krmelín
Kateřina Zachová, Jindřichův hradec
Veronika Jeřichová, Ing. Praha
Kateřina Gili, Ing. Beroun
Anna Jahodová, Jablunkov
Petra Němečková, Brno
Vladimír Fiala, Planá nad Lužnicí
Lukáš Paleček, Loděnice
Karla Rulíková, Mgr. Olomouc
Jaroslava Pešinová , Hradec Králové
Oldřich Králíček, Hrochov
Eva Machová, Rousínov
Lenka Dlouha, Zlin
Jaromír Šolaster, Větřkovice
Katerina Pelouchova, Ing. Sezimovo Usti
Miroslava Škorpíková, Bc. Zlín
Dagmar Bělešová, Ing. Město Albrechtice
Eva Markvartová, Praha
Karel Svoboda, Ing. Stará Paka
Petra Šmejdová, Přelouč
David Opletal, Brno
Matěj Martinek , Vlčkovice v Podkrkonoší
Petra Fidlerová, Jindřichův Hradec
Tamara Krobotova, Červená Voda
Martina Hejlová, Bc. Plzeň 12
Radovan Navrátil, Frenštát pod Radhoštěm
Nikola Skořepová, Mochov
Milena Honsová, Vrchoslavice 60
Miroslav Hrubý, Cerhovice - Třenice
Petr Huňáček, DiS. Pardubice
Nikola Sklenářová, Klokočná
Svatava Krýslová , Otrokovice
Václav Milichovský , Havlíčkův Brod
Ivana Houskova, Jindřichův Hradec
Olga Krejčířová, Olomouc
Pavla Slováková, Ostrava
Lucie Němcová, DiS. Prostějov
Petr Müller, Ing. Prachatice
Jitka Kramářová, Silůvky
Jana Kadulová, Vřesina
Vladimír Kovář, RNDr. Olomouc
Tomas Rollinger, Bc Praha 10 - Vršovice
Ivana Šneiderová, Ing. Újezd u Brna
Pavel Stanko, Stanko Praha
Stanislav Vokurka , Liberec
Petr Haase, Poběžovice
Petra Chalupnikova , Litovel
Martin Mareš, Libice nad Cidlinou
Stanislav Zahorec, Benesov
Luděk Jandoš, Plzeň
Petr Navrátil, Bc. Havířov
Petr Vejřík, Ing. Sokolov
Jana Končická , Praha
Michaela Šollarová, DiS. Smědčice
Patrik Němec, Zeleneč
Ludmila Šolastrová, Větřkovice
Pavel Forejt, Starý Plzenec
Peter Mitterpach, Mgr., LL.M., Dr.BA. Banská Bystrica
Alena Benešová Benešová, Česká Třebová
Petr Sas, Ing.. Chomutov
Veronika Wertheimová Wertheimová, Wertheimová Praha
Radek Šollar, Smědčice
Michal Cikryt, Šumperk
Adrián Kunovský, Brno
Markéta Ficnarová, Šumperk
Marta Zjavková, Bc. Ostrava
Marie Kopřivová, Kopřivová Trutnov
Martin Novodomec, Novodomec Jindřichův Hradec
Markéta Fridrichová, Zlín
René Moyzes, Ingf Klimkovice
Šárka Stehlíková , Šárka Rotava
Eva Burešová, Mgr., PhD. Praha 4
Eva Vojtková, Staré Město
Marie Silondi, MSc. Praha
Erich Panitz, Ing. Most
Martina Szkutová, Karviná
Anna Bureschová, Keblice
Kamila Hečlová, Hečlová Horní Moštěnice
David Žebrok, Karvina
Lenka Stránská, Svoboda nad Úpou
Pavel Kubánek, Ing. Štěpánkovice
Lenka Skřivánková, Choceň
Milan Jalowiczor, Jablunkov
Petra Švejdová, Davle
Hana Hořejší , Jindřichův Hradec
Petra Chocholoušková, Petra Liberec
Ivona Langerová, Brno
Daniel Smutek, ing., Ph.D. Brno
Romana Linková, Liberec 25
Jiří Hrubý, Znojmo
Dana Kalatalova, Brno
Antonín Axmann, Šternberk
Lenka Fedrová, Ing. Rajhrad
Silvie Zelinová, Petřvald
Petr Vlček, Měšice
Petr Šmíd, Rudník
Lukáš Pelán, Třebíč
miroslav mužík, Křešín 39
Marcel Giemza, Horní Suchá
Lucie Záhorcová, Mgr. Benešov
Lenka Procházková, Praha
Alena Dědková , Trutnov
Adam Bůbela, Valašské Klobouky
Jiří Fontán, Kladno
Radek Slabý, Bc. Plzeň
Olga Hrachovska , Uherské Hradiště
Petra Nováková, Plzeň
Lucie Kursová, PhDr. Litoměřice
David Zubík, Sokolovská 2497
Jitka Zábojová, Zborovice
Petr Nuc, PRAHA
Věra Šťástková, Liberec
Radka Dostálová, Mikulov
Jindra Penková, Praha
Kristýna Grunzová , Písek
Petr Týč, Řečany nad Labem
Marketa Kolocova, Roudnice n. L.
Terezie Kostrounová, Bc. Karviná
zdeněk Havlíček, Havlíčkův Brod
Magda Dvořáková , Otrokovice
Miroslava Darebná, Čelákovice
Kateřina Janíková, Jívová
Šárka Henychová, Čelákovice
Michael Semrád, Havlíčkův Brod
Martina Martina, Slavonice
Jindřich Štěpán , Mladé Buky
Jindrich Glubiš, Ostrava
Zdeňka Rusnokova , Senov
Ludmila Žáková, Ostrava
Andrej Čerňa, Sedlejovice
Šárka Nehněvajsová, Chlumec
Lenka Dymokurska , Mgr. Liberec
Petra Pokorna, Mgr. Radostná pod Kozakovem
Lenka Pospichalova, Brno
Irena Patáková, Bc. Brno
Rostislav Stibor, Ostrava
David Hašek, Dis. Praha
Karla Holub, Bohumín
Jana Packová, Rychvald
Ivana Durďáková Durďáková, Durďáková Karviná
Kamil Schuster, Hřebeč
Yveta Sládková, Písek
Eliška Grazová, Nová Role
Darina Majovská, Mgr. Odolena Voda
Alice Treglerova, Prahapraha
Sandra Sandra, Poděbrady
Zdeňka Rusnokova , Senov
Marcela Skalická, Havířov
Ivana Krafková , Hradec Králové
Monika Rossi, Praha
Patrik Jašek, DiS. Olomouc
Alena Lončíková, Klášterec nad Ohří
Johana Petříková, České Budějovice
Zuzana Škoulová, Mgr. Rokycany
Jana Adámková , Záboří
Pavel Murin, Odry
Radim Bednář, Unhošť
Jana Karafiátová, PharmDr. Boršov nad Vltavou
Jana Slabá, Horní Němčí
Leona Buriánková, Otrokovice
Michal Kulhánek, Karlovy Vary
Pavel Kilian, Brno
Lucie Čelikovská, Praha 11
Bohuslav Žák , Ostrava
Iva Petrová, Ohnišov
Eliška Ehrigová, Česká Třebová
Irena Cimbálová, Cimbálová Jablonec Nad Nisou
Roman Vybíral, Třebíč
Markéta Vlnatá, Týn nad Vltavou
Kateřina Cvajnová, Bc. Bechyně
Jitka Halámková, Drnovice
Dagmar Valková, Blansko
Michaela Malíčková, Bc Uherské Hradiště
Kateřina Prexlová, Sedlice
Jan Boehm, Teplice
Andrea Jarůšková, Blansko
Petr Gračka, Ostrava
Lucie Vinšová, Mgr. Brno
Jan Cemper, Okrouhlá 134 u Nového Boru
Jana Hudečková, Ing. Ostrata
Kateřina Růžičková , Praha
Dana Brožová, Bc. Zliv
Lenka Herzová, Mgr. Brno
Věra Tůmová, Bc. Dobrá Voda u Českých Budějovic
Věra Pilecká, Ing Příbram
Mirka Burianova, Zlín (Jižní Svahy)
Iveta Vyhnaliková, Roztoky u Prahy
Iva Vondráková, Polná
Kateřina Mejzlíková, Třebíč
Oleksandr Tichonov, Praha
Jana Doubravská, Lutín
Daniela Fišerová, Most,
Michaela Jirásková , Dolany Nad Vltavou
Robert Kvasnička , Velké Přítočno
Michaela Kolarova, Ing. Praha
Antonín Petříček , Přerov
Jaroslav Volf, ing Orlík
Silvie Derner, Ing.arch. Praha
Petra Hrušková, Ing. Bakov nad jizerou
Gabriela Maxová, Český Krumlov
Radek Šimon, Ing. Bakov nad Jizerou
Nikola Müllerová, Ing. Sezemice
Jana Rehova, Krnov
Petra Krejčíková, Uhelná Příbram 123
Lucie Pivonkova Pivonkova, Pivonkova Praha
Martina Suchá , Liberec
Renata Rybáková, Mgr. Praha
Ivo Vrhel, Ing Český Krumlov
Petra Lukšová, Praha 6
Šárka Konečná, Bílovice nad Svitavou
Pavlína Davidová, Olomouc
Petra Kubáčková , Ing. Nový Hrozenkov
Magdaléna Remešová, Hlinsko
Dagmar Prokopová, Ing. Brno
Ondřej Budík, Ing.o Bukovina
Romana Bodorová, Dobříš
Radek Podzimek, Králíky
Marie Svobodová, Ostrov u Macochy
Ludmila Jurčíková, Zlín
Oto Edr, Čelákovice
Miroslav Figalla, Ing. Zlín
Marie Jaklová, Děčín
Stanislava Fialová, Děčín
Martina Orlichová, Ing. Praha 10
Antonín Hlaváček, Ing. Uherské Hradiště
Jarmila Kuběnová, Kuběnová Oskava
Kateřina Okáčová , Mgr. Příbor
Miloš Nepožitek, Havířov
Roman Černý, Lhota pod Libčany
Roman Steiden, Dobrčice
Hana Morstynova, Černošice
Marcela Landgrafová, Litvínov 1
Lenka Kovářová, Kovářová Polička
Miloslav Zima, Kolín
Lenka Jarošová, Jarošová Kravaře
Lukáš Janča , Petrov
Martin Zamecnik, Strani
Marta Gyselová, Ing. Jindřichův Hradec
Renata Matlochová, Bystřice
Barbora Krejčí, Ing., Ph.D. Káraný
Jana Kopečná, Chvalšiny
Blanka Částková, Teplice
Petra Krutská, DiS. Stříbrná Skalice
Martina Svobodová, Velký Šenov
Kamila Pitrova, Mgr. Ceske Budejovice
Monika Jacenková, Ing. Břasy
Alice Pacovská, Praha 6
Ladislava Šimková , Kladno
Gabriela Nogová, Úštěk
Martina Nepożitkova, Havířov
Martina Pospíšilová, Praha
Lenka Tutoký, Cheb
Milan Slatinský, Ostrava-Proskovice
Kateřina Čubová, Sušice
Dana Geržová, Bedihošť
Alena Bartošová, Říčany
Iva Valesova, Plzen
Blanka Částková, Teplice
Michal Hökl , Brno
Aleš Trnka, Plzeň
Eva Konštacká, Hrušovany u Brna
Alena Smejkalová, Příbram
Jitka Burianová, Ing. Liberec
Olga Urbanová, Mgr Praha 9 - Klánovice
Lenka Sluková , Bc. Benešov nad Ploučnicí
Lukáš Höfer, DiS. Praha
Petra Pekařová, Hradec Králové
Zuzana Skálová, Praha
Václav Vopalecký, Nýrsko
Vlastimil Hanzlík, Most
Radka Baštýřová, Dačice
Helena Dominova, Děčín
Kateřina Jašová, Domažlice
Katerina Kaliankova, Ing. Blažovice
Jana Bouberlova , Beroun
Martin Petr, Židněves (okr. Mladá Boleslav)
Martin Škabrada, Neratovice
Miloslava Sůvová, Mratín
Mária Němcová, Odolena Voda
Markéta Papežová, Soběslav
Vladimír KUČERA, Jablonec nad Nisou
Vlastimil Hnyk , Vrchlabí
Tomáš Augusta , Humpolec
Miloslava Morongová, Sušice
Robin Bukva, Poběžovice
Marie Mrázová , Nýrsko
Zdenek Kocourek, Bc. Bruntál
Luboš Douděra, Kolin
Kamila Marková, Kroměříž
Kamila Zárubová, Bc. Děčín
Jana Mesiarkin, Louny
Jiří Nečas, Ing. Horní Smržov
Věra Dopitová , Příbram
Lucie Poprová, DiS. Janov nad Nisou
Jaroslav Rejl, Ždánice
Edita Krejčí , Ing. Strakonice
Pavel Roskol, Mgr. Olomouc
Jitřenka Hlusková, DiS. Šanov
Katarína Vardzeľová , Bc Odolena Voda
Dana Sršňová, Sršňová Předměstí
Hana Prochazkova, Bc. Běhánky
Leoš Zich, Kadaň
Petr Holík, Ostrava
Martin Linhart, Teplice
Naďa Rejmanova, Rejmanova Vysoké Mýto
Jitka Vitoušová, Jeneč
Petra Tchuřová, Rychvald
JANEČEK Tomáš JANEČEK, Ing. Ústí nad Labem
Kristýna Gottwaldová, Bc. Bašť
Tereza Inemanova, Zbiroh
Lenka Čechová, Vojkovice
Lenka Hanychová , Bc. Polička
Vladimíra Hrňová, Hrňová Jablonné v Podještědí
Ladislav Vávrů, BRNO
Dana Novotná, Ing. Veltrusy
Petra Janáčková, Komořany
Alena Krejčová , Cheb
Jana Vacková, Ing. Tábor
Petr Nosek, Plzeň
Žaneta Bartušková, Ing. Trhové Sviny
Richard Surecek, Breclav
Petra Židková, Frýdek-Místek
Petr Sidora, Sumperk
Olga Šambergerová Šambergerová, Šambergerová Domažlice
Tomáš Tchuř, Rychvald
Alice Blahunková, Mgr. Olomouc
Jiří Člupný , Mgr. Valašské Meziříčí
Pavla Holečková, Velký Rybník u Hroznětína
Anna Kolouchová, VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Pavel Krob, Ing. Úvaly
Petra Brožková, Brožková Přerov Nad Labem
Lenka Turoňová, Mgr. Jenštejn
Dominik Kostera, Slavkov u Opavy
Radka Tulisová, Mgr. Bohuslavice
Dagmar Žižková, Ing. Klokočná
Petra Sudová, Trutnov
Barbora Jarešová, Milín
Věra Mikušová, Mikulov
Jiří Rosol, Mgr. Zdice
Petra Homolková, Náchod
Martin Tulis, Bohuslavice
Ivana Svobodová, Bc. , DiS. Černá Hora
Petr Zvolánek , Vysoké Mýto
Marie Doležalová, Velká Losenice
Miroslav Nejman, Slaný
Ladislava Jíšová, Vlašim
Stanislav Gavron, Petrovice u Karvine
Miluše Mólová, Mgr. Rychvald
Václav Chalupa, Chalupa Praha11
Petr Soukal, Příbram
Jitka Sochová, Benešov nad Ploučnicí
Veronika Heinzová, Ing. Praha
Pavel Tezaur, Karlovy Vary
Dana Manoušková, Hostěradice
Jan Nevěčný, Praha
Petr Kopecký, Dolní Újezd
Jaromír Fuchs, Uherský Brod
Lukáš Hříbek, Opava
Filip Kašpar, Srbská Kamenice
Jaroslava Flaišmanová, Plzeň
Ľubica Miženková, Mgr. Bratislava
Iveta Škrábáková, Frýdek-Místek
Roman Kalus, Huslenky
Jana Černá , Habry
Vlastimil Hrbáč, Uherský Ostroh
Jana Šírová, Ing. Liberec
Monika Violová, Karlovy Vary
David Doucha, Kaplice
Zdeňka Budáková, Ing. Všeruby
Markéta Vránová , Strakonice
Jana Černá , Habry
Marcela Brunová , Jihlava
Romana Linková, Liberec 6
Eva Steinbachová , Litoměřice
Jarmila Bartůšková, Dušejov
Monika Hosová, Jihlava
Kateřina Zářecká , Ing. Praha 8
Zdeňka Filipová, Havířov
Antonín Zubr, Liberec 6
Jakub Velecký, Rosice u Chrasti
Marie Brázdová, Zlín
Petra Braunova, Mgr. Olomouc
Blanka Voráčová, Lovčičky
Jan Kaur, Praha
Kateřina Macháčková Macháčková, Liberec (nečleněné Město)
Petra Mikusova, Mgr Prievidza
Marie Bedrnová, Šestajovice
Luboš Herz, Ing. Brno
Dita Holub, Praha
Magdalena Nicolaou, Mgr. Praha
Katarína Hanzlíková, Ing. Květnice
Zuzana Fürstová, Radonice
Michaela Přikrylová, Olomouc
Jakub Petelík, Bc. Tlučná u Plzně
Milan Staněk, Valašské Meziříčí
Kateřina Kochová, Dolní Břežany
Markéta Sýkorová Sýkorová, Sýkorová Doksy
Martin Pavlíček, Mgr. Vlašim
Jan Novosad, Mgr. Praha
Michal Diče, Bc. Týn nad Vltavou
David Zikmund, Zikmund Nový Bydžov
Kristina Černá, DiS. Praha
Libor Kocián, Stahlavice
Eva Lhoťanová, Mgr. Rožnov p. R.
Veronika Zelenková , Praha
Mariana Nováková, Ing. Čistá
Sandra Jindrová, Cheb
Dagmar Komárková , Ing. Jihlava
Jiří Langr, Vlčí Pole
Martina Zajícová, Králíky
Helena Fabiánková, Brno
Klára Novozámská, Mgr. Hostivice
Eliška Blablová, Palkovice
Michaela Růžičková , Praha
Jitka Černá , Poděbrady Iii
Alena Přîvratská, Přîvratská Havířov
Jarmila Dostalova Dostalova, Obyč. Viden
Marcel Machanec, Havířov - Šumbark
Jana Míšová, Dis Znojmo
Jaroslav Sobek Sobek, Komárno
Jiří Lička, Praha
Zuzana BROŽOVÅ , Třebíč
Zdenka Čejková, Staré Město pod Landštejnem
Tomáš Nedvídek, Třinec
Pavel Kollros , České Budějovice
Petra Šťastná , Teplice
Monika Slavíková, Ústí nad Labem
Martina Beranová, Havlíčkův Brod
Michael Adamík, Praha
Jana Faltysová, Slatiňany
Tereza Mikova, Moravec
Lenka Kropuchova, Kosice
Šárka Rozkovcová, Brno
Petr Dvořáček, Šumperk
Jitka Vavrdová, Brno
Hana Krupičková, Brno
Jaroslav Korpala, Horní Beřkovice
Jana Jindrova , Hrádek nad Nisou
Petra Štěpánková, Luže
Marta Vrchotová, Suchdol nad Lužnicí
Pavel Maruška, Praha
Kateřina Petrželková, JUDr., LL.M. Zdiby
Veronika Krauskopfová, Krauskopfová Roudnice Nad Labem
Michal Štosel, Olomouc
Josef Šrámek, Praha
Pavel Honsa, Deštná
Martin Kolář , Tmaň
Jana Klímková, Ing. Ostrava
Hana Krejčířová, Ing. Vlašim
Tomáš Čada, Ing. Kyjov
Vít Fuciman, Frýdlant nad Ostravicí
Miroslav Zatko, Mgr Banska Bystrica
Otakar Kovář, Bc. Prostějov
Honza Fryscak, Praha
Iveta Rejmanová, Dis Pardubice Iv
Jitka Rokytová, Prostějov
Tomáš Hajda, Pan Hustopeče Nad Bečvou
Jan Škaroupka, Ing. Jihlava
Jan Kašparec, Brno
Libuse Cermanova, Ing. Chrudim
Jan Mentzik, Rychnov nad Kněžnou
Kateřina Kateřina, Brno-sever
Petr Dvořák , Chomutov
Lydie Raszková, Ing. Praha 4
Xenie Becková, Praha 3
Lenka Pechátová, Praha
Jana Pospíšilová, Mgr. Brno
Emil Dohnal, Kostelec na Hané
miroslav zoubek, Ves Touškov
Jana Douchová, Ing. Chýnov
Tatiana Humeníková, Mgr. Liberec
Dagmar Karbanová, Teplice
Radek Šéla, Nýřany
Václava Mullerová, Klatovy
Vladimíra Krulišová, Pečky
Ondrej Páleš, Ing. Brno-střed
Magdalena Michalkova, Zdar nad Sázavou
Kristýna Opolzerová, Mgr. Lišov
Zdenka Slabá, Chlumec
Lenka Stratilová, Rosice u Brna
Gabriela Vebrová, Bublava
Vlaďka Nováková, Nový Bydžov
Michaela Poláková, Bc. Liberec
Klára Svorníková, Praha
Jaroslav Hnízdil, Čelákovice
Marie Kordikova, Ing. Praha
Markéta Schambergerová, Ing Černouček
Radka Pešíková , Ing. Šluknov
Jana Petrželová, Praha
Marie Malinová ,
Jana Tikalova, Plzeň
Lenka Němečková, Poděbrady
Veronika Malá, Radvanice
Markéta Hrušovská , Jablonec nad Nisou
Renata Zábojníková, Ing. Neubuz
Monika Hromádková, DiS Rychnov nad Kněžnou
Jan Locuman, Liberec
Martina Csókásová, Horšovský Týn
Jaroslava Holá , Mgr Klatovy
Milan Rychlý, Bc. Opava
Miroslav Matějovský, Starý Plzenec
Miluše Suchomelová, Luleč
Jan Durčák, Opava
Jiří Vaněček , Pečky
Radka Purnochová, Purnochová Brno
Elena Dimitriu, Krnov
Jitka Svobodová , Peruc
Marie Šobková , Hradec Králové
Petra Nováková , Ing. Vochov
Milada Radkovská, Jaroměřice nad Rokytnou
Pavel Šanda, Dolní Břežany
Petra Matějíčková, Praha
Marcela Odehnalová , České Budějovice
Milada Terezie Františková, Bc. Brno
Dušan Šimon, Kopřivnice
Veronika Svinkova , Luhacovice
Radek Benda, Ing. Praha
Martin Kunc, Brno
Andrea Nesnídalová, DiS. Praha
Jarmila Svítková, Zlín
Pavel Hřebačka, Ing. Znojmo
Libuše Gebauerová , Opava
Jana Mušínská , Bc., Ing., PhD. Dolní Roveň
Jana Palátová, MVDr. Brno 28
Martina Polednikova, Mgr. Ostrava
Jiří Marek, Valašské Meziříčí
Petr Mazur, Ostrava
Martin Hrabý, Duchcov
Hana Čechová, Velký Osek
Kamila Valentová, Bc Most
Veronika Plevová, Jeseník
Petra Čempelová, Ostrava
Věra Palešová, Bc. Brno
Lada Vlčková, Mgr. Liberec
Jan Straka, Chýnov
Lucie Doležalová , Podbřezí
Jana Pospíšilová, Ing. Mladá Boleslav
Paličková Jaroslava, Černožice
Ladislav Puškáš, Nové Město na Moravě
Zuzana Facková, Oskava
Lenka Trncová, Praha 5
Kristýna Nešporová, Pyšely
barbora ravčuková, RNDr. Brno
Helena Táborská , Chotěšice
Helena Cabejšková, Ing. Praha
Macků Dagmar Dagmar, Dagmar Vodňany
Karel Kucera, Mladá Boleslav
Pavla Štěrbová, Mgr Zlín
Marcela Kratochvílová, Děčín 32
Ivana Balatá, Mgr. Bechyně
Klára Šmahelová, Ing. Úhřetice
Jitka Naušová , Bor
Milan HRDÝ, Odry
Ivana Těšická Švábková , Hranice
Eva Vršecká, Praha 5
Klára Šedivcová, Starý Plzenec
Petra Culková, Kobeřice u Brna
Marie Galková , Bor
Nikola Národová, Žatec
Tomáš Poruba, Valašské Meziříčí
Eva Chodurová, Mgr. Praha
Libor Kulík, Olomouc
Jan Slavík, DiS. Semily
Helena Němečková, Rokycany
Lenka Gruščíková, Mgr Havířov
Jitka Legene ,
Jan Rác, Mělník
Radovan Chodura, Ing. Praha
Vít Panáček, Ing. Polešovice
Jiří Sýkora , Křetín
Hana Kašparová, Mgr Beroun
Marek Lukeš, Brantice
Dan Waltr, Brno
Pavel Novák, akademický malíř Praha 2
Petr Bednář, Praha
Lucie Hrňová, Mimoň
Jana Žajglová , dětská sestra Strání
Bronislava Bučková, Beroun
Petr Přeučil , Děčín
Roman Koudelníček , Zlechov
Daniel Rusinko , Ostrava
Pavlína Roušarová, Polička
Irena Mašková , Ing. Ústí nad Labem
Jan Konopásek, Ing. Praha 22 Pitkovice
Eva Vondráková, Beroun
Tereza Kafková, Ing. Praha 4
Drahomíra Krejčí , Česká Třebová
Aleš Drescher, Česká Lípa
Jana Chmelařová, Ceske Budejovice
Jana Trtíková, Šumperk
Lenka Jarošová, Ph.D. Opava
Lenka Antošová, Kutná Hora
Pavel Hirsch, Ing. Kunice
Michal Hromádko , Žďár nad Sázavou
Ivana Maskova, Dis Horní Branna
Tereza Zdražilová, Brno
Taťána Šebestová , Liberec
Petra Naštická , Ústí nad Labem
Monika Bečvářová, Mgr Liberec
Petr Berko, Ústí nad Labem
Karel Smolka, Litvínov
Karel Palka, Ing. Zlin
Katrin König, Teplice
Monika Bláhová, Milevsko
Markéta Finkousová, Liberec
Martin Schwarz, Větřní
Gabriela Liszoková, Ing. Karviná
Ivana Fuhrmannová, Příbram
Libor Med, Teplice
Michaela Kovářová, Světice
Iveta Sýkorová , Iveta Ostrava
Zdenka Tesařová, Plasy
Jiří Vaněk, Teplice
Miroslav Pátek, Třešť
Eva Oniscenko, Praha
Karla Andreánska, Kynšperk nad Ohří
Kateřina Votočková, Liberec
Jiřina Terebová, Bc. Praha
Jiřina Kalusová, Střelice
Alice Vesperová, Mgr., Ph.D. Český Krumlov
Anna Kokořová, Frýdek Místek
Anna Odlasová, Luby u Chebu
Pavla Jungova, Most
Kateřina Fišarová, Ústí nad Orlicí
Anna Šmídová, Mgr. Hrádek nad Nisou
Simona Kříhová, Dobrá Voda u Českých Budějovic
Jitka Čapatá, ing Ždánice
Zdeněk Bláha, Ing. Milevsko
Hana Marjenková , Olomouc
Kristyna Vavrova, MFA Praha
Zdeněk Molcar, Plzeň
Anna Gaszczyková, Třinec
Eva Hájková , Klatovy
Blanka Ďulíková, Mgr. Brumov - Bylnice
Hana Gwenda Koubová, Chomutov
Pavla Jenčová, Stříbrná Skalice, Hradové Střimelice
Igor Andrejšín, Ing. Most
Soňa Doleželová , Prostějov
Lukas Lahoda, Ostrava
Daniel Homolka , Karlovy Vary
Milan Kallup, Nýřany
Peter Rainhard Schuster, Mgr. Ostrava
Karel Zach, JUDr Pelhřimov
Jan Štefan , Úvaly
Vladimír Bůta, Žerčice
Petra Sipplová, Sipplová Volary
Miloslav Hujer, Mgr. Jablonec nad Nisou
Kateřina Kváčová, Pardubice
Kateřina Hovorková, Unhošť
Jiří Blahuta, Dobrá
Kateřina Vojtaškova, Bruntál
Petr Kračmar, Kosmonosy
Petra Lavalová, Úholičky
Milena Mahovská, Kolinec
Hana Babůrkovaá, Nová Paka
František Vaněk, Ing. Červený Kostelec
Jaroslav Waloschek, Orlová
Marie Macichová, VŠEŇ
Stanislav Měsíček, Svárov
pavel zrubecký, Hlubočinka
Pavlína Prokůpková, Kralupy nad Vltavou
Martin Jedlička, Praha
ludovit Vitko Vitko, Vitko Bohunice
Аlena Verkova , JUDr Praha
Jana Šafářová, Mohelnice
Ondřej Krůta, Teplice - Hudcov
Tereza Švarcová, Ing. Hlinsko
Michaela Hillova, Decin
Renata Adamčíková, Olomouc
Miroslav Knop, Janské Lázně
Pavel Večeřa , Unicov
Petr Vit, Ing Jihlava
Milan Slovík, Trutnov
Jaroslava SUCHÁ, Čkyně
Jaromír Návrat, Mgr. Ostrava
Petr Báča, Ing. Staré Město
Jana Štěchová, Praha
Roman Turek, Plzeň
Pavel Martínek, Hradec Králové
Zuzana Szlachtová, Bc. Komorní Lhotka
Petr Randus, Zubří
Pavla Peterková , Kravaře
Jana Bauerová, Trutnov
František Růžek, Horní Bříza
Zdeněk Bauer, Frenštát pod Radhoštěm
Ivana Baxová, Praha
Lenka Halušitzová, Ing. Štěnovice
Jitka Nejedlá, Brno
Martin Hadrava, Pelhřimov
Lenka Rončákova, Děčín
Ivona Gregrova, Brno
Rostislav Penaz, Pan Brno
Monika Lukešová, Brantice
Dagmar Földesová, MVDr. Hradec Králové
Magdalena Kalenská, Jilemnice
Jiřina Janková, Praha
Petr Zdražila, Praha
Miroslava Urbánková, Albrechtice
Lucie Petrová, Praha 8
Pavlína Sos, Ing Ostrava
Jana Antošová, Ing. Líbeznice
Milan Kováč, Ostrava
Petr Petr, Dobřichovice
Barbora Benova, Breznice
Zdena Trachtová Trachtová, Liteň
Ivana Holá, Bc. Sušice
Ivan Němec, Zábřeh
Alena Neumannová, Ing. Kolin 2
Monika Poláchová, Rousínov
Pavel Pok, Přerov
Petr Hála, Trhové Sviny
Tomáš Král, Šenov
Vít Bažant, Semily
Eliška Mahdalová, Hradec Králové
Petr Went, Brozany nad Ohří
Lucie Náhlovská, Mgr. Opatov
Martin Tylšar, Karviná
Lada Bímová, Praha
Petra Bulušková , Pardubice
Anna Stloukalová, Blansko
Jana Kačanová, Liberec
Radomir Nytra, Frýdek-Místek
Renata Nosková, Kladruby
Vladimír Špaček, Praha
Lenka Vokušová, Nová Včelnice
Svatopluk Buchta, Brno
Jakub Smilek, Zubří
Romana Klívarová, Ing. Přibice
Štěpán Bílek, Ing. Liberec
Tomáš Navrátil , Ing. Otrokovice
Radka Skalková, Božičany
Frantisek Jána, Jána Chmelná
Jan Marvánek , Rudná
Jiří Svoboda, Úherce
Božena Jurišićová, Ostrava
Irena Šlajerová, Ing., Ph.D. Roudnice nad Labem
Aneta Jouglová , Písek
Petra Gerlichová, Mgr. Praha
Jiří Válka, Vsetín
Jiří Samek, Jablonec nad Nisou
Petr Mahr, Ostrava
Jakub Parizek, Mgr Merin
Václav Kladiva, Teplice
Martin Mora, Ing. Velešín
Blanka Vančurová, Moravský Krumlov
Ondřej Svoboda, Brno
Martin Turčaník, Ing. Veverské Knínice
Helena Sandorova, Dobřív
Jiří Zemánek, Cheb
Pavlina Folkmanová, Folkmanová Hýskov
Jiří Mrázek, Mlada Vožice
Antun Jurišić, Ostrava
Miroslav Konečný, Havířov
Josef Klimenta, Bc. Hostinné
Zdeněk Brož, MVDr. Mnichovo Hradiště
Daniel Cvrček, Jindrichuv Hradec
Radim Janouch, Ing. Kamenný Újezd
Jitka Holcrová, Kyšice
Eduard Peršchala, Postřižín
radka humlová, čáslav
Pavel Dvořák, Svéradice
Oldřich Schindler, Ing. Poděbrady
Saša Němcová, Mgr. Spálené Poříčí
Hana Brychová, Pardubice
Luka Jurišić, Ostrava
Eva Kashani Rad, Loucen
Monika Šneberková, Spálené Poříčí
Lukáš Častulík, Velenov
Lenka Váňová, Kopřivnice
Daniela Bahníková, Mladá Boleslav
Jaromír Paprskář, Dolní Bečva
Hana Němcová, Ing. Hodonín
Marta Hrdinová Hrdinová, Hrdinová Praha
Daniel Korejs, Strakonice
Jana Hanzlikova, Věrovany
Hana Opletalová, PharmDr. Šlapanice
Libor Vondrášek , Olomouc
Kristýna Turčaníková, Veverské Knínice
Lenka Hančová, Ing. Pardubice
Petra Šindelářová, Třeboň
Tereza Chvátalová, Dolní Kamenice
Vojtěch Krása, Budyně
Dana Jarošová , České Budějovice
Aleš Kuželka, Ing. arch. Postřekov
Milena Koudelová, Mutěnice
Martin Švrčina, Křenovice u Kojetína
Vlastimil Tejnora, Ústí nad Labem
Václav Štěpánek, Doc. PhDr. Brno
Libor Vondrášek , Olomouc
Rostislav Pludra, Rožnov pod Radhoštěm
Roman Tichý, Praha
Eva Skřivanová, Plzeň
Petra Bailová, Ing. Ostrava 8
Jitka Štěrbová , Rožmitál pod Třemšínem
Michal Prochazka Prochazka, Prochazka Prostějov
Jana Hergethová, Karlovy Vary
Vladimír Karásek, Velké Hostěrádky
Andrea Dobešová, Vratimov
Jana Kryglova , BSc. Londýn
Ilona Radova , Frýdek Místek
Pavel Kratochvil, Rozstání
Ivona Šupáková , Chuchelná
Petr Ploc, Ing. Praha
Václav Purchart, Ing. Praha
Iveta Ihnátková, Lom
Petr Slanina, Ostrava
Jaroslav Návoj, Zlín
Hana Indrová, České Budějovice - České Budějovice 3
Leila Merzougui, Ostrava
Martina Franzová, Praha 4
Zdeněk Dopita, Náchod
Věra Kroutilová, Jeseník
Zuzana Grűnerová , Lysá nad Labem
Petra Hauptmanová, Ing. Kladno
Jan Gottvald, - - Ruprechtov
Zuzana Kuczynská, Uherské Hradiště
Zuzana Jirásková, Pardubice
Pavel Veselka, Kunovice
Sonja Bourová, Bc. Nejdek
Veronika Schlosserová, Mladá Boleslav
Miroslava Korejsová, Strakonice
Vladimír Nývlt, Hradec Králové
Růžena Roubalová, Praha 3
Hana Lysá, Lysá Jihlava
David Král, Ing. Nová Ves
Hana Slezakova, Slezakova Olomouc
Kamila Nitková, Ostrava
Hana Jaitnerová , Bc. Brno
Petr Kochman, Ing. Šťáhlavy
Gabriela Klímová , Mgr. Trhové Sviny
Veronika Novotna, Klasterec nad ohri
Ondřej Kočí, Temelín
Zdeněk Wachtl, Mgr. Plzeň
Štěpán Pokorný, Uherský Brod
Pavlína Kašparová, Ing. Praha
Svetlana Sarkanič, Bratislava
Štěpán Čech, Sazovice
Lukáš Jakoubek, Ing. Brandýs nad Labem (část)
Eva Illkova, Zastávka
Iveta Postránecká, Postránecká Praha 10
Lukáš Tůma, Chrudim
Lenka Fortelna, Brno
Monika Mikulková, Řícmanice
Petr Laga, Uherské Hradiště
Adriana Hobotová, Hlásna Třebaň-Rovina
Zdeněk Třešňák, Mgr. Mariánské Lázně
Lubomír Kroutil, Pan Jeseník
Petr Kostka, Ing. Holubice - Kozinec
Hana Macháčková, Bc Holasovice
Vladimír Pešek, Mgr. Netolice
Milan Urban, Ing, Phdr Břeclav
Hana Mullett, Brno
Adéla Slabá , Plzeň
David Hrnčiar, Breclav
Martin Šašala , Most
Zdeněk Erbrt, Mnichovo Hradiště
Hana Kadlecová, Brno
Tomas Emresz, Praha
Filip Mlčoch, Brno
Eliška Michalcová, České Budějovice
Richard Hlavica, Bc. Valašské Meziříčí
Jana Hálová, Mgr. Český Krumlov
Markéta Iránková, Ing. Podbořany
Petra Malá, Luka pod Mednikem
Lucia Stebnická, Zábřeh
Svatopluk Zemek, Ing. Příbram
Irena Káchová, Jirkov
Kateřina Ďabolková, Ing. Domažlice
Jan Vavřín, Ing. Hradec Králove
Jana Židková, Mgr. Kobeřice
Eva Hadrbolcova, Ing Rakovník
Hana Kolaříková, Nový Jičín
Vitezslav Horyna, Dolni Krupa
Helena Habrychová, Kralovice, Týnecká 828
Zdeněk Marušák, ing spytihněv
Karel Blažek , Ing. Praha
Jana Tomanová, Mgr Dobřichovice
Jan Wetzstein, Libouchec
Marcela Huculová, Košice
Zuzana Rabasová, Rokytá
Petr Pavlásek, Zvíkov
Roman Stoklas, Orlová - Lutyně
Pavlína Kochmanová, Šťáhlavy
Lukáš Hovorka, Olomouc
Roman Huml, Vinaře 84
Tomáš Rabas, Ing. Rokytá
Radka Jánská, Česká Lípa
Lada Hodačová, Brno
Josef Hájek, Lovečkovice
Eva Zelenková, Mgr. Hodonín
Magda Říhová, Šternberk
Petra Bašová, Česká Lípa
Anna Slezáková, Malacky
Roman Vojta, Vyšehořovice
Veronika Polehlová , Brno
Leona Rybková, Litvinov
tomáš pfeffer, ing. Drahotěšice
Nina Herzog, Hodonin
Alice Soumelidu, Brno
Ladislav Kráčmar, Ing. Uničov
Daniel Martinek , Praha
Zuzana Valášková , Mgr. Praha
Erika Baslová, Mgr. Plzeň
Matěj Říha , Dvůr Králové nad Labem
Petr Hejtmanek, Praha
Premysl Simane, Litomerice
Jakub Vrána, Ing. Opava
Tereza Ferencová, Ostrov
Jaroslav Marek, Mgr. Skuteč
Eva Přibylová, Mgr Praha
Pavel Hlaváček, Olomouc
Gita Zamrazilová, Praha
Marek Greill, Harrachov
Šárka Murinová, Havířov
Lenka Kostolanyova , Chomutov
Helena Kuldanová, Praha
Miroslav Zbořil , Karlova Studánka
Petra Bergerová , Mladá Boleslav
Vanessa Kochová, Kolín
Veronika Bláhová, Liberec
Jitka Honcová, Velké Popovice
Iveta Slonková, Havířov
Renáta Dopitová, Provodov-Šonov
Lenka Štochmalová , Bc. Odolena Voda
Alena Rajtrova, Rajtrova Dubnice
Hana Šrámková , Strakonice
Adam Martynek, Bc Krmelín
Jana Hurychová, nemám,mám jen rozum Vysoké Mýto
Věra Kalužíková, Kalužíková Poděbrady
Vladislav Csorba, Hostouň
Tamara Práchenská , Pardubice
Iveta Dardová, Liberec
Eduard Murzyn, Bystřice nad Pernštejnem
Marta Körnerová, Ing. Libina
Adéla Bláhová, Milevsko
Jana Grégrová , Drevníky
Ivana Baresova, Jindřichův Hradec
Radim Kotek , Praha
Alena Horňáková, Boršice
Libor Toman, Ing. Spálené Poříčí
Miroslava Geierová, Přerov
Radek Matyáš, Matyáš Jičín
Jiří Šplíchal Šplíchal, Broumov
Radim Dlouhý, Česká Třebová
Jitka Jandačová, Mgr Praha
Monika Kitová Kitová, Kitová Nový Jičín
Eva Pasandova, Stonava
Rostislav Kovar, Velké Heraltice
Monika Frátriková, Vysoké Mýto
Jana Klimešová, Klimešová Žďár Nad Sázavou 3
Irena Haj, Drozdov
Jana Kubicová, Hlubočky
Šárka Sedláčková, Jesenice
Kateřina Pražáková, Český Těšín
Milena Čapková, Příbram
Zdeňka Lukšíková, Pardubice 2
Pavla Blckova, Olomouc
Radek Hamouz, Kladno
Kateřina Dufková, MBA Louny
Petra Rybníčková, Ostrava
Petr Židek, Hodoňovice
Pavla Nowaková, Mgr. Bc. Třinec
Radka Bunčeková, Teplice
Vera Schallmannova , Nymburk
Pavlína Mocová, Náchod
Zdenka Erlebachová, Dvůr Králové nad Labem
Martin Tureček, PhDr. Velká Dobrá
Kateřina Zajíčková, Děčín
Jaroslava Dopitová , Provodov-Šonov
Šárka Finková, Plzeň 2
Veronika Jedličková , Praha
Vladimir Stejskal, Zábřeh
Daria Hudečková, Teplice
Karolína Čajková, Praha 22
Petr Smital, Smital Karvina
Miloš Hojsák, Rožďalovice
Ladislav Šanc, Dobruška
Marian Porubský, Ing. Rokytá
Miroslava Regeti, Ing Praha
Miroslava Belickova, Przno
Martin Zimčík, Fulnek- Děrné
Michal Pokorný, Ing. Liberec
Jana Šulcová, Kostomlaty nad Labem
Tereza Hosnedlová, Klatovy
Dudycha Milan, Ing. Hradec Králové
Petr Kobliha, Ing. Škvorec
Žaneta Havlíčková, DiS. Ostrava
Denis Janeba, Pardubice
Monika Peroutková, Halenkovice
Jaroslava Zálešáková, Bánov
Lukáš Kubík, Pelhřimov
Monika Klesová, Plzeň
Libor Kasal, Vratimov
Blanka Dudychová, Hradec Králové
Pavel Semerák, Ing. Červený Kostelec
Petra Výmolová, Nivnice
Marie Žižlavská, Bc. Brno
Kateřina Misikova Misikova, Misikova Plzeň
Magdalena Kartaš Franková, Kartaš Franková Pržno
Jaroslava Dopitová , Provodov-Šonov
Petr Halačka , Ing. Blansko
Vendula Knezova, Knezova Klatovy
Jindřiška Prikrtová, Bc., DiS Olomouc
Antonín Dvořák, Praha
Michal Gabriel, Ing. Ústí nad labem
Jan Křepel, Jihlava - Pávov
Miloslav Bořík , Přeštice
Anna Arrammachová, Staňkov
Veronika Machalová, Mgr. et Mgr. Těrlicko
Jan Louda, Praha 4
Lenka Hrubá , PharmDr. Valašské Meziříčí
ivana rosulkova, hřivno
Jiří Svoboda, Úherce
Michal Řezníček, Pardubice
Petr Fiser, Vyučen Libochovice
Romana Humlová, Mgr. Žebrák
Milan Kašša, Třebusice
Mirka Fedorova, Bc Praha
Kateřina Monhartová, Příkosice
Lukáš Tomčala, Frýdek-Místek
Petr Šedivý, Pelhřimov
Jaromír Pekárek, Ing. Praha 1
Pavla Pabišková , Ing. Praha
Kateřina Folvarčná, Bc. Rožnov pod Radhoštěm
Miroslav Zeman, Varnsdorf
Jana Jankovičová, Benátky nad Jizerou
Aneta Weisserova , Provodov-Sonov
Marek Povolný, Brno-kohoutovice
Radim Labaj, Ing. Bystrice
Miluše Hlaváčková, Mgr Uherské Hradiště
Petra Rýznarová, Ing. Praha
Stanislav Průša, Česká Lípa
Martin Szűcs, Třinec
Markéta Mačáková , Pchery
Eva Biedermanová, Mgr. Ústí nad Orlicí
Petr Šesták, Starý Plzenec
Petr Sedláček, Praha
Zdeňka Zdeňka, Sadská
Jaroslav Kouška, Mníšek (okres Liberec)
Luboš Meloun, Praha 10
Martina Kanovska, Mgr. Luhačovice
Karolína Blažejová, BcA. Holice
Zuzana Dřízhalová, Nymburk
Tomáš Plodek, Čerčany
Miloslav Malínek, Olomouc
Radoslava Krafcikova, Ing. Kezmarok
Naďa Hetešová , Mgr. Liberec
Lenka Medkova, Semily
Jana Bryjova, Kozlovice
Sona Kohoutová, BC. Františkovy Lázně
Michaela Klečka, Ing. Jílovice u Trhových Svin
Xenie Axamitová, Nový Šaldorf
Vilém Farský, Trutnov
Silvie Mlezivová, DiS. Velké Meziříčí
Stanislava Krejčíková Krejčíková, Lysá nad Labem
Vladimír Potůček, Velká Bíteš
Jan Gregůrek, DiS Olšany
Miroslav Kment, Ing. Lucemburk
Pavlína Streichsbierová, Jihlava
Jan Barančík, Šumperk
Josef Zelinka, Mikulov
Jana Mikulenková, Hrádek u Znojma
Josef Marcián, Prostějov
Victoria Ficnarová, Nový Malin
Jiřina Hoferová, Velké Bílovice
František Vymětal, Přerov
Miroslav Mošovský, Bohutín
Josef Semrád, Nová Cerekev, Stanovice čp.4
Dagmar Průšová, Dynín
Radim Vach, Blansko
Luděk Olšový, Jablunkov
Miroslav Batka, Uherské Hradiště
Romana Husičková, Doubravice
Ivana Šimíčková, Ing. Louny
Václav Codl, Lišov u Českých Budějovic
Lucie Zajícová, Kladno
Zdenka Plocrová, Znojmo
Robert Bláha, Mgr. Liberec
Markéta Kolofíková, Děčín
Šárka Danielová , Sezimovo Ústí 2
Lucie Rovenská, Kolín
Leoš Sedláček, Hradec Králové
Jitka Rožňová , Žihle
Hana Dluhošová, Ing. Ostrava
Petra Johanesová , Brno
Radka Kučerová, Benešov nad Ploučnicí
Barbora Menšíková, Javorník, Svitavy
Jan Vodička, Ing. Plzeň
Ivo Hradil, Majetin
David Kornell, Sušice
Lucie Štruplová, Mgr. Praha 5
Tomáš Fajfr, Praha
Ilona Spratková, Vratimov
Natálie Větříčková , Bzenec
Miluše Lášková, Bc. Praha
Jana Zahradníková, Ing. Frenštát pod Radhoštěm
Sylva Burhanová, Brno
Libuše Zárubová, Krupka
Vilem Horak, Mr Milevsko
Jiří Salva, Trutnov
David Horáček, starosta Sudislav na Orlicí
Vojtěch Cekota, Mgr. Zlín
Aleš Procházka , MgA Praha
Igor Chižňak, Uherské Hradiště
Karolína Fardová, MgA. Branka U Opavy
Eduard Klech, Hořice na Šumavě
Lenka Vokřínková , Třešť
Igor Toška, Světlá nad Sázavou
Zdeněk Šplíchal, Česká Třebová
Lukáš Lukáš, Bc. Ostrava
Vlastimil Kladňák, Otnice
Petr Losenický , Račice
Petra Holubcová, Horní Branná
Vojtěch Pavelka, Opava
Šárka Vinklerová, Ostrava 30
Martin Grobelny, Ostrava
Zdeňka Trhlíková, Šternberk
David Štindl, Prague
Václav Monhart, Ing. Příkosice
Natálie Jeziorská, Hořice na Šumavě
Jana Němečková, Libušín
Josef Čížek, Sázava
Bronislava Dukátníková, Vsetín
Alena Černošková, Mgr. Příchovice
Aneta Kofroňová, Ústí nad Labem
Petr Dvořák, Zeleneč
Ilona Šochmanová, Důchodkyně Hudčice
Lenka Vostrá , Vintířov
Vladena Hruskova, Ing. Pisek
Robert Černošek, Bc. Příchovice
Roman Sedláček, Mgr. Olomouc
Irena Peterková , Praha
Roman Šimek, Písek
Karel Nykl, Praha
Zuzana Paulová, DiS. Dobřichovice
Hana Bánomová, Ústí nad Labem
Helena Nohejlová, Milovice
Milena Pilátová, Krhanice
Hana Třísková, PhDr. Ph.D. Praha
HANA BULVOVA, ing. SOBETUCHY
Jaroslava Vlková , Liberec
František Bártek, Mgr. Klokočná
Ponec Robert, Prof. Praha
Marcela Fundova, Vrchlabí
Aneta Šváchová, Bc. Havlíčkův Brod
Filip Haltmar, Česká Ves
Daniela Kneslová, Žena Jemnice
Zdeňka Kmeťová, Dolní Bukovsko
Iveta Pohořelá, Dis. Plzeň
Andrea Gajdošíková, Tupesy
Leoš Sitta, Olomouc
Radka Daňková, Daňková Hodkovice nad Mohelkou
Václav Krhounek, Cheb
Jaroslav Macek, Přeštice
Daniela Procházková, Všejany-Vanovice
Jarmila ROUBÍČKOVÁ , Prostějov
Sam Akoury, Strancice
Alžběta Chloupková, Brno
Bibiana Vavrečka Bártová, Mgr. Praha
Eva Kucínová, Bílovec
Václava Jarošová , Kralovice 69
Naděžda Novotná, DiS. Ostrava
Lena Halounová, prof. Ing. , Ph.D. Praha
Marcela Hajná, Ing. Ostrava
Yvona Škurková, Bc. Olomouc 9
Gabriela Blaivie Helmichová, Ing Děčín
Martina Elznicová, Úhonice
Josef Černý, Praha 4
Jana Pořizková, Pořizková Praha 11
Vladislav Konečný, Ing. Brno
Stanislav Hošek, Ing. Ostrava
Pavla Švestková , Mgr. Teplice
MARCELA STANKOVA, HEJNICE
Zuzana Jelinkova, Mgr Brno
Lucie Cekotová, Mgr. Zlín
Hana Pluhařová, Ing. Těšovice
David Patocka, Praha
Otka Džoganiková, Džoganiková Zlín
Stanislava Koláriková, Mokrá - Horákov
andrea urbankova, mgr plzen
Zuzana Suková, Praha
Linda Tošková, Havlíčkův Brod
Luboš Suk, Suchdol
Jana Studýnková, Břeclav
Daniel Kemr, Praha
Alena Veverková, Ing. Roudnice nad Labem
Monika Szentandrásiová, Praha 4
Blanka Vodáková, Šumperk
Iva Galádová, Žamberk
Václav Herodes, Děčín 24
Hana Árpová , Ing. Plzeň
Irena Elznicová, Úhonice
Ludmila Skoupilová, Vyškov
Kornelie Petrášová, Volary
DANA JANOŠCOVÁ, VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ
Radim Rolínek , Kopřivná
Daniel Podráský, Drazice
Milan Venclík, Ing. Brno
Sylva Hriczová Spurná, Varnsdorf
Alena Sejková, Ústí nad Labem
Lenka Šťastná, Uhersko
Stanislav Hajek, Pan Vysehnevice 46
miroslav sedláček, Třebíč
Jan Dlouhý, Ing. Zemětice
Katerina Beji Sedlackova , Mgr. Praha 5
Dana Necha Kofroňová, Tábor 4
Gabriela Coufalová, Litovel
Roman Hroch, Benatky n/J
Lucie Marková, Praha
Alena Dražanová, Praha
Jan Barančík, Šumperk
Jiří Adam, Mladejov
Vít Eidelpes, Studánka
Ilona Čertová, Mgr. Libchavy
Luboš Velinský, Ing. Holice v Čechách
Petr Keller, Brno
Michaela Hájková, Dis. Určice
Petr Daněk, Hodkovice nad Mohelkou
Karolína Vendová, Dolní Lukavice
Renata Galertová, Řevnice
Miluše Kolouchová, Liberec
Adam Továrek, Bc. Olomouc
Adela Cinkaničová, Praha 2
Libor Urbanec, Polná
Hana Nečasová, Mgr. Roudnice nad Labem
Petr Klomfar, Pištín
Daniel Preininger, Ing., PhD. Praha
Marcela Pilská, Troskovice
Petr Křišík, Havlíčkův Brod
Václav Tomek, Chodov
Kristina Bajerova, Praha
Jana Bušek, Mgr Praha
Kateřina Kubová, Dis Liberec
Štěpánka Biskupová, Karlovy Vary
Tomáš Juryca , Koryčany
Frantisek Jansa, Melnik
Monika Řeháková Řeháková, Řeháková Zábřeh na Moravě
Marta Hornikova, Bc. Černá Voda
Blanka Chamerová, Bakov nad Jizerou
Nadežda Pallajová, Mgr Humenné
Pavel Musil, Humpolec
Pavel Pešek, Pešek Brno
Markéta Kmentová, Holice
Matěj Štěpán, Libina
Lada Bartošová, Bc. Nymburk
Jarda Adámek, Lysá nad Labem
Karel Houška, Tábor
Dagmar Lajczyková, DiS. Karviná
Petr Šulista, Zoolog Bobrovníky
Pavlína Králová, Praha
Alena Kramešova, Bc. Krepenice
Jiří Hodničák, Varnsdorf
Anna Langrová, Liberec
Luboš Netolický, DiS Zákupy
Radka Kudrnová, Děčín
Jan Vlk, Mikulov
Johana Ajglová, Ing. Zlín
Tomáš Chloupek, Mgr. Letovice
Vladimíra Ticháčková, Březnice
Jiří Drnec, Děčín
Filip Skulník, Bc. Prostějov
Petr Juriga, Slavkov
Zuzana Klenková, Mgr. Strakonice
Karel Smejkal, Mgr. Jedovncice
Karla Zborovská, Vrbice
Karla Sagan, Karlovy Vary
Jitka Borkeszová, Uherské Hradiště
Lukáš Růžička, Opava
Ludmila Šimůnková, Ing. Praha 4
Petr Čert, Libchavy
Michal Petrželka, Bc. Tynec u Breclavi
Ladislav Hojgr, ing Bruntál
Pavel Jiráň, Ing. Litomyšl
Lenka Nováková, Bc. Skramníky
Patrik Lenhart Lenhart, Lenhart Dolní Roveň 65
Eva Růčková, Růčková Červená Voda
Aleš Teplý, Řícmanice
Zuzana Plánková, Bc. Uherské Hradiště
Karel Havránek , Praha
Dana Šmídová Křesinová, Mgr. Všeruby, Plzeň sever
Marcela Javůrková, Cheb
Martina Prajková, Lanžhot
Lucie Petruželová, Rožnov pod Radhoštěm
Caroline Mayerová, Praha
Martina Martincová, Mělník
Markéta Mouchová , Křivoklát
Josef Baloušek, Bochov
Silvie Kappelová, Šumperk
Marie Urbanová Urbanová, Urbanová Karlovy Vary
Rostislav Kapl, Mgr. Brno
Petra Hečková, Teplice
Jaroslava Vlková , Liberec
Pavel Lajczok , Dolní Lutyně
Lenka Marková, Bavorov
Stanislav Nahodil, Praha 8
Viktor Čech , Brno
Oldrich Struska, Černošice
Petra Šmerdová, Mgr. Rousínov
Robert Böhm, Praha 4
Jiří Hodničák, Varnsdorf
Pavlina Kopečná Kopečná, Kopečná Šumperk
Zdenek Jelinek, Ing Brno
Naďa Sýkorová, Praha
Jiří Kalabis, Šumperk
Jana Bymova, Krnov
Vanda Beringerová, Mgr. Praha
Miloš Kněžínek, Brno 12
Karel Šmerda, Rousínov
Jiřina Rozsypalová, PhDr Tučapy
Jiří Vaněček, Blatná
Kašparová Hana, Hana Jindřichův Hradec
Pavel Trs, Tišnov 1
Jozef Gurín, Tatce
Maturova Zaneta, Milovice
Ivana Marková , ING Dubné
Monika Stiskalová , Písek
Stanislav Surin, Branky
Věra Šůchova , Plískov
Josef Procházka, Pardubice
Miroslav Herman, Mgr Psychologie Praha
Veronika Urbánková, Mgr. Brno
Gabriela Hlavičková , Frenštát pod Radhoštěm
David Bužek, Ing. Kyjov
Ctibor Domonkoš, Praha 10
Raduca Vojackova, Praha 1 - Staré Město
Jiří Janda, Šternberk
Beatrice Schierzová, Hradec Králové
Anna Přecechtělová, Šternberk
Jiří Blumentritt, Turnov
Jitka Křížková, Mgr., MBA Plzeň
Eliška Koláčková , Stará Ves
Michal Mrkvička, Ing. Praha
Zdeňka Černá, Ing. Plzeň
Iveta Czyžova, Karviná
Lukáš Janík, Mariánské Hory A Hulváky
Markéta Langrová, Liberec
Jana Jirková, Ing. Ostrava
Jana Fabíková, Valašské Meziříčí
Lucie Bokšteflová, MgA. Praha
Monika Vaverková, Mgr. Praha
Jaromír Parma, Ing. Krnov
Margarita Tarasova, Thalwil
Tereza Dědková, Doksy
Dana Vaňková, Cheb
Petra Králová, M.Eng. Praha
Brice Rouanet, Ing Praha-Troja
Lubica Malíšeková, Říčany u Prahy
Renata Havránková, Havránková Poděbrady
Max Kratochvíl, Praha
Pavel Kovář, Ing. Bílovice nad Svitavou
Pavel Buček, Ing. Veřovice
Pavel Rys, Ing. Sedlec
Lenka Macošková, Návsí
Jakub Bartoň, Rokycany
Radka Mazurková, Mgr. Praha
Jaroslava Kristová, Brtnice
Miroslav Suchan, Valašské Klobouky
Marie Mastná, Buková
Jitka Caltová, Kralupy nad Vltavou
Petr Dosel, Načešice
Renáta Škorvánková, Hrádek u Rokycan
Klára Brůčková, Bc. Velké Bílovice
Ladislav Móczár, Lomnice u Sokolova
Ivo Krouman, RNDr. Roztoky
Hana Mestekova, Praha
Petr Pour, Praha
Eva Helebrantová, Praha
Andrea Kocourková, Mgr. Kostelec nad Orlicí
Věra Kosíková , Karlovy Vary
Lenka Macošková, Návsí
Lucie Wurst, Praha 4
Libor Randula, Letovice
Jan Řimnáč, Most [6225]
Nikola Erbanová , Frýdštejn
Petra Pazderková, Chomutov
Pavel Křenek, Ing. Ph.D. Olomouc
Aneta Prochazkova, Bc., MBA Praha
Zuzana Kozlová, Zlín
Zdena ARISOVA, ING. ARCH. Krusovice
Dominik Lapeš, Brno
Pavel Andrýsek, Bc. Branka u Opavy
Eva Zemková, Příbram
Milan Dejmek Dejmek, Dejmek Vrchlabí
ZUZANA BURIANOVÁ, PODĚBRADY
Jakub Zeman, Jindřichův Hradec
Věra Vejříková, Ing. Sokolov 1
Elzbieta Lipšová, Děčín
Vavřinec Fodor, pan Vejprnice
Alena Krupičková, Dobrovíz
František Jiráček, Osík
Karel Šaroch, Praha 8
Kateřina Zimčáková, Horní Němčí
Vojtěch Procházka, PODĚBRADY
Zuzana Skopalová, Litovel
Tomáš Vala, Znojmo
Ladislava Rýdlová, Ing. Říkov
Vratislav Hes, Volfířov - Velká Lhota
Aleš Ježek , Ing., Ph. D. Chrudim
Karolína Rejpalová , Petrovice
Svetlana Jakubova , Bc. Prešov
Radim Steinwirt, Pan Opava
Zdenek Slavik, Praha
Gabriela Schmidtová, Bernartice u Trutnova
Václav Očenášek , Verneřice
Jiří Roleček, Ing. Pardubice
Soltesz Jan Jan, Jan Karlovy vary
Lucie Volrábová Volrábová, Branky
Petr Urbánek, Litohoř
Ondřej Šťovíček, Ing Jihlava
Bohuslav Slípek, Kozlovice
Miroslava Balašová, Jablonec nad Nisou
Pavel Palinek, Přerov
Ivoš Mahr, Ing. Znojmo
Jan Drozda, Týnec
Jana Pruchova, Karviná
Martin Termer, Ing. České Budějovice 1
Marie Jeřábková, Paní Káranice
Pavlína Mynářová, Brníčko 78975
Anna Karásková, Jihlava
Filip Štěpánek , Praha
Lenka Zralíková, Ing. Chomutov
Jaroslava Líbalová, Kaplice
Ivan Čornej, Čornej Praha
Vladimíra Mrázková, Děčín
Daniel Pokorný, Krásná Lípa
Marie Vybihalova, Vybihalova Protivanov
Marie Jeřábková, Paní Káranice
Jana Macurová, Karviná
Marie Vybihalova, Vybihalova Protivanov
Tomáš Kadubec Kadubec, Ing. Mgr. Kladno
Miroslava Knobová, Mgr. Baška
Marie Vybihalova, Vybihalova Protivanov
Veronika Schillerová, Liteň
Martin Hruška, Vinařice
Marie Vybihalova, Vybihalova Protivanov
Natálie Křížová, ING. Říčany (Praha-východ)
Irena Heinichová, Mgr. Vratimov
Jana Sequensová, Praha
Zbyněk Nedomlel, Zlatá Olešnice
Veronika Mikulová, Tupesy
Stanislav Slaný, Sokolov
dusan hadra, prostejov
Radomir Kocurek, Ostrava
Kateřina Vitásková, Ing Praha
Šárka Pulíčková, Pěnčín
Iveta Přibylová, Blažejov
Petr Dokoupil , Hodonín
Jana Brožková , Most
Kateřina Mastná Schrottová, Křelov
Jana Červánková, Plzeň
Lenka Adamová, Bc. Vrané nad Vltavou
Kateřina Hršelová , Mníšek pod Brdy
Michal Picek, Plavy
Hana Horejsková, Ing. Praha 4
Andrea Krčmářová , Klokočná 73
Adéla Divilová, Brno
Luboš Zelinka, Mgr. Jičín
Kateřina O'Brien, Ing. Břeclav
Alena Krupičková, Bc. Dobrovíz
Zdenek Mach , Havlíčkův Brod
Eva Mikulášová, Kroměříž
Michaela Skalská, Jablonec nad Nisou
Jiří Chrobok, Bc Slatina u Bílovce
Jana Drobná , Liberec
Josef Horňák, Bc. Kopřivnice
Marcel Souček, Ing. Plzeň
Andrea Palečková , Mgr. Velká Bíteš
Jaroslav Brožka, Plzeň
Klára Kurdasová , Pelhřimov
Marie Tomešová, Roztoky
Daniel Trkal ,
Radek Pokora, Brno
Pavel Kantor, Sviadnov
Renata Mrázová, Praha 4
Daniel Süssenbeck, Otrokovice
Jan Lekeš, Mgr. Praha
Denisa Kokrdová, Opava
Tereza Liszková, Hradec Králové
Eva Mejzlíková, Rudíkov
Zuzana Karchňáková , Ing Otrokovice
Ludmila Moráňová, Mgr. Brno
Dagmar Sedláčková Sedláčková, Mgr. Prostějov
Miroslav Stec,
Lubomír Puška, Praha Újezd nad Lesy
Vojtěch Koželuh, Ing. Klatovy
Monika Dlouhá, Bc. Litoměřice
Pavla Koňaříříková, Ing. Brno
renáta Macková, Mgr. přeštice
Jakub Přivřel, Benešov nad Ploučnicí
katerina Martinkova, Pečky
Henri Morstyn, Černošice
Dorina Šebíková , Praha 8
Iva Plesníková, Most
Petr Dlabal, Benešov
Monika Tóthová , Plzeň
Martina Bartošová, Bc. Praha
Michaela Burešová, Mgr. Brno - Tuřany
Miloslav Plechač, Klášterec nad Ohří
Miroslava Floriánová, Brno
Zdenek A, Zák Kolin
Milan Bano, Vyškov
Josef Brada , Kroměříž
Alena Martínková, Ing.arch. Praha
Dita Šárková, Liberec
Iveta Majirková, Ing Ostrava
Šárka Šilhánová, Praha
Monika Ignacikova, Mgr. Zvolen
Miroslava Pavlicová , Frýdlant nad Ostravicí
Pavel Krejčí, Plzeň
Libuse Putnova, Mgr. Policka
Jiří Kubát, Havlíčkův Brod
Pavel Kuttler, Ing. Jablonec nad Nisou
Petr Křepinský, Bc. Světlá nad Sázavou
Karel Hannig, Vapenna
Vladimír Dobeš, Litoměřice
Dana Dlabajová , Olomouc
Ladislav Hudec, Osová Bítýška
Kateřina Ševčíková, Jíloviště
Jana Strnadová, Praha
Jiří Kudr, Ing. Praha
Oldriska Jurcikova , Klášterec nad Ohří
Miroslava Valášková, Ing. Zlín
Erika Vlčkova, Lipňany
Pavel Strnka, Brumov
Eva Trávníčková, Rudná
Jan Pfeifer, Mgr. Praha
Leo Neděla, Velké Hoštice 747 31
Kamila Vyzinová, Vnorovy
Jiří Kohout, Ústí nad Labem
Erika Vlčkova, Tršice
Petra Šulcová, Mgr. Pardubice
Eliška Hlaváčová, Pardubice
Ingrid Sedláčková Kalek, Kalek
Jiří Semerád, Všechlapy
Pavlína Czihalová, Bc. Viničné Šumice
Kateřina Burešová, Bc. Tupesy
Petr Hudecek, Ing Starovice 136 E
Vladimír Joza, České Budějovice
Pavlína Mašínová , Příbram
Magda Muroňová, Vyšní Lhoty
David Velešínský, Přelouč
Pavel Cepek, Klatovy
Adéla Machová, Litvínov
Petr Stryja, Krnov
Petr Kondrat , Plzeň
Karin Nedělová, Velké Hoštice 747 31
Petr Kříž, Viničné Šumice
Jitka Naušová, Praha
Petr Kohut, Ostrava
Lenka Šmejkalová, Brno
Jana Švecová , Olomouc
Ivana Polomská, Prachatice
Zuzana Loukotová , Brno
Lukáš Šrámek, Ing. Velké Petrovice
Iva Fišnarová, Ublo
Martina Fojtíková, Brumov-Bylnice
Lenka Valentínyová , Pardubice
Radka Nováková, Ing. Praha
Jiří Okleštěk , Zábřeh
Ilona Ilona, Kunčice nad Labem
Vítězslav Landa, Dačice
Alena Procházková, Ing. Praha
Žaneta Šoltysová , Praha 6
Vlasta Kozubová, Vlčice
Lucie Suchomelová, Šternberk
Stanislav Kmoch Kmoch, Ústí nad Labem
Alena Žďárská , Jičín
Jiří Fojtík, Tichá
Alena Slezáková, Český Brod
Kateřina Hanúsková, Mikulovice
Dominika Bošková, Dobřany
Irena Křivská, Rosovice
Tomáš Krul, Mgr. Skrbeň
Josef Pužman, Plzeň
Kristína Poráziková, Bratislava
Jaroslav Janda , Písek
Zuzana Krulová, Mgr. Skrbeň
Stanislav Lorenc, Kamenický Šenov
Miloslav Vymazal, Holštejn
Kateřina Hrabec Kubešová , Lysá nad Labem
Zdeněk Švácha , Jihlava
Radim Šplouchal, Litomyšl
Petr Kolacia, Blatnička
Jiřina Reslerová, Lanškroun
Břetislav Červený, Hronov
Lenka Růžičková, Ing. Most
Kristína Poráziková, Bratislava
Zdeněk Růžička, Jablonec nad Nisou
František Tůma, Prštice
Rita Firešová, Nové Město nad Metují
Ivana Bořilová, Praha
Kamila Bočková, Opava
Karel Drápal , Ing. Viničné Šumice
Táňa Ludvíková, Dolní Beřkovice
Jakub Molnár, Mgr. Děčín
Milada Kuttlerová, Velké Losiny
Peter Oravec, Jablonne nad orlici
jindra horakova, jelenice
Iveta Štěničková, Jirkov
Andrea Sejkorová, RNDr. Zábřeh na Moravě
Ludovít Červenák, Pan Měrovice Nad Hanou
Sabina Sádlíková, Klatovy
Vladimír Štěpánek, Ing Hronov
Simona Svobodová , Pelhřimov
Tomáš Procházka, Ing. Bílina
Jiří Krist, Hodonín
Jiřina Fišerová , Chlumec nad Cidlinou
Pavel Fíla, Dražice
Diana Taplová, České Budějovice
Roman Švarc, Hubenov
Jan Juppa, Ing. Šluknov
Karel Vašátko, Kostelec nad Orlicí
Martina Navrátilová, Žamberk
Vendula Čermáková, Kladno
Ivana Kusová , Třinec
Michal Jura, Ing. Bakov nad Jizerou
Anna Pelikánová, Židlochovice
Petra Prokopová, Prokopová Vrbátky
Michal Navrátil, Žamberk
Lenka Stupková , Sedlčany
Petr Matějů Matějů, Matějů Příbram Vii
Martina Mynaříková, Mgr. Blansko
František Vaníček, Brno
Michaela Babuková, Ing. Kroměříž
Martin Janča, Ing. Brno
Jana Fabiánová, Studénka
Jakub Prokeš , Brno
Georgios Koulisianis, Mgr Brno
Olga Täuberová, DiS. Žatec
Dana Kubíčková, Mnichovo Hradiště
Zuzana Veverková, Ing. Kutná Hora
Marta Gáborová , Bc Mlada Boleslav
Hana Neubauerová, Nové Město na Moravě
Tomáš Pečeňa , Pan Všechovice
Radoslav Budaj, Ing. Litoměřice
Ingrid Zelmanová , Brno
Denisa Viktorie Espinozova, Praha
Leona Kiššová, Ivaň
Alena Dvořáková, Mgr. Pardubice V
Radka Boháčková, MgA Boskovice
Lenka Menoušková, Čistěves
Jan Liška, Ing. Plzeň
Jitka Pišková, Klatovy
Jaroslav Biolek, Dolní Domaslavice
Zdeňka Culinková, Havířov
Helena Štěpaníková, Praha
Jarmila Kunčická, Mgr. Rychvald
Jiři Žanda, Zábřeh
Jiří Huc, Mgr. Klatovy 429\4
Marcela Štěpánková, Hronov
Veronika Vráblová, Ing. Rožnov pod Radhoštěm
Ivan Jurčenko, Plzen
Aneta Münsterová, Ing. Krhová
Marcela Březinová, Mgr. Praha
Lukáš Janáček, Olomouc
Marcela Březinová, Mgr. Praha
Tereza Škodová, Bc. Olomouc
Mareš Patrik Patrik, Patrik Petřvald u N.J
Jana Mádlová, Jičín
Monika Králová, Brno
Martin Malý, Tlustice
Ilona Brtníčková, Zlín
Lucie Chmelová, Praha 6
David Růžička, RNDr. Chrudim
Lenka Zapletalová , Šternberk
Milan Rosenthaler, plzeň
jan svoboda, Ing. Osecna
Jan Jankových, Mgr. Strání
Martin Jiřík, Ostrov
Veronika Kolmanová, Brno
Roman Strouhal, Mladá Boleslav
Jakub Bouda, Černá v Pošumaví
Kateřina Farová Gilová, Mgr. Praha 8
Jindra Ryvolová, Horní Hanychov (Liberec)
Hela Urbankova, Lanškroun
Michaela Kopka Řeháková , Valašské Meziříčí
Michal Osina Osina, Šumperk
Iva Tuckova, Tuckova Břeclav
Zdeňka Musilová, Šumperk
Hana Ulrychová, Jirkov
Irena Pazourová, Olšany 22
Michaela Hajduchová , Bc. Ostrava
Roman Tuček, Břeclav
Aleš Haladej, Rakovník
Jindřich Benda, Brno
Martin Ježek, Náchod
Magdalena Forstová, Tachov
Janet Rumlová, Mgr. Dvůr Králové nad Labem
Zuzana Lhotová, Ing. Veverská Bítýška
Aneta Balounová, Sepekov
Pavlina Šiber, Ing Praha
Lenka Krahulcová, Mgr. Šumperk
Michal Gergela, Zlín
Eva Kořánová , PhDr. Janov n. N
Adam Dašek, Pardubice
Štěpánka Bartoňová, Hradec Králové
Lenka Podolinská, Bc. Kunovice
Marcela Balážová, Olomouc
Jitka Šemrova , Jeseník
Tomáš Kadlec, Kolín
Veronika Somolová, Praha
Josef Zemek, Blatná
Martin Reimont, Čelákovice
Adéla Vykoupilová, Čelákovice Sedlčánky
Miroslav Michalec, Karviná
Ivana Jílková, Polička-město
Olga Vodrážková, Litoměřice
Ivo Telec, Prof. JUDr. Brno
Vladimír Dračka, Opava
Kateřina Slaninova, Mgr. Bohatice
Petr Koucký, Starý Plzenec
Věra Nováková Nováková, Nováková Rychnov nad Kněžnou
František Doležal, Kolín
Kateřina Šimandlová, Praha
Zuzana Kamlerová, Kamlerová Staré Město
Blanka Svobodová, Náměšť nad Oslavou
Ondřej Bartošek, Křoví
Jana Šavelová, Mgr. Praha
Arnošt Drozd , Svobodný Pán Praha
Lenka Hejčlová, Bc. Liberec
Jiřina Pavlů, Mgr. Ruda nad Moravou
Renáta Hutníková, FRYDEK-MISTEK
Martina Smékalová, Olomouc
Vlasta Hofbauerová, Zlín
Filip Novotný, Podivín
Dana Hollá, Ostrava
Marcela Přichystalová, Kořenov
Vladimíra Masaryková , Osvětimany
Roman Lužák, Ústí nad Labem-město
Věra Ženíšková, Ing. Plzeň
Eva Lakronová, Ing. Praha 2
David Zavesicky, Opava
Rene Martan, Praha
Hana Zavadilova, Spojil
Luboš Petr, Šalmanovice
Zuzana Brožková, Pardubice
Tomáš Buček, Stará Boleslav
Aleš Utbfno, Boskovice
Bronislava Linde, Zlaté Hory
Pavlína Kovářová, Plzeň
Eva Gorniaková , Ludvíkov 152
Anna Mertová, Olomouc
Marian Dočkal, Hranice
Eva Mácová, Plzeň
Barbora Šmíd , České Budějovice
Stanislav Glogar, Praha 8
Veronika Řeháková, Kostelec nad Orlicí
Lenka Simkova Simkova, Simkova Spálené poříčí
Karel Řehánek, Olomouc
Simona Kňourková, Bc. Kostelec nad Orlicí
Jiri Kinkor, Ing, FCCA Plzen
Hana Linhartová, Horní Lukavice
Jitka Trčková, Bc. Březnice 564
Petr Chytil, ing. Kroměříž
Hana Hausotterová, Opava
Dana Hrabcova, Mgr Brno
Lubomír Burda, Ing. Brno
Alžběta Mahdalová, MgA Uherský Ostroh
Lenka Žáčková, Nejdek
Jaromír Bača, Ing. Hlučín
Hana Šottlová, Mutěnice
Iva Chourová, Hostivice
Marcela Hönigová, Jílové u Prahy
Petr Vlk, Kravsko 152
Šárka Kozová, Praha
Tomáš Mráz, Břeclav
Anděla Salková Salková, Salková Štětí
Eva Jankových, Strání
Stanislav Lorenc, Kamenický Šenov
Elena Navrátilová, Úholičky
Luboš Kylar, Náchod
Radka Hajnová, Kladno
Svatopluk Hašlar, Lovosice
Jana Jislová, Mgr. Rožďalovice
Radmila Hanzlíková, Kunovice
Mária Nováková, Bánov u Uherského Brodu
Josef Zikmund, Mladá Boleslav
Kamil Vaněk , Kladno
Jiří Voldán, Ing. Rájec-Jestřebí
Vladimíra Dvořáková, Mgr. České Budějovice
Jiří Vítek, Petřvald
Jan Volejník, Hájek
Kateřina Zemanová , DiS. Chomutov
kralova Eva Eva, Eva Úsov
Jan Holeček, Kladno
Anna Suchá, Jaroměř
Marie Suleková, Moldava
František Smrčka, Praha
Vladislav Veselý, Ing. Jablonec nad Nisou
Jiří Smutny, Znojmo
Bronislava Kroulíková, Zlín
Kateřina Ras, Mgr. Praha
Ivana Folvarčná, Valašské Meziříčí
Štěpán Hrabovský, Ing. Brno
Andrea Kroupová, Ing. Semily
Ludmila Piskáčková, Praha
Martina Benešová, Velké Albrechtice
Jiří Fabík, Valašské Meziříčí
Jan Dolejší, DiS. Zliv
Irena Kubinová, Hlučín
Gabriela Sedloňová, Mgr. Ostrava
Jana Zdráhalová, Suchdol nad Odrou
Vladimír Pospíšil, Olomouc
Barbora Koníčková, Bc. Teplice
Kateřina Porubská Zajacová, Mladá Boleslav
Irena Továrková , Olomouc
Jaromír Hejčl, Člověk Liberec
Zbynek Kadlec, Ricany
Radka Zbořilová, Rapotín, pošta Vikýřovice
Zdenka Procházková, Dolní Poustevna
Ondrej Csiba, Písek
Aleš Chudoba, Doksy - Doksy
René Vesecký, Zlaté Hory
Alena Melicharová, Ing.arch. Praha
Tereza zednikova, Kolín
Pavel Řezníček, Ing. Otrokovice 2
Vavřinec Fójcik, Ing. Těrlicko
Josef Jankových, - Strání
Irena Kuttlerová, Jablonec nad Nisou
Ivana Řezníčková, Pardubice
Stanislav Chromek, Strání
Petra Jeníčková, Káraný
Veronika Andrlová, Master of Arts Řečany nad Labem
Marketa Charyparova, Charyparova Pribram
Lukáš Pittel, Loket
Tomas Hubeny, Prerov
Hana Koníčková, Teplice
Petr Fiala, Zlín
David Novák, Dražice
Marie Horváthová, Horváthová Hostouň
Ladislav Kořínek, Kralupy nad Vltavou
Jiří Šída, Žatec
Lenka Holišová, Nový Jičín
Růžena Danková, Mělník 1
Karel Adamčík , Ostrava
Iva Zaloudikova, PhDr Brno
Petra Michálková, DiS. Chrudim
Anežka Hloušková, Praha
Gabriela Bordovská, Ostrava
Ivana Šťavíková, Šťavíková Hodonin
Ludmila Koláčkova Koláčkova, Střítež Nad Ludinou
David Pipek, Vsetin
Anna Vrbovcova, Vrbovcova Zvole
Jitka Šemrincová, PharmDr. Žďár nad Sázavou
Jana Šubová, Plzeň
Renata Vacková, Mgr. Kněžmost
Boris Bruna, Jihlava
Jan Jankových, Strání
Zdeněk Šťastný, Slaný
Zbyněk Vedral, RNDr., CSc. Káraný
Jirina Maresova, Praha
Viktorie Slípková, Ostrava
Karel Lupoměský, Mgr. Praha 9
Magdalena Štefečková, Mgr. Ing. Ostrava
Zdeněk Lederer, České Budějovice
Gabriela Kynclová, Praha 10
Petr Munčinský, Vodňany
Hedvika Vodičková, Hrochův Týnec
Michaela Mauleová, Lelov
Peter Durďák, Ing. Strání
Michal Špaček, Špaček Brno
Richard Neugebauer, Mgr. Žamberk
Lucie Oplt, Havirov
Olga Pospíšilová, MVDr. Velké Meziříčí
Emílie Mikovcová , Kladno
Pavel Grygar, ing. Mníšek pod Brdy
Iveta Šulcová, Železný Brod
Pavlína Najzarová, Frenštát pod Radhoštěm
Jaroslava Pourovå, Praha
Jiří Tlapák, Bc Velký Šenov
Jan Petrák, Ing Třemošná
Petr Plischke, Ing. Liberec
Iva Kubalíková, Bc. Klatovy - Mochtín
Břetislav Mojžíš , Radonice
Vlastimil Hanus, Hanus Jihlava
Jana Junková, PhDr. Litoměřice
Martina Trnena, Březí
Pavel Faruzel, Ing. Ludgeřovice
Zdeněk Andrlík, Přerov
Jana Pšeidová , Sušice
Renata Tichotová Tichotová, Tichotová Poříčí nad Sázavou
Ladislav Hořák , Otrokovice
Milan Švejda, Praha
Marcela Petřeková, Bc. Olomouc
Radek Kubový, Liberec
Zdenka Kuncová, Potštejn
Tomáš Malík Malík, Malík Horní Němčí
Silvie Ritter, MgA. Sušice
Kateřina Lieblová , Ing Český Krumlov
Marie Duskova, Zatec
Iveta Blažková, Janovice nad Úhlavou
Miluše Česneková, Děčín
Karel Adamčík , Ostrava
Veronika Janíčková, Uherský Brod
Luboš Kuna, JUDr. Praha
Radka Šmejdiřová, Holice
Pavel Jardeky, Praha
Jiřina Trenzova , Kopřivnice
Zuzana Ďabolková, Hněvice Štětí
Anna Roušarová, Hradec Králové
Tomáš Béza, Úsobrno
Pavel Novak, Halenkovice
Radim Dvořák, Pan Sezemice
Petra Pulcová, Mníšek pod Brdy
Zuzana Dynková, Ing. Kolín
Andrea Marková Marková, Waidhofen
Tomáš Klimek, Dolní Životice
Jana Marková, Mgr. Praha
Martin Bartošek, Mgr.Bc. Brno
Veronika Rosnerová , Mgr. Ostrava
Aneta Bernatíková, Bc. Modřice
Hana Němečková, Dvůr Králové nad Labem
Ivana Petlachová, Opava
Jan Traxler, Mgr. Praha
Jana Urbánová, Mgr. Kosice 13
Marie Janová, Děčín
Kateřina Spačilova , DiS prerov
Daniel Kesely, Bc. Ostrava
Jarmilae Vosyková, Teplice
Michael Kozelský, Ing. Ostrava
Ondřej Šlesinger, Hradec Kralove
Marcela Černovová, Černovová Všejany
Martin Kirschner, Kopřivnice
Monika Bandiková, TOVAČOV
Karolína Machová, Plzeň
Zdeněk Kudrna, Trmice
Kamil Liszok, Karviná
Zuzana Langerová, Bc. Šumperk
Anna Slabá, DiS Kladno
Jan Hajny, Jenec
Valerie Kozelska, Ing., CEMS MIM, MBA Kravsko
Jana Bednářová , Praha
Tereza Šulcová, Bc. Děčín
Hedvika Tupá, Ústí nad Labem
Václav Huplík, Ing. Ostrava
Helena Trepková, PhDr. Tábor
Veronika Hajna, Mgr MBA Jenec
Žaneta Mišíková, Frýdlant Nad Ostravicí
Petr Bilina, Svitavy
Alena Kárníková, Hajnice
Tomáš Navrátil, Újezd u Val. Klobouk
Jan Bílek, Rakvice
Ivana Pluskalová, Olomouc
Aleš Pařil, Ing. Kladno
Zuzana Dvořáková , Záměl
Ivana Matalová, Vranov
Lenka Štěrbová, Kolín
Petra Hesová , Nové Syrovice
Jna Suchánek, Nové Město nad Metují
Rudolf Kováč , Slavičín
Markéta Šklíbová, Litoměřice
Olga Novotná, Kostelní Myslová
Miluše Sakalíková, Ostrava
Jana Petrželová, RNDr. Olomouc
Veronika Šurinová, Kunovice
Lucie Štecová, Mgr. Valašské Meziříčí
Tomáš Kožnárek, Brno
Veronika Tučková, Bc. Přeštice
Petra Kočová, Ph.D. Stod
Renata Krákorová, Praha 3
František Matal, Vranov
Kristýna Nováková, Bc. Rychnov nad Kněžnou
Lubo3 Malanowski, Klaadno
Josef Hadaš, Komárno
Blanka Lejtnarová, Beroun
Nina Ružičková, Nový Poddvorov
Lucie Pochylá, Ing Němčany
Lenka Kovářová, Náchod
Josef Zadražil , Pelhřimov
Jarmila Szczurkova, Těrlicko
Dagmar Nesrstová, Orlová
Milan Hejduk, Strašice
Kateřina Moravcová, Mgr. Pardubice
Martina Zápotočná, Příbram 7
Monika Hollá, Krajková
Jaroslava Kudrnová, Trmice
František Tomšíček Tomšíček, Tomšíček Praha 9
Aleš Novak, Světlá nad Sázavou
Miroslav Šmíd, Vráž
Ondřej Tomáč Klimeš, Ing. Říčany;
Miroslava Berková, Cheb
Tomáš Písařík, Mgr. Ústí nad Labem
Zdenka Mikulenková, Ing. Ostrava
Martina Konečná, Mgr. Brno
Lenka Krumlova, Pec 127
Radka Vykopalová, Hranice
Radka Kadlíková, Bruntál
Martina Sikorová, Mosty u Jablunkova
Hana Pičmanová, Kořenov
Dagmar Oplatková , Praha
Bohuslav Plechatý, Jičín
Jarmila Kačírková, Liberec
Kristýna Winter, Otrokovice
Helena Schorova, Bělotín
Dora Čepeláková, Mgr. Praha 10
Karolína Biniová, Praha 9-Černý Most
Martin Kinčl, Ing. Kopidlno
Jan Grim, Nový Hrádek
Lucie Kašpárková, Služovice
Veronika Hrabáková, Mezouň
Lenka Závodná, Štěchovice
Miroslav Říčný, Vršovice
Hana Horakova, Chomutov
Petr Jakubík, Ing. Jablonec nad Nisou
Anežka Kozáková, Praha
Petr Horníček, Bc. Rychnov nad Kněžnou
Jana Ševčíková, Brno
Božena Kytlicová, Přerov 4
Helena Coufalová, Rosice
Miloslava Nouzová, Stříbřec 2
Milan Plch, Bc. Újezd u Brna
Helena Huplíková, Mgr Ostrava
Martina Fraňková, Jablonec n.N.
Ondrej Maťaš, Plzeň
Petra Laštovková, Plzeň
Aneta Shejbalová, Bc. Holice
Marie Šestáková , Ústí nad Orlicí
Petr Jašontek, Litvínov
Daniela Pápežová , Veličná
Sarka Kopecka, Dobruška
Anna Opluštilová, DiS. Bohuňovice
Jiřina Tornyossyová , Teplice
Hana Dědková, Libštát
Renata Reindlová, Ing. Sušice
Jana Šimková, PharmDr Praha
Věra Třetinová, Ing. Havířov - město
Lucie Chloubová, Pětipsy
Michal Mařík, Litice
Michaela Voitová, Bc. Mariánské Lázně
Monika Baďurová, Kurovice
Jana Opočenská, Ing. Praha 81
Veronika Tomášková, Bc. Lhota u Skutče
Jana Kamanová, Jindřichův Hradec
Michaela Hrčková, Mgr. Hukvaldy
Jiří Eberl, Karlovy Vary
Ludmila Havlikova, Havlikova Linhartice
Alexej Perevertov, Ph.D. Praha
Vendula Domanová, Říčany
Ondřej Kratochvíl, Ing. Lhota u Skutče
Štěpánka Surá, Bánov
Romana Michálková, Jihlava
Ondřej Kučera, Mgr. Jindřichův Hradec
Šárka Smitalova, Senice na Hané
Jana Michálková, Hlučín
Radka Dostálová, Mikulov
Hana Holečková, Pardubice
Tomáš Jankůj, Mnichovice
Monika Janíková, Ing. Věžná
Antonie Vanžurová, Hradec Králové
Dana Drábková, ing. Praha
Petra Szebenyiová, Karlovy Vary
Lukáš Vymětal, Charvaty
Mirka Ševčíková, Přerov
Petra Hadačová, Karlovy Vary
Veronika Slovakova, Frýdlant
Jitka Fílová, Novosedlice
Veronika Popková, Chotěbuz
Monika Hegerová , Ostrava
Marcela Kristofcakova , Trnava
Roman Kovařík, Malečov
BEDŘICH KŘÍŽ, RNDr. Olomouc
Jakub Junek, MgA. Praha
Radka Hlavata Hlavata, Hlavata Břeclav
Radana Rojčíková, Frenštát p.R.
Ivona Tůmová, Teplice
Ludmila Kavalcová, Ing., CSc. Slaný
Marie Lasáková, Služovice
Jaromir Jakubec, Usti nad orlici
Elena Zahálková, Ing. Liberec
Milan Krejza, Roudnice nad Labem
Andrea Rejchrtová, Dis Praha
Vratislav Průša, Jihlava
Lenka Haisová, Praha
Eliska Aurednikova, Ing Králův dvůr
Monika Macháčová, Třinec
Romana Rájková, DiS., Drhc Osek
Helena Rakovická, Bc. Velká Bíteš
Denisa Jenčovská, Nechanice
Dana Pavlová, Slušovice
Milan Bzonek, Ing. Bílovec
Ervin Dohnálek, Ing. Brno
Michal Kovar, Holubice
František Antropius, Ing. Hříškov
Jana Kývalová, Krhová
Miroslava Zavoralova, Ingg 373 82 Boršov nad vlt. 141
Lenka Marková, Čelákovice
Marie Rychtrová, Plzeň
Jiri Michalec, Břeclav
Pavel Jankovsky , Waldsassen
Ivo Kuta, Kolín
Karin Novotná , Bratislava
Tomáš Polách, Frýdek-Místek
Michaela Plisková, Psáry
Jana Bajerová, PhDr. Český Těšín
Žaneta Kaiserová, Mezouň
Jan Güttner, Ostrava
Pavel Mareš Mareš, Mareš Moutnice
Martina Stejskalová, Mgr. Praha
Kateřina Bulantová, Nejdek
Lydie Eiseltová, Karlovy Vary
René Mondek, Mariánské Lázně
Daniela Nárožníková, Nárožníková Praha 1
Vladislav Vítovec, České Budějovice
Jiří Štěpánek, Olomouc
Renata Smrčková , Ostrava
Michal Matuška, Brno
Eva Houšková, Tábor
Vítězslav Zbořil, Ing. Králův Dvur
Jana Tykvartová, Přeštice ( Plzeň - jih )
Lenka Knechtlová , Neratovice
Eva Kankova, Litvinov
Martina Štorková, Brno
Václav Janko, Jeseník
Zuzana Němečková, Hodonín
Růžena Lánská, Mgr Jihlava
Andrea Ehrenbergerova, Sezemice
Libor Toman, Ing. Spálené Poříčí
Radek Pleva, Broumov
Eliška Semová, Divišov
Alois Rychtr, Plzeň
Helena Dvornická, Teplice
Lucie Nováková , Slavičín
Iva Straková, Dolní Lukavice
Radka Kaiserová, Mimoň
Matyas Hruska, Neznašov
Radek Plešák, Ing. Janov nad Nisou
Tomáš Kašpar, Hradec Králové
František Krincvaj, Ing. Pardubice
Veronika Vančurová, Ing. Mladá Boleslav
Petr Vančura, Mladá Boleslav
Jana Stašková, Ing. Zlín
Stanislav Hadaš, nemám Rouské
Květa Kefurtová, Mgr. Nový Bydžov
Jana Šourková, Rovensko pod Troskami
Vlastimil Kobza, Horní Bříza
Pavla Koutníková, Mgr. Stěernberk
Jana Fryčová , Mgr. Kostelec nad Orlicí
Pavel Bortel, Ing Stramberk
Frantisek Boška , Mgr České Budějovice
Daniel Servus, Ostrava Hrabůvka
Jiří Blahunek, Olomouc
Tereza Šulcová, Bc. Děčín
Lucie Kalendová, Tábor
Zdeňka Kartariková, Lanškroun
Ladislav Lasák, Služovice
Monika Zástavová, Mgr. Veselí nad Moravou
Gabriela Třeštíková Třeštíková, Třeštíková České Budějovice - České Budějovice 4
Dušan Jakovljevič, České Budějovice
Marie Freiwaldová, Šošůvka
Darina Gvuzdová, Karviná
Radomir Svec, Řevnice
Pavel Fulín, Praha
Tomáš Kozák, Nové Hamry
Žaneta Budišová, Bc. Těchonín
Lenka Khýrová Khýrová, Moravska Trebova
Monika Barcziova, Barcziova Praha
Kristýna Holodňáková, Břidličná
Simona Kučerová, Ústí nad Labem
Jiřina Kučerová, Jablonec nad Nisou
Martin Filip, Čáslav
Soňa Lysoňkova, Salaš
Peter Kvanďúch, Ing. Kyjov
Lenka Dosedlová, Hostivice
Miroslav Křenek, Pardubice
Jitka Sedlářová, Ing. Praha 5
Jaroslav Elšík, Elšík Nemotice
Kamil Rod, Jihlava
Pavel Machala, Daňkovice
Robert Bugla, Bohumín
Michala Hodboďová, Mladá Boleslav
Hedvika Švambergova, Kutná Hora
Pavel Kordiak, Zbraslavice
Soňa Gallová, Mgr. Knovíz
Vlaďka Motlová, Smržovka
Michal Fiala, Dnešice
Hana Kalousová, Uherský Brod
Jitka Petráňková, Rychnov nad Kněžnou
Markéta Vidimová, Praha
Peter Kristofčák, Třebíč
Lucie Sněhotova, Ostrava
Pavel Nedvěd, DiS Humpolec
Lucie Slavíková, Praha
Anna Sokolová, Fulnek
Monika Baselová, Stěžírky
Oldřich Saiko, České Budějovice
Nicol Kramarčíková , Bc. Český Těšín
Jana Přerovská, Bc Hluk
Václav Štichhauer, Roudnice nad Labem
Daniel Rejman, Chomutov
Marek Tichy, Brno
Tomáš Bělohlávek, Chomutov
Dagmar Juřicová, Ostrava
Miloslav Hanuš, Praha 9
Marta Krulichová, Teplice
Tereza Machálková, Sibřina
Jiří Jirsa, ing. Liberk 98
Eva Hönigová, Letovice
Iva Jakubcová, Ing. Smiřice
Igor Foltýn, Kromeříž
Petra Borská, Bc. Hrádek
Hana Knapová, Kadaň
Viktor Adam Einholz, Brno
Ctibor Cabadaj, Sezimovo Ústí I
Mirka Konvalinová, Konvalinová Česká Lípa
Zuzanna Matěchová , Mgr. Praha 5
Dominik Pálfy, Teplice
Petra Macková Hrochová, Ing. Zábřeh
Eva Sušánková, Ing. Rakovník
Markéta Provázková, Provázková Nové Strašecí
Michal Kocelský , Jirkov
Eva Nováková, Bc. Kralupy nad Vltavou
Radek Kučera, Tábor
Karolína Štádlíková, Bc. Chotiná
Pavel Sláma, Lysá nad Labem
Ivo Havlas, Hradec Králové
Lenka Hanusová, Jihlava
Vladimir Hula, Krnov
Iva Bakešová , Chrudim
Jana Veberová, Hostouň
Eva Čeganová, Ing. Šlapanice
Eva Ungerová , Pchery
Radka Matějová , Děčín
Eva Frolíková, Brno
Pavel Fulín, Praha
Mirka Pecková, Mgr. Krásná Hora nad Vltavou
Petra Häckl Čeřovská, Osek
Jiři Severa, Mgr. Příbram
Hana Bernardová, Ing. Humpolec
Jan Halfar, Krnov
David Bor, Mgr. Chotoviny
Vladislava Galásková, Ostrava
Petra Chaloupková, Letkov
David Němeček Němeček, Němeček Brno
Ondřej Kafka, Ing. Ústí nad Labem - Ústí nad Labem-centrum
Jiřina Housová, Housová Chlumec
Marcela Horní, Horní Teplá
Luděk Skalický, Ing. Pardubice
Ján Bulka, Praha
Jozef Pecko, JUDr. Považská Bystrica
Magdaléna Aubraye , Mgr. Chvalatice
Miroslav Páral, Český Krumlov
Petr Douba, Ing. Opava
Robin Janíček, Český Těšín
Žampach Jiří, Ing. Praha
Pavlína Okálová, Opava
Petr Vejřík, Ing. Sokolov
Martina Vodičková, Liteň
Petr Poláček, Ing. KOUNICE
Monika HOLÁ , Praha 12
Astar Seran, Olomouc
Věra Kovářová, Luhačovice
Eva Lišková, ing. arch. Praha
Michael Davidík, Holešov
František Flek, Kladno
Renata Viktoříková, Benátky nad Jizerou
Michala Venclíčková , Praha
Monika Tomažičová, Praha
Jan Pitrmuc, Jilemnice
Petra Vítová, Hodkovice nad Mohelkou
Eva Nováková, Senohraby
Martin Letáček, Chrastava
Simona Němcová, Sedlice
Miroslav Jan Holík, Slušovice
Jana Šubová, Bruntál
Anna Poláčková, Ing. Kounice
Yvona Jurčíková , MgA. Vikýřovice
Fotis Maniatis, Uherske Hradiste
Martina Podešvová, Karolinka
Tomas Jakubek, Ostrava
Monika Brychtova, Bc. Budkov
Josef Slavotínek, Plzeň
Milan Vachler, Tršice
Magdaléna Betlachová , Třebíč
Alena Tomešová , Soběslav
Barbara Vyšatová, ing Láz
Radek Schwarz, Bc. Koberovy
Markéta Vecková, Rakovník
Blanka Matysová, Ing. Litoměřice
Richard Olbort, Havířov
Jaromir Vrkoc, Ing. Praha
Eva Burešová, Ústí nad Orlicí
Kamila Vyskočilová, Bc. Starý Plzenec
Sylva Vočková, Olomouc
Eva Hapková, Loučka
Jaroslav Vítek, PhDr. Praha
Jana Sýkorová, Olomouc 9
Veronika Čechalová, bc. Bučovice
Andrea Šebestová , Brno
Markéta Žwaková, Odry
Aneta Hrubá, Hrubá Nový Knín
Helena Kottová, Praha
Svatava Koláčková, Chomutov
Marcela Šebková, Blatná
Michaela Divišová , Jilemnice
Michala Zborníková , Strakonice
Josef Kašpar, Český Těšín
Roman Chaloupka, RNDr. Ph.D. Kladno
Ladislava Blümelová, Blümelová Přeštice
Václav Nosek, Králíky
Věra Uličná, Krnov,Krásné Loučky
Hana Lejsková, Hradec Králové
Milan Nedvěd, Dvůr Králové nad Labem
Hošpes David, Ing Tuchoměřice
Pavel Skalka, Ing. Lipí
Helena Komendová, Moravské Budějovice
Jiří Pchálek, Ing. Opava
Lucie Koubova, Bc. Švihov
Lucie Jarošová, MVDr. Plzeň
Lucie Tomandlova, Praha 9 -Letňany
Petr Dokoupil, DiS Hodonín
Jitka Kleprlíková, Dvůr Králové nad Labem
Pavla Jiskrová, Mgr. Bc. Úvaly
Michaela Váňová, Mgr. Krnov
Jakub Holý, Mgr. et Mgr. Plzeň
Kateřina Nováková, Lysovice
Marcela Habinová , České Budějovice
Jaroslava Tichá, Ing. Jablonec nad Nisou
Veronika Michalkova, Mgr., Ph.D. Bratislava
Jitka Tůmová, Praha 7
Zlata Vorlíčková , Praha 3
Monika Trpišovská, Olomouc
Michal Matyáš, Vsetín
Martin Letáček, JABLONEC NAD NISOU
Renata Kadlecová, Praha
Jitka Kriegerová, Bílina
Monika Šídlová, Mgr. Sezimovo Ústí
Jana Klein , Brno
Miroslav Zvěřina, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
Barbora Fialová, Římov u Č. Budějovic
Eva Zichová, Ing. Lubník
David Zuleger, Zuleger Planá
Michaela Jankovcová, Rakovník
Dorota Lemel, Lemel Deštné V Orlických Horách
Lenka Wajglova, Zena Malá Čermná
Ivana Cachová , Most
Marta Šimková Šimková, praha
Jan Hlinčík, Choceň
Jan Pivoňka, Český Brod
Ivana Beňová, Jílové
Vendula Multušová , Lesná
Róbert Doboš, Ing. Kolín
Šárka Rejtharová, Praha 15
Lenka Zapletalová , Velké Bílovice
Petr Novák, Bílina
Michael Cenker, Doloplazy
Eva Fárková, Mgr Liberec
Dana Vaněčková, Mgr. Rakovník
Markéta Jiříková, Ing Jihlava
Jiří Dvořák, Ing. Jeseník
Dagmar Neubauerová, Ing. Plzeň
Martina Salašová , Mgr. Broumov
Slávka Pečenková, Varnsforf
Monika Cejkova, Strakonice
Vladimír Prošek, Ing. Louny
Simona Kuchařová, DiS fyzioterapeutka Marnate ( provincie Varese) ; Itálie
Josef Ondra, Lomnice u Tišnova
Dana Jelínková , Drevníky
Jaroslav Krpata, Sázava
Denisa Nováková, Mgr. Janov
Ladislav Štěpán, Praha
Vit Chvojsik, Ing, Dacice
Hana Karafiátová, Uherské Hradiště
Martin Kunetka, Ing. Havirov
Růžena Slámová, Lysá nad Labem
Tomáš Verbický, Pivín
Veronika Mikulínová , Bc. Praha
Iveta Baffiová, Ing. Spisšká Nová Ves
Hana Árpová , Ing. Plzeň
Jiřina Tománková, Hněvotín
Marcela Hoffmannová, Olomouc
Ondrej Mydla, MUDr. Praha
Jan Ošmyk, Praha
Lucie Valouchová, Mgr. Čelechovice na Hané
Vladimíra Kašparová, Mukařov
Lenka Šebestíková , Havířov
Pavel Kocián, Tabor
Jarslava Auterská, Plzeň
Marta Hlubučková ,
Martin Valouch, Ing. Čelechovice na Hané
Blanka Platilová, Praha 4
Ondrej Vlk, Ing. Prikazy
Monika Shaheen, Praha 6
Stanislava Jankovcová , Svojetín
Jaroslav Nebeský , Mariánské Údolí
Klára Haasová , Ostrava
Dana Kučírková, Bc. Ústí nad Labem
Helena Stropnická, Ing. Borovany
Dagmar Gálová, Mgr. Mikulov
Jarmila Vidláková, Račice-Pístovice
Tomáš Bydelský, Trutnov
Radka Macková, Kolín
Lenka Čapounová Čapounová, Čapounová Brno
vaclav holy, cheznovice
Leona Kotulková, České Budějovice
Petr Novák, Bílina
Zuzana Káchová, Bc. Slaný
Gabriela Vrubelová, Ostrava
Petra Ševčíková, Ševčíková Frenštát Pod Radhoštěm
Alena Malíková, Ing. Příbor
Ivana Ulichovs, Řešetova Lhota 44 Studnice
Ivana Sopuchova , Most
Renata Hajerová, Karlovy Vary
Marian Dočkal, Hranice
Jiří Koller, Ostrava
Ira Jehlarova, Melnik
Mirek Váňa, Napajedla
Jaroslava Heubusch Novotna, Mgr. Žďár nad Sázavou
Karolina Doušová, Praha 5
Sarka Kocova, Usti nad Labem
Karel Dyk, Mgr. Sadov
Mária Korčeková , Nitra
Pavlína Kotrlová, Vsetín
Lenka Taryňová , Praha
Helena Konečná , Ing. Bc. Brno
Martin Štangl, Chrudim
Zuzana Roubalová, Nový Rychnov
Petr Misař, Mgr. Brno
Jan Fišera, Plzeň - Litice
Libor Skudrna Skudrna, Skudrna Březnice
Milena Krejčová , Jihlava
Martina Korčíková, Zbůch
David Nováček, Bc. Klatovy
Monika KLEMENTOVÁ, Ing. Hrade
Michal Plachý, Šternberk
Dana Crhová, DiS Boskovice
Filip Hajský, Polička
Petr Dogaru, Hostomice nad Bilinou
Josef Jelínek, Most
Hana Hana, Hana Mělník
Martina Štraubová, Ing. Slaný
Michal Egner, Ing. Olešnice 37331
Martina Martina, Martina Prostějov..
Marie Žáčková, Mirotice
Jan Horak, Ing. Praha 4
Zuzana Železná, Železná Praha 11
Pavel Neoral, Zábřeh
Tomáš Langr , Tachov
Jiří Kacetl, PhDr. Znojmo
Eva Šejnová, Plzeň
Eva Wartová , Ing. Ostrava
Klára Osmíková, Dis. Ústí nad Orlicí
Tomáš Hrda, Švábenice
Eva Krömrová, Mgr. Červený Újezd
Lenka Kouřilová Vaculíková, Chomýž
Miroslav Ivanov, Drnovice
Nicole Borkeszová, Bc. Uherské Hradiště
Sandra Tranová, Bc. Praha
František Bača, Ing. Ostrava
Jana Raganová, Mgr. Brno
Jurij Dmitrenko, Ing. Praha
František Kydlíček, Milovice
Jana Rejzkova, Rychnov nad Kněžnou
Vladimir Kapl, Mohelnice
Ladislav Fišera, Plzeň
Slávka Cudráková, Benešov u Prahy
Blanka Bukvová, Přerov
Monika Slováčková, Praha 8
Jana Světlíková, Golčův Jeníkov
Irena Miklová, Valašské Meziříčí
Jan Urbánek, Havířov
Zdenka Jonášová, Karolinka
Alena PACHAL , Planá u M.L
Petr Schmidt, Lipí
Martin Navrátil , Mladá Boleslav
Tomáš Gřešek, Ing. Opava
Veronika Tůmová, Děčín
Lukáš Málek, Bezděkov
Monika Radicsová, Horní Slavkov
Bronislav Šlahař, Mgr. Olomouc
Oldřich Pařízek, Nový Bor
Tomáš Piešťanský, Mlada Boleslav
Jan Stibal, Ing. Broumy
Marcela Šomková, Šomková Kladno
Lubomír Dzik, Karviná
Lucie Plačková, Mgr. Františkov nad Ploučnicí
Radim Koreš, Mgr. Pisek
Stanislav Bernard, Ing Humpolec
Pavel Krajčík, Duchcov
Ales Novak, Praha
Radek Hudousek, Horní Bříza
Petr Bezruč, Příšovice
Alena Ľopotová, Mgr. Sokolov
Markéta Nováková , Machov
Milan Carbol, Ing. Luková 185
Sandra Černovová, Všejany
Klara Stastna, Mgr. Chomutov
Marie Kejdová, Mgr. Hlinsko 1
Eva Kellerová, Ústí nad Labem
Tomáš Zapletal, DiS Ostrava
Tomáš Čabín, Ostrov (Karlovy Vary)
Anna Ledecká, Mgr Praha
Kateřina Holá, Klatovy
Marketa Sokolová, Dis. Praha
Kamila Čabínová, Ostrov
Jan Port, Mgr. Teplice
Petr Vozák, Brno
Iva Svatosova, Unhost
Petra Dokoupilová, Mgr. Odry
Jaroslav Kišš, Bc. Nový Jičín
Luboš Hartman, Dobré
Jana Janečková , Kokašice
Tomáš Zapletal, DiS Ostrava
Jan Ludvík, Zábřeh na Moravě
Sam Rider, Mr Frydek mistek
Iva Košiková, Kolin
Markéta Hrabčíková, Mgr. Chropyně
Bohuslav Weintritt, Uherské Hradiště
Jana Weissgarberová , Karviná
Petr Kubíček , Červená Voda
Petra Svobodová, Bořitov
Tomáš Milt, Černá Hora
Marie Mauricová, Praha 4
Barbora Šmíd , Dubné
Helena Miltová, Černá Hora
Dagmar Holečková, Čkyně
Michaela Neprašová, Česká Třebová
Martin Macej, Bc. Sokoľ
Jiřina Lukáčová, PhDr. Kojetin
Líba Strnadová, Rychnov nad Kněžnou
Petr Seidl , Červená Voda
Pavlína Valíčková, DiS Zlín
Irena Novotná, Ostrava
František Nejedlo, České Budějovice
Petr Gaszczyk, Třinec
Katarína Zeithamlová, RNDr. Náměšť nad Oslavou
Věra Říhová, Dvůr Králové nad Labem
Ondřej Boška, Strakonice
Magdalena Hosáková, Liberec 30, Vratislavice n/N
Lucie Pavcová, Mgr. Český Krumlov
Zdeněk Zapletal, Ing. Prostějov
Světlana Nejedlá, Praha
Tomáš Pavlík, Slavkov u Brna
Barbora Novotná, Mgr. Praha
Lumír Krouský, Ing. Krnsko
Ludmila Šajtarová , Mgr. Cvikov, Trávník
Pavel Neškudla, Hradec Králové 3
Věra Zachariášová, Rychnov nad Kněžnou
Zdenka Klímová , Polička
Marcel SLováček, Bc Strážnice
JANA Moravkova, Žatec
Martina Sarvašová , České Budějovice
Michaela Bartoňová, Bartoňová Vrchlabí
Martina Musilová, Ing. Měňany (okr. Beroun)
Jan Piechaczek, Bc. Karviná
Jana Dočkalová, Rožnov pod Radhoštěm
Lenka Kunetková, Mgr. Havířov
Ludmila Jordanovová, Ostrava 8
Erik Musuka, Holasice
Martina Širancova, Kladno
Petr Lóška , Žatec
Václav Pražák, Jindřichův Hradec
Martin Nikodém, Hrádek nad Nisou
Blanka Wildtová , Bc. Hradec Králové
Pavla Jurasová, Karviná
Renata Koldová, Ústí nad Orlicí
Marie Matějková, Rychnov nad Kněžnou
Milan Vodička, MVDr. LITOMĚŘICE
Tomáš Midloch, Častolovice
Hana Červinkova , Frydlant nad Ostravici
Dana Schmittová, Ing. Prostějov
Zdeněk Skácel, Ing. Kyjov
Renata Nováková Nováková, Nováková Mutěnice
Radka Michaličková, Praha
JANA ŠIMERDOVÁ , SMRŽOVKA
Iva Brožová, Ing Jihlava
Daniel Maťašovský , Plzeň
Karel Pastor, Hodkovice nad Mohelkou
Simona Mirgová, Mirgová Chodov
Miloš Kocián , Police nad Metují
Martina Lutkova, Praha 4
Kája Gřešková, Ing. Opava
Marta Kiššová, Mgr. Nový Jičín
Miroslav Richter, Český Těšín
Daniela Hanousková, Vrdy
Pavlína Jakesch, Ústí nad Orlicí
Vratislav Černohous, Mgr. Hradec Králové
Marketa Lazokova, Brno
Kristina Lancová, DiS. Králíky
Tereza Šuligová, Brno
Hana Korčáková Korčáková, Dipl.um. Blansko
Petr Rybář, Praha 21
Petr Chudárek, Tlumačov
Eva Janyšková, Mgr. Bruntál
Zuzana Winkler, Winkler Šumperk
Ivo Kaplan, Rýmařov
Hana Grauerová, Olomouc
Jan Rácz, Únětice
Dušan Tomek, Město Touškov
Heinz Schneider, Karlovy Vary
Lucie Šafránková , Velké Přílepy
Lenka Janusová, Liberec 10
Jaroslava Kudrnová, Moravská Třebová
Martin Svoboda, Praha 8
Dalibor Zacios, Ing. Frýdek-Místek
Jan Keller, Ústí nad Labem
David Jaros, Ludgeřovice
Renata Vanšová , Ústí nad Labem
Jiří Bernard, Ing. Svoboda nad Úpou
Irena Darnadyova, Olomouc
Magdalena Mondeková , Hazlov
Dominika Mřihladová, Nový Jičín
Petr Vlček , Rožnov pod Radhoštěm
Roman Staněk, Mgr. Liberec
Jiří Třetina, Ing. Havířov
Eliška Hrdličková, Praha
Jaromír Dědek, Doksy
Martina Blažková, Znojmo
Gabriela Kovandová, Jičín
Petra Rybková, Hrádek nad Nisou
Zuzana Sedláková, Jablonec nad Nisou
David Machander , Čeladná
Andrea Procházková, Klíny
Josef Polak, Nejdek
Magdaléna Šindelářová, Ing. Ostrava
Tomáš Avramov, Mgr. České Budějovice
Andrea Damiánová Brožová, Dačice
Andrea Hůlová, Karlovy Vary
Tomáš Marada, Kopřivnice
Marek Hartych, Ing. Mgr. Varnsdorf
Jiří Mašek, Louny
Eva Porschová, Decin
Josef Černý, Praha 4
Aleš Kotolan, Slavkov u Brna
Jarmila Váňová, Váňová Háj ve Slezsku
Eva Müllerová, Varnsdorf
Jiří Adamík, Ing. Karviná
Dagmar Picková, Pardubice
Oldřich Bubeníček, Mgr. Most
Petr Šťastný, Brno
Roman Pour , Liberec
Andrea Vrtišková, Předměřice nad Jizerou
Veronika Železová, Ústí nad Orlicí
Daniel Nepokoj, Hradec Kralove
Veronika Poláková , Nejdek
MIROSLAVA SAPÍKOVÁ, JAROMĚŘICE NAD ROKYTNOU
Tereza Boháčová, Frenštát pod Radhoštěm
Martin Balíček, Třemošná
Vojtěch Kos, Bc. Rožmitál pod Třemšínem
Michal Kodytek , Hradec Králové
Vojtěch Kos, Bc. Rožmitál pod Třemšínem
Lenka Medunová , Sobětuchy
Iveta Orthackerova, Nejdek
Ivana Krupičková , Ing. Jinočany
Zdena Říhová, České Budějovice
Ladislav Gombos, Ing. Chrastava
Monika Fraňková, Skorkov
Jan Jaroš, Pelhřimov
Eliška Suchanová, Mgr. Valašské Klobouky
Zdenka Prochazkova, Nové Město na Moravě
David Procházka, Ostrava
Věra Křížová, Mgr. Žďár nad Sázavou
Eva Justová, Nové Město nad Metují
Lenka Bláhová, Mgr. České Budějovice
Robert Staněk , Robert Třebíč
Sára Naiserová, Písařov
jiri mynar, mgr kuncice p o
Jiří Žalčík, Koryčany
Michaela Ottová, Šumperk
Zuzana Krásová, Dipl.-Psych. Univ. Dobříš
Karolína Flekačová , Bc. Strání
Jana Švábková, Mgr. Plzeň
Markéta Bednářová, Mgr. Brno 21
Andréa Komárková, Komárková Brno
Zdeněk Hrdlička, Klatovy
Jindřiška Dodd, Ing. Praha
Martin Kvapil, Bc Olomouc
Jana Martinová, Klučiv
Kateřina Tomková, Karolinka
Marián LANDA, Praha
Euegen Jed, Predhradi
Petr Vopálenský, Praha
Soňa Bubeníčková, Most
Jiří Mečíř, Háje nad Jizerou
Soňa Kubíčková, Mgr. Brno
Vlasta Knopová, Úherčice
Alice Cross, Praha
Helena Kurzová, Mgr. Praha
Pavel Medek , Opatov
ivo jelínek, Lužice
Sandra Štěpánková, Jedlová
Kateřina Šonková, Cheb
Pavel Vašíček, Praha 6
irena merdová, praha
Květoslava Ludmilová, Olomouc
Milan Škarda, Sezimovo ústí
Barbora Koblihova, Teplice
Radek Altmann, Ceske Budejovice
Ondřej Lóška, Žatec
Eva Dvořáková, Čebín
Martina Kolmanová, Velké Březno
Andrea Kulhavá, Sopotnice
Mojmír Poprocký, Praha
Radmila Novakova, Ostrava
Vladimír Pecka, Ing. Batelov
Karel Hausler, Brumovice
Pavel Skořepa, Hrob
Jiří Kučera, Děčín
Denisa Štefková, Lhotsko
Pavel Adam, Bc. Pelhřimov
Miroslav Lukács, Ostrava-Moravská Ostrava (část)
Zdeňka Habartová , Děčín
Marta Halámková, Ing. Šumperk
Jiří Pavel, Mgr. Kladno
Martina Žížalová, Žížalová České Budějovice
Jana Fridrichová , Rakovník
Tomáš Mulač , Holýšov
Iva Bogomilova, Ing. Nučice
Ivo Jaroš , Příbram
Marie Teplanová Teplanová, Teplanová Jemnice
Olga Málková, Sokolov
Tomas Caslavsky, Nepomuk
Miluše Dekojová, Praha
Petr Dezort, Beroun
Martin Černý, Bc. Opava
Ivana Kratochvílová, Nová Říše
Anna Polednová, Mgr Liberec
Lucie Pokludová, Bc. Ostrava
Vlasta Nováková, Teplice
Jolana Hostašová, Ing. Hradec Kralové
David Šafařík, Hamr na Jezeře
Radmila Nováková, Ing. Studénka
Jana Husáková, Mgr. Dolany
Ondřej Sandleiter, Liberec
Simona Hrstková, Mgr. Rožnov pod Radhoštěm
Martina Chlupáčková, Mgr. Kutná Hora
Dagmar Svobodová, Hulín
Martin Rýc, Napajedla
Dana Thomson, Sojovice
Miroslava Kopřivová, Brno
Michaela Tvrdikova, Mgr. Pustimer
Tereza Pavlíková, Akad.mal. Praha 7
Blanka ŠINDELÁŘOVÁ,
Stanislava Mikova, Ing. Mariánské Lázně
Dagmar Zilvarova, Praha 5
Martin Hammer, Velešín
Roman Petioki, Český Krumlov
Jan Trecha, Trecha Humpolec
Denisa Hlavičková, Brno
Veronika Valtová, Ing. Praha
Dagmar Heřmanská , Mgr. České Budějovice
Kamil Suchel, Mgr Ostrava
Martina Kulíková, Mgr. Dolní Němčí
Jana Pecháčková , Jamné nad Orlicí
David Trnečka Trnečka, Prostějov
Marcela Gibišová, Mgr. Jablonec nad Nisou
Petra Vondrášková, Žatec
Olga Hůlová, Ing. Nýrsko
Milan Novák, Bohuňovice
Zuzana Mozolová, Bystřice pod Hostýnem
Zlatuše Malečková, DiS. Blatná
Marian Mitošinka , Uherský Brod
Gabriela Menglerová Joudalová, Mgr. Praha 8
Roman Kantor, Ing Bystřice
Karel Reichman, Velké Pavlovice (okres Břeclav, CZ)
Vilém Karaus, Most
Lucie Vundrová, Chodov
Vít Pěček, Mgr. Dašice
Vilém Navrátil, Blovice
Monika Hroudová, Děčín
Lukáš Němec, Ratíškovice
Irena POSPÍŠILOVÁ, Bc. Kralupy nad Vltavou
Tomas Kovanda, Králův Dvůr u Berouna
Martin Chalupa, Mgr. Bory
Jana Magdaléna Vlastníková, Mgr. Mostek
Tereza Kovandová, Králů dvůr
Karel Zunt, Kralupy nad Vltavou
Eva Nováková, Ing. Ostrava
Martin Bulíček, Hradec Králové
Gabriela Menglerová Joudalová, Mgr. Praha 8
Marcela horníčková, Šumperk
Michal Jachim, Bc. Hradec Králové
Tomáš Frey, Olomouc
Tomáš Vincenec , Prostějov
Renata Navrátilová, Blovice
Zuzanna Matěchová , Mgr. Praha 5
Jiří Matějka, Ing. Hranice 1
Ivo Jedelsjý, Přerov
Radek Matouch, Čejkovice
Josef Šlegl, Pitín
Lucie Horakova, Mgr Valašské meziříčí
Richard Krejčí, Mgr. Brno
Oldřich Foral, Ing. Olomouc
Inez Kozelská, PhDr., Ph.D. Ostrava
Adriana Adamčová, Brno
Jiřina Pavlů, Mgr. Ruda nad Moravou
Kateřina Míkovcová Mališová, Ing. Praha
Dagmar Šedrlová Šedrlová, Bc. Moravský Krumlov
Karin Skybova, Ostrava
Petr Hurtík, Zlaté Hory
Petr Žák, Ing. Poděbrady
Eva Řeřichová, Písek
David Hovjacký, Mgr. Frydek-Mistek 1
Dagmar Pešlová, Mgr Pelhřimov
Jaroslav Andrýsek, Uherské Hradiště
Petr Němec , Ing. Hradec Králové
Jana Rýcová, DiS. Kopřivnice
Radomír Kutěj, Hošťálková u Vsetína
Andrea Jedelská , Přerov
Martin Odehnal, Ing. Šlapanice
Kristýna Jeřábková, Ing. Horní Branná
Nitsche Miluše Miluše, Miluše Krupka
Božena Klabochová, Moravská Nová Ves
Jana Zamykalová , Mgr. Olomouc
Jaroslava Němcová, Velké Pavlovice
Rudolf Fürbach , Ústí nad Labem
Marta Vaculíková , Uherský Brod
Martina Halamková, Kameničky
Dana Beranová, Přeštice
Jarmila Brabencová, Tisovec
Josef Černý, Praha 4
Lenka Snítilá, Bc. Česká Třebová
Ester Šefčíková, Košice
Patrik Vlk, Havlíčkův Brod
Ladislav Urbánek, Bc. Jeseník
Denisa Kalincová, DiS. Prostějov
Karel Roháček, RNDr. CSc. České Budějovice
zora Matheidesova, Veľký Blh
Jitka Asuquo, Luhačovice
Zuzana Těhlová, Ing Dubá
Petra Hřebejková, České Budějovice
Jiří Vacek, Karviná
Lenka Petrů , Tachov
Martina Tesařová, Šlapanice
Aleš Hanč, doc., Ing., Ph.D. Praha 6
Martina Dimonova, Tachov
Petra Libecajtová, Mšecké Žehrovice
Jozefína Menclová, Ostrov
Petra Freyová, Olomouc
Roman Bližňák, Ing. Dolní Domaslavice
Iva Štěpničková, Mgr. Bc. et Bc. Ostrava
Josef Švec, Lomnice nad Lužnicí
Dagmar Brizgalová, Nové Sedlo
Jana Lhotáková, Nymburk 2
Marek Sklenář , Dvůr Králové nad Labem
Marie Opluštilová , Nový Jičín
Jana Foltýnová, DiS. Ostrava
Iveta Michalusová, Frýdek- Místek
Vladimír Malý, Lubenec
Lucie Regenermelová , Jablonec nad Nisou
Roman Staněk, Mgr. Liberec
Tereza Luksová, Opava
JIŘÍ PEŠL, PELHŘIMOV
Anna Gillar, Bitov
Martina Havelková, Ing. Frenštát pod Radhoštěm
Hynek Bandas, Ing Skalná
Martin Fiala, bc Brno
Petra Hlávková Hlávková, Hlávková Dolní Cerekev
Marie Pajerová, Olomouc
Eva Tyralova Gurecka, DiS Ostrava
Martin Gavel, Nový Bydžov
Jaroslav Lhotský, Nové Město nad Metují
Michal Mareček, RADUŇ
Petr Lóška, Žatec
Jitka Fialková, Bc. České Budějovice
Irena Burešová, Burešová Kolinec
Jana Grufikova, Mgr. Jevisovka
Milan Holcr, Teplice
Lucie Regenermelová Regenermelová , Jablonec nad Nisou
Jana Gottfriedová, Ing Vsetín
Luboš Hlávka, Dolní Cerekev
Petr Springs, Sviadnov
Kateřina Kateřina, Zlín
Luboš Vosyka, JUDr. Praha
Iva Kalivodová, Příbram
Josef Černohorský, Horní Radechová
Tereza Kettnerová, Zlonín
Lubos Bejblik , Děčín
Marek Paseka, Brno
Soňa Tempírová, Krnov
Zdenek Šípek, Lom
Zuzana Tichá, Raduň
Eliška Kratochvílová, Náměstí 76 Nová Říše
Vlasta Švejnohová, Rožmitál pod Třemšínem
Jana Prymusová, Bc. Havířov
Jindřich Marek, Lázně Bohdaneč
Martin Lis, Mgr. Praha 8
Rostislav Kolář, Mgr. Olomouc
Alena Krausová, Klatovy
Lucas Bada, Praha
Tereza Havlová, Karlovy Vary
Petra Genzerová, kosmetika, pedikúra. Vratimov
Tlapak Jaroslav, Česká Třebová
Helena Veselá, Brno - Brno-město
Robert Fritz, Ústí Nad Orlicí
Marek Procházka, Úpice
Jiří Mikolášek , Vlašim
Alena Čížková, Frýdek - Místek
Jakub Bednarz, ing. Český Těšín
Robert Mikuš, Rožnov pod Radhoštěm
Petr Ambrožy , Svoboda nad Úpou
Tereza Žďárská, Šluknov
Radovan Tomášek, Ing. Praha
Pavla Maňurova, DiS Kroměříž
Anna Bednarz, Mgr. Český Těšín
Jana Valková, Humpolec
Sára Diabová, Praha 6
Lukáš Vlnatý, Most
Jan Svoboda, Ing. Bořitov
Vlasta Hořínková, Jirkov
Jindřiška Bodnárova, Chomutov
Sylva Paděrová , Boskovice
Rostislav Paděra , Boskovice
Jana Hajkova, Pardubice
Andrea Antošová, Mgr. Hodonín
Miroslava Kubíčková, Třebíč
Marie Ledvoňová, Janovice u FM
Josef Rakosnik, Praha
Jitka Hromádková, Mgr Pardubice
Eva Kaplanová, Ing. Dolní Roveň
Edita Bohdálková , Mladá Boleslav
Dagmar Sláčalová, Havířov
Jan Volný, Mgr. Hejnice
Pavel Cejpek, Heřmanův Městec
Dana Mrvova, Ing. Brno
Jiří Matouš , Lučany nad Nisou
Hana Olšáková, Mgr. Jívová
Zuzana Slivková, Mgr. Hořovice
Richard Duben, Bc. Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
Lubor Mrva, Ing. Brno
Jana Bastlová, Věžnice u Havlíčkova Brodu
zuzana svehlikova\, praha
Světla Janoušková, Osek
Lenka Janoušková, Břeclav
Vít Janů Janů, Janů Koberovice
Jan Kouřim , Dýšina
Rosalie Pfefferová, Pfefferová Praha
Alois Bastl, Věžnice u Havlíčkova Brodu
Hana Michálková, Mgr. Plzen
Jindrich Jagger , Josefuv Dul
Kristýna Dubnová, Ing. Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
Marek Maňur, Kromeriz
Petra Sehnalova, Rudnik
Jana Bortlová, Přerov
František Filip, Ing. Hradec Králové
Roman Wiedemann, Odolena Voda
Radka Bayerová, Jablonec nad Nisou
Monika Fülöpová, Kutná Hora
Sylvie Hájková , DiS. Rousínov
Ivana Beňová, Chodov
Marie Ferencikova, Horní Dvořiště
Lenka Finálová, Borovnice
Martina Wiedemannová, Odolena Voda
Andrea Polednová, Praha
Michal Nemčík, Březová
Milan Šťastný, Ing. Pardubice
Anna Slapničková, Bc. Praha
Nela Jensikova, Karlovy Vary
Anna Hůlková, Ing. Protivín
Helena Blažková, Nové Město na Moravě
Martin Landa, Praha
Tomáš Polanský, Ing Vsetín
Peter Kotúček, Trstín, Slovensko
Lucie zelenkova, Praha 6
Martina Pernioová Sedliská, Úvaly
Ladislav Mocsko, Ostrava
Hana Munclingerová, DiS. Krnov
Martin Rýc, Napajedla
Denisa Rozsívalová, Chvalíkovice
Jan Bosák, Ing. Vícov
Jana Sýkorová, Sýkorová Plzeň
Magdalena Martínková, Bc. Mníšek pod Brdy
Jiří Turčinek, Hluk
Kamila Trtková Trtková, Nivnice
Gabriela Brozova, Krelov-Bruchotin
Antonín Maštera, Mojelnice
Ilona Guskeová, Chomutov
Jana Kubíková, VRČEŇ
Ivana Šmidlová, Olomučany
Patrik Sukdolák, Ing 8 Mladé Bříště
Pavla Hejná, Mgr. Podeřiště
Lenka Budková, Klatovy
Alena Kostelna, Branky
Zdeněk Kubík, VRČEŇ
Miloš Braťka, Ing. Strakonice
Nikola Makarová, Bc. Praha 5
Václav Ulrich, Rožnov pod Radhoštěm
Jarek Spurný, Brno
Hana Pařízkova, Chlumčany u Loun
Lenka Čechová, Čechová Ostrava
Jarmila Adamíková, Karvniá
Pavel Tóth, Řisuty
Jiří Meixner, Praha
Daniel Hnyk, Vrchlabí
David Dostál, Mikulov
Eva Schneiderová, Praha
Petra Torakova, DiS Jablonec nad Nisou
Jana Wiedermann, Mgr Arnstorf
Gustav Adamík, Karviná
Dagmar Zouharova, Ing. Mgr. Bělá u Jevicka
Jana Ševčíková, ing. Sulice
Marie Bernardová, Toužim
Miroslav Kraml, Olešná
Kristýna Trichterová , Vroutek
Eva Žallmannová, Ing. Kostelany
David Fillinger, Hodonín
Michal Satranský, Ing. Nová Paka
Karel David Peřina, Praha
Jana Šubová, Plzeň
Mária Kánová, Mgr. Jesenice
Marcela Marcela, Ing. Třebechovice pod Orebem
Radka Pytlounová, Mgr Praha
Martin Václavík, Trojanovice
Tomáš Novotný, DiS Sezimo Ústí
josef holásek, Zlín
Miriam Márová, Teplice 1
Marketa Witton, Witton Velvary
Kamila Bakotová, Mgr. Praha
Jiří Kielkovský, Doubrava
Jiří Kubát, Tábor
Jan Vlašic, Bc Břeclav
Petr Fišer, Most
Ivana Míčková, Ing. Frýdek-Místek
Veronika Henzlová, Litoměřice
Lukáš Pytloun, Ing Praha
Martin Kalenský, Hradec Králové
Martina Laczová, Děčín
David Bebák, Hora Svaté Kateřiny
Adéla Jabůrková, Mgr. Zlechov
Petra Zappová, Mladá Vožice
Rostislav Mroček, Libina
Libuše Chvojsíková , Písek
Jindřich Pacholík, Vrchlabí
Jan Dolejš, Ing. Praha
Jan Míček, Frýdek-Místek
Ladislav Zappe, Mladá Vožice
Ilona Divišová, Valašské Meziříčí
Lenka Dolejšova, Bc. Praha
Veronika Paličková, Brušperk
Petr Thomas, Liberec
Jana Chmelíčková, Jeseník
Alena Hanušová, Bc. Olomouc
Andrea Hrobařová , Kostelec nad Orlicí
Zdeňka Jordová, Mařenice
Roman Nývlt, Hrádek nad Nisou
Lukáš Smrčka, Ing. Kyjov
Lucie Hantáková, Ing, DiS. Praha 9, Satalice
Jan Krejčí, Krejčí Rádlo
Lenka Kutová, Pardubice
Ivana Kunrtova, Praha
Tomáš Ludvík, Ing. Hranice
Radka Musiolová, Mgr. Havířov
Daniel Palivec, ing. Praha
Darina Smutná Smutná, Znojmo
Josef Matras, Lánov
Katarína Gajdošová, Klatovy
Petra Kalmusová, Mgr. Hradec Králové
Pavel Král, Ing. Praha
Karel Cimpl, Ing. Kutná Hora
Žaneta Macková, Hrob
Jaromír Kunrt, Ing Praha
Jakub Kalivoda, Vsetaty
Tomáš Haviger, Brno
Ilona Kančevová , Plzeň
Stanislava Dubská Dubská, Ludgeřovice
Jana Jeřábková, Divišov
Petra Mročková, Libina
Lukáš Torák, Liberec
Zdeněk Macholán, Ruda
František Kratochvíl, Ing. Liberec
Milan Metzl, Bc. Zlín
petr belohradsky, brandys nad labem
Jana Klinerová, Praha
Daniel Juřena, Prostějov
Michaela Bejrová, Trutnov 3
Ladislava Midrlová , Velká Bíteš
Marie Vejmolová, Vejmolová Telnice
Petra Chaloupková, Letkov
Libor Kallus, Velké Pavlovice
Anna Vrbová , Náměšť nad Oslavou
Žaneta Stanovská, Mgr. Fulnek
Štěpán Motyka, Dis. Písek u Jablunkova
Petra Juřenová , Mutěnice
Miroslav Slouka, Bohuslavice
Romana Štěpánková, Mgr Dolany
Michal Miksche, Kuřimské Jestřebí
Filip Jaromír Večeřa, Vsetín
Věra Leikepová, Znojmo
Kateřina Jirásková, Trutnov
Šárka Štěpánková, Dříteč
Markéta Barošová Lajdová, Praha
Pavlína Nováková, Bc. Varnsdorf (okr. Děčín)
Radka Cvrčková, Liberec
Petr Krhovják, Dolní Bečva
Jana Steinbauerova, Steinbauerova Brno
Stanislava Popová, Svinná
Petra Grenova, Kromeriz CZ - Manchester UK
Michal Doležálek , Jeseník
Martin Nový, Dobříš
Veronika Jedličková, Prostějov
Lucie Chládková , Lužec nad Vltavou
Alexandra Bartoňová, Šťáhlavy
Adéla Stanovská, Fulnek
Rostislav Kaňa, Chotoviny
Ivan Pospíšil, Ing. Lanškroun
Pavel Kabelák, Liberec
Jiří Krumlovský, Mgr. Praha
Alena Ševčíková, Chodov
Alexandra Rujbrová, Brno
Tomáš Zavadil, Zavadil Podlesí
Ludmila Poloková, Chotěbuz
Kristýna Popová, Svinná
Michal Kolman, Velké Břet
Marie Málková, Vlašim
Miluše Pekařová, Mgr Litoměřice
Blanka Keprtová, Žamberk
Pavlína Procházková, Brno
Martina Lukavska, Bc. Krupka
Jiří Romášek, Bílá Třemešná č.p.299 psč 54472
Jitka Škodová, PhDr. Černošice
Robert Smoček , Bc. Ostrava
Miroslav Vysin, Praha
Marek Suchý, Bc. Chlumec
Pavla Buráňová, Uh. Brod
Josef Šedivý, Nový Bor
Jozef Varga, Kopřivnice
Olga Majorová, Liberec
Jaroslav Hastík, Mgr Vyškov
Pavel Hančer, Karlovy Vary
Tomas Caslavsky, Nepomuk
Eva Mašková , Ing. Olomouc
Soňa Havlíčková, Litvínov 8
Lucie Šuková, Ústí nad Labem
Tereza Tyburcová, DiS. Kladno
Monika Lančová, Bc. Staříč
Lidie Šťastná, Klášterec nad Ohří
Tomáš Vaněk, Zlín
Lukáš Sejrek, Velké Meziříčí
Renata Jirková, Jaroměř
Jaroslav Homolka, Klatovy 1
Olga Borovičková, Veltruby
Vojtěch Pop, Ing Skuhrov nad Bělou
JAROSLAV KALUS, Střelice
Pavla Buráňová, Uh
Jří Prchal, Ing. CSc Brno
Slavomira Karlovská , Nýrsko
Michaela Koutníková Koutníková, Žďár nad Sázavou
Anna Kolajová, Jablonec nad Nisou
Anastasiia Franta, Ph. D. Klatovy
Eva Derflerová, Ing. Praha
Lucie Štrbová , Mgr. Kadaň
Jana Smočková , Všeobecná sestra Mor. Ostrava
Soňa Gallová, Mgr. Knovíz (okr. Kladno)
Zuzana Sadílková Sadílková, Sadílková Pečky
Lukáš Doubek, Budišov nad Budisovkou
Vladimír Pop, Ing. Svinná
Karel Varhaník, PhDr. Moravské Budějovice
Jiří Albrecht, Nová Včelnice
Radek Mazánek, Kněžnice
Radmila Kurečková, Ostrava - Heřmanice
Alena Němcová, Hradec Králové
Šárka Hammerová , Ing. Praha
David Flaša, praktická sestra Frýdlant nad Ostravicí
Jana Draslarova, Harrachov
Eva Krestová , Zlin
Denisa Nosková, Kladruby
Eva Stockova, Stružná
Petr Mejzlík, Rudíkov
Radka Teušlová, Mgr. Karlovy Vary
Barbora Roubalikova, Nedakonice
Tomáš Chmelař, Ing. Račice-Pístovice
Jana Běhávková, UHERSKÉ HRADIŠTĚ
Michal Backovsky, Decin
Vladimír Tintěra, Starý Plzenec
Hana Drastichová, Ing Mrákotín
Klára Stachová, Ing. Brno
Kateřina Zemanová, Bc. Ostrava
Pavlína Martinková, Ostrava
Olga Fišarová, Náklo - Mezice 6
Petra Zábojová, Mgr. Krnov
David Adam, Holubice
Miroslav Kopřiva, Ing., MBA Brandýs nad Labem
Iva Schubert Dickfeld, Trutnov
Hana Šimková, Šimková Kleneč
Josef Valenta, Praha
Dagmar Macháčková, Třemošná-Záluží
Jiří Petrák, Vratimov
Bohumil Kraus, Skotnice
Tereza Malanowska, Bc. Kladno
Valérie Vlčková, Olomouc
Marek Veselý, Prague 5
Dušan Kadlec, Praha 9
Pavel Bílek , Vranovice
Karel Rajm, Praha 9, Satalice
Iva Drhlíková, Chrast
Patrik Makovník, Mgr. Plzeň
Zuzana Štěpaníková, Ing. Praha 4
Jana Hlásná, Šumperk
Iva Navrátilová, Nové Město na Moravě
Čestmir Koumal, Vyškov
Jaroslav Bradáč , Mgr. Liberec
František Valíček, Protivín
David Zach, Brno
Kateřina Foltýnova , Třebíč
Jiří Chmelař, Zruč-Senec
Helena Neumannova, Decin
Hana Bílková, České Budějovice
Dana Bjačková, Turnov
Tomáš Mulač , Holýšov
Bohumir Hradecky, Trutnov
Vladimír Čech, Olomouc
Jaroslav Zatloukal, Ing. PRAHA 6
Jana Horníčková, Bříšťany
Kateřina Mutinová, Český Těšín
Eva Slámová , Moravská Třebová
Vojtěch Frieser , Třebenice
Josef Kašpárek, Protivín
Eva Rymerová, Bc. Dvur Kralove nad Labem
Luboš Roubíček, Praha
Iva Kudelová, Ing., Ph.D. Zbyslavice
eva hubáčková, Holice
Radek Novotný, Radim
Jiří Beran, Přeštice
Radka Voldřichová, Mgr. České Budějovice
Martin Sejkora, Zábřeh na Moravě
Lucie Roubíčková, Praha
Petra Mžiková, Nejdek
Andrea Horká, Desna
Jitka Peštová, Žandov
Jana Mojžíšková, Ostrava Dubina
Marcela Brotánková, Mgr. Jirkov
Olga Kubešová, Ing. Sezimovo Ústí
Blanka Kolondrová, Havířov
Petra Bulecová , Žatec
Adela Keen, Praha
Anna Kuhnelova, Praha 4 - Modřany
Alena Kozáková, Ing Teplice
Daniela Švecová, Šumperk
Ivana Smrckova, Třešť
Michal Berka, Ing Liberec
Vladimíra Kobylková Kobylková, Kobylková Nedvědice
Dušan Nevěřil, Dobratice
Aneta Kuchařová, Mgr. Pelhřimov
Jeanetta Vantuchova, Nehvizdy
Bohumil Petrášek, Ing. Vimperk
Darina Blechová, Volduchy
Milena Vostrelova, - Dolni Libchavy
Tereza Vodičková, Vodičková Praha 7
Andrea Horká Horká, Desna
Pavel Kratochvíl, Praha 14 - Černý Most
Kristýna Hančarová, Ing., MBA Ostrava
Eva Burdíková, Vsetín
Evelin Labasova, Karlovy Vary
Petr Šedivý , Plzeň
Jiri Dufek, HÝSKOV
Jaroslav Strebl, Rakovník
Michaela Hráčková, Jablonec nad Nisou
Ivana Pattermanová, Mgr. Šumperk
Tomáš Bouda, Bc. Řečany nad Labem
Lenka Juricova, Frydek-Mistek
Eva Coufalova, Praha
Michaela Hylmarová, Mgr., MBA Horoměřice
Veronika Bartušková , Bc. Kroměříž
Antonín Zlínský, Ing. Rasochy
Lubomíra Drtinová, Ing Praha 8
Jiri Kasparu, Olomouc
Luděk Kazda, Kdyně
Kateřina Zetíková, Mgr. Topolná
Lukáš Pohlídal, Olomouc
Simona Bajtková, Frýdek-Místek
Martin Jakubec, Děčín
Denis Luska, Veřovice
Aneta Kuchařová, Mgr. Pelhřimov
Zbyněk Blažek, Zlín
Jiři Michalčín, Michalčín Praha 4
Vladimira Schaffarzova, Bc. České Budejovice
Jiří Jiří, Chomutov
David Kaufman, Praha
Iva Pokorná, Ing. Studenec u Horek
Kateřina Chmelíková, Mgr České Budějovice
petr belohradsky, brandys nad labem
Jiří Dlouhý, Stráž Nad Nisou
Lukáš Ertl, Bc České Budějovice
Petr Olt , Besednice
Petr Dolejš, Slaný
Hana Adámková, Hranice
Magdaléna Patrovská, Mgr. Louny
Jiří Bartušek, Kroměříž
Daniela Švastová , Pržno
Věra Roubalíková, Kroměříž
Vilém Valkoun, Mgr. Paceřice
Roman Zwettler, České Budějovice
Tomáš Beňo, Drahenice
Juraj Tkáč , student VŠ Jihlava
František Skala, Ing. Blatná
Zdeněk Ptáček, Ing. Horní Němčí
Markéta Janderová , Králův Dvůr
Martin Ondráček, Obrataň
josef Řehout, Ing. Dobříš
Dana Varmužová, Mgr. Klobouky u Brna
Táňa Koutná, Napajedla
Dana Lázničková, Dolní Bělá
Gabriela Pacáková, Nikolčice
Lucie Kročková, Mgr. Havířov
Michal Backovsky, Decin
Karel Šrámek, Bublava
Libor Balík, Ing. Huslenky
Jana Lohonková, Bc. České Budějovice
Miloslav Soldát, Ing. Litvínov
Marie Michalcová, Brno
Jana Dubinová, Ing. Plzeň
Simona Boruvkova, Mgr. Trutnov
Monika Cyriaková, Mgr. Bátovce
Jaroslav Krutský, Mladá Boleslav
Pavel Kočí, Třebíč
Zlata Průšová, Jihlava
Pavel Šimíček, Oskava - Třemešek
Roman Lejček, Otrokovice
Radka Moravcová, Dobruška
David Halfar, Ing. Brno
Šárka Kýrová, PhDr. Litovel
Jana Šimáčková, Plzeň
Markėta Juráňová, Ostrava Poruba
Roman Rezek, Struhařov
Jiří Hlaváček , Chomutov
Marie Malá, Bc. Praha
Kamila Smetanová, Mgr. Zábřeh
Emil Beňo, České Budějovice 7
Petr Drašnar, Ing. PhD. Třebenice
Eva Vitásková Vitásková, Neratovice
Zdeněk Štěpánek, Bc. Varnsdorf
Dzhamilya Jenderková, Jenderková Praha 15
Šárka Herdinová, Ing. Oskava - Třemešek
Veronika Rašovská, Tišnov
Lenka Lepková , Rakovník
Monika Jeřábková, Bystřice u Benešova
Romana Svobodová, Brno
Nikola Jarošová, Ludgeřovice
Jana Fuksová, Teplice
Vladimír Kebl, Ing. Borovany
Rudolf Wolf, Ing. Velká Losenice
Jaromir Plechinger, Dobříš
Lucie Průchová, Ing. Říčany
Marie Dvořáková, PaedDr. Praha 2
Karel Hájek, PhDr. Ing. Ph.D. Bílovice nad Svitavou
Ludmila Jarošová, Mgr. Brno
Jiří Šuba, Újezd
Radovan Caran, Cheb
Hedvika Heřmanová, Varnsdorf
Miroslava Beňová, Č. Budějovice
Romana Šefčíkova, Plzeň
Jan Pešta, Žandov
Lenka Raganová, Olomouc
Jana Faronová, Mgr. Žďár nad Sázavou
Martina Javůrková, Ing. Praha
Ludmila Szusciková, Staříč
Roman Havlíček , Mgr. Litvínov
Lubomír Ryška, Ing. Ostrava
Iva Janotková Janotková, Janotková Humpolec
Ivana Mrázková, Mladá Boleslav
Pavel Málek, Ing. Olomouc
Lucie Kachlová, MVDr. Ostrava
Františka Šimackova, Praha
Ester Hypiusová , Nýrsko
Miroslava Doleželová, Vsetín
Petra Ošancová, Bratříkov, okr.Jablonec nad Nisou
Jiří Jakesch, Děčín
Marcela Rubešová, Ústí nad Labem
Jan Hrabčík, Ing. Troubky
Eliška Vernerová, Benešov
Vendula Dušková, Praha 10
Eva Hellerová , Bc.A. Dobříš
Marek Pokorný , Havlíčkův Brod
Jaroslava Suchánková, Brno
Daniel Jarkovsky, Frenstat popd Radhostem
Miroslav Korba, Varnsdorf
Alexej Krines , Ing. Šumperk
Ilona Foktová, Český Brod
Josef Wohlmuth, Bc. Rokycany
Vlasta Bernatová , Bc. Lázně Libverda
Michal Šimek, Praha
Petr Brhel, Kroměříž
Jana Horáková Horáková, Horáková Pardubice
Zdeňka Schovánková, Liberec
Václav Skřivan, Dobřany
Jan Severa, Lovosice
Hana Svobodová, RNDr. Mladá Boleslav
Lída Kirchnerová, Mgr. Jablonec nad Nisou
Jiří Průcha, Jiříkov
Vratislava Krinesová , Ing Šumperk
Boris Šter, Blansko
Mirka Duráková, Ing. Pyšely
Miroslav Hájek, ING. Zbůch
Michaela Balousová, JUDr. Praha
Lukáš Antoš, Rohatec
Martin Kolsky, Teplice
Šárka Perutková, Ing. Horní Moštěnice
Patrik Melo, Budišov nad budišovkou
Kateřina Lisková, Ing. Líbeznice
Luboš Váňa, Mgr Krnov
Hana Haichlová, PharmDr. Olomouc
Miroslava Augustinová , Český Krumlov
Jana Vašáková, Frýdštejn
Pavel Polouček, Mgr. Brno
Beata Karlíková , Ing. Otrokovice
Jana Pospíšilová, Olomouc
Eva Nováčková, Bc. Krmelín
Pavla Hudousková, Horní Bříza
Miroslav Baumruk, Nížkov 91
Lucie Šefčíková, MA Plzeň
Lukáš Pelc, Mgr., jsem učitel VZ Kuks Slotov 36
MILAN KOLOUCH, VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Michael Kopecký, MUC. Chrudim
Miroslava Burešová, České Budějovice
Ladislava Altrichterová , Broumy
Katarína Štorkova, Jesenské
Zdeněk Cyrus, Praha
Franrisek Jána, Sušice 34201
Radovan Bazger, Stráž Pod Ralskem
Jana Nováková, Šternberk
Andrea Nahodilová, Pridoli
Katarína Štorkova, Rimavská sobota
Josef Jestřáb, Ing. Písek
Hana Rudolf, RN Whitby, Ontario, Kanada
Jaroslav Cincala, Breclav
Marcela Jestřábová, Bc. Písek
Marie jagerova, znojmo
Libor Filák, Zlín
Andrea Málková, Ing. Humpolec
Vladimir Trousil, Chotikov
Petr Běhunek, Ing., Mgr. Jihlava
Pavel KOMPRDA, Ing. Praha
Martin Czyž, Doubrava
Ivana Dufková, Liberec
Rostislav Kovar, Velké Heraltice
Pavel Ordoš, Cheb
Renata Sedláčková, RNDr. Olomouc
Dušan Hanzík, 341 01 Horažďovice
Vít Roubalík, Kladno
David Jandečka, Dolní Dobrouč
Oldřich Habada, Ing České Budějovice
Karel Dlesk, Brandýs nad Labem
Jana Zarečná, Dačice
Milan Vágner, Plzeň
Aleš Zikmund, Ing. Havířov-Šumbark
Jaroslava Turková, Dolní Lukavice
Barbora Mikušová, Planá
Daniel Seman, Havířov
Michal Čolas, Ostrava - Kunčičky
Martina Rakadová, Ing. Frydlant nad Ostravici
Dagmar Demjanovičová, Krnov
Čížek Rudolf Rudolf, Rudolf Zlonice
František Turek, Dolní Lukavice
Jaroslav Marko, Pan Jaroměř
jaroslav rossler, Lovosice
Eliška Kopecká , Mgr. Frýdek-Místek
Nikola Morvayová, České Budějovice
Iva Stöhrová, Lužice
Marcela Kusendová , Hluk
Jana Marková, Bc. Mnichovo Hradiště
Michael Slavík, Vrchlabí
Lucie Wágnerová, Ostrava
Michal Černiak, Frýdlant nad Ostravicí
Lenka Hanáková, Kroměříž
Martina Volfová, Kynšperk nad Ohří
Jáchym Hüttner, České Budějovice
Miloslava Bělašková, DiS. Čáslav
Eliška Dušková, Horní Pěna
Jan Kachlík, Ostrava
Pavlína Kotlíková, Ústí nad Labem
Lucie Čolasová, Bc. Ostrava
Kateřina Vorálek, Ing. Brno
Lenka Kopecká , Frýdek-Místek
Zdenka Maříková, Planá
Lenka Hlaváčová, Bc. Bruntál
Marcela Kovaříková , Ing Praha
Edita Himmelová, Brno
Břetislav Žitko, Vojice 182
Jeremy Free, MUDr. MILOSTOV
Darina Kisielová, Bc. Bystřice
Jitka Hrůzová, BcA. Přerov
Jaroslava Matejovičová, Brno
Kamila Bujnochová, Ostrava
Jitka Hrůzová, BcA. Přerov
Tomáš Kwolek, Ing. Orlová
JAROMIR SVOBODA, Liberec II
Marcela Černá, Šumavské Hoštice
Michal Lukavský, Bc. Krupka
Jiří Sklenář, Velké Janovice
Monika Mrázová, Pardubice
Gabriela Bambuchova, Mgr. Brno
Václav Kopal, Ing. Železný Brod
David Fabián, Ostrava
Ivan Németh, Brno
Jiří Crha, Vinařice u Kladna
Pavla Krausová, Bc. Karlovy Vary - Stará Role
František Perný , Brno
Lucie Sklenářová, Velké Janovice
Magdalena Pšenčíková, Jevišovice
Vladka Petrickova, Jablonec nad Jizerou
Jana Husaříková, - Karlovy Vary
Richard Komoň, Ing Vnorovy
Jana Lalíková , Ostrava
Martin Smejkal, Měchenice
Martin Frelich, Prostějov 1
Zdeněk Kučera, Písek
Kristina Jírů, Ing. et Ing. Praha
Romana Mikuláštíková, Mgr. Praha
Jitka Smejkalová, Sloup v Mor.krasu
Martina Cmíralová , Frýdek Mistek
Jan Řehák, praha 3
Ondřej Kubát, Mgr. Dalovice
Zuzana Lhoťanová, Brantice
Ivana Trombiková, Havířov
Vladimír Pikeš, Most
Oldřich Večerka, X Zlín
Lucie Horáková , Horšovský Týn
Moni Hendrychová , Horní Branná
Dagmar Ratajová, Ostrava
Jan Čižmár, Jablonec nad Nisou
Zdeněk Nový, Ing. arch. Praha
Tibor Lefant, Vrchlabí
Petr Caha, Třebíč
Petra Konečná, Praha
Jiří Pičman, Kořenov
Soňa Hoferová, Nové Hrady
Nikola Dolenská, Hradec Králové
Libor Mewald, pan Jablonec nad Nisou
Lenka Juchová, Vendryně
Tomáš Kovanda, Praha
Lenka Tůmová , Ing Jičín
Petr Bialek, Hranice
Šárka Vodrážková, Mgr. Litoměřice
Jana Semeráková, Červený Kostelec
Michal Šalplachta, Bc. Buchlovice
Petr Mazal, Bohumín
Andrea Štifterová, ČESKÉ BUDĚJOVICE
Renata Nacházelová, Kutná Hora
Libor Hovorka, Praha
Petr Kučinski, Blahutovice
Jiri Vrubel, Ostrava
David Hoďánek, Srnín
Petr Nacházel Nacházel, Nacházel Kutná Hora
Libor Málek, Krucemburk
Jana Bočková, Bolatice
Vít Skalička, MUDr. Opava
MARTINA ROLLEROVÁ, Ing. Ústí nad Orlicí 1
Kamila Faruzelová, Mgr. Ludgeřovice
Libor Knotek, Hlinsko
Radim Cak, Ponedraz
Veronika Dostálová, Mgr. Otaslavice
Herbert Scholz, Kulmbach/D
Taťána Vencovská , Ing. Příbram
Zdeňka Klubalová, Brno
Václav Lukeš , Olomouc
Radek Hanzl, Mgr. Liberec
Drahomíra Dolenská, Hradec Králové
Sylva Zerzánková, Ing Rokytnice nad Rokytnou
Aneta Fialová, Kyjov
David Sůra, Ing. Mnichovo Hradiště
Petra Smutna , Ústí nad Labem
Tomáš Polášek, Polášek Rychnov Nad Kněžnou
Josef Šrám, Hradec Králové
Petr Stepanek, Kladno
Dana Šmejkalová, Křelov-Břuchotín
Stanislav Škapa, Frýdek - Místek
Pavlína Lázničková , Krucemburk
Miloslav Růžička, Ústí nad Labem
Hana Trousilová, PLZEŇ
Pavla Macháčková, Mgr Praha
Eva Králová, Boskovice
Jiří Stareček, Ostrava Polanka nad Odrou
Ivana Mendelová, Litoměřice
Jan Svoboda, Ing Praha
Kryštof Žucha, Jablonec nad Nisou
František Hüttner, České Budějovice
Dita Krylová, Oskava
Eva Urbankova, Jihlava
Nelli Vostrikova, Praha
Miroslav Fiedler, Velvary
Karolina Prochazkova, Brno
Jana Lukášová, Praha
Jan Průšek, Mikulovice
Andrea Silovská Janusová, Horažďovice
Ilona Vegrichtová, Mladá Boleslav
Jan Fürst, Luže
Libuše klimundova, Paskov
Zdeňka Přikrylová, Bc. Zábřeh
Petra Vávrová Vávrová, Ing. Dobrovice
Stanislav Mana, Liberec
Ivana Kovaříková, Mgr. Tlučná
Stanislav Kryl, Oskava
Vlado Dobrík, Ing. Plzeň
Petr Jaroš, Kravaře
Lucie Červinková, Ing. Praha
Renáta Zachatová, Strakonice
Lukáš Bartl, Kopřivnice
Jan Novák, Mgr. Praha 9
Ladislav Kulaja, Bojkovice
Hana Rypáčková, Mgr Strakonice
Iva Fadrná, Kolín
Richard Piroutek, Praha
Pavlína Mitrová, Mikulovice Blato
Lucie Gallo, Jirkov
Kateřina Vorálek, Ing. Brno
Jiří Stratil, Přerov
Roman Zachata , Strakonice
Milan Šedivý, Čistá
Pavel Křivka, Svitavy
Petr Známka, Kraslice
František Kovářík, Ing. Svratka
Milan Ferenc, Frýdek-Místek
Ivana Straková, Paní Sokolov
Eva Hnídková Hnídková, Hnídková Nová Role
Kristýna Patalová, Bc. Praha
Viktorie Kadlecová , Olomouc
Jana Kroulíková , Jablonec nad Nisou
Věra Vrabelová, Český Krumlov
Marek Vilášek, Ostrava
Astrid Krejčí, Mgr. Kynšperk nad Ohří
Simona Tišerová , Plzeň
Marie Benková, Mrtnik
Hana Lukšová , Klatovy
Naděžda Neprašová, Pohořelice
David Čačík, Vrbice
Petra Kettnerová , Mladá Boleslav
Michaela Šedivá, Mgr. Čistá
Miluše Stohrová, Benešov
Alexandra Řeháková, Lázně Kynžvart
Jana Vaníčková, Mgr. PhD Praha 6
Martin Tomáš, Havířov
Petra Cvrčková, Masečín
Dominika Jarošová , Uherské Hradiště
Alexandra Řeháková, Lázně Kynžvart
Marie Remutová, Nové Strašecí
Olga Moravcová, Český Brod
Jirz Kroftová, Tachov
Jan Bláha , Mgr. Dobříš
Milena Rebidášová, Petrovice u Karviné
Irena Černá, Prostějov
Pavel Langer, Velký Újezd
Jaroslav Měřička, Hrobice
Michaela Benková, Mgr Mrtník
Pavel Jedlička, Teplice
Eliška Kroczkovś, Ostrava
Hana Šmídová Šmídová, Šmídová Divišov
Ondřej Hlavička, Ostrava
Jana Jersenská , Žabčice
Dagmar Hejdova, Ing. MBA LL.M. Bohumin
Olga Bartošová, Zlonice
Rudolf Rulík, Polánka
Miroslav Šustek , Horní Moštěnice
Hana Adamcová, Srnojedy
Bohuslava Semrádová, Semrádová Krakovany
Tomáš Voznica, Český Těšín
Veronika Vávrová, Plzeň
Petr Čada, Mgr. Praha
Rostislav Matoušek, Větřní
Ema Flachsova, Chomutov
Pavla Hejnová , JUDr. Brno
Martina Burdová, Praskačka
Jana Ďurdíková, DiS. Dobříš
Petra Košárková, Havířov-Podlesí
Jaroslav Holubec, Velký Třebešov
Ilona Rubešová, Pardubice
Pavla Kittlerová, Mgr. Vysoké Popovice
Roman Špreňar,
Václava Protivová, Račiněves
David Aul, Liberec
Petr Nedvídek, Třinec
Jana Štrausová, České Budějovice
Alena Kalivodová, Pistin 49
jitka kulihová, Zábřeh
Vlasta Vaničková, Říčany
Lenka Drdová , Karlovy Vary
Dušan Martinek, Dolní Bojanovice
Iren Hudackova, Nectiny
Vlaďka Kořínková, Řeheč 6
Martina Tomková, Plzeň
Teresa Malanowska, Kladno
Jindřich Novák , Ing. Praha 8
Jiří Bastyán, Horšovský Týn
Jan Kaisler, DiS. Suchá Loz
Jiří Němeček, Trokavec
Martina Kaštylová , Prostějov
Martina Vlašínová , Ing. Náměšť nad Oslavou
Pavla Šmídová, Hradec Králové 4
Ester Nedvídková, Třinec
Veronika Šimková, Šťáhlavy
Jaroslav Šefrány, Strojvedoucí Kamenný Újezd
Aleš Kestler, Žamberk
Petr Řehák , Lázně Kynžvart
Blanka Těšínská , Nové Město pod Smrkem
Miluše Szkanderová, Jablunkov 633
Jirina Saskova, Ústí nad Labem
Stanislav Mikula, Ing. Uherské Hradiště
Jiří Fencl , Mladá Boleslav
Jana Junková, Varnsdorf
David Kurc, DiS. Mnichovice
Věra Formanová Sklenářová , DiS. Pravlov
Miroslav Jaroň, Nový Jičín
Veronika Milakova, Decin
Jiří Laštovka , Dobříš
Eva Sojáková, Svébohov
Antonín Urbaník, Brno
Pavlína Skořepová, Hradec Králové
Miloslav Kucera Kucera, Kucera Tepla u Touzime
Iva Králová, Ing. České Budějovice
Miroslav Maťa, Všechovice
Kamil Malinkovič , Brno
Jiří Hajný , Žatec
Petra Všetečková, Humpolec
Aneta Koptová, České Budějovice
Lenka Lukas, Mgr. Guetersloh
Pavla Brudná, Frýdlant nad Ostravicí
Stanislava Novotná, Nová Paka
Marek Lédl , Mrtník
Arnošt Zimmermann, Zábřeh
Petr Jelínek, Ing Třinec
Lenka Bartoňová, Ostrava-Dubina (okres Ostrava-město)
Martina Mudrová, Mgr. Lysá nad Labem
Ladislava Šlajchová, PhDr. Ph.D. Plzeň
Marek Logocký, Frýdek-Místek
Adéla Hlávková , Velké Pavlovice
Katiova Patricia, Domažlice
Iva Strížová, Ing Brno
Soňa Štefkovičová, Vyskeř
Bohuslav Majer, Praha
Jaroslava Fuksová, Stříbro
Renáta Kolářová, PhD Brno
Lucie Špicová , Nová Paka
Miloš Müller, Jindřichův Hradec
Aneta Hudousková, Horní Bříza
Lenka Svobodová, Předonín
Pavlina Schallaun , Perchtoldsdorf
Lucie Kyselá, Nový Jičín
Anna Michalicová, Ing. Oslavany
Miroslav Měkyna, Žatec
Markéta Pavlínová, MVDr. Čelčice
Vladimír Přikryl Přikryl, Strachotín
Tomáš Kuthan, Ing Č.Budějovice
Tereza Nováková, Horní Litvínov
Lukáš Hradil, Litovel
Milan Fidler, Hradec Králové
Olga Dobríková, Ing. Plzeň
Gabriela Pejzlová , Pardubice
Romana Šmehlíková, Dolní Němčí
Pavel Zrubek, Bc. Hrušovany u Brna
Milada Vykutilová, Osek
Danuše Novotná, Podbořanský Rohozec
Jaroslav Pařízek, Pan Polna okr. Jihlava
Renata Pavlicová, Ostrava Hrabůvka
Lenka Pollákova, Perín
Aleš Pokorný, Pokorný Praha
Antonín Vydra, Vlčí Habřina
Jiřina Strouhalová Strouhalová, Strouhalová Kroměříž
Zdenka Mikolášová, Petrvald
Hrázský Marcel, Znojmo
Jan Matys, Opočno
Martin Mozolik, Mgr. Turzovka
Kateřina Králová, Ostrava
Tomáš Novotný , Nová Paka
Hana Zástěrová, MUDr. Úštěk
Petr Voženilek, Komárov
Šárka Křesťanová, Mgr Hradec nad Moravicí
Lubomír Drašar, Ing. Nová Paka
Vera Bláhová , Mgr. České Budějovicece 1
Tomáš Krs, Rudná
Petr Rosický , Polná
Petr Nešvera , Kladno
Světlana Drážďanská, Mgr. Proboštov
Eliška Tosovska , Pardubice
Petr Muller, Holice
Roman Ošťádal , Vrbice
Klára Branyiková, Žihle
Růžena Wolfová, Kněžice
Pavel Kunc, Bc. Brno
Olga Vrbová, Brno
Bronislava Pummova , Mgr Šu
Michal Jedlička, Děčín
Michal Seidl, Rokytnice nad Jizerou
Jan Lintymer Lintymer, ing.arch. Praha
Ladislav Hoza, Karlovy Vary
Martin Budvesel, Ústí nad Labem
Bohuslav Jirásek, Praha 15
Luděk Srp Srp, Žihle
Lenka Chotětická , Ludvíkovice
Jana Köhlerová, Most
Zbyněk Šebesta Šebesta, Šebesta Vrbice
Zdenka Hepnarová, Morkovice
Lucie Smutná, Ing. Poděbrady
Petr Dodek Dodek, Velké Hoštice
Miloslav Malík, Cheb
Monika Lakomá, Mgr. Havířov
Filip Glovina, Ing. Brno
Jana Slámová, Praha 4
Rudolf Vávra, Ing. Břežany II
Petr Kocurek, Ostrava
Tomáš Černík, Přelouč
František Tejkl, Ústí nad Orlicí
Dana Hlavová, Mgr Jičín
Jana Vondráčková, Český Brod
Eliška Glovinová, Ing. Ph.D Brno
Radek Vápeník, Vápeník
Lukáš Bednařík, Svatobořice-Mistřín
Radek Šudoma ,
Petra Burešová, Chrudim
Eva Brzyská Brzyská, Brzyská Bochov
Jindrich Kozeluh, Tachov
Jaroslav Macholán, Mgr. Beroun 1
Erika Balíková , Hostěradice
David Hezky, Hezky Brandýs nad Orlicí
Veronika Vaňková, Litomėřice Předměstí
Markéta Karasová , Vrchlabí 3
Juraj Zeman, Ing. Jihlava
Jana Horáková, Šabina
Roman Dohnal, Brno - Brno-Nový Lískovec
Roman Brychta, Ostrava
Hana Vondrášková, Dolní Dvůr
Alžběta Křečková, MgA. Ostrava
MILAN Gatyas, Gatyas PRAHA
Hana Saxová, Brno
Jaromír Ambros, Rosice
Petr Mika, MOKRA-HORAKOV
Petr Kocurek, Ostrava
Anežka Hezká Gajewská, Brandýs nad Orlicí
Luboš Vondrák, Přímělkov 56
Martin Staněk, Český Rudolec
Pavel Jetmar, Příchovice
Aleš Zapletal, Olomouc
Josef Vokurka, Ing. Bystřice nad Pernštejnem
Jana Prichystalová Prichystalová, Prichystalová Bechyně
Laděna Nováková , Praha
Lubor Dušek, Hluboká nad Vltavou
Zuzana Holubcová, Velký Třebešov
Adéla Kováčová, Mgr. Chomutov
Ladislava Vrtalová, Brtnice
Mirka Matýsková, Bolatice
Magda Hrankova, Krucemburk
Václav Matějíček, Brtnice
Markéta Doksanská, Habartov
Blanka Synková Přidalová, Bc. Zábřeh
Luboš Stárek, Tachov
Lenka Šeflová, Úvaly
Roman Souček Souček, Liberec
Taťána Šebestová , Bohumin
Miroslav Steklý, Březno
Petra Hanke, Uherský Brod
Jaroslava Šimková , Olomouc
Tomáš Royt, Letovice
Monika Bartoňová , Ostrava
Lucie Nováčková, Lovosice
Jana Hazuková, Hradec Králové
Alena Dirbáková, Cheb
Zdenek Gloger, Ostrava
Bohumír Kříž, Praha
Petr Fráňa, Ostrov
Zdeňka Poledníková, Ostraca
Martin Kopecký, Ing. Heřmanův Městec
Lubomír Jančár, Dr. h. c. Třemošná
Irena Burešová, Pardubice
Jaroslav Vyhlas, Hrádek nad Nisou
Helena Laurinova, Uničov
Pavla Šimečková , České Budějovice
Milan Borkovec, Mgr Tábor
Michal Žížala, České Budějovice
Věra Maříková, Ostrov
Kateřina Hanzlová, Paní Kateřina Hanzlová
Svatava Bezová, Praha
Petr Michut, Šumperk 1
Tomáš Brejcha, Bc. České Budějovice
Libuše Šímová, Kladno
Kristina Baudyšová, Baudyšová Šumperk
Aneta Pekařová, Hnátnice
Lenka Šafářová, Šumperk 1
Hana Holomucká, Ing. Štramberk
Alena Závěšická, Palkovice
Michaela Votavova, Votavova Terezín
Kateřina Fidlerová, Hradec Králové
Lenka Mrázová, Valtice
Vladimír Kříž, Ostrov, Karlovy Vary
Kristýna Travničková, Dis Krucemburk
Tomáš Trávníček, Krucemburk
Tomáš Špic , Ing. Jičín
Zdeňka Urbanová, Ing. Praha
Jana Krejsová, DiS Kralupy nad Vltavou
Jiří Crkal, Výsluní
Jaroslav Zetek, Mgr. Chomutov
Oldřich Nosek, Liberec
Václav Kraus, Holýšov
Dušan Bednar, Slavicin Divnice
Renata Doksanská, Habartov
Olga Siková , Liberec
Jan Švédík, Podlevín 93
Bohdan Hudec, Habry
Oldřiška Hajná, Křoví
Miroslava Šubová, Újezd
Zuzana Agrea Věchtová, Bc Decin
Iva Drdová, Hradištko I.
Blanka Křešničková Křešničková, Křešničková České Budějovice
Blanka Zámečníková, Abertamy
Martina Horáková, Ing. Vrchlabí
Bronislava Klimentová, Veselíčko u Lipníka nad Bečvou
Jaroslava Imeri Kratochvilova, Teplice
Lenka Novotná , Praha
Ivana Němečková, Praha
Lenka Strofová, Letovice
Hana Rohrerová, Uherčice
Jitka Janíková, Třebíč
Vlastimil Novotný, Hradčany
Svatopluk Perůtka , Olomouc
Iva Krejsová, Liberec - Liberec XXV-Vesec
Jan Opršal, Chocerady
Lenka Kubalová, Ing. Mladá Boleslav
Klára Doláková, Senice na Hané
Jaroslav Vavříček, Opava
Pavla Hrabovská, Bc Krnov
Martin Jelen, Kladno
Jaroslav Kašpárek, Javorník 7
Roman Masika Masika, Masika Praha 6
Pavel Bartoš, DiS Břeclav
Renata Vaculikova, Breclav
Jan Zádrapa, Plesná
Jaroslav Vavříček, Opava
Jiří Tomek, Lužec nad Vltavou
Martin Bruder, Hradek nad Nisou
Radana Wierbicová, Dolní Lutyně
Veronika Plzáková, Mgr. Vejprnice
Dagmar Vavříková, Bc Otrokovice
Helena Bílková, Řečice, Radešínská Svratka
Denisa Havlíčková, Dis Chrudim
Jaroslava Procházková Procházková, Procházková Předměstí Litoměřice
Marketa Hrynovs, Ostrava
Dagmar Hlavová , Praha 8
Tadeáš Zajac, Hranice
Jakub Štefl, Jihlava
Vladimíra Šebelová, Mgr. Kyjov
Martina Seiwaa Janák Janák, Brno
Filip Škrabal, Šternberk
Martina Smolanová, Plzeň
Josef Masničák, Olomouc
Zdeněk Vaníček, Kutná Hora
Jan Dušek, Bc. Třebíč
Olga Pospíšilová, MVDr. Velké Meziříčí
Romana Kolářová , Bc. Chomutov
Alena Slámová, Mgr. Chomutov
Milan Peňáz, Opatovec
Petra Bulušková , Pardubice
Petra Scholzova, Bc. Praha
Jan Zela, Zábřeh na Moravě
Andrea Jenerálová, Mgr. Praha
Sylva Navrátilova, Olomouc
Blanka Vacátková, Šumperk
Otakar Bukač, Dubi
Petr Pátek, Habartov
Jaroslav Bechyně , Praha 6
Edita Orlíková, Ostrava
Pavel Kudláček, Moravská Ostrava a Přívoz
Petr Kremlík, Hoješín
Michal Lorenz, Plzeň
Petra Randáková, Mgr. České Budějovice
Božena Klamtová, Hradec králové
Marcela Blažková, Uherské Hradiště
Petr Hloušek, Úvaly
Dagmar Martynková, Ostrava
Vàclav Eliàšek, Hořovice
Luboš Naar , Kašperské Hory
Jindřich Bendl, Frýdlant
Katerina Kopačková , Tabor
Kateřina Kateřina, Kateřina Praha
Tereza Novotna, České Budějovice
Blanka Roubalova , Hermankovice
Petr Jurník, Mikulovice
Karel Dušek, ING Praha
Romana Třísková, Most
Eva Chaloupková, Mgr. Ph. D. Kladno
Tomáš Kvasnička, Jihlava
Iva Jandová , Kladno
Vladimír Pacina, Ústí nad Labem
Blanka Vaverková, Vaverková Varnsdorf
Ivo Vacátko, Šumperk
Miroslav Chlumský, Praha
Nikol Dopitová, Valašské Meziříčí
Marek Šnajdr, Plzeň
František Řepa, Brno
Naděžda Štuková, Mgr Praha 10
Karel Bukovský, Hostomice nad Bílinou
Monika Levaiova Levaiova, Levaiova Valdické Předměstí
Róbert Slávik, Mgr. Brno
Michal Štěpánek, České Budějovice
Stanislava Vodičková, Havlíčkův Brod
Petra Čermáková , Mgr. Sány
Jaroslav Kučera, Bc. Praha
Josef Liška, Kroměříž
Pavel Šticha , Ing. Hradec Králové
Milan Bubník Bubník, Bubník Neratovice
Tomáš Urbanczyk, Bystrice 33
František Špaček, Bílina
Alena Navrkalová , Ústí nad Orlicí
Petra Horváthová , DiS Dubnice
Zdeňka Hájková , Vysoké Mýto
Tomáš Trávníček, Krucemburk
Andrea Zálešáková , Mgr. Uherské Hradiště
Anna Zavadilová, Havířov
Jana Grufíkova, Grufíkova Vracov
Lucie Pavelková , Třebechovice pod Orebem
Martin Bednář, Ing. Ostrava-jih
Krista Halamová, Mgr. Jablonec nad Nisou 4
Tomáš Hrdý, Husinec, Řež
Ludmila Holoušová, Cholina
Šárka Marková, Praha
Natalie Vašatová, Albrechtice nad Orlicí
Martin Krivý, Kamenice
Filip Štěpánek, České Budějovice
Marcela Lajczoková, Orlová
Radka Pokorná, Šumperk
Petra Koudelkova, Dis Kadan
Eva Svobodová, Ing. Včelná
vladimir zima, ing prelovice
Eva Kmeťová, Dolní Břežany
Marian Nykel, Ing. Košatka
Jaroslava Zemanova, Zemanova Decin
Martina Nejedlá Nejedlá, Nejedlá Praha
Iveta Urbanczyková, Mgr. Bystrice 33
Daniela Voborníková, Mgr. Český Krumlov
Jaroslav Drozd, Bc. Lichnov
Aleš Vala, Znojmo
Marie Gexová, Pyšely
Jana Baťková, Olomouc
René Sikora, Jindřichovice pod Smrkem
Zuzana Stojanová, Kolín
Ladislav Liška, Slaný
Libor Škrlik , Mgr Chrudim
Jiřina Kaniová, Praha
Alena Stellnerová, ing praha
Zdeněk Šebela, Habrůvka
Drahoslava Homolkova, Homolkova Jáchymov
Libuše Formanová, Česká Skalice
Jana Hanyšová, Ing. Karlovy Vary
Michal Štěpánek, České Budějovice
Kamil Bakota, Ostrava
Zdeněk Bartoň, Vrchlabí
Monika Domuradová, Brno
Kristýna Slouková, Mgr. Bystřice pod Hostýnem
Alexandra Kozina , Bc. Praha
Jan Homolka, Náchod
Adam Rychlík, Uherský Brod
Jana Koláčková, Hanušovice
Aleš Našinec, Cheb
Lukáš Vaňátko, Nové Město nad Metují
Irena Moravová, Teplice
Renata Šroufeková Šroufeková, Šroufeková Třebíč
Pavlína Krošláková, Mgr Praha
Tomas Tomáš, Breznice
Gabriela Cikánová, České Budějovice
Simona Píchová, Píchová Hlušovice
Miloslav Gobernac, Pardubice
Bořek Nožka, Lučany nad Nisou
Miroslav MAREK, Tábor
Linda Okosy, Ing. Praha 10
Simona Pavlů, DiS. Zábřeh
Andre Rédr, Mgr. Praha
tomáš moroz, perštejn
PAVLÍNA MARÁČKOVÁ, BC.,DiS. OSTRAVA
Lenka Daňková , Litoměřice
Lenka Bochníčková, Vrdy
Eva Salamonová, Řepiště
Jitka Košatková, DiS. Prachatice
Veronika Trčová, Týn nad Vltavou
Jana Jelínková, Louny
Petra Adámková, Mgr. České Budějovice
JIŘÍ SEDLÁČEK, OSTRAVA
Ondřej Čumpl, Jihlava
Jan Hudák, Praha 10 - Malešice
Čermáková Pavla, Roudnice nad Labem
Radka Skácelová, Litovel
Martin Vít, Mgr. Vyžice
Marta Michalčíková, důchodce Skuhrov nad Bělou
Andrea Vanickova, Mgr. Praha
Ondrej Strnad, Česká Lípa
Jan Dostál, Prostějov
Eliška Rabasova, Kappara,Malta
Barbora Tydlitátová, Bc. Železný Brod
Vladimír Půža , Pan Liberec
Veronika Kan, Praha
Miroslav Entr, PaedDr. Staré Město
Filip Novotny, Příbram
Milan Komárek, Pardubice
Marcela Muchova , Lenesice
Petr Horacek, České Budějovice
VĚRA Tišlová Tišlová, Tišlová Železná Ruda
Alena Roszková, Třinec
Tomáš Lesák, Pardubice - Nemošice (část)
Dušan Kašpárek, Služovice
Karel Čepek , Dašice
Věra Grbavčicová , Roudnice nad Labem
Bronislav Tuček, Zlobice
Petr Slach, Pšovlky
Oldřich Balcar, Paseky nad Jizerou
Milada Beková, Mgr. Vamberk
Jana Bystřická, Krhovice
Jitka Škrabalova , Mladeč
Gabriela Andrášeková, Brandýsek
Jan Pazourek , Mgr. Bechyně
Pavlína Šolcová, Harrachov
Karel Ježdík , Davle
Jarmila Číhalová, MUDr. Kroměříž
Olga Myšáková, Mgr Potštejn
Boženka Hurtíková, Lány
Pavel Šabacký, Ing Zlín
Olga Myšáková, Mgr Potštejn
Jakub Křesina, Ing. Plzeň
Jarmila Pokorná, Ing. Frýdek-Místek
Marcela Macháčková, Macháčková Uherské Hradiště
Dita Beranová, Beranová Klatovy
Filip Slimařík, Bohuňovice
Jitka Nejezchlebova, Líně
Pavel Veselka, Kunovice
Veronika Plačková Nováková, Havlíčkův Brod
Michal Špinka, Praha
Olga Cibulková, Pribram
Milan NEVRLKA, Bc. Ing. Brno
Eva Čepková, Ing. Potštejn
Renata Konkolová, Bc. Vyškov
Václav Pavlenka, Služovice
Zdeněk ZÁMEČNÍK, Galerista Litoměřice
Jiří Picka, Žacléř
Markéta Mojžíšová , Radonice
Petr Okruhlica, Kravaře
Kamil Sýkora, Sýkora Lišov
Gabriela Slimaříková, Bohuňovice
Roman Jasiok, Třinec
Iveta Iveta, Iveta Ostrava Poruba
Miroslav Moll, Ing. Arch. Vsetín
Martina Žulková, Bc. Třebíč
Lenka Krausová, Karviná
Iveta Benešová, Mladá Boleslav
Erika Samková, Velké Poříčí
Radek Poklop, Domažlice
Jana Vrbová, Bc. Děčín
Jana Zábranská, Varnsdorf
Markéta Tichavská , Krnov
Jana Hrnčířová, Pardubice
Pavlína Dvořáková , Rožnov pod Radhoštěm
Kristýna Pazderová, Draženov
Radomil Kubát, Citice
Linda Byrtusová, Ing. Brno
Milan Hradil, Děčín
Eva Veselá, Horažďovice
Petr Blazek Blazek , Hradec Králové
Marta Nevrlková, PhDr Brno
Božena Balcarová, Paseky nad Jizerou
Kateřina Raichova , Ing. Kladno
Milan Hradil, Děčín
Štěpán Vavrek, Kutná Hora 1
Martina Pešáková , Staré Hobzí
Pavel Myšák, Potštejn
Pavla Svobodová, Svobodová Biskupice Pulkov
Tereza Javůrková , Slatina 164
Martin Ambrož, Olomouc
Veronika Vobořilová, Vobořilová Zlonice
Věra Albrechtová, Veltruby
Iveta Csibová, Mgr. Nový Jičín
Jana Rejzková, Dipl.-Kff. Pirna
Jana Rejzková, Dipl.-Kff. Pirna
Lenka Tréšková, Břeclav
Petra Veličková, Děčín
Pavla Valentová, Vyškov
Hana Danišová, Rokycany
Eva Hořejší, Klatovy
Ekaterina Martin , Mgr Stary Plzenec
Martin Farmačka, Ostrov
Antonín Machač, Frýdlant
Miroslav Svoboda, Neratovice
Robert Mikuláš, Pardubice
Jan Goy, Ing. Praha
Štěpánka Högerová , Stříbro
frantisek pikna pikna, zavsi
Kamila Čermáková, Mgr. Jilemnice
Marie Hradilová, Děčín
Lukáš Pilný, Praha
Petra Smejkalová , Brno
Jan Větrovský, Mgr. Poděbrady
Lufěk Schichor, Ostrava
Lenka Dvořáková Dvořáková, Teplice
Ivan Šrotýř, Jičín
Zdeňka Smutná, Mgr. Pardubice
Martin Sahula , Prosetín
Ivana Fridrichová, Otradov
Yweta Halberstadt, Dolní Domaslavice
Petr Strnadel, Šumperk
Lenka Rýdlová, Mgr. Varnsdorf
Andrea Benešová , Mladá Boleslav
Luboš Kalousek , Pan Náchod
Michal Surovec, Hradové Střimelice
Ivo Mráz, Olomouc
Zdeňka Zedníková Zedníková, Letovice
Jana Burgetova, Bc. Koprivnice
Josef Brábník Brábník, Brábník Teplice
Michal Hlaváček, Michal Most
Ondřej Muroň, Frýdek-Místek
Julie Bartáčková, Pardubice
Jaroslav Lesák, Rokytnice v O. h.
Zbyněk Uherek, Račice-Pístovice
Dana Neubergerová, Chroboly
Martin Lipenský, Ústí nad Orlicí
Šimon Vykydal, Dolní Studénky
Jiřina Kampová, Ing. Frenštát pod Radhoštěm
Darina Alešova, Alešova Vimperk Ii
Viktor Trykur, Jablonec nad Nisou
Josef Višňovský, Jenišovice
Barbora Alblová, Dolce
Zuzana Novotná, Mgr. Blansko
David Korejtko , Děčín
Jana Panáčková, Staré Město
Markéta Vernerová, Tanvald
Jaroslava Ferklová, Mgr. Rokycany
René Dudek, Chomutov
Lucie Šnebergrová , Plzeň
Kamil Král, Terezín
Marek Skalský, Jablonec nad Nisou
Martin Vokál, Okrouhlo
Alena Jiříčková, Holešov
Iva Pátková, Lipník nad Bečvou
Josef Němec, Ostrava
Adam Tomi, Mariánské Lázně
Blanka Moravová, Pelhřimov
Ales Vanek, Ing. Tábor
Jana Pochobradská, Mgr. Přelovice
Zdeněk Navrátil Navrátil, Ing. Trutnov
Hana Marie Tvrdíková, Kolín
Eva Rybáková, Jablonec nad Nisou
Natálie Slováková , Bc. Zlín
Lenka Stolářová, Mgr. Ostrava-Poruba
Ladislav Šícha, Havlíčkův Brod
Miroslav Sýkora, Praha
Luboš Roller, Plzeň
Martin Buriánek, Velemín
Zuzana Benešová, DiS Pelhřimov
Sergej Denisov, Praha
Antonín Těšínský, Praha 9
Kateřina Kubíková , Ing. Vřesina
Marie Náprstková, Praha
Manika Kopáčková, Roudnice nad Labem
Miluše Vilémová , Vsetín
Anna Čurjaková , Vratimiv
Jiřina Pavlů, Mgr. Ruda nad Moravou
Pavel Jiřík, Brno
Vladislav Vilém , Vsetín
Eva Hloušková , Chotoviny
Naďa Koprová, Mgr. Budeč
Ilona Červinková, Praha 5
Jiri Jankovsky Jankovsky, Jankovsky Zdislavice
Jana Pavlíková, Kolín II
Romana Mullerova, Chomutov
Jiří Bušo, Bušo Mladá Boleslav Ii
Eva Spacilova , Hranice 4
Yveta Miolšová, Uh.Hradiště
Soňa Immerová, Mgr.,DiS. Hořovice
Jaroslav Volfšic, Praha
Michala Komová, Bc. Markvartice u Děčína
Michal Duchoň, Žatec
Šárka Machaňová, Mgr. Klokočná
Stanislav Karel, Olomouc
Hana Ondruchová, Rožnov pod Radhoštěm
Radka Rosáková, Nový Bor
Renata Machová Machová, Vysoké Mýto
Petr Novotný, Ing. Olomouc
Denisa Justová, Jablonec nad Nisou
Ivana Řeháková, Nové Jirny
Simona Švarcová, Ing. Plzeň
Roman Hotárek, Ing Brno
Michaela Přívětivá, DiS. Branky
Natalie Kozlova, Mgr. ak. mal. Praha
Martin Motl, Mgr. Praha
Helena Javůrková , Kolín
Jana Šteflíková, Mgr. Švihov
Nela Kurdasová , Praha
Miroslava Donátová, Veselí nad Lužnicí
Jan Bartáček , Pardubice
Eva Bílková, Nesovice
Anna Hloušková, Znojmo
Hana Vagenknechtová, Ostroměř
Renata Holubová, Nymburk
Dušan Vítek, Ing. Brno 2
Jana Rutzenstorferová, Mgr. Teplice
Helena Kovářová, Mgr. Karlík
Lenka Hanžlová, Prachatice
Renáta Nekolová, Paní Vysoká Lhota
Markéta Poláčková, Mgr. Černčice
Alexandr Kozlov, Mgr. ak. soch. Praha
Lenka Krompolcová, Mgr. Příbor
Jana Měřičková, Zlín
Petr Matys, Praha
Veronika Rutzenstorferová, Teplice
Hedvika Hamplová, Trutnov
Lenka Prachařová, Mgr Nový Malín
Josef Stloukal, Blansko
Renata Burketová, DiS. Rychnov nad Kněžnou
Kateřina Antošová, Žďárky
Tereza Jakubcová, Kaplice
Hana Danišová, Rokycany
Dana Stehlíková, Bc. Český Těšín
Sandra Koutská, Pašice
Renata Hánová, Ostrava
Pavlína Čermáková, Jilemnice
Jan Psohlavec , DiS Karlovy Vary
Irena Kašpárková, Přerov
Vlastimil Ptáček, Vrchlabí
Kateřina Lišková, Kyselovice
Renata Špačková, Mělník
Radka Kabátová, Bc. Frýdek-Místek
Martin Mayer, DIS. Jesenice u Prahy
Josef Šteflík, p. Švihov
Patrik Le, Le Ostrava
Jaroslav Večeř, Liberec XI- Růžodol I
Vladimír Lepold, Vítějeves
Ivo Kašpárek , Přerov
Petra Holišová, Mgr. Zubří
Monika Dolenská , Lučany nad Nisou
Marie Fábryová, Bc. Orlová 4
Jindra Kavková, Jistebník
Lenka Karbanová, Horšovský Týn
Ivana Maksová Maksová, Ryjice
Martina Nováková Nováková, Praha 10
Martin Mikeš, Ing. Praha 6
Renée Neumannová, Karlovy Vary
Věra Marečková, Mgr. et Mgr. Chvalšiny
Petra Řezníčková , Sobětuchy
Natalya Faltys, Bc. Slaný
David Vojtěšek Vojtěšek, Bc. Uherské Hradiště
Anna Smilková, Liptál
Miroslava Kasincová, Ostrava
Irena Hovjacká, Mgr. Frýdek-Místek
Jan Charvát, Mgr Praha 4
Michaela Páleníčková , DiS Martinice
Monika Kazdová, Horoušany
Karel Švéda, Rosice
Jana Panušková, Ing. Snovídky
Irena Mikesova, Praha
Jitka Kropackova, Kropackova Kolin
Jitka Balogová, Jarpice
Zdeněk Zeman, Nýřany
Karel Kazda, Horoušany
Čestmír Novotný, Přerov
Martina Macková , Mgr. Poděbrady
Alexandra Ward Kominkova, Dis Prostějov 1
Nicola Gacková, Opava
Olga Fryčová Hořavová, Mgr. art Brno
Vladimír Havel, Jilemnice
Jiří Líbal, Mladá Boleslav
Šárka Klecova , Vamberk
Samuel Valocky, Heřmanův Městec
Kateřina Dostálová, Broumov
Jiří Pospíšil, Ing. Praha 6
Jaroslav Pour, Třebíč
Hana Závadská, HLučín
Iva Koppová , Sušice
Jitka Rašková, Ing. Troubky
Michal Holoubek, ing Beroun
Jiri Padrta, Ceske Budejovice
Anna Dirrova, České Budějovice
Lenka Mikolášková, České Budějovice
Jaroslav Zítka, Červený Kostelec
Andrea Krabatschová , Rožmberk nad Vltavou
Jiří Fuchs, Pan Trhové Sviny
Lucie Strouhalová, Ostrava
Václav Čepelák, Mgr. Praha
Vojtech Opravil, Zabreh na Moravě
Václav Knotek, Radonice
Čeněk Urbanec, Žatec
Jan Janeček, Lánov
Robert Sutto, Ostrava
Renata Pilatová, Mgr. Brno
Josef Zicha, Teplice
Veronika Dugova, Myjava
Lenka Honusová, Bc. Brno
Jana Höfnerová, DiS. Praha 10
Zdeněk Šín, Prostějov
Alica Janovjáková, Bc. Praha
Markéta Devincenzo, Praha 9
Melete Hovna, Babišov
Angelika Asterova, Praha
Petr Počtýnský , Rokytnice v Orlických horách
Alena Erlová, Kopřivnice
Tereza Vrchovská, Turnov
Martina Klausová, DiS. Vysoká Pec
Jaroslav Kostelnik, Koprivnice
Dagmar Šupková , Hrzín 42 u Nového Kostela
Kateřina Šťastná , - Dobřichovice
Tomaš Korn, Mnisek pod Brdy
Jiří Chvátal, Benešov
Hana Lepoldová, Vítějeves
Jaroslava Jurenková , Frýdek-Místek
Jaromír Kamlar, Rájec
Elena Titova, Titova Praha
Lukáš Procházka , Brušperk
Dagmar Kubová, Karlovy Vary
Věra Kalivodová, Věra Mnichovice
Michael Malčánek, Štětí
Stanislav Pilár, Bruntál
Marcela Kunz Navarová, Machov
Klára Vargová, Ústí nad Orlicí
Ludmila Holubcová, Roztoky u Jilemnice
Denisa Kozáková, Mgr. Hardec Králové
Richard Staržec Staržec, Staržec Šternberk
Roman Novák, Praha
Anastasiia Shafranska, Mgr Praha
Jan Fojtík, ing. Rychnov u Jablonce nad Nisou
Monika Hájková Hájková, Hájková Hanušovice
Michal Nekut, Staré Čívice - Pardubice
Pavla Gregorova, Gregorova Březová-Oleško
Pavel Vítek, Ing. Domažlice
Karel Prouza, Jetřichov
Aleš Pekáč, Malá Záhornice
Nikol Vlachová , Hodonín
Rostislav Dvořák , Banín
Vladimír Černý, Hradec Kralové
Aneta Sikorova, Bc Orlova
Michal Jasiok, Třinec
Kateřina Žďárská , Pavlov
Martin Staněk, Leskovec nad Moravicí
Petr Trnka, Praha
Jolana Boňková, Mgr Praha
Pavel Novotný, Brno
Marie Bausová Bausová, Bausová Frenštát pod Radhoštěm
Jana Zelinkova, Zelinkova Olomouc
Vladimíra Hlaváčová , Mariánské Lázně
Pavlína Maturová , Semily
Helena Kubánková, Pani Ráječko
Iveta Bínová, Mgr. Havlíčkův Brod
Tibor Galbička, Novosedly (okr. Břeclav)
Martina Zýková, Olomouc
Michael Dvořáček, Ing Brno
Milan Hanžl, Prachatice
Dorotka Doležalová, Příchovice
Rastiskav Macko, Podebrady
Monika Horáková , Bc. Karlovy Vary
Lenka Spanilá, Ing. Chomutov
Šárka Doležálková, Mgr. Zlín
Petr Mušal ml., Ostrava
Robert Baumgartner, Mgr. Brno
Miroslav Stratil, Branky
Miroslava Kunovjánková, Uherský Ostroh
Eva Půlkrábková, Mgr. Svitavy
Oldřiška Baudyšová, Mgr. Rychnov u Jablonce nad Nisou
Irena Krejcova, Praha
Gabriela Blažejová , Nemšová
Libuše Černičková, Ústí nad Labem
Eva Koníčková, Koníčková Šumperk
Vladimír Votřel, Ing. Doudleby u Českých Budějovic
Renata Hradílková, Přerov
Milan Raba, Raba Třeboň
Radka Tejmlová, Komařice
Barreto Jirina Jirina, Jirina Holešov
Petr Šedivý, Pelhřimov
kateřina čížková, Bc. Lišov u Českých Budějovic
Michala Žáková , Kutná Hora
Jana Heinová, Zadní Třebaň
Lukáš Kovaříček , Vojenice
Olga Uhlířová, Jindřichův Hradec
monika řehulková, Velké Hoštice
Artem Procenko, pan Praha
Alexandra Chalaya, Chalaya Pečky
Gabriela Vejskrabova , Žena Praha
Jana Pochobradská, Mgr. Přelovice
Anna Lyubarskaya, Praha 8
Jaroslav Chovanec, Opava
Josef Zavadil , Perštejn
Josef Třeštík, Planá u Mariánských Lázní
Marta Pirner, Praha 2
Jan Sekerka, Mgr. Valašské Meziříčí
Markéta Jelínková, Jelínková Žižkov
Vladimíra Roglová, Dis Strupčice
Jana Nováková Nováková, Nové Sedlo 35734
Břetislav Škuta, Ing Dolní Lutyně
Pavel Šimek, Praha 5
Tereza Neužilová, Mgr. Liberec
Lenka Polkova, Ing. Praha
Helena Machynková, Machynková Staré Město
David Kaluža, Horní Suchá
Jaroslav Kohoutek, Šumperk
Daniela Missbergerová, Kocbeře
Kateřina Ambrosová, Bc. HOLEŠOV
Miluše Šafránková , Most
Stanislav Urban , Radostice u Brna
Věra Bendová, Ing. Plzeň
Kamil Miksa , Zbinohy 25 VĚTRNÝ JENÍKOV 58842
Vladimír Vladimír, Vladimír Vidče 462
Petra Pochtiolová , Jeleč
Pavlína Kohoutková, Šumperk
Marek Fučík, Oslavany
Vlastimil Mahdal, Uherský Ostroh
Jana Spevakova, Bystřice nad Pernštejnem
Monika Machanová, Hejnice
Eva Švoncová, Brno - Jundrov
Marcela Alexová, Alexová Drnovice 224
Ladislav Cepl, Seč
Vítězslav Fila, Mgr. Polička
Zuzana Švecová, Bc. Písek
Marian Veselý, Šumperk
Markéta Štefulová, Křenice
Jana Cvrckova, JAROMER
Veronika Šrámková, PharmDr. Velké Petrovice
Lucie Geigerová, Luby u Chebu
Martin Vrba, Křemže
Lada Meinelová , České Budějovice
Zdeněk Říha, Ing. Snovídky (68333 - Snovídky)
Hana Duchoslavová, Skuteč
Roman Homer Homer, Homer Habartice
Marie Hochová, Volyně
Martina Sochorova, Kladno
Jan Opat, Oucmanice
Jiří Podhájecký, Kostelec nad Orlicí
Petr Pauza, Praha
Monika Veselá, Bc. Babice
Lenka Michnová , Karviná
Lucie Ritterová , Příbram
Ludmila Poláková, Kozlov-Slavkov
Václav Skoblík, Ing. Zliv
Filip Havelka, Mgr. Prostějov
Petra Sekerková, Hřídelec
Daniela Kyselá Kyselá, Kyselá Mořkov
Alena Vránová, Mgr. Liberec 15
Annemarie Brožíková, Bílovec
Strbackova Strbackova, Hustopece
Stanislav Krajc, Všetaty
Bohumil Šafránek , Most
Jana Kutinová, Praha
Lukáš Uher , Uherský Brod
Pavel Fojtik Fojtik, Fojtik Nedašova Lhota
Lenka Krouželová, Pardubice
Vojtěch Garba, Ing. Frýdek-Místek
Naděžda Drozná, MBA Mladá Boleslav
Jarmila Holubová Holubová, Holubová Podbořany
Jan Tesař , Bystřice pod Hostýnem
Marie Uhrová, Uherský Brod
Jaroslav Hajn, Karlovy Vary
Robert Mařík, Kladno
Alžběta Chrenová, Chrenová Ostrava
Lenka Holečková, Mgr. Mladá Boleslav
Veronika Smutna, Dis Čáslav
Aleš Radil, Světlá nad Sázavou
Jiří Pešava, Žumberk
Aleš Liška, Děčín
JItka Zenklová, Mgr. Bílá
Aleš Liška, Děčín
Soňa Vitamvásová, Mrakotin
Jitka Rydlová, Rychnov u Jablonce nad Nisou
Kateřina Sperlova, Luby u Chebu
Josef Valchář , Ing. Prostřední Bečva
David Havlíček, Ing. Prostějov
Denisa Týfová , Broumov
Martina Slezáková, Králův Dvůr-Zahořany
Květoslava Vyvadilová, Kralupy nad Vltavou
Dana Hajnová, Karlovy Vary
Jindřich Pícha, Most
Aleš Liška, Děčín
Martin Polák, Praha
Jana Fousová, Mgr. Náměšť nad Oslavou
Josef Jursa, Brno
Julius Novosad , Bělotín
Tereza Trojanová, Mgr. et Mgr. Brno
Zuzana Pelikánová Pelikánová, Znojmo
Tereza Špatinová, Jindřichov u Šumperka
Jan Hanák, Praha
Markéta Bláhová Bláhová, Přeštice
Ludmila Kopecká, Mgr. Chrudim
Zdeněk Žižka , Chomutov
Miroslav Fous, Loket
Marta Dostálová, Litovel
Petra Loskotová, Karlštejn
Bohuslav Kunat, Ing. et Ing. arch. Šternberk
Martina Fojtikova, Nedasova Lhota
Marie Valcharova, Prostredni Becva
Česlav Foniok, Orlová
Zdeněk Mužík, Rokycany
Markéta Semecká, Praha
Kamila Šejstalová, Polná
Dominika Badová , Rotava
Miroslav Slíž, Mgr. Praha
Vladan Ševčík , Ing Vyškov
Petr Beran, Třemošná
Jana Kocureková , Most
Blanka Palicová, Ostrava
Pavla Hlaváčková, Chomutov
Anna Muczka, Praha
Alexander Špak, Ing. Praha
Petra Potuzakova, Nyrany
Olga Izabela Medlínová, Bc. Písek
Tereza Bejčková, Brno
Monika Kelemenová, BOHUŠOV
Terezie Dvořáková, Mgr. Morašice u Litomyšle
Karina Richterová , Český Těšín
Lucie Kapolková, Ing. Frýdek-Místek
David Bárta, Křetín
Eva Hovorková, Mgr. Pelhřimov
Michaela Andrlikova, Prestice
Zdeněk Four, Hradešice
Marie Kuželová, Zlín
František Kerpl, Plzeň
Monika Kociánová, Klatovy
Lenka Škrlová, Mgr., DiS. Ostrava
Jarmila Vokušová, Jablonec nad Nisou 1
Robert Miklenda, Pardubice
Petra Hrozová, Hranice
Eva Mihóková, doc. RNDr., CSc. Praha
Renata Drozdová , Bc. Suchohrdly u Miroslavi
Lucie Zajíčková , Bc Lomnice nad Popelkou
Yuliya Ni, Praha 5
Antonín Novák , Liberec
Lenka Holečková, Mgr. Mladá Boleslav
Věra Áronová, Chomutov
Jiri Jakubec, Smiřice
Jana Dvořáková, Svitavy
Štěpán Budil, Veleň - Praha Východ
Jaroslav Soubusta, Cheb
Dita Hegerová, Holasice
Daniel Ondra, Bc. Roudnice n./L.
Lenka Brožová, Švihov
Přemysl Mariňák, Číhošť
Pavel Král, Praha
Markéta Groschaftová, Bojkovice
Blanka Jaskova, Ing Brno
Marie Dočkalová, Zlín
Zdeňka Bradáčková , Praha
Tatiana Pelecova, Nučice
Ladislava Nestávalová, České Budějovice
Marie Pašiaková , Kutná Hora
Jiří Miklíček, Ostrožská Nová Ves
Martina Drietomská, Praha
Karla Zemánková, Olomouc
Kristýna Franzová, Bc. Praha 7
Lada Předotová, České Budějovice
Michal Papež, Černošice
Jan Martan, Martan Ústí Nad Labem-neštěmice
Pavel Vaňásek, Vaňásek Pchery
Kristýna Derliová, Ostrava
Andrea Blahova, Holešov
Jakub Kalensky, Hradec Králové
Karolína Kopecká, MgA Praha 4
Vlasta Rabušicová, - Ústí nad Orlicí
ivan bencik, pan Karlovy Vary
Jitka Otoupalová, Budišov
Petr Noha, Příbram VII
Tomáš Pavel Patrick Hamet, Plzeň
Vladimír Nosek, Brno
Jana Zimpelová, Ostrava
Tomáš Vitek, Vitek Velké Těšany
Jozef Brožek, Dubi
Jitka Balounová Balounová, Bc. České Budějovice
Marta Jouglová, Vyškov
Andrea Dočkalova , Hranice
Veronika Zítová, Sobotka
Petra Wunscheová, Jablonec nad Nisou
Petr Olšák, RNDr. Praha
Eva Kratěnová, Mgr. Hradec Králové
Alena Havlinova, Český Brod
Jiří Šichta,
Jana Janderová, Zbečník
Radek Suchánek, Hodonín
Martina Vlčková, Jindřichov
Terezie Zavřelová, Borovany
Sylvie Josephine Fischer, Mgr.MBA Praha 13
Petr Olšák, RNDr. Praha
Miloš Freml, Mgr. Litovel
Michaela Novotná Dobrá, Nová Ves nad Nisou
Ferdinand Harušinec, Považská Bzstrica
Monika Mamulova, Vella Losenice
Daniela Bechyňová, Praha
Irena Polenová , Česká Lípa
Martina Panska, Praha
Lada Machová, DiS. Meziměstí
Jiřina Říhová, Bc Domažlice 1
Miroslav Kubík, Jáchymov
Simona Jakovcová, Kamenice
Martina Škanderová, Bc. Třinec
Petr Grym, Mukařov
Alena Hulová, Český Brod
Michael Ščigel, Pomezí
Hana Svobodová, Praha 10
Radek Frais, Ostrava
Zuzana Dohnalová, Ing. Slaný
Pavel Pokorný, Plzeň
Petra Gáblová Gáblová, Gáblová Dubňany
Martina Pásková, Mgr. Řičany
Petra Gáblová Gáblová, Gáblová Dubňany
Ivana Kolínská, Ing. Praha
Michal Durdoň, Durdoň Roztoky u Prahy
Karel Havlíček, Sušice
Renata Malinová, Ústí nad Labem
Iva Vašatová, Náchod
Ondřej Rott, Ing Lidice
Jana Zocherová, Police nad Metují
Bořek Leikep, Brno
Romana Ponertova, Mgr. Chrudim
Jiří Škývara, Železná Ruda
Jiřina Jiroušová, DiS Vítězná
Ladislav Vávrů , BRNO
Jaroslav Králík, Vyškov
Anna Kovářová, Řetůvka
Tereza Vlková , Mgr. Praha
Natálie Jana Holcová, Příkrý
Ivana Kolínská, Ing. Praha 7
Alena Krupičková, Bc. Dobrovíz
Zdeněk Žďárský, Šluknov
Martina Fraňová, Mililov
Dominika Mřihladová, Nový Jičín
Petr Kubáš, Liberec
Dorota Šišková , Praha
Lukas Hrton, Bc. Ostrava
Jaromír Honsů, Honsů Liberec
Iveta Turčinková, Hluk
Miloš Dvořák, Mgr. Morašice
Pavel Talacko, Litoměřice
Kateřina Beranová , Praha 5
Dana Kouřilová, Tlumačov
Veronika Toporová , Vyškov
Gisela Klimešová, Jičín
Soňa Ruszová, Nýdek
Stanislava Tóthová, Mgr. Králíky
Dagmar Brátová, Ing. Hradec Králové
Radovan Sulovec, Jihlava
Pavel Kejř, Ing. Praha
Jitka Šimková , Brno
Kateřina Fichtnerová, Velichov
Petr Kantor, Orlova Lutyné
František Vrba, - Dobruška
Jaroslava Brodská, České Budějovice
Dagmar Nejedlá, MGR Brno
Jaroskav Křížek, Mgr Strakonice
Klára Kinterová , Praha
Luděk Křížek, Praha 4
Michal Fiala , Ing Kutná hora
Martina Hájková, Bezno
Patrik Vokoun, Mladé Bříště
Jiří Pařízek, Praha
Michal Hauf, Hauf Louny
Lubomír Bucek, Ing. Liberec
Ivan Šalom, Hlohovčice
Josef Skoda, Králův Dvůr
Nikola Velkoborská, Bc. Klatovy
Helena Slavíková, Ing. Písek
Šárka Horčičková , Vrchlabí
Josef Raška, Ing. Ostrava
Lukáš Jelínek, Praha
Marek Štábl, Dubicko
Daniela Chovančáková , Ostravice
František Forman, Přerov XIII - Penčice
Jana Vymětalíková, Paseka
Michaela Hejtmanová , Dlouhá Loučka
Miroslav Kouřil, Šumperk
Radek Zavadil, Mgr. Ing. České Budějovice
Dagmar Hrdá, Mgr. Havířov
Lubomír Hlavica, Pardubice
Otto Nováček, Ing. Prostějov
Ludmila Hénková, Mgr. Brno
Jitka Černá, Praha 4
Miloš Vacho, Vacho Jílové U Prahy
Markéta Křenovská, Napajedla
Dana Jatiová, Palkovice
Radka Grossová, Ing. Malá Morávka, okr. Bruntál
Veronika Vaníčková, Bc. Hrádek
Karolína Kačová, Hořovice
Wolkerova Simona Simona, Simona Carcare
Petra Eismannová , Sobětuchy
Jiří Mareček, Znojmo
VLASTIMIL MIKULECKÝ, PAN Cocen
Tomáš Vosyka, Teplice
Veronika Machová, Úvaly
Barbora Votavová, DiS Slup
Pavel Kykal, Praha 7
Pavel Krenar, Mgr. Pacov
Petra Kotúčková, Nejdek
Ludmila Kopecká, Mgr. Chrudim
Michaela Němcová, Třebíč
Michaela Kožnarová, Poběžovice
Lukáš Huptych, Jirkov
Kamil Petráš, Hlučín
Milan Kajnar, Jesenik
Lukesova Jitka, Semily
Věra Jenšovská, paní Litoměřice
Barbora Dobiášová, Mgr Střeň
Ludmila Piechová, Bohumín
Jana Krocová, Plzeň
Antonín Plhal, Libice nad Doubravou
Dagmar Budikova, Keighley
Denis Makolli , Praha
EMILY MIELNIK, Ostrava - Poruba
Renata Plhalová, Libice nad Doubravou
Jindra Dvořáková, Týn nad Vltavou
Barbora Dobiášová, Mgr Střeň
Marek Pecha, Ing. Praha
Jan Matějec, Sokolov
Radek Smericka, Pan Dolni Dunajovice
Jarmila Slaninová, Kojetín
Valentýna Vaz, Zruč nad Sázavou
Anna Dufková, Ing arch Praha
Marta Sternova, Olomouc
Jindra Dvořáková, Týn nad Vltavou
Renata Černaiová , Znojmo
Štefan Lenč, Děčín
Kateřina Komárková, Turnov
Ivana Šimková, Kladruby
Miroslav Koupil , Olomouc
Krit Kejzlarová, Hradec Králové
Andrea Vávrova, Teplice
Drahomíra Drahomíra, Vrbice
Kateřina Peterková , Praha
Filip Peterka Peterka, Peterka Pražské Předměstí
Martin Kristofčák, Ing. Třebíč
Lada Novotná, Bilina
Marek Lžičař, Dobříš
Vlastimil Egert, Havířov
Drahomíra Drahomíra, Vrbice
Magdalena Korbášová, Frýdek-Místek
Anna Janů, Ústí nad Labem
Schmiedová Alžběta Alžběta, Alžběta Nová Role
Barbora Musilová, Musilová Loučeň
Vladimír Málek, Bolatice
Pavla Matěnová, Ing. Praha
Eva Botkova Botkova, Botkova Olomouc
Věra Stupňánková, Zlín
Martin Hopjan, DiS Slatinice
Miroslava Musilová, Mgr. Loučeň
Milan Kollár, Kollár Praha
Pavel Fajt, Ing. Brno
Stanislav Strachota, Havířov
Hana Elišáková, Praha 7
Majk Horejs, Praha
Jaroslav Křižka, Salaš 170
Eva Pavlíková, Ing. Jablonec nad Nisou
Rita Žakova, Jablonec Nad Nisou
Alena Rybovičová, Bc. Kojetín
Adam Kinter, Praha
Radka Kladňáková, Ing. Vsetín
Taťána Bednářová, Ing Dolmí Rychnov
Miloslav Němec, Bechyně
Martina Lupejová, Praha
Aneta Kulíšková, Brno
Ladislav Půr, Ing. Praha
Edita Fraňová, Liberec
Jana Michková, Praha 8
Magda Špelinová , Starý Plzenec
Helena Šobáňová, Hradčovice
Pavel Horák, Ing. Kolín
Eva Koucká, Ing. Petrovice u Rakovníka
Lenka Háková, Příkrý
Daniel Dorčák, Bratislava
Mirka Karlecová, Vrchlabí
Aleš Tichý, Ing Týnec, Janovice nad Úhlavou
Martin Pospiech, Opava
Jana Urbánková , Litohoř
Adéla Sucha, Krnov
Marcela Kubecová , Úvaly
Milada Sahulová, ing Teplice
Jan Kubec, Úvaly
Michal Sotolář, Bc Kynšperk nad Ohří
Renata Antosova, Ing. Zlin
Martina Dědičová, České Budějovice
Martin Ďurdík, Ing. Dobříš
Marie Mulačová, Chrastava
Jana Pecková, PaedDr. Vernéřovice
Renáta Jantulová, Ratiboř
Miloš Stašiňk, Horní Branná
Jana Ressner, Ing. Liberec
Věra Světlíková , Fryšták
Jiří Bozděch, Domažlice
Lucie Vitoušková, Nová Role
Drahomíra Drahomíra, Vrbice
Josef Baloušek, Ing Radomyšl
Andrea Masopustová, České Budějovice
Michal Hospodka, Praha
Martina Dolejšová, Praha 8
štěpán gabriel, Brno
Lenka Rojíková, Mgr. Spálené Poříčí
Jaroslav Široký, Ing. Liberec
Marta Odložilíková Odložilíková, Kroměříž
Tereza Forejtová, Mgr Praha
Marketa Krejčová , Student Klatovy
Gabriela Popelková, Strání
Nataša Balvinova , Phdr. Praha
Tomáš Veselý, Domažlice
Kateřina Závodná, Děhylov
Pavel Písařík, Chlumec nad Cidlinou
Martin Hartman, Beroun
Hana Němcova, Přerov-Újezdec
Petr Trapl, Karlovy Vary
Jana Komárková, Karlovy Vary
Kateřina Sejčková, Bc Praha 6
Alena Kobyláková, Kobyláková Praha
Jan Šiška, Olomouc
Eva Grumlová , Brno
Adam Hamrozi, Šenov
Václav Borna, Bezděkov nad Metují
Jaroslava Skoulová, Kyjov
Leona Buzrlová, Mgr.et Mgr.Ing. Moravský Žižkov
Jakub Grulich, Opava
Eva Slámová , Kralupy nad Vltavou
Monika Dvořáková, Moravský Žižkov
Věra Landsingerová, Strakonice
Stanislav Tesař, Ing. Náměšť nad Oslavou
Jakub Procházka Procházka, Procházka Česká Lípa
Jarmila Dvořáčková, Tábor
Romana Bulavčáková, Chomutov
Jana Trakalová, Bc. Mníšek u Liberce
Kryštof Holub, Mgr. České Budějovice
Veronika Ragabová, Klentnice u Mikulova
Lenka Sojkova, DiS. Ostrava
Vendula Jirsová, Praha 4
Věra Utinkova, Prysk
Jana Sehnálková, Prerov
Jana Heráková, Břasy
Kateřina Roubalová, Mgr. Praha 9
Markéta Hamanová, Hřibojedy
Dana Krupková, Pečky-Velké Chvalovice
Veronika Kohoutova Tuckova , Frydek-Mistek
Magda Víšek Waleczek, Český Těšín
Katka Dobšová, Šárovcova Lhota
Eva Dařbujanová , Brno
Blanka Bartáková , Benešov
Hana Santo, Držková
Marie Chovanová, Horní Bříza
Edita Dufková, Blovice
Jitka Kánská, Rychnov Nad Kněžnou
Antonín Sysel, Praha
Emília Macek Gocníková, Levice
Michal Ivančo, Praha
Sylwia Vynšová, Bc. Suchomasty
Kateřina Starostová Starostová, Praha 7
Vladimír Kunzfeld , Mgr. Jeseník
Antonín Trauške, Poděbrady
Marek Brázda, Zlín
Dana Kozáková, Ing. České Budějovice 1
Eva Bazgerová, MUDr. Olomouc
Ivana Tomanová, Tomanová Praha
Bohuslav Jára, Karlovy Vary
Ivana Tomanová, Tomanová Praha
Renata Vaňousová, Droužkovice
Hana Trochtová, Znojmo
Mrázek Zdeněk Zdeněk, Zdeněk Borkovany
Zdenka Galandrová, Holešov
Stanislav Straub, Kladno
Lucie Mia Hartmanová, Hradec Králové
Ivana Ploticová, Ostrava
Petr Kukačka, Bc., MBA K. Dvůr
Ladislav Kuchař, Louny
Pavel David, Bílovice nad Svitavou
Štefan Lenč, Česká Kamenice
Monika Malinová, Staré Město
Petra Veronika Knopp , Třebenice
Robin Gazdik, Sucha loz
Jana Lukešová, Rokycany
Antonín Gerhardt, Česká Kamenice
Martina Bauerova, Praha 4
Ladislav Volesak , Petrov u Prahy
Tomáš Soviš, Zarazice
Birošíková Mária Mária, Mgr Kysucké Nové Mesto
Jan Starosta , Praha
Jiřina Malovcová, Vlachovo Březí
Miroslava Kociánová, MBA Bynovec
Martina Zelinková, Vyškov-předměstí
Edita Valachova , Plzeň
Dagmar Středulová, Bohuslavice
Jiří Pižl, Bc. Liberec 19
Hana Modrova, PhDr Praha 5 Zličín
Vilém Tříska, Ing. Olomouc
Tamila Khodjaeva, Praha
Roman Trejbal, Plzeň
Jiri Hakl, Hakl Rokytnice nad Rokytnou
František Maršálek, České Budějovice
Jitka Benedíková, Hroznová Lhota
Jan Bendel, Litvínov
Jan Vereskun, Bristol
Miroslav Čech, Teplice
Jana Zahrádková, dipl.um. Olomouc
Vladimíra Přichystalová, Mgr. Moravská Třebová
Petr Kolašín, Mgr. Klopina
Eva Havlíková, Hlavnice
Zuzana Rose, Rose Zlin
David Rubáš, Mgr. Český Dub
Katrin Procházková, Mgr. Plzeň
Ivan Langhamer, Semily
Tereza Cuchalová, Plzeň
Gabriela Němcová, Zlín
Veronika Kučová, Toužim
Olga Kučová, Toužim
Vaclav Valek, Olomouc
Veronika Sofie Pešková, Mladá Vožice
Luděk Spitzer, Trutnov
Martin Šmída, Malé Svatoňovice
Kristýna Trávníková, Hodonín
Miloš Cína, Praha
Vladimír Novák, Chomutov
Martin Kubačka, Ostrava- Poruba
Jiří Žák, MVDr. Brno
Patrik Karger, Spořice
Ladislav Kubeš, Ing. Sezimovo Ústí
Alice Pokorná, Kopřivnice
David Vorel, Frýdek- Místek
Jaroslava Jarolíková, Přerov I-město
Tomáš Tejml, Příbram
Monika Adámková, Libomyšl
Karel Hůrka , Kamenice
Marcel Heydušek, Ing. Praha
Marie Vránová, Znojmo
Tereza Vlčková , Kdyně
Miroslav Janota , Liptál
Josef Vrána, Mgr. Znojmo
Marcel Heydušek, Ing. Praha
Zuzana Šmejkalová, Praha 10
Antonín Drdácký, Praha
Karina Hačundová, Hodonín
Milena Trhlíková, Řenče
Karel Bušta, Ing. České Budějovice
Marcel Belhocine, Praha
Veronika Beňová, Ing. Praha
Petr Velart, Dis Zdice
Kamil Tomandl, Přibyslav
Helena Nováková, Mariánské Lázně
Gabriela Legindi Legindi, Velké Hamry
Daniel Barták, Praha
Marie Kadlecová, Nová Ves I.
Michaela LOKAJOVA, Teplice
Iva Nováková, Znojmo
Adam Petr, Česká trebova
Doubravka Urge, Červené Pečky
Olga Bland, Praha 5
Daniel Knobl, Brno
Martin Juřina , Kladno
Ludmila Formanová , Přelouč
Monika Čiháková, Bc. DiS. Horní Paseka
Vladimir Šauer Šauer, Šauer Ostrava
Olga Fraňková, Česká Lípa
Tomáš Smejkal, Stonařov
Martina Benešová, Hlučín
Jiřina Hájková, Plzeň
Jan Sladký, Pohořelice
Vladan Janovský, Ing. kostelec nad Černými Lesy
Markéta Cvernová , Rožnov pod Radhoštěm
Marie Řehořková, Rájec - Jestřebí
Marie Nováková, Mgr. Litoměřice
Jana Adamkova, Oslavany
Kamil Tethal, Woodstock
Helena Knotek, Sokolov
Marie Fokt Křížková, Hromnice
Pavel Juríček, Vikantice
Jaroslav Krejčiřík, Olomouc
Milena Holšanová, Jílovice
Světlana Kuncová, Most
Stanislav Materna, Psáry
Josef Burian, Braškov pod Horkou 223
Ing. Štastná, Ing. České Budějovice
Magdalena Mansfeld Kasova, Ing. Bc. Ústí nad Labem
Petr Krupa, Domaželice
Pavlina Vokounova, Frydek Mistek
Anna Elzbieta Rakucka, Ostrava
Roman Zbořil, Radslavice
Milan Vachulka, Jílové u Děčína
Robert Černý, Praha
Jan Dvorský, Dětmarovice
Irena Hlaváčová, Ostrava
Miloslav Fusek Fusek, Fusek Spytihněv
Daniela Mazánková, Brno
Vladimír Straka, Karlovy Vary
Helena Urbancikova, Ing Praha
Helena Urbancikova, Ing Praha
Eva Žižkova, Pisek
Lucie Calábková, Bc. Přerov
Lucie Calábková, Bc. Přerov
Zdenek Nemecek, Plzen
Filip Vasilečko, Ing. Dobřany
Soňa Wagnerová, Hrušovany u Brna
Erika Grunclová Grunclová, Grunclová Kladno
Blanka Urbanová, Oslavany
Jiří Hanzl, Mgr. Mimoň
Blažena Harrerová, Opava (nečleněná část Města)
Martina Molcarová , Potštejn
Vladana Lančová, Pržno
Pavel Irsenský, Brno
Květoslava Frankov5, Bc. České Budějovice
Patricie Votavová, Votavová Poruba
Iveta Müllerová, Karlovy Vary
Jiří Doseděl, Prostějov
Eva Hrádelová, Ostrov nad Ohří
Andrea Korejtková, Děčín
Marketa Žižková, Úpice
Jiřina Tomaštíková, Šternberk
Tomáš Migdau, Kolín
Zdenek Sítek, Přerov
Michaela Kvardová, Brno
Marketa Žižková, Úpice
Libor Knichal, Radslavice
Josef Novotný, Vrdy
Martin Hrobařík, Konstantinovy Lázně
Darina Filipová, Mgr. Ledenice
Veronika Štěrbová, Dětmarovice
Šárka Slámová, Uherské Hradiště
Zlata Markech , Ždírec nad Doubravou
Barbora Rašková, Mgr Ostrava
Lenka Jurášková , Holešov
Lubomír Šubík, Horní Bojanovice
Vlastimil Křivánek , Ing Luka nad Jihlavou
Jan Galuszka , Ing. Plzeň
Kamil Nelhübel, Ostrava
Pavel korec, Velké Všelisy
Richard Necuda, Písek
Hana Matoušková , Olomouc
Jiří Valíček, Sadská
Stanislav Benedikt, Ing. Plzeň
František Sevcik, Šternberk
Jaroslava Strušková , Uhersky Brod
Michal Tkadlec 34806 Tkadlec , Přimda
Miroslav Hájek, DiS Vrchlabí 3
Petr Tlach, Břidličná
Naděžda Špánková , Rajhrad
Ivana Funkeova , Tišice
Kateřina Tchuřová, Hlučín
Pavel Maděra, Pelhřimov
Jiří Špicar, Hradec Králové
Lucie Škarvanová, DiS. Starý Plzenec
Josef Zuch, Malé Žernoseky
Jozef Škula Škula, Škula Blovice
Hana Hutterová, Stříbřec
Josef Hošek, Pardubice
Citnarová Martina Martina, DiS. Brno-venkov
Gabriela Hubáčková , Ústí nad Labem
Jana Chvátalová Chvátalová, Chvátalová Znojmo
Bohumil Kočí, Ostrov
Hana Lorencová, Prostějov
Nikola Brůžková, Bc. České Budějovice 4
Lenka Stejskalová, Znojmo, Okres Znojmo, Jihomoravský Kraj
Ladislava Nevřivá , Bzenec
Petr Dlouhý, Bc. Praha 9
Michaela Klímová, Kladno
Ivana Morávková, MUDr. Plzeň
Pavlína Sokolová, Bílovec
Jaroslav Severyn Severyn, Severyn Hlinsko
Eva Jopková , Bohumín
Daniela Křempková, Mnichovo Hradiště
Pavel Paulen, Brno
Jan Neterda, Neterda Praha
Dušan Gabalec, Nová Role
Veronika Čuprová, Mgr. Lipůvka
Jiří Tichý, Bc. Hošťálkovice
Pavel Kubát , Řepčice 318
Jaroslav Körner, Ing. Liberec
Michal Sokol, Chrudim
Chrástová Vladimíra, Brno
Adam Šeda, Bc. Brno
Kristina Kuldová , Mgr. Rychvald
Jana Kučerová, Pardubice - Polabiny
Jana Mendlová, Brno
Jaroslav Zábranský, Ing Doubravice 47
Vlastimil Votřel, Bc. Český Krumlov
Kristýna Konvalinková, Králův Dvůr
Lucia Živorová, Ing Praha
Jana Poršová, Ing. Liberec
Vladimíra Vlčková, Vlčková Frýdek-Místek
Iveta Květoňová , Vimperk
Renáta Renáta, Plzeň 2-slovany
Pavel Sklář, Český Krumlov
Anna Skrabankova, Mgr Jihlava
Olga Kulíšková, Vsetín
Evelyn Schellenberg , Pardubice
Veronika Wünschová, Ing. Liberec
Marika Petřeková, Prostřední Bečva
Martina Molcarová , Potštejn
Rostislav Hajný, Ing. Frýdek-Místek
Lenka Černochová, Ústí nad Orlicí
Nicole Nyvltova , Vrchlabi
Eva Hekrlová, Jablonec nad Nisou
Hana Boldišová, Praha 13
Stanislava Blažíčková , Mg.A et Mgr Třeboň
Petra Šulková, Sokolov
Zdeněk Hertl , Sokolov
Eva Šírková, Ing. Dvůr Králové nad Labem
Stanislava Bartušková , Hulín
Dagmar Rychlikova, Ing. Brno
Lucie Jandlová , DiS Hodonín
Lenka Pátková, Bílovec
Kateřina Klimešová , Frýdek Místek
Iva Bimova, Rousínov U Vyškova
Roman Konštiak, Praha
Iveta Jarošová, Český Krumlov
Júliana Pešková , Chomutov
Zdenek Krásnický Krásnický, Krásnický Kdyně
Libor Pastrňák, Havířov
Taťána Pištěková, Vrbovec
Renata Thielová, Studénka
Jana Szkutová, Mgr. Radslavice 77
Stanislava Novotná , Týn nad Vltavou
Radek Schober, Pardubice
Antonín Schovanec, Jezeřany
Alexandra Bušková, Praha 10
Věra Radoňová, Náchod 1
Petra Zahradnikova, Bc Polička
Petr Krobot, Červená Voda
Robert Koperdák, Veliny
Radek Schober, Pardubice
Petr Brozek, Brozek Jirkov
Petr Zdansky, Bc. Bukovno 167
Kateřina Francová, Mgr. Brno
Věra Dědková, Liptál
Bohumila Červenková, Malhotice, okres Přerov, Olomoucký kraj
Kateřina Urbánková , Hodonín
Šárka Hrbáčková, Uherské Hradiště
Viktor Hes, Praha
Kateřina Kateřina, Kateřina Mariánské Hory A Hulváky
Marcela Wojnarová, Bc Vendryně
Martin Lev, Sedlec-Prčice
Jaromíra Kopecká, Písek
Jakub Schmalz, Bc. Litovel
Tomáš Skácelík, Ostrava-Poruba
Sandra Pohlová, Lovosice
Iva Matošková, Praha
Vojtěch Vích, Choceň
Pavel Hnátek, Milovice
Ladislav Černý, České Budějovice
Kateřina Skurčáková, Ostrava
Jana Loukotková, Žatec
Iva Koťová, Praha 15
Martina Černá, Mgr. České Budějovice
Pavel Lacko, Šternberk
Lubomír Vacek Vacek, Vacek Slatina nad Úpou 148
Jarmila Zidlicka, Česká Lípa
Veronika Bošková, Bošková Praha
Dagmar Hládková, Varnsdorf
Eva Brunclikova , Turnov
Jan Mouca, Praha
Dagmar Hládková, Varnsdorf
Miriam Karvaiova Karvaiova, Karvaiova Ostrava
Kateřina Hrubá, Kopřivnice
Hana Neumannová, Brno
Jana Martinátová, Valašská Bystřice
Miroslav Janča, Vaalašská bystřice
Lubomír Podlipný, Dobřichovice
Šárka Kalinová , Zábřeh
Vaclav Kelemen, Dolní Povelice
Michaela Moskovská, Vyškov 1
Vladimíra Kmošková , Ústí nad Orlicí
Jitka Gnipová, Česká Lípa
Tomáš Florek, Vítkov
Šárka Sabová, DiS. Praha
Petra Jiroušová, Jablonec nad Jizerou
René Heryán, Mikulůvka
Libor Byrtus, Mořkov
Josef Baxa, Praha
Radka Kovaříková, Tišnov
Marek Hulej, Nový Jičín
Libor Hrabý, Velvary
Martina Themlová, Choceň
Pavla Ročková, Dolní Hbity
Václav Pinc, Chodov
David Bartůšek, Ing. Praha
Václav Staněk, Mgr. Římov
Milan Bureš, Ing Tachov
Eva Motáňová, Ing. Žerotín
Jana Daubková , Tábor
Michaela Volejnikova, Turkovice
Pavla Jakubcova, Přerov
Petr Bachan, Blatnice pod svatým Antonínkem
Hana Krejčí, Hradec Králové
Lukáš Levínský, Mgr. Smiřice
Markéta Zbránková, Ing. Litoměřice
Stanislava Hájková, Dobrovíz
Vlastimil Beneš, Zábřeh na Moravě
Martina Holečková, Praha 3
Jana Hladká , Veselí nad Moravou
Lukáš Sehnal , Frenštát pod Radhoštěm
Ladislav Jelínek, Vacov
Ján Leško, Ing. Prešov
Martina Nováková, Přerov
Dana Ovčáčková, Řevnice
Andrea Bazoni , Sokolov
Petra Vrňáková, Vrňáková Sedlčany
Jindrich Kulhavý, Praha
Jana Šteflová , Jana Těmice
Petra Fialová , Jílové u Prahy
Veronika Luňáčková , Bc. Valašské Meziříčí
Barbora Bibeňová, Bystřice pod Hostýnem
Slavomíra Svobodová, Praha
Jan Kyjonka, Karviná
Petra Bolková, Bolková Lutyně
Ivana Gruberová, Český Krumlov
Petr Hojsík, Stříbrnice
Pavla Švihelová, Olomouc
zdenek Zdenek, Zdenek Rokytnice nad jizerou
Taťána Götzová, Ostrava - Zábřeh
Patrik Pleskač , Moravské Knínice
Barbora Voltrová, Mgr Praha
Edita Plzakova, Praha
Barbora Voltrová, Mgr Praha
Vojtěch Říha, Mgr. Průhonice
Jaroslav Suchánek, RNDr. Ostrava
Martin Cihlář, Rozseč nad Kunštátem
Luděk Novotný, Olšany u Prostějova
Nina Žáková, Zbečno
Artur Boháč, RNDr., Ph.D. Ostrava
Barbora Přiklopilová, Praha
Milan Milan Milan, Milan Rokycany
Pavla Bláhová , Římov
Roman Bouchal , Lipník nad Bečvou
Jiří Novotný Novotný, Novotný Klatovy Iii
Artur Boháč, RNDr., Ph.D. Ostrava
Jakub Durčák , Orlová Lutyně
Bradáč Břetislav Břetislav, Břetislav Jičin
vladimír ruibar, miroslav
Pavel Mazánek, Ing. Brno
Denisa Di Gregorio, Ing. Ostrava
Patrik Spurný, Říčany
Simona Přitasilová, Přitasilová Vlašim
Lucie Blažková, Blažková Netolice
Jitka Alžběta Vepřekova, Děčin
Jana Brachová, Cakov
Radek Musil, Praha
Marie Dorotíková, Mgr. Koprivnice
Monika Kovaříková, Uherské Hradiště
Jiří Husička, Olomouc
Vladimír Poklop, Mgr. Praha 4
Marcela Tumová Tumová, Sviadnov
Milan Szotek, Doudleby nad Orlicí
Anna Bocanova, Praha 10 Malešice
Renata Macková , Praha
Zdeněk Fator, Praha 8
Miroslav Valeš, Třebětice 10
Marek Draganovsky, Chlum u Trebone
Pavel Kříha, DiS. České Budějovice
Nela Hralová, Mgr. Horažďovice
Ludvík Pinc, Mgr. Praha
Alice Kudlačová , Vyšné 78
Jindriska Drahošová, Hrochuv Tynec
Jana Goltschová , Ing. Teplice
Tereza Klimešová Klimešová, Klimešová Veselí nad Moravou
Kateřina Durčáková, Orlová - Lutyně
Tomas Grygar, Ing. Ostrava
Martin Mrňák, Ing. Ústí nad Labem
Aleš Hlaváček, Kralupy nad Vltavou
Olga Jedličková , Bc. Hradec Králové
Jana Fenárová, Chodov
Tereza Hrochová, Mgr. Paseka
Jana Radová, Louny 1
Ludvík Prajka, Lanžhot
Tomáš Hašek, Hradec Králové
Michaela Růžičková, Bc. Karlovy Vary
Martina Hejdová , Kladno
Dominika Vroblová, Opava
Dan Brauner, Čert Znojmo
Václav Podstůvka, Ing. Ostrava
Alena Benešová, Mgr. Hranice
Petr Kukulka, Ing. Kyjov
Marek Šípal, Choceň
Lenka Kellerová, Mgr. Zaječice
Zbyšek Soukup, Klatovy
Václav Škola, Plzeň
Šimon Ferenc, Komorní Lhotka
Josef Deimann, Brno
Miloš Mikulka, Mgr. Ústí nad Labem
Petra Truchlá Marková , České Budějovice
Jiří Kotlík , Ústí nad Labem
Miroslav Zháňal , Dubňany
Tomáš Bláha, Bc. Doksy
Žaneta Dočkálková Dočkálková, Kunín
Šárka Cvrkalová, Bc., diS Milovice Mladá
Naděžda Zlochová Zlochová, Zlochová Most
Petra Lancová, Bc. Třinec
Drahomíra Hladíková, Markvartice
Václav Minář , Krupka
Jan Švihel, Olomouc
Eva Slavíčková, Pašovice
Michal Čevela, ing. Otrokovice
Petra Pastuchová Blažková , Rychvald
Jana Křížová, Křížová Trutnov
Romana Vrbová, Romana Mariánské Lázně
Ladislav Mariaš, Jistebník
Pavlina Hrádelová, Mgr. Lelekovice
Petr Hána , Horšovský Týn
Markéta Tichá, Ing. Ostrava
Lucie Dědková, Dědková Jablonec nad Nisou
Marie Marie, Marie Nečtiny
Lenka Durdova, Durdova Přeštice
Jan Mareček, Ústí nad Labem
Milan Vykoukal, Topolná
Nikola Znojilová , Bruntál
Jan Sladký, Ing. Plzeň
Alena Boyková, Olomouc
Petr Holeček, pan Praha 3
Petr Meidl, Praha 7
Martin Hrádel, Ing. Bc. Lelekovice
Lucie Brusova, Habrůvka
Josef Babilon , Třinec
Andrij Čalyj, Pečky
Jiří Novák, Bc. Praha
Lukáš Grosser, Grosser Dolní Podluží
Miluše Zapletalová , Hodonín
Michael Bidlák, Valašské Meziříčí
Vladislav Michl, Mgr. Kryry
Pavel Axman, Plaveč
Andrea Šilingerova, Česká Lipa
Jana Filipovská, Ostrava
Ivana Krauseová, Svojetice
Zdeněk Šilhavý, Mířkov
Studený Studený, Studený Praha 3
Josef Klement, Mělník
Petr Vlček, Měšice
Kristýna Kalendová , Pochvalov
Naděžda Salačová, Mgr. Jablonec nad Nisou
Jarmila Valášková, Praha
Josef Spurný, České Budějovice
Lenka Třísková, Mgr. Zruč Senec
Irena Urbanová , Rožmitál pod Třemšínem
Zdeňka Rezlerová, Jablonec nad Nisou
Lucie Plachá, Nymburk
Dluhoš Pavel, Tísek
Monika Kuchařová , České Budějovice
Dagmar Elizabeth Tien, Tien Praha
Karel Jílek, Šumperk
Viktor Mikeska, Milotice
Hana Drozdovã, Ing. Olšany u Prostějova
Karla ČolasováOstra, Ostrava
Pavel Vavrouch, Ing. Prostějov
Ondřej Vašaš, Bc. Třebívlice
Radmila Fraňková, Horní Planá, Přední Zvonková
Martina Husníková, Praha
Jana Sluštíková, Lhenice
Renata Hladíková, Praha
Petr Svoboda, Sedlec
Lenka Vašašová, Mgr. Třebívlice
Šárka Vamberská, Ždírec nad Doubravou
Zdenka Bendová, Brno
Pavel Pilař, Pilař Ždírec nad Doubravou
René Minarčík , Frýdek-Místek
Libuše Carbolová, Frýdek Místek
Alena Červinková, Brno
Ludmila Češková, Hradec Králové
Lucie Brymová, Velká Bíteš
Linda Růžičková, I Roudnice nad Labem
Magdaléna Žandová, Losiná
Štefánia Trento, Vinohrady nad Váhom
Ivana Kolínská, Ing. Praha 7
Martin Dvořák, Ludgeřovice
Tereza Grunvaldova, Praha
Jani Fajmonová, Mgr. Skotnice
Marta Lhotská, Horní Suchá
Adolf Mach, Louny
Libuše Dvořáková, Ludgeřovice
Jana Michailidisova, PhDr. Karvina
Jana Čechová, Ing. Rožnov pod Radhoštěm
Zuzana Němcová, Němcová Praha
Lucie Jovanovičová , Mgr. Dobřichovice
Eduard Masarcik, PharmDr Kosmonosy
Lukáš Lamla, Ing. Lipník nad Bečvou
Jana Michailidisova, PhDr. Karvina
Marcela Vasicek, Brno
Jiří Kubina, Hlučín
Vladimir Konecek, Ing. 69124 Přibice
Miroslav Kubík, Rokycany
Michal Albrecht, Mgr. Přerov
Gabriela Petrášová , Dražovice
Petra Makaloušová, Praha
Viktor Sedlák, Mgr. Košice
Pavla Škrabálková , Liberec-vratislavice Nad Nisou
Lucie Bílková, Bc. Pardubice
Jan Žanda, Mgr. Plzeň
Miroslav Katrinec, Jihlava
Michaela Bilkova, Kroměříž
Dalibor Havelka, Český Dub
Alex Nikijas, Kroměříž
Miroslav Šolín, Baška
Hana Pechmannová Pechmannová, Pechmannová Ráječko
Ana Petrakova, Praha
Michaela Králová , Náchod
Miroslav Zámek, Brno
Lucie Tomajová , DiS. Štoky
Boris Pechmann, Ráječko
Kristina Pintérová, Bc. Česká Lípa
Jiri Janek, Zliv
Renáta Drožďová Frantová, Ing. Drahobuz
Lenka Šebestíková , Havířov
Zbyněk Parma, Ing. Moravská Nová Ves
Vít Horák , Ing. Praha
Miroslava Michaela Šmídová, Klatovy
Martin Jakubec, Přerov
Michaela Bilkova, Zlin
Lucia Kristen, Mohelnice
Zuzana Angelová, Mgr. Příbram
Lucie Burianová, Burianová Medlice
Lenka Liliana Maršálková, DiS Mladá Boleslav
Miroslav Valášek, Ing. Jasenná
Vladislava Šišmová Šišmová, Šišmová Jeseník
Karel Průša, Průša Hořovice
Roman Šmejkal, Jindřichův Hradec
Petr Šišpera, Ing. Kunovice
Margarita Mlčochova , Mgr. Olomouc
Pavel Barna, Liberec
Petra Svedíková Vávrová , Mgr. Znijmi
Tereza Mokrošová, Ing. chocerady
Alena Gondálová, Příbor
Petra Víchová, Mgr. Bílov
René Daněk, Letovice
Lukáš Turanský, Poličná
Petra Hotzelová, Bc. Bezno
Pavol Gregus, Nepomuk
Miroslava Valcová , Ústí u Vsetína
Lukáš Blažek , PhDr. Klášterec nad Ohří
Andrea Martinová, Mgr Jilemnice
Roman Hylas , Karlovy Vary
Jirina Stillerova, Pani Kladno
Martina Salašová, Mgr. Broumov 1
Lucie Šnajdrová , Kladno
Zdeňka Vavrousová, Olomouc
Zuzana Hančlová, Ústí nad Labem
Lucie Gašpar, Bc. Bohumín
Petra Deverová , Liberec
Anna Sochová, Kopřivnice
Zuzanna Matěchová , Mgr. Praha 5
Petr Hrubý, Plzeň
Roman Šmejkal, Jindřichův Hradec
Pavel Hrnčíř, Vrchlabí
Denisa Skalická, Láz
Helena Kofroňová, Milevsko
Jan Prokop, Olomouc
Lenka Havlová, Karlovy Vary
Terezie KOLÁŘOVÁ, Mohelnice
Lucie Abdullayev Kokavcová , Bc. Ústí nad Labem
Alena Janoušková, Otrokovice
Miloslava Štěpánková, Neratovice
Petr Bárta, Ratenice
Petra Menšíková, Kozmice
Petra Kvasnovská, Kestřany
Libuše Šolínová , Baška
Pavla Cagášková, Nahošovice
Hybnerova Hana Hana, Hana Tisa
Magdaléha Hrušková Bardová, Hrušková Bardová Křečhoř
Jolana Bacova, Olomouc
Veronika Dušánková , Dymokury
Jana Forajtova Havelkova , Olomouc
Jaromíra Klosíková, Mgr. Studénka
Jaroslava Sovová, Mgr. Čkyně
Zuzana Steklá, Kadaň
Anna Sklenářová, Ing. Dobříš
Tomáš Bárta , Písek
František Dvořák, Rožnov pod Radhoštěm
Marek Rossi, Hvozdec
Helena Fuchsová , Praha
Dana Soukupová, Plzeň
Tomáš Kružík, Okříšky
Zdeňka Klímová, Polička
Zdeněk Netrh, Újezd
Jana Tiševa Soare, Mělník
Jan Fuchs, Praha
Petr Maštalíř, Štoky
Martin Pecuch, Hlučín
Stanislav Vokál, Křižanov
Markéta Hňoupková, Biskupice
Libor Paskovský, Liberec
Veronika Stráníková , Mgr. Brno
Zdena Klausová, Bc. Voltuš 32, Rožmitál pod Třemšínem
Ivana Šafarčíková, Kobeřice
Karla Merany, Čeladná
Tomáš Železný, Dobroměřice
jindra kapitanova, Pribram
Petra Sedláčková, Brno
Marta Ingrová, Skoronice
Jitka Zollerová , Jablonec nad Nisou
Stanislav Lánský, Mgr. Brankovice
Petra Krejčí, Ing. Ostrava
Daniel Ritter, Příbram
Lukáš Harčarík , Plzeň
Tomas Michalik, Horni Becva
Alena Valešová, Znojmo
Markéta Horváthová, Mgr Stonava
Alena Snítilová, Česká Třebová
Alena Karanikolova , Mgr. Kynšperk nad Ohří
Hana Vrbová, Čáslav
Blanka Papertová, Nasavrky
Martina Matyščáková, Rožnov pod Radhoštěm
Vladimír Jakl, Rybniště
Jana Konvalinková, MgA. Ph.D. Liberec 1
Jana Sörösová, Místek
Lucie Grünwaldová, Ing Hořovice
Radka Birawská, Vítkov
Petra Knittlova, Knittlová Sázava
Věra Poláchová , DiS Opava
Broňa Kvasnicová, Bludov
Petr Kořínek, Zadní Třebaň
Jaroslav Kovář, Votice
Tomáš Trnobranský , Úžice
Roman Lotter, Karviná
Marcela Turková, Jablonec nad Nisou
Hana Nováková, Vavřinec
Patrik Hamšík, Brno
Gabriela Vrátná, Karlovy Vary
Jitka Enochová, MgA. Neratovice
Ladislav Žák, Chodov u Karlových Varů 1
Kateřina Šigutová, Mgr. Lískovec
Dagmar Halmelová, Červený Kostelec - Lhota za Červeným Kostelcem
Michaela Uliarczyk, MgA. Praha
Martin Fabián , Kozmice
Jaromír Kvasnica, Bludov
Dana Neumannová, Říčany
Lenka Daňová Daňová, Daňová Jablůnka
Michaela Bilkova, Kroměříž
Romana Lochmanová, Mgr. (farmacie) Jablonec nad Nisou
Marta Novotná, Srubec
Alex Nikijas, Zlin
Daniel Čapek, Nove Město
Jan Holubec, Jilemnice
Lukáš Schlögel Schlögel, Česká Lípa
Anna Kostina, Jevany
Jitka Kubenová, Brno
Stanislav Hanuš, Karlovy Vary
Petr Hrdina, Provodov
Evžen Śtyrand, Ing. Mariánské Lázně
Josef Simandl , Mramotice
Zdeněk Láska, Librec
Irena Kadečková, Kolín
Jana Klíčová, Konice
Jiřina Bejblová, Mgr. Liberec
Vera Vogeler, Praha
Felipe Vargas, Praha 8
Jitka Kofroňová, Polešovice
Stanislava Křenová, Mgr. Slatina nad Zdobnicí
Kateřina Solanská, Klimkovice
Pavel Kaňka, Ing. Zahájí (okr. Č Budějovice)
Pavla Hloušková, Ústí nad Labem
Filip Šima, Frýdek-Místek
Petr Kaminský, Ostrava
Ladislav Sklenář , Dobříš
Dagmar Okáníková, Sadská
Jarmila Petrovická, Děčín
Urszula Kujawa, Bc. Český Těšín
Vladimír Venclik, Ing. Ostrava
Tomas Blahna Blahna, Blahna Horousany
Zdena Plachá, Zlín
Petra Kunstová, Pardubice
Bohunka Gletová , KARVINÁ
Hana Kršáková, Praha 8
Tomas Hynek, Hodonin
Josef Novák, Opava
Jarmila Lorencova, Liberec
Radana Hodková, Hrušovany u Chomutova
Pavel Macek, Rajhrad
Věra Švarcová, Ing. Praha
Adriana Mullerová, Prachatice
Josef Hložek, Benešov
Dana Vacková, Dolní Dobrouč 417
Robert Lakoštík, Brno
Hana Martinková, Olomouc
Alena Šídlová, Šídlová Praha 13
Jana Macková, Mgr. Rajhrad
Lucie Lucie, Břeclav
Václav Byrt, Byrt Orlová Lutyně
Čestmír Kamarýt, Hořovice
Blanka Pejchalová, Znojmo
Robert Zentrich, Praha 9
Josef Kučera Kučera, Kučera České Budějovice
Lenka Tůmová, Jablonec nad Nisou
Ivan Kovář, Praha
Kateřina Svobodová, Ing. Hradištko
Alena Briešťanská, Ing. Ruprechtov
Markéta Hrubá, Ing Praha 6
Jaroslav Šmerda, Slavkov u Brna
Hana Skokanitschová, Drnholec
Evica Šedová, Šedová Brno
Ivana Plačková, Kuchařovice
Martina Šmídová, Rudník
Otakar Březina, Kozojídky
Milan Pospíšil , Ing. Čaková
Eva Pavlíková , Ostrov nad Ohří
Jolana Dobešová, Bc Olomouc
Irena Koníčková , Hradec Králové
Alena Ondrova, Újezd U Brna
Leona Michalová, Michalová Třebíč
Renata Horká, Slatinice
Jiří Malý, Ostrov
Dana Podhrázská, Kolín
Petr Jelínek, Hamry nad Sázavou
Roman Schuldes, Schuldes Krupka
Jiří Treybal, Ing. Strakonice
Ivo Hýža , Všechovice okr.Přerov
Dušan Zítka , oucmanice
Jiří Hakszer , Sídliště pod Ralskem Mimoň
Josef Mičan, Plzeň
Bohumír Dragoun, Liberk
Tomas Kvetoun, Bavorov
Jiří Šotkovský, Božice
Lucie Krauseová, Ostrava
Roman Stastny, Ing Opava
Robert Janů, Rakovnik
Jiří ŠALPLACHTA, BRNO
Jana Studýnková, Břeclav
Alena Pospíšilová , Čaková
Petra Řezáčová, Bc.
František Zacko, Mgr. Žilina
Jaroslav Šíd , Plzeň
Naděžda Musílková, Cheb
Vera Janouskova, Kadan
Martin Kozák, Pečky
Andrea Břízova, Cheb
Vilma Kletzanderová, Ing. Znojmo
J Gondková, Ostrava
Ladislav Prazak, Stare Křečany
Jindřich Bříza, Cheb
Lenka Chudá, Klatovy
Vladimír Balcar, Desná
Jiří Kačmař , MUDr. Ostrava
Pavla Najmanová, Radiměř
Silvie Dubska, Nasobůrky
Josef Vogel, Chotěboř
Petr Novák Novák, Novák Šelešovice 125
Lenka Frídová , Kamenný Újezd
Miloslava Jančová, Olesnice na Morave
Petra Vacková, Ing. Mgr Praha 4
Ladislav Charvát, Kostelec nad Orlicí
Zdeňka Zdeňka, Zdeňka Zbýšov
Jaroslava Zacková, Mgr. Žilina
Ivana Ševčíková, Dolní Podluží
Dana Jakešová, Teplice
Adéla Urbánková, Ústí nad Labem
Pavel Mikuláš Mikuláš, Mikuláš Velim
Ludmila Kotalíková, DiS. Volduchy
Daniel Sýs, Sokolov
Petr Andres, Jihlava
René Hajda, KRNOV
Veronika Charvátová, Kynšperk nad Ohří
Vladimira Moseley, Ing Radonice
Eva Ondrejičková, Ondrejičková Háj U Duchcova
Kateřina Lakoštíková, Brno
Tomáš Votava, Bystřice
Ilona Slámová, Písek
Šárka Bártová, Tepluce
Radka Mačátová, Mačátová Ústí nad Orlicí - Hylváty
Milan Gondek, Ostrava
Jakub Strnad, Nová Ves
Renata Bayerová, Slavkov u Brna
Martin Hruška, Ing. Praha 7
Roman Wytrzens, Bystřice
Jan Richter, Pardubice
Radka Bártková, Ing. Nový Jičín
Miluše Votava Kolářová, Bystřice
Vladimira Širůčkova, Hodonín
Olga Hastíková, Černá Voda
Lucie Klemesova, Klemesova Brno
Jana Stehlíková, Liberec
Lidmila Chobotová , České Budějovice
Vladimír Žitný , Ing. Praha
Jiří Steiner, Horšovský Týn
Petr Uttendorfský, Ing. Žďár nad Sázavou
Radka Holasová, Ing. Jičín
Růžena Veselovská, Liberec
František Skála, Ústí nad Labem
Petra Konečná, Mgr. Zlín
Ivana Babková, Mgr. Týniště nad Orlicí
Petra Klufová, Klufová Osnice
Milan Ševčík , Ostrava
Pavel Juřica, Mgr Praha-Zličín
Jindřich Klega, Ing. Úsobí
Ludmila Růžičková, Mgr. Blatná
Jana Součková , Jeseník
Jiří Čudan, Ivančice
Kristýna Melkusová, Mgr.et Mgr Střelice
Jana Ornstová, Chlumec nad Cidlinou
Vladimíra Válková, Opava
Jirka Vařeejčko, Ždírec nad Doubravou
Jaroslav Voldřich, Ing. Plzeň
Martina Králová, Přelouč
Anna Mária Poliaková, Most pri Bratislave
Petra Leilani Krošl, Tábor
Petr Daněk, Litoměřice
Martina Hložanková , České Budějovice
Nela Nela, Svojšice
Hana Švihová, Bc. Liberec
Petra Šrámková Šrámková, Šrámková Trávník
Vlasta Komárková, Mgr. Svitavy
Svetlana Poliakova, Mgr. Most pri Bratislave
Adam Galandr, Holešov
Vladislava Hůrková, Paní Praha 9
Jana Umlaufová, Trutnov
Radka Schneiderová, Ing Praha 1
Jan Lukeš, Mgr. Kladno
Aleš Vaněk, Holešov
Marek Honskus, Žamberk
Tomáš Veselý, Záběhlice
Julie Chadimova, Strakonice
Adéla Engel, Karlovy Vary
Petr Špůr, Rynoltice
Michal Hornicek, MBA Ostravice
Blanka Lysá, Velké Meziříčí
Milena Kindlová, Pravonín
Soňa Kociánová, Kociánová Ženklava
Iveta Dominova, Plzeň
Lenka Pilařová, Studenec
Radek Frýsa, Uherské Hradiště
Miroslav Křapáček, Kladno
Oldřich Slouka, Mohelnice
Jiří Kopič, Hradec Králové
Alexandra Procházková, Dolní Maxov 261
Andrea Spustová, Mgr. Most
Lukas Gondek, Praha
Michaela Svobodová, JUDr. Brno
Radek Kubík, Strachujov
Ilona Blažková, Chlumec nad Cidlinou
Hedvika Suchánková, Ing. České Budějovice
Miroslava Lukešová, Kladno
Martina Šůlova Šůlova, Hermanova Hut
Radka Matulová, Ing. Brno
Vladimíra Turanská, Ing. Osice
Kateřina Heřmanová, Březová-Oleško
Jiří Suchánek, Ing. České Budějovice
Lenka Lenka, Jirkov
Marta Škrabalová, Brno
Dana Srncová, Cheb
Kateřina Kosinová , Mgr. Opatovice nad Labem
Eva Papajová, Staré Hodějovice
Anežka Valošková, Havířov
Martina Fejklová, Praha 6
Roman Holubec, Mgr. Nové Město nad Metují
Libuše Romančíková, Přelouč
Jaroslav Borufka, Mgr. Chvaleč
Božena Hradilová, Břidličná
Petra Kučerová, Třemošná
Petr Kuchař, Sázava
Marek Štěpán, Horažďovice
Veronika Hypšová , Zaječov
Bohuslav Majer, Praha
Tomáš Mácha, Rychnov nad Kněžnou
Vladimír Manner, Slavkov u Brna
Jana Rejtharová, Mgr. Praha 4 - Modřany
Lucie Jedličková, Staré Sedlo
Veronika Víchová, Žichovice
Vladimír Hrdonka, Nový Jáchymov
Vlastimil Budka, Pan Jablonec nad Nisou
Věra Hradilová, Chomutov
Michaela Koppová, Praha
Ivana Pišvejcová, Františkovy Lázně
Jiří Bozděch, Plzeň
Stepanka Gruberova, Ing Praha 8
Barbora Škutova, Orlová
Romana Nováková, Kladno
Jaroslava Kolruszova, Braškov, p. Unhošť
Marie Vachtová, Dobrá Voda
Kateřina Jandová, Šternberk
Marie Hrubá, Blansko
Libor TREPKA, TREPKA Rodvínov
Martina Root, Plzeň
Zdeněk Mašek, Ústí nad Labem
Romana Stuchlá, Ostrava
Zdenek Holub Holub, Holub Lipník nad Becvou
Václav Bukovjan, Loket
Marie Zlatníková, Uherský Brod
Ivana Mejstříková, Načešice
Aneta Fischerova, Bc. Uvaly
Irena Janáčková, Mgr. BRNO
Naděžda Fuxová, Chomutov
Dana Punčochářová, Olomouc
Ivana Bartalosová, JUDr. Kútniky, Slovensko
Vilém Karaus, Most
Alena Vachtová, JUDr. Praha 6
Tomáš Proněk, Praha
Jiří Horák, Ing. Komňa
David Goldmann, Ústí nad Orlicí
Lenka Zelenková, České Budějovice
Marie Franciková, Jablonec nad Nisou
Ivana Zykmundová, Ing. Praha 6
Martina Šromová, Brno
Jana Horcickova Horcickova, Horcickova Valdické Předměstí
Filip Miller, Praha
Iva Svitáková, Vlašim
Ivana Vamberská, Heřmanův Městec
Florentina Mášová, Praha
Markéta Baliharová, Miletín
Jiří Kolruszjiri@seznam.cz, Ing. Braškov, p. Unhošť
Vlastislav Šípek, Ing. Bystřice nad Pernštejnem
Marek Koždoň, Ing. Třinec
Karin Novotná , Bratislava
Silvie Šitinová, Litohrady
Blanka Vozárová, Hostouň u Prahy
Hana Borufková, Ing. Chvaleč
Gabriela Borufková , Vrchlabí
Diana Jandová, Mgr. Šumperk
Michal Hanák, Praha 2
Adriana Čubanová, Mgr Praha 10
Eduard Vachta, Ing Dobrá Voda
Petra Poledníková , Mgr. Ostrava
Gabriela Slimaříková, Bohuňovice
Drahomíra Martinkova, Uhlířov 76
Radek Dobrý , Praha
Jan Verbovsky,
Renata Uhlíková, Libušín
Martin Šára , Ing. Zeleneč
Pavel Kunč, Hodonín
Antonín Šumavský, Ing. Zliv
Aleš Baláš, Brno
Johana Anderssonová , Stachov 1
Magda Suchá, MVDr. Praha
Jaromir Nétek, Zábřeh
Ivana Kvapilová, Olomouc
Jarmila Robenková, Ostrava
Karel Němec, Prostějov
Jarmila Tomisová , Klatovy
Kateřina Poláková, Hořice
Karin Novotná , Bratislava
Lucie Havlíčková , Světlá nad Sázavou
Daniela Černá , Praha
Jaromír Košťál, Bc. Ústí nad Labem
Roman Nimrichtr , Ždánice
Vlasta Juchelková, Rožnov p. R.
Martin Matuška, DiS. Jenišov
Vladislava Stranska, Lysa nad Labem
Roman Šedivý , Nový Bydžov
Vera Svacinova, Ing Ceske Budejovice
Tomáš Kroupa , Svobodný občan Hostivice
Martina Dočkalová , Kostelany nad Moravou
Gabriela Kuncová, Zizelice
Zdeňka Mičanová, Ivanovice na Hané
Tamara Bjalková, Bc. et Bc. Vikýřovice
Věra Ščudlová, Slavkov u Brna
Eva Svobodová, Bc. Opava
Viktor Jezbera, Děčín
Jana Hellerová, Damnice
Jaroslav Jaroslav, Žatec
Ludvík Cihlář, Cihlář Praha 4
Zuzanna Matěchová , Mgr. Praha 5
Renata Horáková, Ing. Komňa
Dana Ondráčková, Mgr Brno
Alexandra Sečková, DiS Domanín
Adriena* Jelínková , Adriena Průhonice
Taťána Michalcová, Olomouc
Koupilkova Václava Václava, DiS Plzeň
Dana Chytilová, Mgr. Velký Týnec
Petra Balášová, Brno
Jindřiška Erbová, Kladno
Jaroslav Pávek, ing. Světlá Hora
Václav Dlabač, Okrouhlice
Michaela Padalíková , Břeclav
Eva Pávková, Ing. Světlá Hora
Naďa Kapková, Bc. České Budějovice
David Zeman, Horni slavkov
Jan Kurinec, Kralupy nad Vltavou
Pavel Hudecek, Mirkovice
Petr Krpec, Praha 2
Radek ZYKMUND ZYKMUND, Ing Praha 6
Silvie Cindričová , Verovice
Zuzana Sedláková, Jablonec nad Nisou
Jakub Němec, Prostějov
Lenka Rösslerová, Alojzov
Jana Cvejnová, MgA. Netolice
Petra Chromíková, Třinec
Radka Kabátová, Bc. Frýdek-Místek
Klára Jíchová, MgA. Všeradice
Daniel Domanja, Praha
Vladimír Kromsián, Třinec
Renata Horáková, Ing. Komňa
Vlastimil Hénik, Praha
Ivana Špetlová, Liboš
Pavlína Michalská, paní Třinec
Ludmila Gaszková, Ing Frenštát pod Radhoštěm
Iva Peroutková , Mgr. Česká Třebová
Jaroslava Petrlíková, paní Děčín
Martina Leharová, Žatec
Petr Kuna, liberec
Lukáš Pata, Ing. Bílina
Zuzana Podlesná, Hejnice
Andrea Valová, Mgr. Olomouc
Jaroslav Klyeisen, Cheb
Petr Krpec, Praha
Tomáš Chlebec , Frýdek-Místek
Markéta Domanjová, Praha
Jakub Gaszek, Ing Frenštát pod Radhoštěm
Drahomira Havlíčková , Mgr. Dolní Žandov
Peter Podoba, Mgr. Zvoleněves
Michala Fuchsová, Sokolov
Bára Kahudová, MgA. České Budějovice
Dana Purová, Dubicko
Jiří Fialka, Frenštát pod Radhoštěm
Naďa Marešová, Bc. Trokavec
Hana Gabrielová, DiS Strančice
Bedřich Stejskal, Františkovy Lázně
Ondřej Karták, Bc. Polepy
Kamila Andrlikova, Andrlikova Brno
Vladimír Novotný , Týn nad Vltavou
Pavel Bozek, Petrovice u Karviné
Kristina Urbanova, Ostrava
Marie Masaříková, Bohumín
Petra Buliščaková, Znojmo
Radomír Benk, Bc Zábřeh
Jana Bozkova Bozkova, Rakovnik
Aneta Kulíšková, Brno
Drahomíra Řeháková, Praha 9 - Libeň
Jitka Čabelická, Bc. Ledeč nad Sázavou
Sebastian Vacek, Dobříš
Tomáš Stropek, Olomouc
Roman Kopřiva, Brno
Miloš Zvoníček, Ing. Hořice v Podkrkonoší
Lucie Čížková, Klatovy
Zdeňka Bártová, Lomnice nad Lužnicí
Miroslava Petrikova , Bohdikov
Zdenka Kolářová, Mgr. Zábřeh
Zdeňka Strejcová, Mirošov
Ladislav Vaněk, Ing. Vodňany
Alena Frolová , Ostrava
Lubomír Dvořák, RYchnov nad Kněžnou
Miloslav Chládek, Roudnice nad Labem
Bohdana Hroudova, Praha
Věra Marassová , Praha
Jaroslava Šabatková, Moravské Budějovice
Ladislav Jarosek, Obcan Hodonin
Sabina Švecová, Člunek
Simona Heřtusová, Praha
Eva Mariankova, Brno
Zuzana Gabrielová, Dolní Líštná
Tereza Engeová , Louny
Jiří Aberle, Mgr. Brno-Nový Lískovec
Jan Müllet, Ing Varnsdorf
Marcel Svačina, Holešov
Andrea Bimková, Mgr. Hodonín
Jarmila Handlová, JUDr. Bruntál
Josef Franc, Plumlov
Petra Hlaváčová, Žatec
Lenka Ambrožová, Plumlov
Marie Mejzlíková, Benešov
Jaroslava Sekalová, Sezimovo Ústí 2
Petra Homolová, Vrbová Lhota
Martina Dočkalová , Kostelany nad Moravou
Patrik Šíma, Praha
Sigrid Čejková, Kdyně
Jiri Šíma, Uvaly
Martin Krejcha, Praha 4
Jana Košteková, Ostrava Zábřeh
Zuzana Kovářová Jonáková , Brno
Marek Švec, Dolní bukovsko
Irena Trefilová, Mgr. Liběšice u Žatce
Miroslav Ludma, Ing. Staré hamry
Jana Edrová, Edrová Čelákovice
Roman Koravský, Jablonec nad Nisou
Simona Blahutová, MgA Praha
Petr Štěpánek, Olomouc
Daniela Farouková, Bc Praha 8
Kateřina Kamenská, MGR. České Budějovice
Lucie Pilousova, Pilousova Strašnov
Lubomír Jakubkovič, Pardubice
Robert Janda, Mgr. Pisek
Luděk Tonka, Husinec
Dusan Drhlik, Pan Svesedlice
Elen Šarmanová, Lukov
Pavel Dvořák, Týn nad Vltavou
Alena Bernardova, Praha 5
Barbora Maštalířová, Vsetín
Lucie Ruzickova, Ruzickova Hulín
Mikoláš Král, Jílové
František Bula, Zbýšov
BOHUMIL KOSEJK, TEPLICE
Markéta Hambálková, ing. Dřínov
Zdeňka Svobodobá, Důchodce Cheb
František Bula, Zbýšov
Jana Dvořáková, Postoloprty
Tereza Müllerová, Varnsdorf
Simona Vlačihová, Havířov
Radek Pokorný , Radostná pod Kozákovem
Alena Raskova, Dipl.-soc.pracovnice Monheim Am Rhein
Martin Pešek, Varnsdorf
Doležalová Mila Mila, Mila Karlovy Vary
Radka Bártková, Ing. Nový Jičín
Magdalena Hanćarová, Mgr. Pržno 278
Pavlína Votavová , Vysoké Mýto
Jiří Kmoch, Kmoch Velešín
Lucie Kajzrlíková, Kajzrlíková Choceň
Erich Bárta, Ing. Klatovy
Zdenka Tamášiová , Ing. Považská Bystrica
Vera Vogeler, Praha
Eva Gábrišová, Reca
Vladimír Soukup, Ing. Praha
Patrik Horvath, Student Liberec
Hana Bořánková, Plzeň
Maja Madárová, Přezletice
Šárka Dušková, Jihlava
Jitka Staňková, Ostrov
Jan Strejc, Ing Mirošov
sevcik Patrik Patrik, Blansko
Jaroslava Randáková, Mnichovo Hradiště
Vladimír Kovář , Nová Říše
Raul Cruz, MBA Ústí nad Labem
Jana jana.semeradova@gmail.com, Jana Mariánské Lázně
Leona Černá , Varnsdorf
Jana Kubíková, Velké Bílovice
David Maršálek , Olomouc
Lenka Svobodová, ČEBÍN
Ondřej Šlahař, Moravská Třebová
Anna Zigmundova, Vsetín
Eva Vondráčková , Nová Role
Libor Láznička, Zákupy
Petra Čechová, Bukovany u Sokolova
Radka Housková, Strakonice
Petr Dehner, Velké Heraltice
Barbora Kaufmannová, Pardubice
Zuzana Stachovcova, Karviná Hranice
Adriana Vlčková, Kdyně
Jaroslava Trnková, Jindřichův Hradec
Jiří Lepšík, Vzdělání stř. odbor. Praha
Ivana Velkoborská, Plzeň
Zuzana Romanová, Praha 21
Ivana Hurychová, Mgr. Jindřichův Hradec
Jakub Trnka, Jindřichův Hradec
Markéta Kročilová, Komňa
Zdeněk Nováček, Nechalov 16
Jiří Holub , Plzeň
Miluše Vrchotová, Dolní Břežany
Alena Fricová, Mgr Vyškov
Milan Šťastný, Přezletice
Markéta Faryová, Krhová
Dana Budíková, Rousínov
Julie Šedová, Mgr Dačice
Dana Zimová, Nový Bor
Hana Melichova, Dolní Krupá
Marcela Horáková, Sedlnice
Prokop Robert, Brno
Lubomír Balvín, Ing. Banská Bystrica
Nina Vaňourková, Litohlavy
Karel Schestauber, Ing. Praha
Miroslav Kika, Rychvald
Barbora Pánková, Brandýs nad Labem
Roman Kolář, Skalice nad Svitavou
Jaroslav Budíček, Studená
Martina Pavlovičová , Ústí nad Labem
Milada Vanžurová, Zásmuky
Jan Harangozzo, Dr. Praha
Petra Lucáková , Bc. Klatovy
Aneta Šírková, Mgr. Jihlava
Miroslav Vašíček, Ing. Brno
Jiří Marek, Tanvald
Simona Krejčí, Ústí nad Labem
Radek juris, Chodov
Martin Škapa, Ing. Frýdek-Místek
Iveta Kyzeková, Kyzeková Kvítkovice
Tomas Fuxa Fuxa, Praha
Daniel Hamernik, Hamernik Ostrava
Robert Oslanec, Frenštát pod Radhoštěm
Martina Horáčková, Moravská Třebová
Zuzana Balášová , Bc. Rudná pod Pradědem
Zina Petříková, Říčany
Kateřina Dvořáčková, Dvořáčková Stříbro
Jarmila Klečková , Olomouc
Jan Baláš, Bc. Rudná pod Pradědem
Jaroslav Zavázal, Praha 4
Daniela Kočířová, Bc. Kostelec na Hané
Štěpánka Skůčková , Praha
Ludmila Kollárová, Lužice
Vladimir Petlik, Ing. Karlovy Vary
Lucie Tomisová, Klatovy, Czech Republic
Kateřina Švecová, Kladno
Václav Chimiak, Zlín
Nikola Vavrous, Havířov
Barbora Dušková , Ing. Brušperk
Lucie Rodriguezova, Druztová
Jaromír Marek, Praha 12
Dagmar Sedláčková, Osek nad Bečvou
Igor Novotný, RNDr. Praha
Emilie Marková, Tanvald
Jiří Ščučka, doc. Ing. Ph.D. Ostrava
Jana Puzoňová, Chrudim
Josef Šimáček, Krabčice
Daniel Mladek, Bc. Christchurch
Jaroslav Homola, Bc. DiS. Lovosice
Martina Zajíčková , Karlovy Vary
Petr Seigertschmid, Ing. Jilove u Prahy
Hana Katonová, Líbeznice
Martina Eichlerová, Bc Plzeň
Václav Mareš, Pelhřimov
Ilona Toncarová, Staré Sedlo
Karol Schneider, Sastin Straze
Lucie Škárková Ščurková , Paseka
Olga Pavlíková, ing Chvalnov-Lísky
Tomáš Líma , Zlechov
Žaneta Kolisková, Brno
Petr Čech, Stupava
Michal Halfar , Litultovice 210 74755
Pavla Šípková , Orlová Lutyně
Klára Tománková , Ing. Horoušany
Milan Netuka, Rychnov nad Kněžnou
Miroslav Bílek, Skoronice
Andrea Jandlová , Oslavany
Zdenek Zbranek, DiS. Lipová-lázně
Radka Kocianová, Semily
Kristina Jirkovská, Mgr. Žihle
Jana Soukupová, Mgr Brodce
Eliška Vopatová, Karlovy Vary
Petr Stratil, Doloplazy
Jan Koumák, Louny
Libuše Stratilová, Doloplazy
Zuzana Frydlova, Ing. Lutín
Petra Severová , Hradec Králové
Radim Zapletal, Nový Jičín
Jitka Dušková, Mgr. Tábor
Michaela Tománková, Brno
Anna Ševčíková, Frýdek - Místek
Vladislav Kubica, Tišnov
Ivo Vadják, ČESKÝ TĚŠÍN
Marek Gašpar, Bohumín
Ivan Mikoláš, Frydek-Místek
Anna Sarkoziova, Tábor
Michal Frydl, Lutin
David Kutil, Ing. Praha
Hana Kvítková, Kladno
Martin Fořt, Chomutov
Miroslav Nikodém, Kraslice
Evelyn Machotová, Chyňava
Alexej Smíšek, Praha 4
Josef Obrtel, Chropyně
Jana Pancíř Procházková,
Renata Renáta, Renáta Frýdek-Místek
Alena Perníková, Kamenný Újezd
Monika Zapletalová, Nový Jičín
Ivana Málková, Mgr Praha
Adéla Březinová, Bc. Všenory
Vojtěch Havlín , Praha 3
Jaroslav Kučera, Velká Dobrá
Petr Bajer, Praha
Jana Volfova, Mgr Valasske Mezirici
Vlastislav Malý, Opatov
Hana Duraidiova , 0 Kladno
Lucie Martinková , Mgr. Holice
Lena Pastrnakova, Dis Pec pod Snezkou
Iveta Lexová, Sezimovo Ústí
Hana Hrůzová, Domažlice
Karel Chmel, JUDr. Slaný
Joanna Miturová, Český Těšín
Jana Koziskova, Plzeň
Nataša Svobodová, Třebíč
Monika Juřicová, Mgr. Praha
Barbora Pítrová, Slečna Nový Jičín
Blanka Hofmannová, Olomouc
Veronika Němečková, Ing Praha
Terezie Hanzlová, Liberec
Přemysl Plch, Česká Třebová
Eva Potůčková, Týn nad Bečvou
Ludmila Bajerová, Zavišice
Ondřej Černý, Plzeň
Štěpán Ott, Šumperk
Miroslava Stranková, Ing Litoměřice
Lenka Vačkářová , Ing Miličín
Michael Fletcher , Praha
Daniela Uherová, Nový Jičín
Lenka Králová, Moravský Žižkov
Jerzy Szurman, Ing. Třinec
Kateřina Černá, Cvikov
Miloslava Jirešová, Chomutov
Veronika Václavíková, Dětmarovice
Věra Fleisigová, Habartov
Romana Trlidová, Mnichovo Hradiště
František Pavelka, Příbor
Marketa Chromcova, Ošetřovatelka Novy Jičín
Martin Dostál, Želatovice
Gabriela Davidová, Frýdek-Místek
Kristýna Haklová, Mgr. Nová Paka
Petra Veselá, Opatovice
vojtěch linhart, Litoměřice
Luboš Matějka, Osovec
Julie Menclíková, Most
Markéta Simonová, Simonová Praha
Renata Kousalová , Karlovy Vary
MIROSLAV PASTVA, OSTRAVA
Slavomír Sedlák, Kunčina Ves
Andrej Kolář, Ing. Praha 3 - Žižkov
Alena Vyhnálková, Hronov 4
Martin Valasek, Praha
Simona Pátková , Nový Knín
Zlatuše Nikodémová, DiS. Kraslice
Martina Oumouch, Oumouch Brno-kohoutovice
Petra Müllerová, Jablonec nad Nisou
Tomáš Tauchman, Horní Jiřetín
Dušek Dušek, Dušek Jablonec nad Nisou
Sara Hubackova, Bc. Sumperk
David Steffek, Brno-Židenice
Karla Horská Horská, Horská Česká Třebová
Alena Šrubařova, Ostrava
Iveta Holomucká, Prušánky
Marie Byrtusová, Český Těšín
Michaela Macejková, Havířov
Ludmila Moutelikova, Vacov
Ester Boberová , Bc. Okrouhlice
Miroslav Horák, Dolní Branná
Zdeňka Součková, Klatovy
Alexandr Topolsky, Brno
Simona Hadamčíková, Ostrava
Dan Rozkovec, Jablonec nad Nisou
Sabina Smijoba, Opava
Sokratis Stefanakis, Jeseník
Romana Polášková , Ostrava
Miloslava Hodačová, Pelhřimov
Eva Kišová, Valtice
Tomáš Harth , Brno
Iveta Beranová , Ledeč nad Sázavou
Renata Klickova, Nový Jičín
Dalibor Polášek, Ostrava
Ondrej Rigoci , Ing Slaný
Šárka Kaděrová, Jablonec nad Nisou
Stanislaw Kujawa , Chotebuz
Eva Zukalová, Mgr. Brno
Jan Mazáč, Ing. Zlín
Jiří Směták , Havířov
Zoja Valová, Mgr Bruntál
Taťána Perglerová, Lázně Bělohrad
Petr Polách, Rakvice
Pavel Sulek Sulek, Sulek Schwandorf
Adéla Plačková, Jablonec nad Nisou
Irena Vosátková, Velké Popovice
David Sís, Mgr.Ing. Brno
Zuzana Novotna, Bc. Týniště Nad Orlicí
Pavel Horák, Trutnov
Jana Martinková Martinková, Martinková Ústí nad Orlicí
Eva Wienerová, Ústí nad Labem
Ivana Hirtová, Bělá pod Bezdězem
Zlata Vaníková, Pardubice
Tomáš Šoltész, Trutnov
Eliška Knoppová, Lipník nad Bečvou
Jiří Směták , Havířov
Marek Škrobánek, Vsetín
Bohuslav Jedlička , Boskovice
Jana Pasalkova, Praha 5
Zuzana Toužimská, Ing. Lešetice
Kamila Jackson Wagner, Praha
Jitka Slámková, Ing. Boskovice
Josef Šťastný, Mikulášovice
Jaroslav Kofroň, Ing. Pardubice
Petra Stupkova , Pribram
Kamila Jackson Wagner, Praha
Radim Šteiner, Ing. Šlovice
Tomáš Pavel, Slušovice
Magdaléna Jakubcova , Znojmo
Pavel Jirsa, DiS. Brno
Radim Gregořica, Mgr. Slavkov
Alžběta Kratěnová, Nové Město nad Metují
Kamila Pazderová , Křižanov
Iva Filipová, PharmDr. Brno
Milan Harencak, muz Pardubice
Jiří Borufka, Ing. Havlovice
Vít Pavlíček, Oslov
Tereza Marková, Mgr. Přelouč
Marcel Seitl, Kunžak
Ondrej Porada, Ceska lipa
Adela Vrublova, Nove sady,okr.vyskov
Kanai Vrublová, Vyškov
Věra Bakotová, Frýdlant nad Ostravicí
Petr Ilík, Prof. RNDr. Ph.D. Olomouc
Lenka Jirsova, Ing. Brno
Štěpánka Pokorná, Mgr Moravské Budějovice
David Brynych, Štětí
Jaroslav Mojžíš , Klášterec nad Ohří
Jaroslava Dospělová, Mgr. Praha 1
Petr Čech, Ing. Písek
Tana Beaoui Bednarova, Praha
Patrik Hort, Mariánské Lázně
Karel Mázl, Mimoň
Zbyněk Louda, Hradec Králové
Martin Vrba, Vizovice
Libor Chrobok, Důchodce Havířov
Ondřej Ruml, Ing. Dobříš
Jaroslav Rieger, Kralupy n.Vltavou
Lucie Jůzova, Hradec Králové 2
Petr Trávníček, Kamenec u Poličky
Milan Vavruša, Zlín
Dana Vávrová, Mgr. Český Brod
Vlasta Minaříková , Slušovice
Martin Havlan, Křižany
Vladislav Juračka, Žďár nad Sázavou
Aleš Varmužka, Ing. Kuřim
David Strnad, dac. Ing. Brno
Daniel Gruber, Řípec
Robert Matyák, Otrokovice
Bára Kešnerová, Kešnerová Benešov
Iveta Hájíčková, Hájíčková Praha-dubeč
Marta Maďarová, Frýdek-Místek
Simona Veverková, Albrechtice nad Orlicí
Petra Kršňáková, Dolní Beřkovice
eva Loudova, Hradec Králové
Jiřina Chaloupková, Brno
Kateřina Wroblowská, Bc. Ostrava
Kateřina Polednová, Olomouc
Jaroslava Cinklová, Teplice
Petr Anděl, Ing. et Mgr. Velký Šenov
Karolina Brázdilová , Slušovice
Kristýna Kmoníčková, DiS. Hradec Kralové
Pavel Machalíček , Slušovice
Pavel Děd, Rumburk
Roman Turoň, Mgr. Praha
Monika Šedivá, Drahany
Růžena Tesková, knihovnice Rožmitál pod Třemšínem
Vlasta Cinklová, Teplice
Ondřej Stropnický, PharmDr. Hluboká nad Vltavou
Vlachova Radka Radka, Radka Ráječko
Jitka Němcová , Mgr. Jevišovice
Stanislav Lhotský, Horní Suchá
Vojtěch Borufka, Chvaleč
Radek Matyáš, Úněšov/Číhaná
Jana Dombaiova, Ing. Šumperk
Miroslava Chadalíková, Bělá pod Bezdězem
Pavel Kuděla, Mgr. Bc. Lovečkovice
Julie Muchová, Teplice
Vladislava Danitová, Jiříkov
Ilona Pichnerova, MorAvec
Petra Balíková, DiS Strakonice
Vojtěch Vraštil, Jilemnice
Vlastimil Švejda , Čelákovice
Tomas Podrazil, Mgr Varnsdorf
Martin Kubíček, Kubíček Hraničné Petrovice
Miroslav Romanovsky, Přestavlky
Zbyněk Kapusta, Valašské Meziříčí
katerina Jedličková, Jedličková hlucin
Anna Matýšková , Hněvanov 11
Kateřina Korčáková, Ing. Praka
Aleš Trojek , Ostrava
Stanislav Jasiok, bez titulu Třinec
Kornelie Lupínková, Javůrek
Marta Zajíčková, Český Brod
Tomáš Klimánek, Frýdek-Místek
Michaela Kulísková Kulísková, Dipl.spec. Brno
Pavla Kozáková , Plzeň
Iva Petrová , Mgr Havlíčkův Brod
Hana Pelcová, Tanvald
Milan Fořt, Mgr. Říčany
Miroslava Zagozdová , Šumperk
Jana Vodickova, Vodickova Mokrouše
Dagmar Hromadová, Mgr. Jablonec nad Nisou
Radomil Švec, Velké Hydčice
Eliška Ondráčková, Ostrava
Monika Sítková , Přerov
Lucie Sidova , Ing. Zlata Olesnice
Barbora Leksová, Liberec
Miroslav Stehlík, Bojkovice
Alena Hartmanová, Chomutov
Špůrová Jana Jana, Jana Polesí,Rynoltice
Milada Gregorová, Plzeň
Pavlína Švastová, Zlin 4
Slavo Debnar, Sokolov
Jan Gottwald,
Michaela Filová , Suchohrdly
Jiří Šidla, Bc. Brno
Lucie Kiewegová, Nýrsko
Tereza Hübnerová, Jablonec nad Nisou
Iveta Chmelikova Chmelikova, Chmelikova Nova Role
Lubomír Fulka, Liberec
Kateřina Adámková , Brodek u Prostějova
Tomáš Pluskal, Bc. Olomouc
Eva Sikorová, Mgr. Hradec nad Moravicí
Lydie Adamkovicova, Mgr Nymburk
Lydie Adamkovicova, Mgr Nymburk
Martina Pokorná, Ivancice
Lydie Adamkovicova, Mgr Nymburk
Jitka Stašková , Miličín
Ivana Pilná, Mgr. České Budějovice
Petra Reissová, Reissová Tlučná
Renáta Klišová, Bc. Ludgeřovice
Jiří Fojt, Kopidlno
Petr Drašnar, Náchod
Veronika Švédová , Švábenice
Jarmila Bartáková, Kšely
attila szucs, Praha
Pavel Štefl, damníkov
Oldřich Krýsl, Bezdružice
Petr Šiška, Ostrava
Andrea Trenková, Ing. Jičín
Eliška Lániová , Praha
Zdeněk Černý, Ing. Praha
Markéta Čapková, Liberec
Lucie Olejníková, Hodslavice
Andrea Trenková, Ing. Jičín
Adam Benjamin Bartoš, Praha
Veronika Sedláková, Teplice
Josef Jelínek , Česká Bělá
Marek Lysek, Mgr. Bc. Vendryně
Vendula Vendula, Lanžhot
Milan Molnár , Bělá pod Bezdězem
David Janik, Krnov
Emilie Humpolcová, Teplice
Renáta Prchalová, Holešiv
Rudolf Faťol, Praha 5
Vladimír Dvořák, Ing. Brno
Milan Papcun , Morkovice
Zdeněk Bažant, Hradec Králové
Susan Duraidiova , Pani Kladno
Iveta Pawlas, Breznice
Miroslav Vrabel, Český Krumlov
Jiří Sedláček, Vysoká u Příbramě
Roman Kubánek, Česká Třebová
Dorotka Vahalíková, Znojmo
Edita Sklenovská Sklenovská, Příbor
Monika Chwastková , Ostrava
Jiřina Ondráková, Brno
Marie Šestáková, Děpoltovice
Vladimir Čermák , Trutnov
Michele Roselli, Bujanov
Helena Rabatinová, Jablonné v Podještědí
Helena Sajbrtová, Mgr. Brno
Jan Šesták, Děpoltovice
DANIELA KOSEJKOVÁ, TEPLICE
Pavlína Světlíková , Nové Sedlice
Petr Pischnoth Pischnoth, Pischnoth Mariánské Lázně
Lenka Onufráková, Uničov
Marcela Palarčíková , Frýdek Místek
Ondřej Foltýn, Ostrava
Zdenka Trojanová, Praha
Ludmila Sluková, Brno
Daniel Marton, Holýšov
Baru Průchová, Bc. Práchňany
Vlastiml Slonek, Pardubice
Petra Cernohorska, Znojmo
Jana Lysakova, Ostrava
Marcela Kuncová, Chotikov
Hynek Bandas, Skalná
Radek Palacký, Hostašovice
Gabriela Pavlasová, Křenov
Ondřej Znamenáček, Praha
Petra Černá, Pardubice
Roman Fridrich, Olomouc - Holice
Simona Vančurová , Bc České Budějovice
Libuše Dvořáková, Znojmo
Jitka Čečilová Čečilová, Horni Bříza
Stanislav Vančura , České Budějovice
Josef Kosina, Kamenice
Petr Buďa, Velké Meziříčí
Vojtěch Jaroš, Praha
Kateřina Sadílková, Klášterec nad Ohří
Pavel Maxera, nemám Přeskače 34,p.Tavíkovice,Okr.Znojmo
Marie Šemberová, Litoměřice
Pavla Hájková, Mgr. Včelary
Lenka Máchová Máchová, Ing. Frýdlant nad Ostravicí
Tomáš März, Loket
Jiřina Švehlová, Praha
Renata Gertnerová , Praha
Dana Rampulová , Lelekovice
ondřej kormoš, ing Chomutov
Adam Ježek, Tvarožná Lhota 258
Ivan Pithart, Praha
Lenka Marešová , Kamenný Újezd
Jana Mácháčková, Bc. Brandýs nad Orlicí
Matouš Men, Jičín
Libor Kašpar, Ing. Šindlovy Dvory
Jan Novák, Ing. České Budějovice
Renata Arltová, Zvoleněves
Eva Kovarikova, Kovarikova Malečov
Petr Buďa, Velké Meziříčí
Alice Wirthová , Rudník
Erika Plháková, Brno
Jaroslava HORÁKOVÁ , Kopřivnice
Jaroslava Horáková, Mgr. Praha
Karel Sztula, Ing. Karviná
Tomáš Hojgr, Ing, MBA Ostrava
Barbora Šturmová, DiS Praha
Ratnamala Dasi, Nové Sady
Monika Binková, Mladějov v Čechách
Barbora Šturmová, DiS Praha
Daniel Bernkopf, Vrbová Lhota
Zuzana Schmalzová, Olomouc
Kateřina Málková, Mgr. Sobíňov
Helena Distlová, Jindřichovice pod Smrkem
Tomáš Hodek, Praha 6, CZECH REPUBLIC
Petr Šmídek, Plzeň
Alena Rušitovičová , Baška
Marcela Marcínová, Trmice
Rastislav Kubica, BcA. Trenčín
Roderik Hromada, Jablonec nad Nisou
Vladimíra Komárková, Mimoň
Zdenek Vojtisek, Pan Praha
Josef Dvořák, Znojmo
Romana Pilařová, Mgr. Slavkov
Anna Pristášová, Havířov
Ladislav Dvořáček, Břeclav
Kateřina Matasová, Ing. Přeštice
Jana Zwienerova, Třebíč
Ingrid Malbeck, České Budějovice
Lenka Zrzava, Bc. Praha
Sofie Stejskalová, Znojmo
Vítězslav Dědina , Praha
Lenka Sobotková , Znojmo
Jana Vitásková, Praha 4
Miroslav Stolín Stolín, Liberec
Marcela Přibylová, Ústí nad Labem
Michal Fojt, Kopidlno
Kateřina Opletal Průchová, Mgr. Olomouc
Pavel Baldínský, diplom zdrav. sestry Praha 5
Bohumil Koca, Mgr. Stod
Soňa Bradáčová, Bc. České Budějovice
Rostislav Lussier, Bc. Nýrsko
Adéla Klezlová, Ing. Bernartice nad Odrou
Kateřina Prochazková, Kroměříž
Věra Budilová, Příbram
Vojtecj Farbula, Farbula Šitbořice
Gabriela Štanclová, Jablonec nad Nisou
Martin Zeman, Znojmo
Ivana Vlková Vlková, Vlková Tachov
Michala Molčíková , Pani Liberec-vratislavice Nad Nisou
Ludmila Pszczólková, Img Ostrava
Radka Vavřičková, Bc. Nepomuk
Radek Meixner, Meixner Litvinov
Alena Ondrušová, Ostrava - Dubina
Lenka Měšťáková , Chotětov
Zdenka Bockova , Kašava
Blanka Cabalková, Litoměřice
Martin Polak, Ing. Havířov
Yvetta Králová, Karlovy Vary
Vladimir Trúchly, Mladý Smolivec
Marcela Havlíčková , Děčín
Aleš Kosík, Pardubice
Veronika Holišová, Ing Šilheřovice
Kateřina Prudíková, Mgr. Adamov
Michal Vaněk, Bc. Veselí nad Lužnicí
Michal Krejčí, Sedlec-Prčice
Hana Kloučková, Bc Kamenný Přívoz - Praha-západ
Alžběta Šitavanc, Náchod
Irena Červenková , Mgr Středokluky
Petr Sýkora, Kolín
Zuzana Smolkova Babikova, Trencin
Lucie Dostálová , Heřmanův Městec
Dana Hejsková, Bc. Protivín
Jiří Tománek, Horka nad Moravou
Jiří Krčka, České Budějovice
Zuzana Zeisková, Louny
Pavla Lysáková, Brno
Jana Loudová, Pardubice
Vladimira Marx, Plzen
Olga Bulinová, PaedDr. Praha
Kristýna Dická , Bolesin
Romana Cihlářová, zdravotní sestra Chotěšov
Michal Stloukal, Ing. Velké Meziříčí
Simon Hubač, Bc. Kestřany
Jiří Blahovský, Trutnov
Hana Švédová, Znojmo
Jitka Javorská, Ing. Kladno
Kateřina Tománková, Olomouc
Ladislav Varga , Ústí nad Orlicí
David Šimek, Tasov
Jindřiška Klinecká, Hlinsko
Zdeněk Bašta, Chotěboř
Dalibor Čaněk , Havířov
Pavla Hanáková, Tasov
Jiřina Šimarová, Mgr. Zlín
Jolanta Janečková, Rožnov pod Radhoštěm
FILIP LYSÁK, BRNO
Jaromír Hrdina , Plzeň
Miroslav Klinecký, Hlinsko
Stanislav Kimer, Ostrava
Jaroslav Chodil , Znojmo
Petr Stašek, Mgr. Polešovice
Oldřich Benda, Ing. Staré Sedliště
Marek Mlčoch, Mgr. Praha
Jiří Skála, Čerčany
Saar Helena Scharnaglová , Ing. Telč
Dana Kindelmannová, Sušice
Jana Valdhans, Sokolov
Dana Michaligová, Michaligová Zlín
Markéta Bušinová, Ing. Okrouhlice
Zdeněk Cvrček, Liberec
Antonín Hlavsa, Svratka
Tomáš Blažek, Černá Hora
Světlana Šůstková, Hrabětice
Petra Havlasová, PharmDr. Nový Bor
Marcela Vejvodová, Plzeň
Jan Vintr, DiS Lety
Mirka Hovězáková, Ostrava
Hana Merunková, Praha
Hana Gastová, Olomouc
Martina Honzková, Ing. Ostrava
Beata Holaňová , Sobechleby
David Václavík, Václavík Mladá Boleslav
Petr Bláha, Šumperk
Martin Kundera, Otrokovice
Martina Biolková, Mgr. Havířov
Zdena Kačmaříkova Kačmaříkova, Kačmaříkova Stříbro
Jan Šenk, Ostrov
Terezie Sisova, Mgr Brno
Vratislav Soukup , Sány
Jane Koebele, Pani Trocnov, Borovany
Irena Peikerova Peikerova, Peikerova Černčice
Antonín Lavrenčík, Rohatec
Milan Halamka , Svratouch
Jaroslav Kopecký, Jičín
Kamila Šimonková, Mgr. Úpice
Monika Satrapová, Cheb
Jaroslav Ťoupal , Karlovy Vary
Nenahlo Bohuslav Nenahlo, Nymburk
Libor Slatinka, Slatinka Děčín V-letná
Pavel Svoboda, Tlumačov
Kamola Třešňáková, Mělník
Jan Jelínek, Mgr. Ostrava
Vladislav Valenta , Ing. Praha 5
Dagmar Novotna Stinga, 28802
Veronika Masojidkova, Radějovice
Adela Svancarova, Mgr. Opava
Helena Hrabcová, Olomouc
Elena Škrelji, Karlovy Vary
Dagmar Musálková, Dolní Benešov
Dana Mejzlíková, Rudíkov
Diana Duffeková, Ing., MBA Liberec
Iveta Kočí , Ing. Jihlava
Markéta Němcová , Praha
Helena Hájková , Šumperk
Petra Meisnerová, Litvínov
Markéta Lothringová , Proboštov
Pavel Chovanec, Mgr. Praha
Tomáš Mojžíš, Havířov
Miroslav Dolanský, Těšany
Radka Němečková, Telč
Mila Counihan, Prostějov
Zdeňka Slívová, Bc. Orlová
Jiří Hebík, Včelná
Jaromír Toul, Letovice
Roman Poncza, Písečná
Anna Jandová, Hroznětín
Jana Dvorská, CHomutov
Josef Pitr, Pan Hodslavice
Michal Jelínek, Neratovice
Miloš Latislav, Hostovlice
Tomáš Výborný, České Budějovice
Kamila Matýšková , Velké Meziříčí
František Němec , Mgr. Praha
Václav Hovorka Hovorka, Hovorka Letohrad
Vladimír Výborný, Loučovice
Petra Konecna, Konecna Brno-královo Pole
Hana Gregorová, Ing. Dobrá
Dalibor Pietschmann, Ing. Liberec
Pavlína Godova, Přerov
Terezie Bodnarová, Lipnice
Edvard Kulich, Velke Mezirici
Vladimír Sajler, Sajler Praha
Šáli Jan, Město Touškov
Pavel Živný, Děčín
Zdeněk Vít , Smiřice
Dagmar Cizova, Cizova Liberec
Zbyněk Kadera, Praha
Zdeňka Frondlová, Mgr. Prostějov
Eva Zouharová, Brno
Markéta Nováková, Hradec Králové
Vlasta Rosecka, Petrovice 13
Jana Žižkovská, Mgr. Zruč-Senec
Anna Krejčiříková, Kroměříž
Jaroslav Březina, Toužim
David Varga, Brno
Aleš Grochol, Mgr., LL.M., BA Lysá nad Labem
Milan Šimo, Šenov
Šárka Prokopová, Bc. Stráž
Tomáš Beran , Telč
Milan Kondr, Meziboří
Dana Desenská Desenská, Chrudim
Tomáš Dyk, Liberec
František Košárek, Zubří
Ivana Koksteinova Koksteinova, Koksteinova Děčín
Ivan Zbořil, Mgr. Bystřice pod Hostýnem
Petra Hlubinková Hlubinková, Hlubinková Litovel
Lucie Čajková, Ostrava
Pavel Zaoral, Hradec Králové
Pavla Vaňátová , Bohuslavice
Miroslav Šupka , Hrzín 42 u Nového Kostela
Radka Schneiderová, Plzeň
Jaroslav Sívek , Ing. Příkazy
Renata Černá, Nový Malín
Lucie Brochová, Mgr Babice
Tomáš Konderla, Třinec
Vladislav Miléř , Vacenovice
Aneta Kottová, Bc Milostín
Marcela Knetlová, Mgr. Sušice
Milan Doskočil, Ing. Křivice
Zdenka Sirůčková, Příbram 7
Jaroslava Blažková , Borová
Andrea Maťašová, Ing. Háj u Duchcova
Andrea Křížková, Valašské Meziříčí
Miroslav Kroužil, Ing. Kouřim
Jan Lakomý, Ostrava-Bartovice
Antonín Štefančík,
Marcela Beranová, Svitávka
Eva Ivanovová, Jablonec n/Nisou
Andrea Strachotová, Ludgeřovice
Klára Hoblíková, Bc. Opava
Sabina Pavlova, Praha
Dagmar Petříková, MOHELNICE
Tomáš Janecek, Janecek Nižbor
Michal Tydlitát, Dolní Jirčany
Martin Hozák, Osek
Marek Hoblík, Bca Opava
Karolína Matiášová, Tachov
Marie Konečná, 533 72 Moravany
Diana Maruchlyčova, Senice na Hané
Petra Zámečníková, Dačice
Pavel Žíla, Ing. Ostrava
Daniel Jambrikovič, Mgr. České Budějovice
Daniel Skalický, Borohrádek
Radovana Zichová , Mgr. Chomutov
Eva Liptajová, Bc. Olomouc
Vladimír Zouhar, Ing. Vikiřovice
Alena Felczánová, Benešov nad Ploučnicí
Jan Pulpan, Líně
Pavel Zicha , Mgr. Chomutov
Jana Halouzková, Ing. Žďár nad Sázavou
Jana Doleželová, Ing. Holešov
Tadeáš Horák, Valašské Meziříčí
Jiří Moravčík , Praha
Aleš Palarčík, Ostrava
Vlaďka Marková , Ostrava
Jana Řezníčková, Pravčice
Romolo Cicutto, Chotěboř
BLANKA FALTÝNKOVÁ, PARDUBICE
Rostislav Křupala, Ing. Oznice
Karel Kratochvíl, Soběslav
Veronika Vačkářová, České Budějovice
Michal Ondra, Bystřice pod Hostýnem
Lenka Bergerová , MgA. Nové Město nad Metují
Josef Frimel, Chotiměř
Michal Ondra, Bystřice pod Hostýnem
Michal Ondra, Bystřice pod Hostýnem
Jan Škoda, Pardubice
Lucie Merta Koulakova , Palkovice
Petra Mahdalová, Bánov
Nadezda Rakova, Bodelwyddan, UK
Denisa Pešková, Planá u Mariánských Lázní
Bohuslav Švácha, Kolín
Zdenek Koráb, Lukov
František Sieber, Opava
Marek Klein, Brno
Helena Homolová, Nové Město na Moravě
Pavel Jeřábek, Pečky
Stanislav Kolavík, Mohelnice
Josef Dřevojan, Dřevojan Znojmo
Petra Vinklarkova, Mgr. Vikýřovice
Jana Bělochová, Ing. Chrudim
Radovan Weiser, Ing. Pardubice
Petr Stejskal, Mgr. Holeśov
Miroslav Burka, Česká Lípa
Petr Šiffel, Žamberk
Julie Karasová, Praha
Viera Weiserová, MVDr. Pardubice
Jana Jiránková , Vysoké Veselí
Pavel Rangl, Hodonín
Lucie Masaříková, Přerov
Jiri Fix, Liberec
Václav Hrubý, Horšovský Týn
Tereza Zábranská, Horní Bezděkov
Libuše Sieberová, Opava
Lenka Hanušová, Obyčejný člověk Mladá Boleslav
Jana Fixová, Liberec
Milos Kohout, Praha
Jana Tabrea, Praha
Lukáš Beran, Praha
Martina Vytisková, Vytisková Nový Rychnov
Petra Sosnarová, Brno
Martin Slanec, Adamov
Pavel Kováč, Liberec
Alan Činčiala, duchodce Studenka
Anastázie Kaslová, Postupice
Barbora Šarochová, BBA Černá U Bohdanče
Tereza Hofmanová, Studnice 140
Milena Machartová, Karlovy Vary
Šárka Knížetová, Praha
Alena Jungová, Mgr. Rožnov pod Radhoštěm
Petra Hrnčířová, Světnov
Jana Smyčková, Opava
Martina Penzešová, Mgr Nový Hradec Králové
Natalie Matláková, Karlovy Vary
Martina Šimůnková , Kruh
Renáta Petrová, Dřevnovice
Dana Píšová, Brtnice
Soňa Matíková, Praha
Anastasija Ščuková, Praha 4
Krystyna Vlčková, Liberec
Kateřina Černá, Pitín
Angelika Maříková, Domažlice
Zdeňka Jůzová, Bc. Český Krumlov
Václava Čermáková, Čermáková Kralupy nad Vltavou
Helena Matějíková, Lanškroun
Barbora Kuchárová, Boršov nad Vltavou
Dana Klorová , Ing. České Budějovice
Marek Salaš, Broumov
Michal Novotný , Bc. Nové Město na Moravě
Ludmila Ludmila, Ludmila Vigantice
Jaromír Munia, DiS. Chotěboř
Jaroslav Mrvík, Třebenice
David Čarný, Praha
Pavla Tvrdoňová, Mgr. Hranice 1
Miroslava Tarbajovská, Stříbro
Pavlína Hrebíková, Horšovský Týn
Anna Bílková, Mgr. Veselí nad Moravou
Lucie Polzerová, Hradec Králové
Tomáš Páral, Praha 2
Nazar Dudi, Mgr Praha
Jana Jiránková, Vysoké Veselí
Janette Kacířová , Kacířová Frydek-Místek
Gabriela Borská , Česká Lípa
Petr Mazac, Nove Mesto nad Metuji
Vojtech Cihanek, Maturita Krnov
Simela Akritidu, Šumperk
Jana Jelínková, Děčín
Daniela Bittnerová, Ostrava Výškovice
Robert Bílý, Chomutov
Jana Neprašová, Praha
Pavel Maixner, Letohrad
Helena Kolářová, Ing. Liberec
Iva Krausová, Liberec
Irena Vadinská, Dalovice
Vaclav Vilimek, Veverska bityška
Ludmila Dvořáková, Třebíč
Jaroslava Pospíšilová, Litoměřice
Anezka Cihankova, Krnov
Šimon Bubela, Pán Třinec
Monika Vejrostová, Praha 4
Pavel Gajdoš, Hazlov
Jana Klašková, Ing., Ph.D. Lipůvka
Tereza Vadinská, Karlovy Vary
Monika Kufnerová Kufnerová, Domažlice
Slavomír Mikušek, Kopřivnice
Jiří Novotný, Rychnov Nad Kněžnou
Ivo Gardavský, Brno
Petr Cielecky, Most
Helena Doušová, SMEČNO
Eduard Zachatq, Strakonice
Martin Vít, Trutnov
Jan Růžička, Ing Praha
Miss Kristina Solen, Bexhill-on-sea
Vendula Stupková, Ing. Volduchy
Pavel Cyganek, Horní Domaslavice
Lenka Tvrdíková, Tvrdíková Jablonec Nad Nisou
Magdaléna Divínová, Mgr. Ostrava
Helena Vondrášková, Hrádek
Jiří Doskočil, Staré Město
Libuše Dulinová, Prešov 1
Gabriela Mikulášová , Bc Nýrsko
Jan Dirr, České Budějovice
Nikolett Čevelíková, Praha
Lubomíra Šujanová, Šujanová Stráž nad Nisou
Michaela Roschová, Mgr. Karlovy Vary
Olga Kačerová, Teplice
Jiří Dočkal, Kladeruby
Ivana Churáčková, České Budějovice
Andrea Vítová, Mgr. Trutnov
Pavla Staňková, Bc Ctiboř
Věra Čechová Čechová, Čechová Frydek-Mistek
Anastasiia Limakova , Praha
Antonín Horký, pan Lužice
Zdeněk Audy, Znojmo
Hugo Vondra, Plzeň
Zdenka Hubschova, Ing Toronto
Iveta Famfulíková, Kolšov
Jiří Pospíchal, Praha
Petra Tichá, Ing. Ostrava
Jan Kučera, Ústí nad Labem
Libuše Kramarova , Ostrava
Marika Skoblíková, Zliv
Jan Stára, Náchod
Iva Zumrová, Brno
Rostislav Anton, Příbram
Jana Fukova, Klatovy
TOMÁŠ DOKOUPIL, Praha 4
Eva Dryšlová, Blansko
Gabriela Říhová, Holice
Leona Máchová, Frýdek-Místek
Monika Pavlíková, Odry
Miroslava Večerková, Mgr. Olomouc
Maxim Simeonov, Ing. Orech
Pavel Panák Panák, Stříbrnice
Jitka Havlíčková , Zubří
Libor Zaťko, Olomoluc
Zíbar Karel, Karel Chomutov
Pavel Hlaváček, Mikulovice
Radka Borovcová , Pardubice
David Šešulka, Domažlice
Jiří Fojtík , Ostrava
Jaroslav Fijalka, Josefův Důl
Kateřina Trnovská , Bc. Police nad Metují
Petros Michailidis, Ing. Petrovice u Karviné
Lukáš Borovec , Pardubice
Martina Komárková, DiS Třemošnice
Martin Rozhoň, Chrudim
Petra Kalmusová, Mgr. Ostašovice
Jiří Lukeš, Nýřany
Karel Kazda, Horoušany
Veronika Štulíková, Dis Pardubice
Ivona Horňáková, Brno
Miloš Pospíšil, PhD. Skuteč
Marek Bauer, Náchod
Markéta Marténková , Brno
JURIJ Kolosov, Sternberk
Miroslav Fuňák, Most
Josef Škácha , Plzeň
Veronika Cigrová, Prostějov
Natálie Strašilová, Frýdek-Místek
Jana Vavřinová, Otrokovice
Věra Šolteszová, Pardubice
Petr Orlík, ing. Frýdlant nad Ostravicí
Ladislav Černý, České Budějovice
Ondřej Cibulka, Třinec
Prutean Vladimir , Praha
Tatana Kartal, Usti nad Orlici
Vladimír Hartig, Jablonec nad Nisou
Erika Zapletalová, Chropyně
Ondrej Cerny, Praha
Jan Frolik, Mudr Velke prilepy
Hanna Yazadzhy, Praha
Klára Pospíšková, Kopřivnice
Jaroslava Banýrová , Mgr. Ústí nad Labem
Lenka Čamková, Vyškov
Irena Kosová, Milevsko
Jan Mička, Ing. Lovosice
Artem Sokol, Pan Plzeň
Ctirad Schramm, Budišov nad Bud.
Martin Lednický, Bc. Fulnek
Lucie Kolčavová, laborantka Štepanov
Henry Grossmann, Liberec
Petr Zdrahal, Mariánské lázně
Marek Bednář, Božičany
Ludmila Wawrzyczková, Hodonín
Jaroslav Gavenda , Krumvíř
Matyáš Hurych, Praha 6
Filip Křenek , Bobrovniky
Markéta Hájková, Mgr. Olomouc
Pavel kramar, Ing Ostrava
Martin Černík , Ostrava
Iva Brambůrková, Stříbro
Martin Šatánek, Tichov 109
Ester Vrábelová, Znojmo
Blanka Tomášková, Nalžovice
Lenka Složilová Složilová, Složilová Soběchleby
Barbora Sýkorová, Bc. Pardubice
Jitka Bízková, Praha
Anna Chytilová, Rýmařov
Štěpánka Brožovská, Ústí nad Orlicí
Darja Rádha Angel , Ing. Kolín
Eva Moškořová, Frydek - Mistek
Ivana Prokopová , Litoměřice
Dita Dostalkova, Prelouc
Dalibor Blažek Blažek, Blažek Česká Lípa
Kateřina Galatíková, Mgr. Šlapanice
Blanka Skalníková, Borek
Zuzana Hubálková, Hnátnice
Marcela Machová , Napajedla
Tomáš Hurta, Lestkov, okr. Tachov
Gabriela Salacki, Bc. Hrádek nad Nisou
Martina Karatsioli, Zábřeh
Alena Hanusková, Ostrava
Simona Broulíková , Barcelona
Bohuslav Žďárský, Mgr Brno
Zuzana Petrová, Tvarožná Lhota
Anna Koldovska, Plzen
Libor Fogl, Česká Lípa
Miroslav Pitra , Nova Paka
Irena Urbánková, Hustopeče
Jana Nováková , Mgr Brno
Anna Jiříčková , PhDr. Hranice
Jana Faltýnková, Blažovice
Monika Horáčková, Hrádek nad Nisou
Anna Kučerová, Bc. Brno
Danuše Dvořáková , Brno
Petr Galla, Stradonice
Věra Hamplová, Praha 9
Olga Čonková Polláková , Bc Brno
Kolesová Jana Jana, Jana Benešov nad Ploučnicí
Daniel Gaj, Frýdek Místek
Jitka Ševčíková, Praha 8
Petr Pluhař, Karlovice
Zdeněk Janecký, Třebívlice
Gabriela Nováková, Mgr. Srch
Tomáš Dlhoš, Katusice
Martin Štěrba, Mgr. Blansko
Eva Mikolášková, Mgr Ústí nad Labem
Pavel Pawlas, ïng. Ostrava
Miroslav Grüner, Litomyšl
Milan Kapko, České Budějovice
Miroslav Petr, Ratíškovice
Alena Klčová, mgr Terezín
Jan Siwy, Bohumín
Jan Zamazal, Ing Řícmanice
Barbara Méhes, Méhes Vážany nad Litavou
Andrii Honchar, Ing. Plzen
Jana Vlková, Mgr. Praha
Zuzana Vospělová, Bc. Buková u Příbramě
Eva Žďánská, Praha 10
Zuzana Janičinová , Staňkov
Marek Pechar, Praha
Alena Rampichová, Ing Strakonicr
Tomáš Roubal, Ing. Hradec Králové
Jan Morávek, Hradec Králové
Šárka Kubátová, Hukvaldy
Veronika Gonçalves da Costa, Ing. Prague
Vaněček Jindřich Jindřich, Jindřich Čáslav
Aljona Bazarova, Mgr. Praha
Hana Janecká, Trebívlice
Josef Havlík, Předklášteří
Janina Pečenková Pečenková, Bc. Michalovice
Zdeněk Červinka, Vrchlabí
Veronika Křetínská, Brno
Jana Okrucká, Okrucká Praha 10
Tomáš Kyselý, Nový Jičín
Ladislav Tomášek, Nalžovice
Jiří Lupínek, Javůrek
Ivan Toth Toth, Toth 31200
Miroslav Vala, JUDr. Bruntàl
Miluše Bartlova, Třebíč
Petra Munzarová , Nechanice
Oldřiška Stejskalová, Prostějov
Marie Fingerhutova , Vlkava
Pavel Švec, Kvasice
Daniela Daniela, Most
Eva Žďánská, Praha 10
Jan Ivan, Ludslavice
Markéta Koubková, Bc. Blatná
Lucia Molnárová , Mgr. Praha
Eva Žďánská, Praha 10
Vladimír Tichý, Mgr. Dobříš
Eva Pišingerová, Mgr. Třeboň
Sylvie Vlachovičova, Trinec
Miroslav Smolka, Klopina
Dagmar Tkadlecová, Vsetín
Martina Kučerová, Brno
Lucie Lázničková, Mgr. Praha 10
Zdenka Silvestrová, Nové Město na Moravě
Aneta Olšavská, Vamberk
Svatopluk Kopec, Ing Ostrava Svinov
Zdeněk Dryšl, Blansko
Vítězslav Knejp , Černožice
Josef Vlachovič, Trinec
Jiřina Dobešová , Hrušovany nad Jevišovkou
Martin Svoboda , Rumburk
Jiří John, Ing. Praha 6
Věra Knejpová, Jaroměř
Pavla Pekárová, Bc. Olomouc
Jiří Hejsek, Protivín
Jiří Dobeš , Hrušovany nad Jevišovkou
Eva Maxová, Mgr. Praha 9
Petr Sýkora, Jičín
Petra Hnátová, Mgr. Paběnice
Simona Berková, Český Krumlov
Libuše Vlášková, Jaroměř 1
Barbora Kurková, Mgr. Pardubice
Jana Smrčková, Plzeň
Kristýna Popová, Mgr. Svinná
Marie Pelouchová, Sezimovo Ustí
Pavlína Bellová, Pohořelice
Martin Hrabě, Praha
Marek Zelinka, Blažovice
Jan Břeň, Velká nad Veličkou
Miroslava Nečasová, magistra Náměšť nad Oslavou
Petra Chylová, Prerov nad Labem
Ivana Paletová, Slavkov
Michal Krejčí, Ústí nad Labem
Veronika Václavíková, Dětmarovice
Michal Schwarz,
Romana Hauzarova, Hrušovany u Brna
Dagmar Novotná, Praha
Tomáš Kratina, Ing. Praha
Jan Starosta , Praha
Hana hakenová, Praha
Soňa Mouleova , Drazen 69
Bohuslav Stáňa , Kyjov
Jindřich Procházka, Brno
Věra Kepková , Mgr Praha
Eduard Sedlák, Dolní Újezd 82
Hana Motlova, Mgr Plzen
Dagmar Janisova, Janisova Holešov
Jakub Kurka, Mgr. Pardubice
Marie Štefaniková, Mgr. Příbram
René Bursík, Sezemice
Lenka Simandlová, Mgr. Brno
Mína Sigmundová, Krňany
Matouš Bernát, Kosmonosy
Helena Fišerová, Praha
Ivana Šupová, Hodonín
Petr Špok, Mgr Čáslav
Kateřina Polcerová, Ostrava
Ekaterina Maksimenko, Maksimenko Praha
Pavel Svinčiak, Horní Slavkov
Pavel Bačovský, Dívčice
Jiří Kepka, Ing. CSc. Praha
Nikol Kinská, Lomnice nad Popelkou
Jan Šťastný, Mochov
Jana Lagová, Veselí Nad Moravou
Blažena Škrabalová, Dubicko
Tomáš Gála, Rakvice
Frederik Kolínský, Praha 7
Hana Dibelková, Bc. Panské Dubenky
Zdeněk Janecký, Třebívlice
Jitka Valešová Valešová, Valešová Domažlice
Mila Křížová, Rapotice
Petr Novotný, Heřmánkovice
Tomáš Swaczyna, Ing Havířov-Město
Denisa Juřicová, Juřicová Znojmo
Romana Máčková, Žlutice
Jitka Korandová, České Budějovice
Martin Putzer, Dolní Dvořiště
Karmila Šimonová, ucitelka-hudebnice Ostrava8
Václav Müller, Müller Kardašova Řečice
Hana Portová, Mgr. Teplice
Eva Litomiska, Smirice
Naděžda Korábová, Lukov
Richard Simet, Vimperk
Kateřina Simetová, Vimperk
Martin Vaďura, Hodonín
Eva Urbanová, Brno
Pavlína Jurečková, Bc. Kopřivnice
Simona Voženílková, Pardubice
Milan Rakaš, Rakaš Jaroměř
Dana Drábková, ing. Praha
Eva Šubrtová, JUDr. Olomouc
Zdeňka Vaníčková, Horní Blatná
Jana Vorlíčková, Praha
Miroslava Pletichová, Rotava
Iva Váňová, Česká Třebové
Alena Hammrlova, Pani Tachov
Petr Ganaj, Stříbro
Lucie Hessová, Ing. Praha
Miloslav Jetmar, Hradec Králové
Karolína Šnablová, Havířov
Marie Šebková, Šlapanice
Dominik Samec, Bc. Praha
Jana Hanzlová , Liberec
Petra Šmejdová , Mgr. Pardubice
Eva Šuránková, Mgr. Vážany
Miroslava Duľová , Bc Prešov
Šárka Bartko, DiS. Nový Bor
Jiří Vaníček, Horní Blatná
Lena Jomaa Jomaa, Jomaa Chomutov
Josef Lelka, Březí
Michaela Strnadová, Všetaty
Hana Kotková, Kladno
Ctibor Ott, DiS Brasy
Libor Musil, Rájec-Jestřebí
Miroslav Greguš, Studenec 206
Zuzana Přidalová, Brno
Martin Vaďura, Hodonín
Jaroslav Klímek, Ing. Mladá Boleslav
Ivana Putzerová, Dolní Dvořiště
Miloš Eliáš, Opava
Karolína Palasová, Příbram
Maria Arsentyeva, Ing Praha
Dagmar Vránová Vránová, Vránová Kudlov 625
Karolína Nádvorníková , Mníšek pod Brdy
Videnská Iveta Iveta, Iveta Havířov
tatiana Cunderlikova, kittsee
Veronika Hlavatá, Hlavatá Planá
Anna Kívenová , Šumperk
Andrea Šmídlová, Mgr. Třemošnice
Michal Hák, Chomutov
Richard Čech, Zlín
Slávka Mášová, Mgr.Bc. Vrbovec
Jana Jana, Kutná Hora
Martin Šavolt, Smržovka
Nikola Zárubová , Nový knín
Andrea Jurková, Znojmo
Petra Chovancová, Ing Horní Lideč 249
Radek Novák, Svitavy
Jiří David, Mgr, Bc. Hranice
Petr Vadinský, Karlovy Vary
Vladimír Šnabl , Havířov
Lenka Davidová, Mgr, Bc. Hranice
Karel Rais, Hradec Králové
Josef Hlavenka, Libětice
Marie Kolářová Kolářová, Kolářová Ústí nad Labem
Vera Pichová, Úpice
Aneta Jandorová, Míškovice
Radka Patáková, Mgr. Karlovy Vary
Miroslav Mikeš, praha 5
Alena Klepšová , Ostrava
Milos Šťastný, Úpice
Romana Kovářová, Paclavice
Adriana Koutná, Bc. Česká Třebová
Radek Sokola, Bělá pod Bezdězem
Lucie Lucie, Babice
Jana Poláchová, Brno
Michal Kozák , Brno
Irena Nozarová, Úněšov
Dana Tvardková , Frenštát pod Radhoštěm
Hana Zajíčková , Bc., DiS. Vlašim
Vladimir Hataš, Mnichovo Hradiště
Nataša Látalová, PaedDr. Dubčany
Cristina Titomir, Praha
Ava Chrtková, Mnichovice
Iveta Majerová, Jiřetín pod Jedlovou
EVA MLČOCHOVÁ, ROTAVA
Václav Dušek, Svéradice
Ruslana Khashko, Praha
Jana Filipová , Havlíčkův Brod
Jan Marx, Skuhrov
Julie Ernekerová , Krmelín
Renáta Gaspárová , Karvina
Jaroslava Vedralova , Praha
Karel Šebek, Praha
Liběna Švančarová, DiS Opava
Iva Poulova , Borova
Leona Šádková, Košťálov
Vanda Machová, Kladno
Václav Lebeda, Ing. Třemošnice
Tomáš Malovaný, Ostrava
Jindřich Kopta , České Budějovice
Soňa Kalašová , PLZEŇ
Jana Kupčíková , Horní Slavkov
Irena Mlatečková , České Meziříčí
Petr Janáček, Chomutov
Ladislav Smid , Teplice
Jindřiška Lebedová, Třemošnice
Josef Jakl, Mgr. Klatovy
Lenka Němcová Němcová, PaedDr Pardubice
Radim Jelínek, Ing. Brno
Michaela Štefaniková, Příbram
Renata Sulakova, Jablonec nad Nisou
Anna Štefaniková, Příbram
Alena Nová Nová, Nová Kunratice u cvikova
Soňa Rezková, Praha 4
Lenka Davidová, Mgr, Bc. Hranice
PETRA KUHNOVÁ, HRADEC KRÁLOVÉ
Stojan Gjorgjevikj Gjorgjevikj, Heřmanův Městec
Milan Hynek , Svitavy
Milan Sobotík, Nové Strašecí
Lenka Prikylová, Opava
Katerina Dostalova, Újezd, okres Olomouc, Olomoucký kraj
Petr Ballek, Ing. Praha 9
Jiří Kopecký, Fulnek
Sylvie Mrázek Svobodová, Cheb
Jaromír Kummer, PharmDr. lužice
Eva Egersdorfová, Ing. Praha 9
Aneta Höferová, Höferová Drnovice
Petr Havel, Světlá nad Sázavou
Podloucký Petr Petr, Svitavy
Jana Kolečková Veselá, Mgr. Kutná Hora
Kateřina Senners , Praha 11
Pavel Straka, Ing. Praha 9
Martina Ritterová , Mgr. Říčany
Eliška Borsányi, Český Krumlov
Pavla Valentová, Chlumčany
Pechová Slavomíra, prof: por.asistentka Plzeň
Karel Zvěřina, Ing Znojmo
Nikola Ersilova , MVDr Ostrava
Andrea Janečková, Karlovy Vary
Lenka Sípalová, Chotoviny
Cvachová Irena Irena, Irena Blatná
Zuzana Krabicová, Český Těšín
Vitalii Shmadiuk, zubní lékař Praha
Barbora Nováková, Bc. Kostelec nad Černými lesy
Petr Pelíšek , Hodonín
Jiří Foltýn, Dolní Roveň
Jaroslav Benda, Praha 12
Lucie Tesařová, Postřelmov
Dana Augustinová , Jemnice
Pavel Štumpf, Ing. Praha
Tomáš Petřek, ing Frýdek-Místek
Jiří Hájek , Dobrovíz
Magdaléna Stará, Bludov
Věra Karasová, Bohutín
Jaroslav Fiala, RNDr Plzeň
Štěpánka Ratajová, Skalná
Tomáš Hnátek, Pleše
Jana Černíková, Kroměříž
Eva Brožová, Sokolov
Jana Krejčová Krejčová, Krejčová Chrast
Monika Scholzová, Ing. Dřevěnice
Jana Čihánková , Mgr. Krnov
Martin Zůček, Bc. Praha
Radek Kočíř , Čankovice
Karasová Daniela, Bohutín
Roman Janis, Lukovecek
Dominika Červenková , Hostouň
Hana Pospíšilová, Kladno
Michaela Kačenáková, Žatec 1
Monika Majlingová, Horní Lhota
Lukáš Broda, Karviná 6
Marcel Majling, Horní Lhota
Blanka Taušová, Klatovy
Jan Ištvánek, Dolní Bojanovice
Ivona Šebestová, Litoměřice
Iva Bartoníčková, Semily
Renáta Mochaňová, Ktiš 25 38403
Dana Brudná, Palkovice
Alžběta Benáková, Praha
Jiří Miler, Dolní Ujezd
Josef VODA, Stařeč
Petra Petříková, Lašovice
Magdaléna Skyba, Plzeň
Vladimir Stiegler, Hejnice
Markéta Procházková, Prostějov
Mariana Lebedová, Praha 4
Hana Bizova Bizova, Bizova Tachov
Jitka Mrnuštíková, Bc. et Bc. Halenkov
Zdeněk Vilém Vilém, Božice
Jan Pecháček , Horní Libchavy
Pavel Novák, Šternberk
Anna Voženílková, Pardubice
Radka Vallbona, Vallbona Karlovy Vary
Michal Tecl, Ing. Havlíčkův Brod
Adam Kauer, Vratimov
Tereza Tláskalova, Praha
Jan Víška, Praha
Martina Dolejšová, Teplice
Jaroslava Olejniczakova, Občan Ústí n.L.
Monika Tomíčková, Mgr Praha 6
Marie Čonková, Podbořany
David Kočí, Praha
Andrea Juricová , Havířov
Martin Píša, KYSELKA
Irena Podzimková, Bc. Mladá Boleslav
František Hodouš, Zalužany
Václav Pajer, Praha 10 - Hostivař
Libor Ulmon, Šternberk
Kateřina Kellerová, Karlov Vary
Danuše Wähner, Paní Sokolov
Stanislav Smolka, Olomouc
Jiří Bartůněk, Praha
Vladimír Tomančák, Frýdlant nad Ostravicí
Vojtěch Procházka, Brno
Hana Plšková, Ludkovice
Zuzana Pěšíková, Kolín
Jaromír Polašek, Stará Ves nad Ondřejnicí
Libor Pokorný Pokorný, Pokorný Karlovy Vary
Jaroslav Körner, Hrabišín
Tomáš Mahel, Jihlava
Zdeněk Říha, Moravské Budějovice
Jitka Kořínková , Jablonec nad Nisou
Pavel Záleský, Hodonín
Nicol Pargačová, Kopřivnice
Ivana Putzerová, Dolní Dvořiště
Lenka Chromá , Sedlatice
RADKA NOVOTNÁ, Nová Ves
Iva Čečilová, Náchod
Karel Plíšek, Znojmo
Michaela Sokolová, Studénka
Bohuslava Samohýlová, Přerov , Předmostí
Jaroslava Petlíková, Karlovy Vary
Věra Hōrstová, Nová Paka
Michael Kučera , Vizovice
Lenka Vísnerová, Bc., DiS. Havlickuv Brod 1
Barbora Linhartova, zdravotní sestra Prostějov
Hana Šedová , Usti nad orlici
Kateřina Sauerová , Ing. Praha
Lukáš Urie, Neratovice
Marcel Podzemsky, Rozsochy
Radek Kutzendorfer, Suchomasty
Pavel Mergl, Stribro
Gabriela Brašničková, Hluboká u Borovan
Zdenka Cardová, Semily
Helena Šperňáková , Sokolov
Martina Březinová , Praha
Šárka Šárka, Šárka Opava
Jiřina Horáková, Hodslavice
Zdenka Poláková , Praha
Tereza Šauerová , Doubek
Jan Mračno, Vysoké Mýto
Zuzana Fišerová, Ing. České Budějovice
Jana Králová , Dlouhá Loučka
Ludmila Jůzová, DiS. Teplice
Petra Krejcova, Krejcova Liberec
Markéta Mračnová, Mgr. Vysoké Mýto
Alice Rosicova , Praha
Romana Plassova, Plassova Kyselka
Helena Zelenkova, Žena Železný Brod
Ladislav Pluhař, Most
Jan Šváb, Město Touškov
Petr Choma, Chomutov
Jitka Wudy, Písek
Miroslava Bosakova, Klatovy
Jitka Hybnerová, Mgr. Křtiny
Jaroslav Kořínek, Ing Jablonec nad Nisou
Mária Borsíková, Praha
Petr Havelka, Vsetaty
Vlastimil Kajfosz, Návsí
Marketa Černá , Zlechov
Zdeněk Diviš, Praha
Denisa Folwarczna, Horní Bludovice
Lea Zamrzlová, Jablonec nad Nisou
Václav Stehlík, Ing. Praha
Miroslav Matějček, ing Čachovice
Petr Bezruč, ostrava
Monika Heitelová, Heitelová Huzová
Pavlína Kajfoszová, Návsí
Vítězslav Metelka, Kladno
Inge Doubková,
Radka Dickinson, Karvkna
Ilona Schulhauserová , Havířov
Daniel Bogdanovic, Ostrava
Martina SIkorova, Paní Mosty u Jablunkova
Bedřiška Sachrová, Sušice
František Valeš, Duchcov
Jana Dragounová, Mšec
Nikola Skulinová, Havířov
Bohdana Kummerová, Opava
Petr Andráši, Prerov
Tomáš Hrstka, DiS Brno
Irena Charvátová, Plzeň
Martina Czeczotková, Brno
Eva Brůžičková, Domažlice
Alena Žižková, Bc Praha
Vladimír Plšek, Ing. Ludkovice
Jitka Dvořáková , Strážné
Dagmar Valtová, Stříbro
Eva Adam, Liberec
Zuzana Bendová, Mgr. Brno
Daniela Merendova, Ing Nový Jičín
Marie Kučerová, Mgr. Jičín
PETR KŘIVANEC, Dělník STRAKONICE
Vladimíra Hájková, Mořina
zdenka knappová, Město Touškov
Petra Slavíková, Bílovec
Tomáš Adámek , České Budějovice
Xénia Paličková Křížová , Mgr. Hlásná Třebaň
Jana Páclová, Kutná Hora 1
Zuzana Pešatová , Mgr. Praha-Kolovraty
Serhij Rudyj, Železný Brod
Robert Maceček, Ostrava - Poruba
Kateřina Benešová, BC. Nové Město nad Metují
Alena Šídlová, Děčín
Monika Vavrova, Valasske Mezirici
Dita Majerová, Mgr. Žabčice
Josef Berdych, Mimoň
Lucie Dvořáková , Mgr. Nechvalice
Libor Mareček, Kroměříž
Štefan Obrtanec , Bratislava
Tomáš Telička, Kopřivnice
Iuliia Romenskaia, Praha
Libor Prochazka, Jimramov
Josef Foukal , Zahnašovice
Martina Teličková, Vrbno pod Pradědem
Martin Vondráček, Ing. Praha
Veronika Kobilitzová, Ing. Karviná
Alena Platilová, Frýdek-Místek
Ivana Muchova, Praha 14
Václav Jára, České Budějovice
Veronika Járová, Mgr. České Budějovice
Barbora Šturmová, Lanškroun
Michaela Vopelková, Ing. České Budějovice
Iveta Kočí , Ing. Jihlava
Petr Dlouhý, Bc. Nové Město na Moravě
Jaroslav Hrnčíř , Náchod
Bohumil Zápařka, Žešov ,Prostějov
Dana Šamořilová, Mgr. Žďár nad Sázavou 2
Jaroslav Švamberk Švamberk, Švamberk České Budějovice 3
Michaela Marianová, Bc. Plzeň
Luboš Macháček, Čebín
Jana Skalová, Kdyně
Bolek Skalski , Cvrčovice
Jolana Měrková, Bc. Rapotín
Marie Řeznickova, Ostrava
Lenka Hulova, Bilovec
Zdeněk Kocourek, Brno
Hana Šertlerová , Bc. Bělá pod Bezdězem
Libuše Vopatová, Sokolov
Karel Jerabek, Brno
Simona Heřtusová, Praha
Adam Sirotný, Rožnov pod Radhoštěm
Zdenka Cívková, Ing Bilovice. A.D svitavou
Miroslava Riedel, Cheb
Marika Königsmarková, Chomutov
Jan Bukovanský , Brno
Marcela Janošová, Mgr Bohumín
Jaroslav Šoltész, Pardubice
petr dostál, Velké Poříčí
Lenka Idźczak , Dis Kamenné Žehrovice
Nikola Soukupová, Svitavy
Kamil Novák, Hradec Králové
Maksim Undalov , Student Praha
Kateřina Šimoňáková, Šimoňáková Tábor
Eva Veselá , Boskovice
Marcela Gerlová, Ing. Praha
Martina Chvátalová , Jablonec nad Nisou
Aleš Slouka, Boskovice
Simona Jankova, Krchleby
Hana Krobová, Rakovník
Mirka Jurkasová, Ing. Otín
Libuše Tůmová, Jesenný
Linda Jaschkeova, Vrchlabí
Zdeňka Kozáková, Kdyně
Romana Baumrukrová, Nivnice
Miroslav Holý, Louny
Pavel Hlaváč, RNDr. Praha
Ivan Horák, Odry
Marta Němcová, Kroměříž
Petra Zemanová, Černčice
Šárka Vondráčková, Kolin
Libor Vondráček, Kolín
Bohumil Janda, Janovice nad Úhlavou
Lucie Veselá, Chomutov
Alexandra Zapiantseva, BC Praha
Jan Dadák, Vsetín
Miloslav Krejčí, JUDr. Šumperk
Polina Zelenina , Bc Praha
Claudia Gabriel, Paní Chomutov
Václav Daněk, Liberec
Aneta Novotná, ING Praha
Simona Sládková, Horažďovice
Jan Zeman, PhDr. Praha
Petra Jeřábková, Brno
Šárka Hawlikova, Brandýs nad Labem
Martin Petera, Praha
Jakub Janoušek, Val
Tereza Wodniaková, Malé Žernoseky
Vanda Barboříková, Bílovec
Jitka Albrechtová Albrechtová, Kralupy nad Vltavou
Petra Petra, Petra Třeboc
Milan Homolka, Střížov (České Budějovice)
David Zelenka , Vojkovice
Zuzana Řehulková , Opava
Ludvík Ráb , PharmDr. Sloupnice
Andrea Dluhošová, DiS. Tísek
Jaroslav Bajger, Ostrava
Vladimír Komárek, Ing. Třinec
Tomáš Ďuriš, Slušovice
Sylvie Vidurova, Ostrava
Pavel Novák, Libiš
Milada Lacinová, Rožnov pod Radhoštěm
Andrea Cingrová, Praha-kolovraty
Marcela Marcela, Mgr. Zlín
Olga Hůlová , Rakovník Ii
Jan Špaček, Skalsko
Martin Kolář, Protivanov
Štěpán Stříbrný, Harrachov
Hana Kudličkova, Březová nad Svitavou
Ivona Šubíková, Olomouc
Martin Čihák, Praha 4
Jaroslav Provazník, Bc. Louny
Jan Špaček, Skalsko
Yuliia Borysovska , České Budějovice
Zdenka Blažková , Jenišov
Hana Brátová, Bc. Praha
Jana Vrabcová, Harrachov
Zdenka Blažková , Jenišov
Iveta Černá, Ing. Moravičany
Radim Jašek, Havířov
Bohuslav Lacina , Ing Rožnov pod Radhoštěm
Marie Kazdová, Liberec
Iveta Čer, Ing Moravičany
Markéta Kajfoszová, Návsí
Dana Svobodová, DiS. Mladá Boleslav
Jaroslav Cimerman, Brno
Gabriela Onderková , Mgr Opava
Dana Kratochvílová, Mgr. Praha 5
Jiřina Musilová , Praha
Martin Doležal, Mgr. Bc. Praha
Radovan Musil, Bechyně
Zbigniew Goch, Mgr Velké Kunētice
Martin Merhaut, Praha 9
Alice Černá , Rakovnik
Veronika Malá, Beroun
Daniela Hrabová, Hustopeče nad Bečvou
Adriana Smočková , Fulnek
Milan Kubišta, Ing. Most
Simona Vališová , Klatovy
Roman Stoszek, Karviná 1
Zdeněk Salač, Jablonec nad Nisou
Jiřina Marcon Magnová , Teplice
Jan Rybecký, Ždánice
Romana Vejvančická, Bc. Rumburk
Aleš Prokop, Praha 4
Marián Kompas, Kompas Cabaj-Čápor
Irena Geschwandtnerová, Dolní Bojanovice okr. Hodonín
Zuzana Chudiványiová, Verušičky
Renáta Syřinková , Frýdek-Místek
Jana Mrázová , Domažlice
Ladislav Podolský, Znojmo
Stanislav Gábor, Gábor Hustopeče u Brna
Libor Maška, Děčín
Věra Hassová, Bc. Rožmitál pod Třemšín
Lucie Bryndová, Mgr. Litomyšl
Eliška Haitlová, Bernartice nad Odrou
Veronika Hyšplerova, Mgr. BC. Ústí nad Labem
Barbora Čepelková, Hradec Králové
Jana Melšová, Uherský Ostroh
Petr Nevěřil Nevěřil, Nevěřil Uničov
Kateřina Flídrová Flídrová, Lanškroun
Dagmar Novotná, Podivín
Eva Schejbalová, Polička
Blanka Laššovå, Nový Hradec Králové
Sylva Gažáková, Sylva Frýdek-Místek
Jana Stanková, Mgr. Tisová
Hana Horáková, Říčky
Vierka Zemanová, Čelákovice
Eva Šedivá, České Budějovice
Jana Hlaváčová , Mgr. Praha
Pavel Heřman , Blovice
Kateřina Provazníková , Bc. Louny
Martin Sušovský, Starý Jičín, Petřkovice
Eva Mužíková , Praha 4
Dagmar Kuchtíčková , Litomyšl
Oldřiška Pešková, Humpolec
Jolana Žižková, Častrov
Andrea Belasová , Bc. Ostrava
Renáta Králová, Ostrava
Milena Prilová, Nová Včelnice
Jiřina Bezová, Litovel
Lucie Vyhnalkova, Radonice
Radek Červenka , Kralupy nad Vltavou
Veronika Haklová, Haklová Sezemice
Ida Maršálková, Bohdíkov
Milena Plosová, Velešín
Jindra Věchtová, Jesenný
Vladimír Mařík, Ing Český Brod
Michaela Uhlíková, Bc. Strakonice
Eva Kočí, Ing. Liberec
Michal Plos, Velešín
Petr Komárek, Ralsko
Lukáš Černý, Nový Malín
Miroslav Rek, Ing. Frýdek - Místek
Karolina Zudová, Mgr. Ústí nad Labem
Vilém Babič , Karlovy Vary
Renata Míčková, Vikiřovice
Karolína Josífová, Křinec
Marie Mirovska, Bc Podebrady
Vladan Šišma, Štěpánkovice
Eva Harasimová, Kravaře
Kamila Šustrová, Jindřichův Hradec
Ilona Hlaváčová, Ing. Havířov
Dana Kounková, Jihlava
Klara Valentova , Nechanice
Jiří Vaníček, Ing. Kutná Hora
Lidmila Lichtenbergova, Praha
Roman Kounek, Jihlava
Eliška Veseláková, Veltěže 88
Monika Kesová, Orlová
Adéla Lochnerová, Rozdělov (Kladno 4)
Jan Leskovský, Mgr. Náchod
Marta Pletková, České Budějovice
Kristýna Bohuňková , Pardubice
Jana Marešová, Jablonec nad Nisou
Monika Tiefenbachová , Holešov
Jitka Nová, Jablonec nad Nisou
Veronika Mayerová, Mgr. Paseka
Miroslav Bureš, Ing. Brodek u Prostějova
Zaneta Lindnerova, Olomouc
Jakub Klimeš, Pískov
Radim Syřinek, Frýdek-Místek
Jiří Hampl, Rožmitál pod Třemšínem
Jana Krupková, Louny
Kyti Kubeš, Plzeň
Petr Bohuněk , Kunětice
olga plutnarova, chotěboř
Roman Mácha, Ing. Rájec-Jestřebí
František Šmídek, Šmídek Chrančovice
Jan Stolín, doc. M.A. Liberec
Pavla Lochmanová, Mgr. Třebechovice
Petr6 Spurný, Mladé Buky
Jiří Procházka , Kopřivnice
Helena Hanusová, Děčín
Stanislav Veselák, Veltěže 95
Monika Beranová , Velké Poříčí
Marek Farský, Praha
Miroslav Posejpal, Praha
Martin Voděracký, Havlovice
Jiří Lorenz, Ralsko
Lukáš Jelínek, Pardubice
Marie Kovarova, Bc Ledcice
Beata Brzezinová, Frýdek-Místek
Daniel Kočí , Ing. Praha
Alena Chytilová, Ostrava
Andrea Ehrenbergerova, Jihlava
Dušan Magyarič, Velká Kraš
Jiří Irlbek , Dešenice
Aneta Pufferová, Ledenice
Miloslava Mikuláškova, Bohumín
Hana Sokola, Kromeriz
Zdenka Švarcová, Praha
Ivana Růžičková, Praha 4 - Chodov
Šárka ŠIMKOVÁ, Blansko
Hana Willmannova, Mgr. Brno
Martina Jelínková, Jelínková Liberec
Olesja Neradová , Odolena Voda
Rudolf Wagner, Vrchlabí
Michaela Franclová, Lukov
Stanislav Adamec, Vsetín
Petra Krejčová, Králíky
Martin Rada, Ostrov
Kristýna Vlahovičová, Knovíz
Lucie Zahradničková, Zahradničková Kralupy nad Vltavou
Štěpánka Veberová, Železný Brod
Dvořáčková Petra, Libín
Milada Šrámková, Černošín
František Kotek, Rychnov nad Kněžnou
Jan Brotánek, MgA. Sedlice
Ludmila Šmikmátorová, Mgr. Telč
Nikol Behancová , Praha
Iveta Pomiankova, Karviná
Petra Beranová, Beranová Břeclav
Zdenka Ticha, Olomouc
Kamil Brzák, Ústí nad Labem
Blanka Bašová, Most
Ladislav Košťál, Lety
Marcela Klemensová, RNDr. Havirov - Mesto
Kateřina bartonova, bartonova Netolice
Jan Kelich, Uničov
Dana Wrzecka, Uničov
Hana Hrdličková, Brno
Hana Borovská, Mgr., Ph.D. Brno
Petra Zmítková , Mikulovice
Jana Klatková, Kralupy nad vltavou
Jiří Vaník, Ing Kamenný Újezd
Martin Holý, Liberec
Filip Král, Praha 12
Lenka Kušmírková , Bc. Praha 9 - Třeboradice
Tereza Viskova, Svitavy
Karel Toman, Strakonice
Petr Zeman, Říčany
Adriana Syrková, Kopřivnice
Irena Farářová, Bc. Praha 10
Aleska Dvorníková, Dvorníková Razova
Vladimíra Měřínská, Vyškov
Jan Vavroš, Olomouc
Ilona Hlaváčová, Ing. Havířov
jaroslav jelínek, čermná n. orlicí
Kamila Malikova, Vracov
Vladimíra Petrová, Mgr. Rosice u Brna
Ludmila Hadlacova, Mgr. Nové Město na Morave
Břetislav Žitko, Vojice 182
Jiří Klimt, Praha 5
Jaroslav Janovský, Mnetěš
Martin Siklenka, Bohdíkov (okr. Šumperk)
Zdeněk Vild, Zakupy
Lucie Heinrichová, Praha
Gabriela Dufková, Krnov
Jan Vodička, Bc. Břasy
Ivana Pluskalová, Olomouc
Pavel Knittl, Nachod
LIbor Prchal, Polička
Milan Bečvář, Boršov nad Vltavou
Ondřej Svoboda, Ing. Frenštát p. R.
Andrea Šrubařová , Ing. Ostrava
Sarka Sarka, Sarka Ashby De La Zouch
Alena Machartová, Mgr. Ceske Budejovice 4
Rostislav Stošek , Ostrava
Lenka Šírová, Ing. Staré Hradiště
Drahomira Šipulová , Jinočany
Bronislav Horák, Rožnov pod Radhoštěm
Libuše Kelichova, Uničov
Veronika Brablecová, Horní Měcholupy
Zdeněk Smelík, Bc. Karviná
Jiří Příhoda , Horoušánky
Jana Lehká , Ústí nad Orlicí
Marie Blokešová, Opava (nečleněná část Města)
Petra Kolářová, Zlín
Žaneta Tetourová, Lety
Hana Škanderová, Ing Ostrava
Jan Suchý, Jindřichov
Zdeněk Rogula, Ing. Očihov
Lukáš Nosek, Ing. Miletín
Petr Mejsnar, DiS. Pardubice
Ivana Deplazesova, Bujanov
Hana Mísařová, Chotěboř
Lucie Nosková, Mgr. Miletín
Helena Homolová, Nové Město na Moravě
Josef Lochman, Třebechovice
Antonie Novotná, Rostoklaty 40
Andrea Brůžová, Orlová
Lenka Vaníčková, Opočno
Petr Zifcak Zifcak, Zifcak Moravsky Beroun
Roman Horák, Rožnov pod Radhoštěm
Miloslav Ženatý, Hradec
Aneta Brandtová, Fürsten Straße
Vlasta Fialová, Brno
Robert Kratochvíla, Dubňany
Petr Kucera, Petrovice
Lucie Hejhalová, Bc. Pardubice
Monika Tobolova, Semčice
Martina Hoffmann, Bratronice191
Miroslav Strnad, Ing. Česká Lípa
Jiří Sokol, Fulnek 1
Boris Bruna, Jihlava
Milena Baldová, Desná v J.h
Leona Bouzkova, Brno
Lenka Fialová Kučerová, Dis. Dolní Újezd u Litomyšle
Krupka Luboš, Vlastiboř
Jana Jadviščoková, Třinec
Eva Eva, Eva Křepice
Barbora Hluchá, Zlín
Martin Labaj, Mosty u Jablunkova
Veronika Navrátilová, Olomouc
Martina Windšedlová , DiS. Starý Plzenec
Pavel Staněk , Děčín
Petr Krupička, Libcice nad Vltavou
Lukáš Květoň , Litovel
Bohumil Medviď, Havířov
Kamila Morštadtová, Týnec nad Labem
Michal Kadlec, Ing Ceska Trebova
Vendula Kartáková, Boršov nad Vltavou
Eva Bobčáková , Opava
Roman Vojkovský , Frýdek-Místek
Jitka Bečvářová , Boršov nad Vltavou
Miluše Vavrochová, Hynčina 19
Zdeněk janata, Jablonec nad Nisou
Dominika Křížová, Křížová Příbram
Dagmar Jarolímová, Mgr. Tábor-Měšice
Václav Šádek, Vrchlabi
Silvie Byrtusová , Jablunkov
Jolana Nykles Pallová, Mgr. Praha
Jana Doležalová, Teplice
Renata Gimpl, Dis. Železná Ruda
Klára Švarcová, Týn nad Bečvou
Petr Andrlik, Plzen
Pavel Dobeš, Horní Bečva
Roman Kutnohorský, Chomutov
Lucie Mezei , Golcuv Jenikov
Jan Roubíček, Bc Jablonec nad Nisou
Karel Brabec , Ing. Šlapanice
Věra Rodrová , Bc. Pardubice
christos duludis, Rotava
Jiří Motl, Lanškroun
Lída Kupková, Sedlčany
Zdeňka Charvátová, Chrudim
Kateřina Vyhnánková, Plzeň
Pavlína Sidora, Klepáčov
Radek Palowski, Ing. Havířov
Martin Špitálník, Chotěboř
Romana Loušová, Bc. Kačlehy
Magdaléna Doležalová, Ing. Jičín
Pavel Buďa, Velké Meziříčí
Miloslav Chmelik, Ing Pteni
Milada Janatová, Tanvald
Petr Andres, Jihlava
Eva Šišperová, Ing. Kunovice
Jana Izdná, Černá
Lenka Štěpánková, Bořitov
Břetislav Holásek, České Budějovice
Lubomír Jati, 73941, Palkovice
Miloslav Doležel , Hostěnice 23
Magda Javůrková, Ústí nad Orlicí
Edita Binková, Litomyšl
Michal Macuš, Starovičky
Filip Carda, Semily
Kateřina Holešová, Ostrava
Radim Chrástek Chrástek, Fulnek
Karel Janáč, Valašské Klobouky
Marta Hubačová, Mgr. Rokytno
František Řanda, Loučeň
Josef Javůrek, Ústí nad Orlicí
Milena Šandová, Mgr. Pardubice
Šárka Sokolová, Karlovy Vary
Jaroslav Hlava, Mgr. Sušice
Andrea Vachalcova, Bc. Praha
Martin Huska, Haviov
Pavel Burian, Stojice
Lucie Křížová, Teplice
Jiří Gebarovský, Pelhřimov
Michal Douša, Ústí nad Labem
Eliška Bělochová, Plzeň
Edita Kukačková, Beroun
Michaela Kelichová, Uničov
Pavel Hollan, Obříství
Martin Valenta, Praha
Sylva Kroužilová, Kouřim
Radka Trávníčková, Bc. Týn nad Vltavou
Vladimír Balog, Ing. Koldín
Michaela Palowská, Ing. Havířov
Vadim Michajlov, Praha
Karla Staňková, Frýdek-Místek
Petra Ďurišová , Kraslice
Marek Sedlmajer , Praha
Denisa Perry, Mgr. Praha
Jiří Baier, Ing. Osvračín
Jiří Holeš, Ostrava
Miroslava Svobodova, Mlada Boleslav
Andrea Horakova, Horní. Branna
Daniela Přibylová , Rousínov
Martin Blahník, Mgr. Kutná Hora
Petr Kleiner, Ing. Zlaté Hory
František Franta, Poleň
Radka Talašová, Zlin
Jan Studýnka, Mgr. Ph.D. Lysice
Zuzana Křížová, Mgr Jablonec nad Jizerou
Vít Hromádko, Ing. Hájek
Dorothea Maťašová, Háj u Duchcova
Dana Šalatová, Teplice
Pavel Sečkář, Uherské Hradiště
Hana Sladká, Brno
Jan Javůrek, Řepníky
Otakar Čmelinský , Mgr. Vestec
Jana Hofmannová, Domažlice
Dagmar Muselová , Nejdek
Jana Písaříková, Mgr Boskovice
Michala Vitkova, Ústí nad Orlicí
Pavel Rotigel , DiS Havířov
Ondrej Kybast, Ing Babice u Říčan
Rudolf Vavrečan, Třinec
Libor Melich, Horní Ředice
Michal Heisig, Brumovice
Martin Cais, Mgr. Stachy
Eva Hollerová, DiS. Loučeň
Irena Dimitrovová, Praha
Lucie Jonáková, Kralupy nad Vltavou
Pavel Tenenko, Lanškroun
Kamila Tumova, Tumova Praha4
Leona Štěpánová, Drnovice
Pavel Janovec, Český Těšín
Michal Smrčiak, Leskovec 160
Kateřina Kusá, DiS. Pardubice
Eliška Černá, Plzeň
Václav Kunc, Brno
Kateřina Kusá, DiS. Vysoké Mýto
Lukáš Nedvěd, Štítary
Dominik Kosec, Karlovy Vary
Zdeňka Černá, Úboč
Pavel Tenenko, Lanškroun
Radek Schejbal , Ing. PhD Klabava
Jiří Mareček, Dobšice
Kateřina Bláhová, Karlovy Vary
Ivona Zamazalová, Mgr. Přerov
Gabriela Kuželová, Praha
Radka Vávrová, Mgr. Praha 4 - Záběhlice
Jiří Pultar, Ing. Jarpměř
Ladislava Musilová, Ing. Olomouc
Margita Rausová, Popůvky
Veronika Romaňuka, Říčany
Martin Vojáček, Domažlice
Vladimír Mūller, Mūller Hořejší Předměstí
Martin Vosecký Vosecký, Smolné Pece
Vladimír Zapletal, Mgr Olomouc
Marek Vizner, Holešov
Lucie Hanušová, Bc. Markvartice
Michaela Troubilavá, Břeclav
Libuše Melichová, PhDr. Horní Ředice
Petra Kantorová, Příbor
Miroslava Kachyňová, Kachyňová Velké Pavlovice
Barbora Křížová , Úštěk
Zuzana Pěchotová, Praha
Jan Ryšánek, Ryšánek Pozořice
Michaela Doležalová , Nosislav
Kristýna Lutzova, Lutzova Praha 6
Pavla Veltruska, Komořany
Jiří Chalupník, Litovel
Marcel Tomečka, Trojanovice
Miloš Houška, Dobřív 447
Erika Stehlíková, Praha
Oliver Ryšánek, Ryšánek Pozořice
Yekaterina Rogova, MgA Praha
Erika Stehlíková, Praha
Martin Potůček, Potůček Radějovice
Radka Sykorova, Praha
Hana Matyškova Matyškova, Troskotovice
Pavel Veselý, Zlín
Sabina Čechová, Mgr Brno
Peter Repáč, Lipník nad Bečvou
Pavel Pavel Pavel, Ing. Brno
MICHAL ŠANTA, Ostrava
Petr Vaňát, Bohuslavice
Jan Čvančara, Batňovice
Linda Tóthová, Karlovy Vary
Josef Böhm, Ing Třebíč
Martina Baudysova, Semily
Helena Podroužková, Mgr. Lovosice
Hana Matyškova Matyškova, Troskotovice
Věra Hamarová, Jihlava
Michaela Michalíková, Bc. Brno
Vasil Bucek, Nový jíčin
Eva Štichová, Plzeň
Jiří Mareček, Dobšice
Jiří Potoček, ing. Hradec Králové
Jana Prikrylova, Mgr. Brno
Michaela Chudobová, Praha
Petr Bach , Ing. Praha
Iveta Kukušová, Milovice nad Labem
Dana Borovská, RNDr. Praha
Irina Tretyakova, Praha
Jan Brablec, Praha
Ladislav Martinek , Jablůnka
jitka fliegelová, tachov
Prusava Nadzeya , Praha
Jiří Bartušek, Bc. Jihlava
Veronika Egerová, Kaznějov
Jiří Hrabal, Praha
Monika Potočná, Zlín
Iveta Mlčáková, Rymice 77,769 01 Holešov
Lucie Kocábová, Bc. Český Těšín
Monika Sládková, Brno
Martina Honisová, Mgr Prachatice
Tomáš Tschakert , Bohušovice nad Ohří
Daniel Ševčík, Havířov
Ondřej Rozinek, Ing. Pardubice
Ilona Sigmundová, DiS. Jihlava
Monika Nejeschlebová , Hlohovec
Milan Štich, Plzeň
Kamil Janík, Ing. Staré Město u Frýdku Místku
Roman Pešík, Uhliřské Janovice
Romana Víchová, Bc. Bruntal
Barbora Klímová, Ing. Kosoř
Marie Vacíková, Ing. Ricany u Prahy
Sofie Čolakova, Brno
Lucie Pospíšilová, Studeněves
Jana Krupičková, Mladá Boleslav
Jana Štěpánková , Mgr. Horní Ředice
Bohunka Vašková, Jirkov
Dagmar Böhmova, Ing. Třebíč
Dana Coufalová, Olomouc
Vít Krejcha, Kadaň
Tomáš Vejtasa, Milovice
Jiří Bartušek, Bc. Jihlava
Lenka Hanesová, Šlapanice
Daniela Zedníková Kobíková, Dobřichovice
Jaroslav Holub , Janovice
Ivana Ostrovská, Mgr Klatovy
Petr Polách, Ing. Kunovice
Alexandra Kypetová, Ing. Praha 6
Marcela Sadovská Lorencová, Ústí nad Labem
Lukáš Buráň , Uherský Brod
Alena Sabolová, DiS Lomnice Nad Popelkou
Jaroslava Skalickà, Vysoká Pec
Patricie Gabčová , Ostrava
Jan Filip, Jaroměř
Radek Volf, Praha
Jaroslav Roubinek, Děčín
Jaromír Janovský, Proboštov u Teplic
Dana Koblížková, Hradec Králové
Dominika Chrobočková, Dobratice
Ludvík Lichtenberg, Domažlice
Věra Hrušová, Mgr. Kamenné Žehrovice
Andrea Štifterová, České Budĕjovice
Jakub Benes, Chomutov (okr. Chomutov)
Ladislav Bereczký, Sokolov
Milada Masaříková, Přerov
Věra Adamová, Mgr Mladá Vožice
Ladislav Vasek, Jirkov
Martina Ščepková, Ing. Bohumín
Ivana Glogerová , Ostrava
Petr Jonáš , Bc. Praha
Zbyněk Pražák, Ing. PRAHA 16
Miroslav Polák, Telnice u Brna
Martin Petrik, Přibor
Roman Bendásek, Sněžné
Hana Cupáková, BBA Karlovice
Martin Toman, Studénka
Pavel Přib, Ing6 České Budějovice
Věra Stejskalová, Vysoké Mýto
Gabriela Dobešová, Mgr. Blansko
Lucie Haluzová, Ing. Praha 4 Michle
Olga Pulchartová, Ing. Osvračín
Martina Nováková , Uničov
Marek Chadima, Chicago
Marie Nývltová, Mgr. Plzeň
Iva Brandejsová, Velká Bukovina
Pavlína Kunátová, Horní Ředice
Kateřina Kupkova, Kozmice
Josef Gajdošík , Zlín
Zuzana Stojková, Ing. Praha 5
Josef Šantrůček, Křečhoř
Daniel Půlpán, Chrudim
Monika Schovánková, Liberec
Pavla Klimešová, Brno
Jana Pražáková , Verměřovice
Ivo Zlotir, Zlotir Olomouc
Alex Savčuk , Praha
Langerová Langerová, Ostrava
Lucie Dideková, DiS. Bystřice
Pawel Szymański, Mgr Sulejovice
Šárka Valeriánová , Mgr. Mikulov
Hana Paldusová , Libštát
Milan Vokál, Ing. Praha 9
Aleš Růčka, Zlín
Leoš Jaroščák , Praha 10
Jan Pallas, Liberec 6
Aneta Ortančíková, Bc. Jinočany
Jana Židková , Mgr. Kobeřice
Daniel Zabystrzan, Český Těšín
Nikola Lukášová, DiS Ostrava
Stanislav Sikora, Třinec
Miloslav Šťastný, Vykmanov
Paulo Moscato, Horní Jiřetín
Dagmar Bílková , Plzeň
Kateřina Ďoubalová, Mgr. Kutná Hora
Ladislav Volčík , Vsetín
Alena Pilchová, Havířov
Dana Pavelkova, Prerov
Václav Straka, Pelhřimov
Zdeněk Zelenka, Bakov nad Jizerou
Pavlina Romelova, Hradec Kralove
Hana Svobodová, Ing. Hošťálková
Monika Janásová, Hrabětice
Michaela Slezáková, Halenkovice
Dominik Rubáš, RNDr. Český Dub
Ivo Přeček, Mgr Olomouc
Taťána Krömerová, Havířov
Pavel Kopřiva, Litoměřice
Jana Beránková, Ing. Beroun
Stanislav Sztrnadel, Bc. Lichnov
Hana Folwarczna , Folwarczna Liberec (nečleněné Město)
Lucie Štipčák Lehmannová, Horšovský Týn
Veronika Adamcová, Bc. Liberec
Stanislav Byrtus, Třinec
Helena Ostrolúcká, Slaný
Simona Růčková, Zlín
Jan Beneš, Praha
Zuzana Polášková, Ing. Nový Jičín
Michaela Maštalířová, Havlíčkův Brod
Beatrice Jadlovcovà, Mgr. Ostrava 11
Marta Schejbalova, Ing. Litvinov
Hana Pavlíčková, Ostrava
Hanka Lukešová , Malenice
David Zimmermann, Loket
Ivana Nemcova, Frenstat Pod Radhostem
Petr Raška , Cajk Zlín
Iva Geryková , Ing Trojanovice
Tereza Lhotáková, Lhotáková Praha 13
Jana Navratilova, Bc Praha 4 - Háje
Jaroslav Rosa, Rudolfov
Antonín Krömer , Ing. Havířov
Jarmila Haroková, Frýdlant nad Ostravicí
Lenka Křížková , Karlovy Vary
petr bobčík, obora-tachov
Michal Schuster, Náchod
Eliska Vrbova, Praha
Romana Židiková , Vysoké Mýto
Veronika Morávková, Mgr. Praha 9
Marie Vršanová, Česká Ves
Růžena Molesworth, MgA Ostrava
Barbora Prejzova, Ing Praha 6
František Zappe, Praha 4
Zdenka Gerlová, Nový Jičín
Pavel Cerny, Cheb
Anita Lara Zvolánková, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU 1
David Vepřek, Raškovice
Tomáš Tourek, České Budějovice
Helena Hylmarova, Hříškov
Markéta Kučerová Halíková, Bc. Pardubice
Vladimira Čermáková, Litoměřice
Hana Juránková , Prostejov
Ladislav Melsa, Hluk
Vlastimil Loskot , Mgr. Liberec
Marie Schneiderová, Ing. Čížov
Petr Tomíček, Chuchelná
Pavel Kudláček, Ostrava
Jindra Trnková , Plzeň
Josef Rutšek, Rutšek Hrádek nad Nisou
Zdenka Marková, Štětí
Lukáš Matyska, Ing PRAHA
Ilona Kaštanová, Ing. Brno
Petr Posner, Písek
Jana. Mikešová, Paní Chlumec
Klára Kolářová, MgA. Chřibská
Markéta Mišková, Olomouc
Andrea Boháčíková , Holešov
Jaroslava Langerová, Jaroslava Choceň 56501
Vladimír Badalík, PhDr. Nový Jičín
Lenka Stehlíková, Žďár nad Sázavou
Roman Viktor Dvořák, Brno
Jakub Vlček, Ing. arch. Praha
Eva Helekalová, Helekalová Olbramice
Markéta Ničová, Mgr Praha 7
Michaela Hrubá, Lišice
Alexandr Kulhanek, Krupka
Petr Lakomý, Havířov
Martina Zdražilová, Kameničky
Renata Kadlčíková, Zlin
Kristýna Polachová , Hodonín
Lenka Pokorná, Praha
Iva Ševčíková, Brno
Pavlína Kubálová, Mladá Vožice
Petra Vraná, Ing. Město Touškov
Jiří Adamec, Liberec
Jiří Štipčák, Domažlice
Renáta Červinková Červinková, Mgr. Vrchlabí
Veronika Křivková, Zásmuky
Michal Vanický, Provodov-Šonov
Hana Levová, Levová Zdice
Kristýna Suchá, Ing. Chlumčany
Dalibor Tomiczek, Vělopolí
Drahomíra Kyzková, Mgr. Opava 5
Martin Kvapil, Hoštka
Miloš Kupka, Pardubice
Lenka Dohnalová , Hustopeče nad Bečvou
Petra Popovičová, Brno
Dagmar Hlavacova, Hodonin
Pavel Imrecze, Letovice
Petr Spor, Teplice
Martina Romaňáková, Jičín
Aneta Nováková, Nováková Štěnovice
Andrea Čapková Čapková, Čapková Kladno
Miroslav Svatoš, Křenice
Erika Malířská, Ing. Písek
Miroslav Šipon, Praha
Kateřina Nováčková, Borovany
Marta Juráňová, Medlov
Monika Bittnerová, Olomouc
Lidmila Augustová, Mladá Boleslav
Vendula Šumberová, Brno
Antonín Škrabánek, Valašské Meziříčí
Lucie Melicharová , Mladá Boleslav
Martina Kárníková, Pardubice V
Marcela Urbanová, Bc. Lovčičky
Klára Rozsypalova, Bc. Loket
Štěpánka Kopecká , Česká Lípa
Václava Schmiedtová Schmiedtová, Schmiedtová Dobřany
Jana Šuláková, Mgr. Vsetín
Ivo Novotný, Mgr. Praha 2 - Vinohrady
Ivana Pánková, Prostějov
Sébastien Fesquet, Ing Uvaly
Taťána Popeová, Popeová Ostrava
Martina Šusterová , České Budějovice 7
Marek Gelnar, Ostrava - Polanka nad Odrou
Elena Křičková, Kojetín
Hana Vítková, Brno
Martin Böhm, Mgr. Těrlicko
Irma Vachnikova, Poličná
Jiří Welser, Welser Dolní Třebonín
Markéta Novotná, Heřmanův Městec
Lukáš Trnka, Štětí
Kateřina Cubrová, Mgr. Třinec
Marek Lipka, Otice
Michaela Homolka Hájková , Ing. Nýřany
Jiří Rechberg, Místek
Simona Čechova, Ing. Zlín
Renata Pastyříková, Pastyříková Vidnava
Petr Brouček, Praha 10 Záběhlice
Hana Princová, Šluknov
Jana Ženíšková , Brno
Alexandr Šulák , Maturitant Jablonec nad Nisou / Brno
Veronika Balounová, Mělník
Petr Gregor, ing. Dobrá
Jana Sedlakova, Hamr
Kateřina Veselá, Zlín
Silvie Šulová, Šulová Hlučín
Petr Slováček, Ing. Ostrava
Jiří Trejtnar, Kunvald
Jaroslav Koreček, Škrovád-Slatinany
Beata Brzósková, mgr. Český Těšín
Marcela Fritschková, Fritschková Bylnice
Dana Kolářová, MgA. Zruč nad Sázavou
Milena Štrosová, ing. Mníšek pod Brdy
Ludmila Pešková, Prachatice
Denisa Rolinkova, Hodonín
Michaela Votavová, Poříčany
Milada Borůvková , Brno
Bedřich Čermák, Hevlín
Hana Stránská, PaedDr Kralupy nad Vltavou
Libor Rosek Rosek, Rosek Ostrava
Julie Kočová, Praha
František Blaho, Ing. Praha
Jiří Kroupa, Halenkov 586
David Macháček, Ing. Brno
Lucie Haltufová , Karviná
Vladimir Socha, Ing. Praha
Natalie Jusupova, Praha 1
Lenka Šťastná , Šumperk
Jiřina Cigánková, Karlovy Vary
Alena Sochova, Praha
Jaromír Tichavský, Ing. Praha
Vladimír Havrda, Semily
Caroline Kornelová , Praha
Kristina Křížková, Karlovy Vary
Michaela Heidenreichová , Bc. Praha 3
Jaroslava Štecherová, Štecherová Klášterec nad Ohří
Miroslava Ševčíková , Luleč
Veronika Halířová Halířová, Klecany
Ludmila Havrdová, Semily
Eva Golianová, Olomouc
Kateřina Novotná, Chlumčany
Marie Přichystalová, Praha 4
Veronika Procházková, Mělník
Světlana Michálková, MBA Klenovice
Jaroslav Zelenka, Loza
Michaela Nagyová, Plzeň
Robert Pavelka, Police
Kamila Kulifajová, Lipník nad Bečvou
Jan Jedlička , Hlučín
Miroslav Bureš, Praha 2
Natálie Součková , Nová Paka
Klara Polivkova, Polivkova Horní Jelčany
Pavel Zelinka, Ing. Hradčany
Radka Fukalová, Modřice
Jitka Piskláková Hladišová , Ing. Valašské Meziříčí
Jarmila Zedníková, Písek
Zdeněk Pixa, Mgr. Kámen u Pacova
Klára Hurtová, Bc. Žatec
Jan Stěhule, Počepice
Jaromír Zajíc Zajíc, Zajíc Ostrožská Lhota
Petra Zjanová, Nový Jičín
aida muhovic, Praha 5
Helena Strnadlová, Nový Jičín
Michala Zuzaňáková, Bc. Valašská Bystřice
Jan Hnizdil, Praha
Soňa Sližová, Třinec
Veronika Vichová, Benecko
Petra Šiprová, Kuřim
Jaroslav Borůvka, Geršov
Milena Kvapilová, Česká Třebová 56002
Marek Ceman, Praha
Petr Lubovský, vedoucí hrázný Stráž pod Ralskem
Vlastimil Weber, Weber Kdyně
Ivana Louthanová , Dnešice
Nika Mazovetska, Mgr Praha
Kristýna Bečvářová, Janov nad Nisou
Alena Bartošáková, Malenovice
Monika Řiháčková, Praha
Müller Vladimír Vladimír, Pan Praha
Наташа Домникова , Praha
Marie Šáchová, Pardubice
Sandra Gellrichová, Nová Bělá
Pavla Barešová , Hradec nad Moravicí - Žimrovice
Jaroslava Černíková, Pardubice
Hana Hodycová, Strakonice
Jana El Bazi, El Bazi 17.Listopadu 4628
Michal Polák, Ing. Usti nad Labem
Bohunka Máraiová, Pardubice
Lucie Slabá, Praha 2
Ivo Kraus, Olomučany
Daniela Kotasová, Lipník nad Bečvou
Katerina Lusková, M.A. Praha
Łucja Steblová, Dis Třinec
Jaroslav Tomášek, Chodov
Jiřina Kovářová, Klimkovice
Vladimír Václav Weiss, Mgr. Hradec Králové
Dagmar Nesládková, Ostrava
Jiřina Zíková , Prachatice
Šimon Vitásek, Ing. arch. Vsetín
Jakub Rozsypal, Praha
Helena Cahová, Jihlava
Lucie Vaculova, Ostrava
Lu Veselá , Mgr Praha
Kristýna Čmolíková, Zlín
Jiří Velehradský, Malešov
Věra Koryťáková, Vápenná
Roman Caha, Jihlava
Marcela Bednářová, Rudolfov
Vladimír Němec, Vikýřovice
Jana Škrlantová, Kladno
Radek Bednář, Rudolfov
František Šádek, Praha
Blanka Žeravíková, Tovačov
Jaroslav Zíka, Prachatice
Ivana Chmelikova, Skuteč
Hana Koritenská, Koritenská Lichoceves
Novotná Ingrid Ingrid, Ingrid Bucovice
Zdeněk Musil, Jablonec nad Nisou
Pavla Beckers, Beckers Chemnitz
Vladěna Pixová , Mgr. Kámen
Jitka Ošmerová, Čechočovice
Jana Táborská, Pardubice
Barbora Janoušková, Bečov nad Teplou
Jaroslav Marek, Zbyslavice
Pavla Altmanová, Plzeň
Pavla Špryncová, Bc. Lanškroun
Kateřina Barochová , Chudobín
David Kofránek, Ing. Loštice
Igor Zaťko, Milovice
Michal Bureš, Libochovice
Martin Březina, Praha 4
Michal Bureš, Libochovice
Ladislav Jonáš, DiS. Praha
Petr John, Šumperk
Ctibor Babický, Praha
Darja Kochaňová, Frýdlant nad Ostravicí
Jan Bergman, Praha
Michal Bureš, Libochovice
Dana Zouharová, Ostrava
Jiří Brada, Mgr., MBA Olomouc
Věra Lišková, Prostějov
Martina Michková, Ing České Budějovice
Elena Kabanova, Praha 10
Libuse Effenbergerova, dipl.um. Zabreh
Aneta Kňourková, Dřísy
Jitka Obrdlíková, Mgr. Blížkovice
Miloš Janíček, Ing Brno
Hana Řeháčková, Praha
Roman Bubeník, Přelouč
Věra Slováčková, Ing. Ostrava - Poruba
Ivana Flídrová, Ostrava
Emil Motyčka, Ostrava
Veronika Spalová, Rokycany
Jiří Šipr, Ing Kuřim
Věra Karafiátová, PhDr. Uherské Hradiště
Tomáš Holub, Hrušky
Alena Dratvova, Trmice
Olo Křížová, Praha
Zuzka Zavrelova, Červený Kostelec
Jana Říhová, Praha
Marta Safrankova, Ostrava
Monika Slámová, Olomouc
Tomáš Havetta , Mgr. Brno
Markéta Žížalová, Benešov
Jan Valtr, Mgr. Ing. Praha
Dagmar Kubinová, Ostrava - Poruba
Jiruskova Hedvika Hedvika, Hedvika Solnice
Karel Lemberger, Praha
Martina Gotzmann, Gotzmann Plzen
Petr Štěpán, Bc Radim
Jarmila Baranowská, Znojmo
Ladislava Růžičková, Mgr. Kutná Hora - Šipší
Lenka Maťková, Veselí nad Moravou
Ivana Bogarová, Zlín 1
Ivana Svojanovska , Jevíčko
Jiří Stašek, Plzeň
Milan Karas, Plzeň
Evs Chadimova, Chrudim
Jitka Šancová, Brno
Lenka Lužná, Rájec-Jestřebí
Jarmila Halamíčková, Ing. Frenštát pod Radhoštěm
Alexandra Polyakova, Praha
Kateřina Gebauerová, Mgr. Opava
Petr Šanca, Ostopovice
Hana Hlávková, Mgr. Znojmo 2
Jiří Zelinka, Kovářská
Sarka Quhali, Kravare
Silvie Balčíková, Karviná
Eva Čížková, Praha 9
Radek Draksel, Praha
Jana Šaková, Šaková Komárov
Miroslava Tomášková, Praha
Ryszard Baranowski, Znojmo
Martin Rulíšek, Kladno
Bára Jelínková, Liberec
Michaela Faltejsková, Lanškroun
Milan Tryzna, Jilemnice
Petra Perničková, Moravský Beroun
Monika Radilová, Nový Hrádek
Martina Tesařova Skotnicova, Skotnicova Volyně
Lenka Koblihová, Olomouc
Milan Pleninger, Praha
Miroslav Irovský, KArlovy Vary
Petra Zemanová, Kladno
Kateřina Čechová, Mladá Boleslav
Dagmar Janečková , Dřevohostice
M. Hübnerová, Praha 5
Anna Riedlová, Horní Blatná
Filip Suk, Suk Prague
Marek Szyszkowicz, Ing Karviná
Pavla Vodičková, Liberec
Kryštof Alferi, Most
Michal Vašek, Stráž nad Nisou
Hana Houbova, Ing. Kralovice
Anna Duffkova, Domazlice
JANA Mikysková, Kralupy nad Vltavou
Tomáš Rada, Komňa
Anna Davidová Davidová, Davidová Řepčín
Vladislav Rybka, Bc. Ostrava - Moravská Ostrava
Daniel Raed Glos, Glos Milotice nad Opavou
Pavlína Pecová, Železný Brod
Iva Lžičařová, MVDr. Rudná
Jarka Svobodová, Mgr. Senožaty
Jana Fiserova, Bubovice
Petr Hejhal, Pardubice
Denisa Onderková, Mgr. Ostrava
Josef Rejlek, Písek
Stanislav Angelovič, Ing. Bratislava
Michaela Urbanova, Praha
Karel Simkovič , DiS. Domažlice
Tereza Kunftová, Mgr. Praha
Helena Karásková , mgr Liberec
Jana Prokopová , Židlochovice
Milan Pospíšil, Velké Opatovice
Naďa Kapkova, Vlasim
Michael Podlaha, Praha 9
Lucie Zejdová, Mgr. Bílá Lhota
Marie Florianova , Stará Říše
Leona Víchová , Mgr. Opava
Jana Zbořilová, Karlova Studánka
Ilona Holková , Bc. Liberec
Monika Madziová, Bc. Český Krumlov
Lucie Zaoralová, Bystřička
Josef Navrkal, Jihlava
Michaela Otyepková , DiS. Olomouc
Katerřina Mauerová, Pardubice
Anežka Hanulíková, Písečná
Pavel Klega, Bc., BSc. Libčice na Vltavou
Tomáš Šlais, Ing. Žákava
Zdeňka Bubeníčková, Ing. ČESKÉ BUDĚJOVICE
Petr Drozen , Kolín
Renata Němcová , Mgr. Velká Bíteš
Karel Juklíček, Juklíček Karlovy Vary
Ivana Oehler Rohlenova, Bc. Louny
Dagmar Červená, Mgr. Beroun
Zuzana Portelová, Praha 4
Jan Mates, Louny
Petr Opavský, Beroun
Renata Novotna , Brno
Tom Brusnicky, Nenačovice
Kamila Fuchsová , Sokolov
Milena Stará, Česká Lípa
Jiří Javůrek, Praha
Tereza Kopecká , Chrudim
Josef Herman, Náchod
Michaela Boučková, Havlíčkův Brod
František Doule, Bc. Vimperk
Ludmila Vagenknechtová, Lázně Bohdaneč
Jan Berežný, Duchcov
Jan Fišara, Olomouc
Martin Koudelka, Ing. Brno
Dagmar Krauzová, -------------------- Skorkov
Martin Rmoutil, Ústí nad Labem
Lenka Raszková, Mgr. Černožice
Hynek Schneider, Šumná
Daniela Hartlová, Bc Praha
Renata Kuběnová, Kuběnová Kroměříž
Dana Friedelová, Chrudim
Anna Bratova, DiS. Lázně Bělohrad
Lenka Zajícová , Praha
Sergei Vyserjukin, Ing. Hradec Králové
Jiří Kadlec, CHeb
Marcela Řezníčková, Františkovy Lázně
Alexandra Schleimer, Studentka Praha
Dagmar Klukanová, Klukanová Staňkov
Taťána Tesárková, Praha 13
David Držala, Plzeň
Vladimira Mlada, Slany
Hana Ondrušová, Ostrava
Jeanetta Juříčková, Dobratice
Anna Záveská, PharmDr. Česká Třebová
Alena Stammis, Mgr. Begijnendijk
Lenka Plchová, Bcs. Hlinsko
Kozakova Blazena Blazena, Dolní Terlicko
Vanda Königová, Luže
Darina Sedláková, Šenov
Vanda Dolanská, Mgr. Olomouc
Pavel Bartoš, Kadaň
Petr Mrázek, Praha 10
Martin Lukeš, Český Těšín
Pavla Vránková, Jindřichův Hradec
Oksanko Ondráčková Ondrackova, Ondrackova Hlinsko
Eva Chovancová, Bílý Potok pod Smrkem
Kriegelová Gabriela Kriegelová, Gabriela Semily
Eva Kratochvílová , Jilemnice
Marie Chvátalová, Praha
Šárka Musilová, Ing. Ostrava
Milan Kratochvíl, Nové Dvory Opařany
Veronika Rekova , Ing Praha
Marek Glajcar, Ing. Český Těšín
David Linhard, Jablonec nad Nisou
Vilém Cejnek, Velké Meziříčí
Jakub Šenkyřík, Zlín
Zdeněk Čičatka, Příbram
Pavel Hudeček, Hudeček Františkovy Lázně
Pavel Hudeček, Hudeček Františkovy Lázně
Eliška Svárovská , Albrechtice v Jizerských horách 262
Gabriela Kohutova, Kamenné Žehrovice
Jakub Kratochvíl, Hořovice
Magdalena Kohoutova, Kohoutova České Budějovice
Uhrova Marie Marie, Marie Uh.brod
Dana Stránská, Teplice
Oldřich Duchan Duchan, Přeštice
Marie Huňková , Ing. Nedachlebice
Petra Zapletalová, Olomouc
Dalibor Dvoracek, Ing. Svitavy
Zdenka Dvořáková, Odolena Voda
Vaclav Doubravský, Doubravský Džbánov
Věra Králová, Lipník nad z
Martin Drahovzal, Mgr. Kolín
Katerřina Mauerová, Pardubice
Jaroslav Reš, Vižina
Pavlína Jíšová, Podeřiště
Michaela Ahimsa, Bc. Prague
Kamila Tušová, Matka Kladno
Pavel Bambas, Bechyně
Pavlína Pecharová , Bc. Praha 6
Marcela Dančíková, Praha
Barbora Janovská, Praha 4
Monika Vašová, Hranice
Michal Pokorný, Lysá nad Labem
Eliška Jamborová, Karlovy Vary
Konstantin Stanko, Ing. Most
Milan Golik, Praha
Naděžda Kopalová , Praha
Věra Soukupová, PaedDr Písek JČ
Karel Horák, Praha
Zdena Brožková, Orlová
Kateřina Matějů , Nová Bystřice
Jan Onderka, Přerov/Praha
Kristýna Zemanová, Bc. Ostrava
Tonáš Ammer, Ing. Praha 4
Radoslav Iliev, Občan Nějdek
Zora Machartová , Mgr Liberec
Hana Komínková, Křižanov
Miroslav Kopecký, Vrfy
Martin Šolc, Ing. Lomnice nad Popelkou
Iva Chládková, Karlovy Vary
Karel Martinec , Zlín
Martina Kučírková, Předboj
Monika Vlachová, Bc. Prachatice
Marketa Seifried, Děčín
Andrea Plačková, Zlonice
Luboš Boleček, Ing. Praha
Dana Dvouletá, Ing. Brno
Magda Rodryčová, Praha
Radovan Janecek, Praha-kunratice
Katarina Szabo , Paní Praha
Tereza Hrabčíková, Rousínov
Ondřej Pátek, Libušín
Nataliya Dotsenko , Mgr Hradec Králové
Kateřina Lukačovičová , DiS. Palkovice
Eva Cvejičová, Sezimovo Ústí1
Petr Šlesinger, Ústí nad Orlicí
Roman Berger, Čáslav
Libor Svarc, Prerov
Soňa Šebková, Bc. Praha
Alena Rusnakova, Morašice
Nikola Trčková, Olomouc
Jana Nebesová, Prachatice
Renata Vosátková, Tehovec
Radim Hájek, Ing. Pardubice
Marek Polkoráb, Karviná
Milan Vašík, Nové dvory
Marika Pacltová, Bc. Liberec
Olga Vanyashkina Vanyashkina, Vanyashkina Praha
Ivana Janovská, Proboštov u Teplic
Petr Schindler, Tábor
Alena Grunová , Vyskytna
Pavlína Šímová, Mgr. Valašské Meziříčí
Denisa Kulhanová, Česká Lípa
Zdeněk Šíma, Písek
Vendula Jagoš , Vídeň
Bohumila Bienová , Nový Bydžov
Monika Černá , České Budějovice
Andrea Vlachová, Pacov
Josef Radovnicky, Kolín
Pavel Stehlík, Ostrava
Tereza Lesayová, Moravany
Markéta Futasová, Futasová Praha
Martin Lagdan, Otrokovice
Marie Valíčková, Ústí nad Orlicí
Jitka Šantrůčková, Kolín
Jolana Olivová, Pardubice
Václav Lankaš, Bc. Olomouc
Pavlína Vrubelova , Ing. Lipník Nad Bečvou I-město
Ivona Palová, PhDr. PaedDr. Stare Mesto
Rostislav Kocur, Havířov
Petr Pěčonka, Příbram
Valeria Vanyashkina, Praha 6
Vlasta Maskova, Herink
Ivana Píšková , Praha
Miloslava Příhonská, Jevíčko
Jitka Vondráčková Vondráčková, Praha
Milan Burian, Praha
Petr Tatárek, Plzeň Černice
Renata Konůpková, Mgr. Bc. Horní Počaply
Pavel Ludický, Kralupy nad Vltavou
Lenka White, CESKE BUDEJOVICE
Eva Krybusová , Dis Kroměříž
Petr Peca, Horní Počaply
Dagmar Litterová, Mgr. Hradec Králové
Iva Šefferová, Žarošice č. p. 38
Helena Mlnaříková , Bc Suchdol nad Lužnicí
Tomáš Kovalovský, Ing. České Budějovice
Hana Urbánková, Ing. Sněžné
Kateřina Fléglová, Nechanice
Martin Talpa, Jihlava
Jolana Svobodová, Rumburk
Jana Skalická, Frýdlant
Martina Breberová, Ing. Ústí nad Labem
Klára Princová, Vysoké Mýto
Pavel Kučera, Hradec Králové
Svatopluk Kopec, Ing Ostrava 21
Ekatetina Sarsenova, Praha
Adriena Marketa Navratilova, Korouhev
Alena Velickova, Praha 5
Dagmar Fialová, Hodonín
Karel Sankot, Plzeň
Dana Schejbalová, Pržno
Radovan Krybus, DiS. Kroměříž
Jaroslav Vrba s rodinou, Prachatice
Monika Sadílková , Mgr. Benešov
Lenka Rampulová, Mgr. Brno
Adam Kuba, Bělotin
František Bandy, Těšetice
Martin Rampula, Ing. Brno
Květuše Mlynkecová, Mgr Bohumín
Tomáš Kurečka, Frýdek-Místek
Simona Cutáková, Milotice
Marie Tomešová Tomešová, Tomešová Neratovice
Dana Procházková, Procházková Jesenice
Jiří Kuřina, Mgr. Hradec Králové
Petr Totek, Břest
Wioletta Siřinková , Rychvald
Veronika Krejčová , Dačice
Ludmila Voborná, Nedvědice
Helena Mikešová, Teplice
Iva Jurásková, Sokolnice
Hana Barciagová, Ostrava-Zábřeh
Klára Šenková , Liberec
Iveta Špetová, Ing. Praha
Andrea Brachová, Brno
Blanka Blanka, Rudolfov
Kateřina Urbančíková, Horní Bludovice
Renata Jarošová, Mgr Krucemburk
Andrea Tarabová, Medlešice
Zelinger Petr Petr, Tomice, Dolní Kralovice
Petr Pristach, Zlin
Petra Čekanová, Mgr. Ústí nad Labem
Helena Cigánková, Mgr. Olomouc
Renata Jarošová , Mgr Krucemburk
Tomáš Sajfert, Třebanice 8
Monika Štolcová Štolcová, Štolcová Poprad
Zdeňka Friedelová, JUDr. Ostrava Hrabová
Jaroslava Bruderova, Hrádek nad Nisou
Libor Firla , Ing. Praha
Jana Radvanova Radvanova, Břeclav
Nikola HODOVSKÁ, Mgr. Žampach
Kateřina Šimková, Ing. Terezín
Michaela Šebíková, Brno
Anna Klimets, Mgr Praha
Martin Opletal , Frýdek-Místek
Jaroslav Dobiáš, Doc. Ing., CSc. Osečná
Vera Bezouskova, Horazdovice
Alena Boubelíková, Praha
Kateřina Berková, Brno - Nový Lískovec
Zuzana Dolejší, Praha
Lenka Brousilová, Náchod
Jana Beerová , Ing. Hrotovice
Zuzana Chalupová, Nový Jičín
Hana Kořínková , Mgr. et Bc. Otvice
Jana Grosmanová, DiS. Česká Lípa
Iva Večeřová, Králíky
Jan Daněk, OSVČ Prace
Jan Hřib, Brno
Kateřina Walachová, Frýdek Frýdek-Místek
Jana Dočekalová, Brno
Hana Kralova, Prostejov
Iveta Jarošová Jarošová, Jarošová Zábřeh
Jan Jakl, Černošice
Helena VLČKOVÁ VLČKOVÁ, VLČKOVÁ Hradec Králové
Dana Horáková, Liberec
Kateřina Bělochová , Plzeň
Jana Pytelova Pytelova, Mgr. Olšany
Michaela Rejentíková , Mladý Smolivec
Jana Marcaníková, Mgr Zlín
Barbora Dvořáková, Benešov
Kristina Měščáková, Havířov
Lucie Koupanová, Olomouc
Pavel Vítek, Hradec Králové
Lenka Chmelařová, Blažovice
Hana Kartáková Kartáková, Veselí Nad Lužnicí I
Věra Stádníková, Mgr. Koleč - Mozolín
Marie Šlajchová, Šlajchová Liberec
Aleš Halačka , Třebíč
Lucie PROCHÁZKOVÁ , Kolín
Šárka Košvancová, Ing. Kolín
Klára Radoňská , Pardubice
Tomáš Tuša , Kladno
Iveta Somrová, Bc. Bedihošť
Slávka Faková , Česká Kamenice
Irena Bojdová , Ing. Rokycany
Magdalena Zemanová, Ing Zubří
Renata Jirotková, Příbram
Martin Dufek, Kokory
Roman Hasa, Plzeň
Lenka Vlašínová, Čechočovice
Helena Hroudová, Divišov
Honsová Irena Irena, Irena Soběslav
Daší Kojda, Havířov
Jasněna Dančovã, Hrušov
Ivana Holubová , Plzen
Renata Černá , Beroun
Ivana Ryšavá , Frýdek-Místek
Jakub Uliarczyk, Bc. Říčany u Prahy
Ludmila Steblová, Frýdek-Místek
Iva Hřebíčková, Ing., Ph.D. Litoměřice
Julie Jablonská, Bc. Praha
Jitka Ledvinová Ledvinová, Ledvinová Karlovy Vary
Radana Zapletalová Zapletalová, Brno
Stanislava Cinkaničová, Jablonné v Podještědí
Michaela Kulmanová, Kulmanová Turnov
Lenka Jindrová, Dis Malšice
Milan Hrúz, Český Těšín
Jakub Krejza, Dobris
Martin Lapeš, Moravský Krumlov
Jiří Vysoudil, Vlastislav
Marie Janšová, Mgr. Dobrá
Lukáš Dobrovič, Rýmařov
Helen Korcinová, Jablonec nad Nisou
Stanislava Salčáková, Lednice
Kateřina Lysková, Frenštát pod Radhoštěm
Petr Jančovič, Frenštát pod Radhoštěm
Lenka Machovcová, Nymburk
Iva Štrychová, Mgr. Svitavy
Otakar Vich, Ing. Praha 10
Miloslav Štrych, PhDr. Svitavy
Jiří Mařas, Hrádek nad Nisou
Libuše Beránková , Ing. Veliny
Tomáš Pán, Tábor
Martina Zálešáková, Prušánky
Václava Lacioková Lacioková, Lacioková Chvaletice
Eva Kopáčová, Kamenice-Nová Hospoda
Kateřina Boušková , Choceň
Boris Bruna, Jihlava
Veronika Saiverova, Mgr Becvary
Magdalena Těžká, Mgr. Plzen
Jaros!ava Holotįková, Praha
Martina Baumgartová, Chodov
Romana Opitzova , Ostrava 9
daniel korbel, Praha 10 Horní Měcholupy
Sylva Tutschovà Tutschovà, Tutschovà Ostrava
Jan Štěpnička , Jindřichův Hradec
Marie Krutinová Hanzlíková , Ing. Holýšov
Martin Boček, Jaroměř
Alena Conkova, Ronov nad Doubravou
Marcel Vaňhát, Třemošnice
Hedvika Končelová, Mladá Boleslav
Sabina Pavlova, Praha
Andrea Kissová, Havířov
Magdalena Sladkovská, Sychrov 5
Milan Landa, Nenačovice u Berouna
Aleš Valábek, Kravaře
Tomáš Kordač, Otrokovice
Lenka Michaela Žáková, Nové Město na Moravě
Jiří Hruda , Šumperk
Nikol Dudková , Ostrava
Lenka Lupínková, Mgr. Průhonice
Roman Vacík, Nýřany
Alena Jarkovská, DiS. Český Krumlov
Nikol Synková, Mgr. Nový Jičín
Romana Hynková, Litomyšl
Petr Koudelka, Ing Moravská Nová Ves
Iveta Houšťová, Brno
Tomas Hlusička, Velká Dobrá
Hana Mačková Mačková, Ing. Louny
Petra Běhavá, Hvožďany
Jana Kuzdasová, Mgr. Malčice
Veronika Hrušková, Tachov
Karel Svoboda, Bc. Brno
Petra Geletičová, Nový Bydžov
Libor Vanek, ING Bohunovice
Lukáš Pohl, Trutnov
Lenka Nová, České Budějovice
Marta Vakešová, Vakešová Plzeň
Josef Vlk Vlk, Plzeň
Alžběta Tučková , České Budějovice
Hana Hájková, Nýřany
Šárka Moravcová, Ostrava
Ladislav Tahal, Ústí nad Labem
Petra Dlouhá, Praha
Dana Svobodová, Jinolice
Nina Zajoncová , Olomouc
Kristýna Paseková, Praha
Leona Fousková, Ing. Blansko
Hana Hájková, Nýřany
Veronik Tinková, Kutná Hora
Anna Zdeňková, ing Ostrava Poruba
Renata Dostová, Praha 1
Simona Dusová, Nový Malín 458
Adam Kuba, Bc Brno
Lucie Mišová Mišová, Olomouc
Josef Šantrůček, Křečhoř
Kateřina Vinšova, Praha
Romana Vařeková, Mgr. Olomouc
Kateřina Marková, Karlovy Vary
Jiří Zimmer, RNDr Zvole
Petra Zalotěnková, Nový Jičín
Simona Chudobová, Brno
Lucie Oslovičová , Karlovy Vary
Lucie Ihnatoliova, Prachatice
Jitka Vlasáková , Mirovice
Petr Blažek, Plzeň
David Bowles, Pan Praha
Alena Kociánová, Mgr Praha
Ota Tesař, Praha 6
Lenka Djelmová, DiS Borovany
Kateřina Pařízková, Nové Město nad Metují
Lenka Ambrožová, Lysá nad Labem
Karel Čvančara, Ing. Praha
Michal Trtek, Polepy
Lucie Maňásková, Brno
Marie Jarkovská , Dvůr Králové nad Labem
Jana Bartůňková, Chlum
Pavel Vrabček, Dolní Pěna
Petra Blahušová, Karlovice
Balcarová Balcarová, Vysoké Mýto
Jana Hrabovská, BA Olomouc
Jiří Jäger, Mgr. Kolín
Šárka Vrublova, Otrokovice
Josef Bartůněk, Blatná
Pavel Krnáč , Ing. Horní Jelení
Jakub Niče, Praha
Václav Chýle, Praha 5
Eliška Lekešová, Uherské hradiště
Eliška Zámečníková, Dolní Bojanovice
Radka Radka, Český Těšín
Milan Ťukal, Praha 9
Roman Kracmars, Štěpánov k
Hana Kráčmarová, Štěpánov
Karel Kudry, Praha
Lukáš Herman, Velim
Jana Zatloukalová, Hulín
Vladimir Volný, Karviná
Petra Čermáková, Lovosice
Kateřina Macháčková, Teplice nad Metují
Zdeněk Nič Nič, Nič Moravský Krumlov
Pavel Troják, Pardubice
Jitka Šillerová Šillerová, Dis. Svratouch
Marek Chalupský, Ing. Tábor
Ilona Valová , Valašská Bystřice
Linda Lorencová, Bc. Sušice
Tomáš Krása , Česká Třebová
Nada Chuticova, Pardubice
Petra Krydová, Vysoké Mýto
Jan Svoboda, Ing. Pardubice
Irena Holikova, Holikova Staříč
Kamila Velebová, Frýdlant nad Ostravicí
Eva Kročilová , Moravská Třebová
Jiří Kejha, Zichovec
Roman Jindra, Strakonice
Miroslav Mirgus, Tábor
Markéta Ryčlová, Mgr. Kopřivnice
Jana Rellová, Olomouc
Daniel Rakowski, Bc. České Budějovice
Violetta Blagoveshchenskaya , Bc. Praha
Jitka Jungbauerová, PRACHATICE
Rostislav Dvorak, Votice
Hanuš Reiprich, Plzeň
Michaela Stuchlíková, Ing. Karviná
Vladimír Jodas, Znojmo
Alena Kuchynková, Brno
Monika Benešová, Brno
Vlastimil Plaček, Ostrava
Iveta Bartošová, Chodov
Regina Králová, Tachov
Veronika Bílková , Plzeň
Pavel Znamínko, Ing. Poděbrady
Adam Saurwein, Bytost Pacov
Michaela Znamínková, Ing. Poděbrady
Ludmila Slívová , Ostrava
Pavlína Šedinová, Bc. Kolín
Hana Pařízková, Česká Třebová
Hana Krejčová, Říčany
Miroslav Hořejš, Světlá nad Sázavou
Stanislava Kučerová, Mgr. Brno
Anna Kejhová, Zichovec
Zdeněk Češka , Praha
Helena Chalupská, Tábor
Lucie Čížková, Holubice
Jana Vránová, Mgr. Praha
Lyudmyla Kravchenko , Praha 4
Stefan Ridzon, MUDr Ostromer
Jarmila Hyčková, Jilemnice
Emil Ruml, ing. Hradec Králové
Zdeněk Pánek, Ing. Oščadnica
Lucie Osvaldová, Horní Datyně
Petr Mikulka, Malá Morava
Hana Vitálošová , Brno
Milan Husák, Semice
Karel Beneš, Ústí nad Orlicí
Ladislav Hobot, Hlásná Třebaň-Rovina
Václav Toužimský, Praha
Barbora Dušek Křížová, Česká Lípa
Zdeňka Ocelíková, Svinaře
Filip Urbánek, Ing. Lanškroun
Zuzana Křížová , Hodonín
Jitka Hančová, Praha 6 - Suchdol
Irena Erhartová, Mgr České Budějovice
Roman Fojtík, Brno
Vendelina Čejková, Ústí nad Labem
Renata Neumannová, Třebíč
Lyudmyla Kravchenko , Praha 4
Tomas Adamec, ostrov
Markéta Dukielska, Hranice na Moravě
Tomáš Hanka, Praha 10 Záběhlice
Antonín Závodný, Frýdek-Místek
Petr Minařík, Bílovec
Eva Švehlová , Praha
Peter Chovanec, Jeseník
Renata Meisl, Kralupy nad Vltavou 1
Simkova Ivana Ivana, Ivana Prerov
Tomáš Jáchym, Bc. Chrudim 5
Jiří Šiška, Kroměříž
Zuzana Langmajerová, Lovosice
Bohumil Bičiště, Ing. Jablonec nad Nisou 2
Jiří Ringelhán, Horoušánky
Renata Svačinová, Tučapy
Yvona Kantorova, Mgr. Praha
Jana Šrámková, Mgr. Hradec Králové
Lenka Plodkova, MVDr. Libcany
Dalibor Žvák, Ostrava Poruba
Simona Schichtová, Bc. Dis. Děčín
Dagmar Nečasová, Bc. Blansko
Šárka Dlouhá, České Budějovice
Jana Okleštkova, Zábřeh
Petr Kotouč, Ing. Všestary
František Čáň, Klatovy
Václav Janovský , Staré Hradiště
Petr Juráček , Liberec
Květa Kracíková, Cerekvice nad Loučnou
Dana Smolková , Ústí nad Labem
Joanna Sojma, Nižbor - Stradonice
Světlana Sall, matka Ostrava
Ludmila Oulehlová, Kroměříž
Denisa Novotná , Lány
Šárka Dvořáková, Ing. Zeleneč
Karolina Lukašíkova Cela, DiS. London
Lukáš Majer, Řepice
Jitka Ptáčková, Mgr Chrudim
Dagmar Hauschková, Police nad Metují
Martin Schuh, Praha 4
Kristýna Klímová Klímová, Klímová Plzeň
Jelena Koperdáková , Karviná
Veronika Machačná, Nymburk
Jan Jiran, Doubravčice
Vítězslav Novák, Litvínov
Iva Iva, Iva Plzen
Petra Vlčková, Hronov
Jitka Lantajová, Ostrov
Tomáš Pitra, Markvartice
Josef Rut, Světlá nad Sázavou
Petr Daníček, Praha
Miroslav Strnad, Ing. Česká Lípa
Petr Rak, Hradec Králové
Jana Bezděková, Nový Malín
Miloš Zima, Ústí nad Labem
Jiří Šumpík, Černožice
Markéta Trpišovská, Kolín
Huberto Šíma, Nové Hrady
Petr Novák, Praha
Daniela Rose Kubíková , Bystřice nad PERNŠTEJNEM
Veronika Povová, Praha 4
Šárka Kučerová, Kučerová Morkovice
Libuše Pikorná, Sedlčany
Lenka Pospíšilová , Bc. Lanškroun
Ingrid Šarochová, Mgr. Český Brod
Petra Foglarová, Štětí
Blanka Rajhelová, Bc. Světlá Hora, okres Bruntál
Pavel Novák , Bc. Trutnov
Jan Klement, Ing. Brloh
Jindřich Sedláček, Ing. Veselí nad Lužnicí
Jaroslava Kmeťová, Lipová lázně
Libuše Zotyková, Ostrava
Marek Velský, Prostějov
Petr Kuca, Plzeň
Michal Žlebek, Valašské Meziříčí
Petr Manak, Brno
Klára Vacková, Teplice
Zuzana Kudrnovská , Praha
Martin Steinhubel, Slatina
Martina Kratka, Ing., MBA Vysoké Mýto
Pavel Malát, Čelákovice
Lucie Velhartická , Toužim
Markéta Ullrich , Teplice
Aneta Vavřinová, Vavřinová Vsetin
Šárka Machalová, Ždánice
Martin Jiras, Kresetice 58
Vladimír Kryka, Kryka Ohaře
Renáta Fraser, Černilov
Jakub Falt, Ing. Brno
Lenka Grussmannová, Dvorce
Pavel Pokorný, Třebíč 1
VÁCLAV JANEŠ, KŘEMŽE
Milan Kajínek Kajínek, Chotěboř
Martin Prokeš, Tábor
Jan Neckář , Žlutice
Petr Nesetril, Horni Rafechova
Roman Machálek, Mgr. Ratiboř
Michal Turek, Lanškroun
Hana Klimešová, Ráječko
Dagmar Zbořilová, Olomouc
Michal Macháček, Jablonné v Podještědí
Bohdana Benová, Humpolec
Lucie Kupková, Ostrava
Radka Bauerova, Ing. Praha
Karel Rada, Brno
Kateřina Majerníková, Lednice
Zuzana Vlastníková, Osek
Daniel Charvát, Modřice
Zuzana Sermešová, Mgr. Šťáhlavy
Lenka Kukrálová, Ing. České Budějovice
Amos Cháb, Praha
Jindrich Burian, Bc. Liberec
Bohumir Stastny, Brno
Iveta Césarová, Praha 3
Jarmila Jurošková, Bc. Fulnek
Hana Chrástková , Štětí
Jindřich Soukup, Praha
Petra Pospíšilová, Mgr. Pardubice
Lucie Pokorná, Tulešice
Jana Süliová, Olomouc
Ivo Honěk, Studénka
Jaroslava Mullerová, Domažlice
Jiří Brejcha, Ústí nad Labem
Gabriela Kotoučková, Praha
Věra Havránková , Plzeň
Zdeněk Janků, občan uničov
Taťána Kostrhúnová, Hradec Králové
Jitka Hodinková Hodinková, Bc. Praha
Iva Manova, Zdislava
Lukáš Skalický, Lanškroun
Jana Ulbriková, Ing. Libčice nad Vltavou
Jan Petrik , Bohdíkov
Martin Holoubek, Blatec
Pavel Winzor, Dobřichovice
Monika Müllerova, Ing. PhD. Praha
Aneta Kadlecová, Týnec nad Sázavou
Marcela Brožová , Plzeň
Gabriela Masarykova, Svitavy
Ivana Zdarsová , Mgr. Tichá
Josef Ehl, Ing Hradec Králové
Ludmila Zahrádková, Horní Slavkov
Vladimír Klíma, Holubice
Lucie Obadalová, Vsetín
Pavel Holý, Cheb
Milena Petristova, Rokycany
Jana Peštová , Kolin
Michal Kouřimský, Brno
Miroslav Pinďák, Břeclav
Hana Jungbauerová, Prachatice
Monika Krenželoková , Návsi u Jablunkova
Kupec Jan, Mnichovo Hradiště
Petr Očenášek, Olomouc
František Paclt, Paclt Liberec
Petra Šestáková, Karviná
Jan Masaryk, PhDr. Svitavy
Alexandra Ohlídalová, Litenčice
Kateřina Pytlová, Hodonín
Adéla Kusá Kusá, Haňovice
Lukáš Turnovský , Hradec Králové
Lucie Grünwaldová, Ing Hořovice
Martina Meteláková, Teplice
Milada Nagyová, Ing. Opava
Robert Palaj, Michalovce
Zlatuše Macháčková, Jablonné v Podještědí
Daniel Hrubý , Hranice
Lucie Aberle, Kolovraty
Tomáš Navrátil, Morkovice Slížany
Alkiviadis Mironidis , Mgr. Domoušice
Kateřina Stančeková , Velke albrechtice 156
Jarmila Kružíková, Kružíková Březová - Oleško
Věra Havránková , Plzeň
Petr Havlíček, Havlíček Ludvíkovice
Petra Stehlíková, Jesenice
Ondřej Drška, PharmDr. Zamachy
Zuzana Bukáčková, Bukáčková Milovice
Marcela Personová, Český Krumlov
Eva Horejsova, Ing. Rokycany
Zdeněk Douša, Libčice nad Vltavou
Vítězslav Kříž, ing. Týniště nad Orlicí
Daniela Polcarová , Plzeň
Klára Štěpaníková, Krnov
Jana Konopáčová, Mgr. Kolín
Pavlína Štychová, Ústí nad Labem
Ilona Tenczerová, Hoděšovice
Renata Holečková, Ing. Praha 8
Lucie Jurenková, Otrokovice
Marcela Venhodová , Čelákovice
Stanislav Sikora, Třinec
Jaroslav Forejtek, Lomnice nad Popelkou
Michaela Kubátová Krejčová , Bc. Vrchlabí
Petr Semenec, ing. Mikulášovice
David Housa, Praha
Barbora Janoušková, Bečov nad Teplou
Věra Kučerova, Dyjakovice
Jaroslav Hrazdil, Lakýrník Hustopeče u Brna
Olga Binarová , Krnov
Petra Malátová, Čelákovice
Kamila Kučerová , Praha
tomáš prejda, mgr. Praha
Jaroslava Vůchová, Plzeň
Oleksandr Markush , Praha
Beno Jindra, Česká Lípa 2
Josef Juřica, O-Hrabuvka
Soňa Šteigrova, Kozmice 23
Richard Berger , Pan Svitavy
Petr Kratochvil, Čelákovice
Barbora Květoňová, Květoňová Horní Ves
Ladislava Badinová, Bc. Česká Lípa
Lukáš Pospíšil , Slaný
Romana Schuhová, Rudolfov
Michaela Trnková, Vrdy
Dagmar Štefaniková, Plzeň
Naděžda Jindrová, Jindrová Česká Lípa
Aneta Jirsová, Ing. Pardubice
Martin Severa, Praha
Tomáš Bednařík, BRNO
Annamaria Majerova, JUDr Brusel
Jarmila Ptáčková, Dvůr Králové n/Lab.
Laura Koubová, Česká Lípa
Tomáš Nápravník, Pardubice
Kateřina Miltner, Kostelec nad Černými lesy
Vladimira Steinhubelova, Slatina 14
Jana Koukalová, Praha
Renata Dvořáková, Plzeň
Michaela Lamaczová, Mgr. Mistřovice
Pavel Kuba, Větrušice
Lenka Šindelková, Babice
Vojtech Patera, Kolín 2
Romana Kvapilová, Praha 8 Troja
Petr Rychetský, Praha
Ivo Schreiber, DIS Praha
Blaha Jan, Chodov
Marek Ivičič, Mikulov
Lenka Polášková, Polášková Praha
Sabina Cabadová , Libochovice
Petr Zoufalý, Zlín
Dagmar Mega, Mgr. Uherské Hradiště
Ivana Brzicova Brzicova, Brzicova Vodokrty
Vít Jenšovský, Jenšovský Radimovice
Eva Drvotová, Drvotová Horní Bříza,Jedlová 521
Ivana Hladíková, Kolín
Jan Javůrek, Ing. Praha
Petra Matoušková, Vysoká nad Labem
Tereza Troníčková, Hradištko
Lenka Mašová, Bystřice nad Pernštejnem
Iva Gedeonová, Kolšov 209
Radim Kubina, Student Štětí
Martina Rappová , Plzeň
Helena Neuberová, Ostrov
Ladislav Pešta , Kolín
Barbora Pospíšilová, Praha
Petra Holúbková , DiS. Olomouc
Přemysl Kocyan, Střítež
Zdeněk Driemer, Hradec Králové
Martina Karafiátová , Ing. Mohelnice
Nikola Filipová, DiS. Mnichovo Hradiště
Jana Gorzolkova , Dolní Lomna
Jan Bartoň, Frýdlant
Soňa Šikulová Šikulová, Šikulová Brno
Lubor Němeček, Třebovice
Stanislava Navrátilová Navrátilová, Navrátilová Napajedla
Marek Macourek , Ing Děčín
Jiří Gössl, Sokolov
Pavla Doniecová, Ostrava
Kateřina Bohmova, Třebíč
Josef Němec, Velké Popovice
Jiří Anděl, Ing Praha
Jiří Kučera, Ing. Hlinsko
Vendula Krpálková, Ing. Dolní Břežany
Jana Kmošenová , Uhlířské Janovice
Ivoš Vrbka, Ledec nad sazavou
Lenka Mašová, Bystřice nad Pernštejnem
Jana Fečková , Ing. Breclav
Radim Svoboda, JUDr. Libhošť
Tomáš Hadrbolec, Benátky nad Jizerou
Vendula Marešová, Marešová Liberec
Renata Rosenkrancova, Čelákovice
Michaela Andělová , Praha
Dalibor Antovski, Brno
Petr Kubalík, Město Albrechtice
Karel Záleský, Libochovice
Zdeněk Hadáček, Ing. Zeleneč
Daniela Zapletalová, Ing. Brno
Roman Kminiak, ING. Arch Šaľa Slovensko
Zuzana Drápelová, Brno
Jindřiška Havrlantová, Praha
Martina Halamová, Praha 111
Jan Jelinek, Ostrava
Markéta Dofková, DiS Vranovice
Matěj Volný, Bc. Tichá
Tomáš Kohout , Plzeň-Křimice
Roman Pilčík, Ing Valašská Polanka
Blanka Velebová, Ing. Říčany
Libor Zadnik, Inv Byytrovany
Miroslava Bozděchová, Křenovy
Věra Zettlová , Bc. Nejdek
Martina Maryšková, Nová Paka
Jana Halaxova Halaxova, Mgr. Kounice
jan kubisz, ing Brno
Zdeňka Rubášová, Královské Poříčí
Martina Panská , Starý Plzenec
Josef Karásek, Ing. Dubí
Gabriela Chytilová, Ing. Prostějov
Lucie Ezechylová, Šumperk
Romana Balážová, Prachatice
Lubor Mrázek, Mrg. Dolní Třebonín
Štefan Bartók, Bezděkov nad Metují
Tomáš Dočkal, Troubky
Zuzana Svobodová, Lipno
Daniel Fabian, Prostějov
Jana Švubová, Olomouc
Dagmar Vaškovičová Vaškovičová, Valtice
Tereza Nepasická, Praha
Ivana Skořepová, Hrob
Jan Švejnoha, Praha-Horní Počernice
Jan Bína, Přeštice
Petr Švec , Ing. Pardubice
Martin Nulíček, Děčín
Lubor Mrázek, Mrg. Dolní Třebonín
Zdeněk Mikeš, Stará Ves nad Ondřejnicí
Radmila Králíčková , Praha
Martin Žák, Lešetice
Miloslav Břehovský, Čimelice
Josefína Bodorová, Dobříš
Petra Kůrková, Mgr. Plzeň
Iveta Třísková, Teplice 1
Šárka Lukášová, Hodonín
Kamil Hruda, Liberec
Jindřiška Máchová, Liberec - Liberec XII-Staré Pavlovice
Petr Kubalík, Město Albrechtice
Jana Gavlasová, Mgr. Chýně
Barbora Sejrková, Praha
Erika Chalupová, Jihlava
Irina Drchalova, Ing Ostrava
Jana Dolanská , Beroun
Zdeněk Cikrle, Karviná 6 nové město
Kateřina Zotyková, Bc. Ostrava
Ivana Trostová, Ústí nad Labem
Aneta Taová, Mořice
Hana Petreková, Frýdlant
Antonín Mikeštík, Ing., CSc. 751 32 Týn nad Bečvou
Jiří Válek, Hradec Králové
Lucie Radimská, Brno
Vít Pospíšil, Kněžmost
Pavla Tomanová, Nový Jičín
Eva Prochazková, Česky Brod
Jan Kohut, Ostrava - Zábřeh
Jiří Hamáček, Praha
Pavel Hanuš, Ostrava
Jan Slepička, Slepička Čelákovice
Petr Pfleger, Ing. Opava
Hana Beznosková, Ing. Borohrádek
Pavel Machala , Věžky
Dagmar Princová, PRAHA 10 Michle
Sarah Rancová, Kynšperk Nad Ohří
Gabriela Gombosová, Bc. Chomutov
Petr Kratochvíl, Praha 4
Lucie Goodings, Goodings Frysava
Jan Klanica, Nový Jičín
Lucie Goodings, Goodings Frysava
Eva Škodová, Mrg. Praha
Karel Vávra , Slaný
Hana Štiková, Ing. Potštejn
Irena Jehlářová, Olomouc
Lenka Gardoňová, PRAHA
Ondřej Baťa, Ing. Zlín
Libor Kliment, Bernartice nad Odrou
Jiří Ledvina, Ing. Hodonín
Petr Stojan, Mladá Boleslav
Naďa Čoudkova, Kadaň
Vojtěch Trnka, Chrastava
Šárka Vančurová, Bc. Lukavec
Ivana Felixová, Kostelec nad orlicí
Miroslav Bartos, Ústí nad Labem
Ladislav Kantořík, Volduchy
Radana Řezníčková, Olomouc
Alena Rojtová, Horažďovice
Radim Matyščák, Hevlín
Mária Červenková, Dolní Benešov, Zábřeh
Alexandra Pížlová, Teplice
Radek Chmelík, Kyšice
Petr Hanák, Bílé Poličany 10
Jana Otýsová, Chlumčany
Dana Růžičková, Ing. Podbořany
Petra Dvořáková, Pardubice
Martin Bereň, Uherské Hradiště
Jiří Petráš, Fryčovice
Michael Pecina, Česká Lípa - Dolní Libchava
Blanka Metelková, Sobotka
Monika Burkartová, Mgr. Kuřim
Richard Novotný, Smržovka
Filip Sehnal, Rychvald
Petronela Pihávková, České Budějovice
Jaromír Pražák, Praha 5
Marie Houdková, Praha
Pavel Schlumprecht, Liberec 3
František Müller, Munice
Jana Jiříčková, ing Brno
Petr Jančík, Zliln
Ludmila Plíhalová, Mšec
Zbyněk Novák, Stěžery
Lada Hubena, Mgr.Bc. Vochov 139,p Nýřany,33023
Lucie Černiaková, Frýdlant nad Ostravicí
Ludmila Černá, Mgr., PhD Praha
Michal Svitak, Ritka
Adam Lipowski, Mgr Jablunkov
Lubomír Vičar, Benešov
Pavla Polášková, Ing. Ostrava - Dubin
Alena Dofkova, Velke Opatovice
Jana Nováčková, Mgr. Brno
Tomáš Linhart, Bc. Pardubice
Lýdia Lenártová, Mgr. Ružomberok
Monika Klímová , Brno
Michal Linhart, Hrušky
Barbora Čeganová, Bc. Ostrava
Lucie Horáková , Pardubice
Zdeněk Janák, Písečná
Veronika Voldřichová, Praha 2
Jan Luňáček, Nový Bor
Jana Nová Holoubková, Mgr.,MBA Plzeň
Petra Hábová, Topolná
Petra Černá, Přeštice
Kseniia Alekseeva , Praha
Jitka Dvořáková, Luka nad Jihlavou
Lenka Hošková Hošková, Třebíč
Simona Chauturová , Tišice
Libor Příleský, Ing. Uherské Hradiště - Míkovice
Patrik Jeřábek, Hořice
roman kantor, Třinec
Petra Kőhlerová, Boskovice
Miroslav Šenkyřík, Přerov
Petra Kőhlerová, Boskovice
Jana Blažková, Kladno
Zdeněk Schwarz, Telnice
Pavel Hons, Dr. Praha
Petr Frýda, Prostějov
Irena Pawlusová, Frýdek
Stanislav Hutr, Vacenovice
Vitalii Lys, Hradec Kralove
Lenka Štěrbová, Mgr. České Budějovice
Petr Dušek, Březnice
Patricie Němcová, Jindřichův Hradec
Eva Vlčková, Mladé Buky
Roman Tichava, ing. Hluboká nad Vltavou
Eva Vlčková, Mladé Buky
Libor Horacek, DiS. Brno
Ilona Šťastná, Vsetín
Soňa Tolarová, Mgr. Uherské Hradiště
Ludmila Chroustová, Mgr. Řevnice
Miroslava Havlíčková, Havlíčková Hlubočky
Stanislav Fučík, Mgr., LL.M. Loděnice
Marek Kopún, Ostrava
Ludmila Havlíčková , Dolany
Michaela Melicherová, Moravská Huzová
Václav Wencel , Orlová
Petr Psota, Plzeň
Iveta Tichánková, Bc. Ostrava
Andrea Razdikova, Horni Becva
Mirjam Baldínská, zdrav. sestra Praha 5
Lenka Mičková, Lovosice
Eva Šímová, Praha
Ester Loukotová Loukotová, Loukotová Svitavy
Ludmila Pařízková, Brno
Pavel Vičar, Praha 10
Romana Rigociová, Bc Zlonice
Miroslav Bouda, Dačice
Petr Jurda, Brno
Linda Okosy, Ing. Praha 10
Lucie Wenclová, Orlová
Petr Modlitba, Brno
Tomas Gut, Chlistov
Milan Štěpán , Svitavy
Lenka Tomášková, Chlumčany
Nada Pustkova, Bc. Ostrava
Ivana Česká Česká, Kladno
Josef Zvěřina , Havlíčkův Brod
Olga Plužnikova, Praha
Štěpánka Nováková , Vysoké Mýto
Dana Žáková, Karolinka
Václav Tolar, Ing. Uherské Hradiště
Miloslav Bouša, Struhařov
Martina Brodacka, Olomouc
Petr Baláš, Brno
Petr Novotný, Ing. Kuřim
Jiři Klaudis, Vrané nad Vltavou
Vlastimil Blecha , Mgr. Ph.D. České Budějovice
Martin Polívka, Vysoká Pec
Jana Bušová, Bušová Liberec
Tomáš Kremel, Bystřice pod Hostýnem
Natalie Radová, Hradec Králové
Renata Peichlova, Horni Čermná
Martina Novotná, Oslavany
Jana Turkova, Bc Teplice
Jana Radilová, Humpolec
David Kolář, České Velenice
Stanislav Tichý, Benešov nad Pl.
Petr Radil, Humpolec
Renata Sedláčková , Černá Hora
Tomas Kambersky, Praha
Gabriela Vršková, ing. Praha
Radka Žitková, Vojice 182
Gabriela Manova, Ing, Mgr Brno
Dana Tomášková, Praha
Monika Buršíková, Nový Knín
Jana Klimentová, Mgr. Dřísy
Renata Pojarová, Plzeň
Eva Danišová, Chomutov
Anna Buchtová, Velké Pavlovice
Zdeněk Jimmy Žolták, Chomutov
Pavel Jiřík, Přerov
Veronika Sedláčková, Frýdek-Místek
Tomáš Kamberský, Praha
Jan Suchánek, Tišice
Roman Tichánek, Ing. Nový Jičín
Jiří Dvořák, Litovel
Marie Horváthová, Klatovy
Katrin Houserova, Terapeut Slavonice
Martin Buršík, ing. Plzeň
Katarína Ogurčáková, PharmDr. Praha
Alžběta Jarošová, Nížkov
jan šívr, olomouc
Věra Zapletalová, Olomouc
Monika Hausnerová, Bc. Pardubice
Jana Jančoková, Slavkov u Brna
Sarah Černá, Sokolnice
Jaroslava Hamáčková, Rokycany
Bronislav Míka, Borovany
Kare Dědič, Karlovy Vary
Drahomíra Urbášková, 25209 Hradištko
Pavel Slimařík, Ing. Těšetice
Jaroslav Vrána, Ing Poříčany
Miloš Plechinger, 25209 Hradištko
Kateřina Strapková, Rozvadov
Radim Raška, Havířov
Silva Lovětínská, Bc. Rakovník
Renata Kroupová , Dobromilice
Ivo Výboch, Krnov
Pavel Miškolci, Bc Opava
Pavel Stanko, Ing. Praha
Ludmila Čepelová, Ing. , Ph.D. Frýdlant nad Ostravicí
ivan Bavor, 5.května 495 lišov
Zita Havlenová, Mgr. Brno
Marta Mojžišová, Mgr. Nelahozeves
Miroslav Jirčík , Záchlumí
Alice Soukupová, Varnsdorf
jana Geržová, Nové Město nad Metují
Monika Musilovà, Benešov
Ivana Hlinková, Mgr. České Budějovice
Ivan Štefka, Mgr Praha
Michaela Novotna, Petrovice u Karviné
Tomáš Hlavenka, Mgr. Karviná
Martin Gondál, Příbor
Iveta Pustowková , Třinec
Petr Suchánek, Liberec
Ondřej Koudelka, Ing. Brno
Vladimír Pospíšil, Praha
Vaclav Fiser, Čelákovice-Záluží
Bohdana Havlovicová, Kdyně
Lenka Benešová, Teplice
Milan Hrbek, plzen
Monika Zemánková, Holice v Čechách
Šárka Lučanová, Ostrava
Miloš Zbořil, BRNO
Michaela Košťálová , Pardubice
Jiřina Anna Procházková, Syrovín
Monika Kraifová Kraifová, Mgr. Straškov-Vodochody
Pavel Bereza , Prostějov
Zuzana Krýslová, Ústí nad Labem
Lucie Drobňáková, Praha
Jana Jarochová, Jeníkovice u Pardubic
Michal Krejčí, RNDr. Pyšely
Gabriela Stedlová, Zlín
Věra Šantrůčková Šantrůčková, Šantrůčková Varnsdorf
Michal Šindelář, Sedlice
Jana Svěráková, JUDr. Jihlava
Lenka Dolanová, Mgr. Plzeň
Markéta Klečková, Krásná Hora nad Vltavou
Zdenka Honzíková , Liberec
Renata Šimečková, Sentice
Jan Kovář , Olomouc
jan pravda, plzeň
Josef Jaroš, Nížkov
Barbora Fajferová, Sackeova Teplice
Martin Andrýsek, Praha
Iva Nekovaříková, Ohrazenice
Hana Šmídová , Praha
Karel Poláček, BRNO
Robert Černošek, Bc. Příchovice
Václav Fait, ing. Plzeň
Zdena Hrubá , Mezilesí
Jana Brabencová, Ing. Karlovy Vary
Michael Urban, Brno
Miroslava Loubková, Mohelno
Ludmila Danišová, Havlíčkův Brod
Zuzana Vinklerová, Písek
Jan Reček, Ing. Hradec Králové
Miroslav Šutriepka, Led.Rovne
Josef Kočí , Mnichovo Hradiště
Tomas Novacek, Ing. Ostrava
Martin Jeníček , Praha 10
Renata Kosová, Mgr. Zlonice
Sylvie Skalníková, Mgr Opava
Jiří Vavřík, RNDr. et Mgr. Praha 4
Veronika Fúzia, Paskov
Kristina Čadeni, Mgr. Brno
Jana Krátká, Kout na Šumavě
Jana Kirschová, Rajhrad
Miroslav Švec, Písek
Jana Třísková, Kolín
Jan Králicek, Ing., PhD Kdyne
Jiří Vinš, Plzeň
Michal Koucký, Česká Lípa
Jaroslava Vedralová, Praha
Karel Dvořáček, Třemošnice
Petr Němec, PaedDr. Praha 6
Viktor Zapriháč, Karlovy Vary
petr kral, Pha 4
Alena Skružna, Byšice
Kateřina Válková, Bc. Zlín
Milena Janíčková, Svitavy
Dana Saramáková, Zlín
Ivana Čížková, Bc. Paseka u Šternberka
Veronika Ježková, Chomutov
Tereza Smejkalová, Smejkalová České Budějovice
Monika Oráčová, Oráčová Dřevnovice
Soňa Michálková, Praha
Dušan Kraček, Blatná
Milan Nový, Jenichov
Pavel Běčák, Frýdlant nad Ostravicí
Petr Málek, Staré Hradiště
Jiří Sábl, Vsetín
Adam Bury, Ing. Jablunkov
Ludmila Urbanová, Třebíč
Vladislava Mihoková, / Chotěboř
Kateřina Sládková, Praha
Lucie Tomečková, Mgr. Olomouc
Šárka Šulcová, Lučany nad/Nisou
Milan Bečvář, Plzen
Iveta Kubica Magnusková, Mgr. Čeladná
Ivan Kovář, Ing. Olomouc
Světlana Chodurová , Havířov
Vlaďka Kovářová, Jihlava
Renata Křížková Křížková , Most
Lucir Plzakova, Beroun
Radek Polák, Přeštice
Eva Poláková, Přeštice
Oldřich Kos, Ing. Pelhřimov
Marie Rojková, Humpolec
Jakub Duhonský, Brno
Tomáš Holý , Ing. Sušice
Jiří Honzík , Liberec
Denisa Bolomová, Mgr. Praha
Miroslava Kuprová Stodůlková, DiS. Struhařov
Jiří Hospodka, Terezín
Jeroným Vorel, Třebotov
Daniela Hoblová, Mgr. Dvůr Králové nad Labem
Veronika Hlavička, Poděbrady
Michal Benda, DiS. Celakovice
Tom Petr, Praha 8
Lukáš Sumerauer, Velešín
Jan Gerstner, Benecko
David Severa, Újezd u Plánice 50
Michaela Klečková, Loučka
Radim Loubek, Mohelno
Kateřina Rothová, MVDr. Náchod
Stanislav Smetana, Český Těšín
Jana Divišová , Přeštice
Alena Kunešová, Karlovy Vary
Ingrid Vetter Mičudová, Břeclav
Renata Adamová, Šimonovice si
Milan Hausner, Stéblová
Martin Martin, Havlíčkův Brod
Lukáš Vachek, Mokrovousy
Tomáš Valta, Milovice nad Labem 3
Jaroslav Adam, Bc. Šimonovice
Jiřina Tošovská, Dobruška
Linda Mazurková, Chrastava
Aleš Tošovský, Dobruška
Nikola Štěpánková, Mokrovousy
Luboš Čáslavský, Horní Bříza
Karel Václav Vondráček, Klatovy
Pavel Stejskal, Ostrava
Barbora Janoušková, Bečov nad Teplou
Dagmar Mácová, Mácová Poruba
Radek Aubrecht, Praha
Zlatuše Jarková, Nošovice 212
Jaroslav Vaněk, Ing. Zlín
Zdeněk Kálecký, Teplice
Jiří Herudek, Opava
Lukáš Budil, Hostomice
Věra Zakova, Struharov
Michal Pelda Pelda, Ing. Břidličná
Karel Zeman , Tři Sekery
Hana Weidenhofferová, Lipno nad Vltavou
Alena Váchalová, Česká Kubice
Miluše Lángová, Vyškov
Jana Kopecká , Ing. Praha
Barbora Janoušková, Bečov nad Teplou
Dana Rondosova, Praha 20
Markéta Maria Strašková, Klatovy
Ludvík VACEK , Markoušovice
Eva Wagner, Strážný
Bohuslava VACKOVÁ , VACEK Markoušovice
Jindřich Bůžek, Ostrava
Tomáš Kopecký, Holice
Tomáš Mrkvička, Liberec
Ivana Peterková, Mgr. Trutnov
Pavel Dobeš, Praha
Renata Kholová, Vrchlabí
Jiri Urbanec , Ing. Býšť
Petr Bílek, Vracov
Marcela Vrtělová, Prostějov
David Jandl, Dubí u Teplic 1
Miroslav Moureček , J. Š. Baara 11
Petra Hájková, Mgr., Ph.D. Náměšť nad Oslavou
Andrej Blahuta, Praha
Viliam Sivek, Praha 15
Lenka Kunčarová Dítková , Uh. Brod
Roman Nedbal, Praha 6
Antonín Šlechta, Úpice
Jana Koláčková, Ing. Drásov
Václav Kubín, Mgr. Ostrava
Pavel Premus, Hlavnice
Jiri Fryč, Klatovy
Miroslava Filipová , Bystřice nad Pernštejnem
Darina Vaňová , Nováky
Veronika Kožíková, Bc. Ostrava
Jiří Klimeš, Pavlovice u Přerova
Martin Roženek, Jablunkov
Jana Valtová, Milovice nad Labem 3
Jana Kubíčková, Mgr. Šumperk
Radka Tejmlová, Komařice
Jiří Čejka, Beroun
Tomáš Vysloužil, Šumperk
Naďa Slowiková, Jablunkov
Zuzana Mičolova, Hradec Králové
Jan Červenka, Ing. Frýdlant nad Ostravicí
Olga Weiss , Frýdek - Místek
Jan Koc, Český Brod
Stanislav Čurda, Karviná
Petra Smetáková, Plzeň
Jiřina Kopecká, Vrdy
Hana Simkova, Praha
Pavel Grunt, Ing Brno
Josef Šuba, Mgr. Bc. Písečná 249, okr. Jeseník, 79082
Jana Grygarova, Opava
Marcela Vrtělová, Prostějov
Eva Česlíková, Ostrava
Šárka Migusová, Pelhřimov
Jana Tolarova , Ing Blatnice pod Svatým Antonínkem
Alena Petračková, Semily
Olga Svobodová, Praha
Viktor Bláha, Praha
Zdena Oldřichova, Boskovice
Magdaléna Krejčí, Bc. Frýdlant nad Ostravicí
Darina Kovackova, Plzen
Kristýna Marešová, Havlíčkův Brod
Zdeňka Hálková, Ing. Střelice
Božena Tomšovská, Hamry nad Sázavou
Miroslav Fridrich, Cvikov
Petr Stodola, Člověk Proseč
Miroslav Prokop, Holýšov
Martina Pokorná, Mgr. Praha
Petra Borkovcová , Kokořín
Milada Šimčáková , Frýdlant nad Ostravicí
Martin Smejkal, Praha
Monika Wolfová, MgA. Kyjov
Olga Filipová Filipová, Chomutov
Martin Smejkal, Praha
Šárka Malá, Praha
sebastian urbanec, semily
Erika Frydrýšková, Mgr Přerov
Mariia Stratonovych, Mgr Prague
Michal Hurt, K Vrbinám 143, Hůry 37371
Jana Mašková, Lhenice
Markéta Vetešníková, DiS Praha 5
Lucie Neškodná, Vodňany
Radmila Richterová, Ing. Háj ve Slezsku
Andrea Andrea, Andrea Praha 5
Jiří Hlavinka, Otrokovice
Jana Hořejší, České Budějovice
Michal Bořecký, Mgr. Bílovice nad Svitavou
Pavel Kroupa, Uhlířské Janovice
Yanina Drozdova, Drozdova Praha
Karel Stříbný, Ostrava
Stanislava Makovská, Smiřice
Zuzana Malá, Mfr. Střeň
Jana Viktorová, Mgr. Humpolec
Jindřich Sobotka, Ing, Ph.D. Třebenice (okr. Třebíč)
Marie Novakova, Praha
Miloslava Malá , Mohelno
Anna Premusová, Hlavnice
Eva Stanevová, DiS Vrchlabí
Martin Stanev, Vrchlabí
Jan Kydlíček, Stod
Dalibor Lukš Lukš, Lukš Třebíč
Petra Drvostepova, Judr Ricany
Vladimír Svoboda, Vítějeves
Dalibor Král, Ing. Ostrava
Bronislav Formánek, Horní Vltavice
Tereza Kukosová, Mokrá-Horákov
Daniela Burešová, JUDr. Braškov
Janka Vaňková, Vaňková Jeseník
Tereza Baláková, Mnichovo Hradiště
Štěpán Kavalír, Dolní Bousov
Eva Šťastná, Bc. Brno
Lenka Medunová, Chrudim
Miroslav Ešner, Ing. Praha 4
Miroslav Loun, Ing. Mladá Boleslav
Alexandra Šebestová Naul, Pharma representant Modřice
Petr Sedlák, Otnice
Klára Marténková, Třebíč
Dana Feldigelova, Teplice
Patrik Štajer Štajer, Praha 10 -Vršovice
Jiří Jelínek, Bc. Praha
Petr Šebesta, Medical reprezentant Brno
Ivana Pučková, Mgr. Kamýk nad Vltavou
Kateřina Žemlová, Bystřice nad Pernštejnem
Jan Sedláček, Mgr. Mohelnice
Soňa Soňa, Choltice
Ladislav Baloun, Plzeň
Zdeněk Stávek, Bulhary
Věra Dpbešová, Tábor
Ivana Ešnerová, Praha 4
Štěpánka Hrdinová, Chotíkov
Kateřina Krpálková, Český Brod
Elena Tomáňová, Frýdlant
Jana Hubinková, PhDr. Mohelnice
Monika Dvorakova, Ing. Pardubice
Dagmar Chvílová, DiS. Ostrava
Petr Ott, Ing. Sentice
Romana Serynová, Markvartice u Děčína
Miluška Vojtěchová, Praha 4
Alois Skýpala, Zlín
Vítězslav Šeda, Šeda Teplice
Milada Balounová, Ing. Plzeň
Vítová Marcela Marcela, České Budějovice
Anet Sklenarova , Fryšták
Patrik Blažek, Praha 5
Tomáš Horníček, Zbýšov
Vlastimil Janeček , Ing. Všenory
Miroslav Dostal, Pribram
Kateřina Kosová, Mgr. Zlonice
Arina Bakurskaia, studentka Praha
Marcela Řeháková, Ostrava
Hana Přikrylová, Mgr. Šumperk
Petr Michlik, Šternberk
Libuše Kuřátková , Milovice
Leona Hnátková, České Budějovice
Daniela Urešová , Bc. Kostelec nad Labem
Štěpánka Valková, Chocen
Jiří Rendl, Liberec
Jana Kokrdova, Strakonice
Ondřej Soukup, Ing. Rybí
Helena Kratochvílová, Bc. Brno
Simona Kořenovská, Křišťanovice
Jaromira Dokoupilova, Štěpánov
Ondřej Soukup, Ing. Rybí
Pavel Křivský, Staré Buky
Roman Zágora , Ing. Ostrava
Jiří Šizling , Přeštice
Hana Abera, Písek
Marie Borešová, Blansko
Radek Konyarik, Liberec
Simona Reinohová , Vážany Nad Litavou
Bohumil Kuba, Praha
Karel Mařík, Praha
Petr Dvořáček, Cetoraz
dana curzydlova, Karvina
Darja Zemanová, Brno
Blanka Smidova, Zdar nad Sazavou 1
Iveta Michková, Praha 3
Denisa Marková, Mgr. Bc. České Budějovice
Věra Novotná, Mgr. Hrádek nad Nisou
Olga Novodvorská, Dis České Budějovice
Ivana Štěpánová, Zlín
David Reinoha, Slavkov u Brna
Aneta Hrubá, Dvůr Králové nad Labem
Jirina Cernikova, Hyskov
RUDOLF BLÁHA, PARDUBICE
Olga Novodvorská, Dis České Budějovice
Jaroslava Martinová, Vamberk
Lubomír Klobušník, České Budějovice
Vladimír Martin, Vamberk
Stanislava Fousova, Praha 5
Jaromír Jakubec, Ráječko
Jaromíra Forsterová, Karviná
Petr Havlovic, Kdyně
Marcela Liszoková, Orlová
Lucia Dittrtová, Vysoká (okres Mělník)
Jaroslav Beran, Havířov
Kateřina Vobejdová Vobejdová, Proseč
Jiří Sládek Sládek, Sládek Znojmo
Luděk Oláh, Mgr. Ralsko
František Kadlec, Most-Vtelno
Alena Tomšejová, Ostrava
Monika Kučerová, Lhenice
Vlastimil Svoboda , Pičín
Ladislav Vrablec, Sokolov
Jan Fuksa, Ing., Ph.D. Nová Ves u Nového Města na Moravě
Zdeněk Bálek, Ostrov
Jiří Laurin, Uničov
Marcela Bocková, Mgr. Praha8
Eva Lejnarová Lejnarová, Praha 8
Marketa Hazova, Bc. Jaroměř
stepanka Farkasova, Farkasova Milovice
Pavel Lisec, Praha 8
Leona Veselá, Veselá Plzeň 3
Lucie Fuksa, Mgr. Nová Ves u Nového Města na Moravě
Michaela Bartková, Bulhary
Hana Špiclová, Dolní Loučky
Monika Laušmanová , Pardubice
Jaroslav Kotlaba , Koleč
Martin Slezák, Hodonín
Lenka Kunovská , Uherský Brod
Václav Brož, Neratovice
Jaroslava Víchová, Louny
Zuzana Srovnalová, Mgr. Praha 8
Štěpánka Lejová, Lejová Krsy
Lukáš Jan Hrabánek, Ing. Sázava
Vladimír Vavruška, Mgr. Brno
Martina Kotasová, Brno
Olga Korousová, Blatná
Jana Štefaniková, Kunovice
Tomáš Hofman, Janovice nad Úhlavou
Fialova Lucie Lucie, Krupka
Ivana Novotná, Ing. Bludov
Martin Gřunděl, Ing Frýdek-Místek
Lucie Zvolankova, Proseč
Svatava Srníčková , Brno
Anežka Hofmanová, Janovice nad Úhlavou
Yvona Zvolenská Zvolenská, Uherské Hradiště
Libuše Vančurová, české budějovice
Dagmar Vařejčková, Hlinsko
Michaela Nováková, Mgr. Hradec Králové
Jana Rošková, Břidličná
Frederik Kolínský, Praha 7
Marius Havel, Litoměřice
Kateřina Horová, BcA. Jihlava
Jaromír Dedek, Konice
Lubomír Kasal, Písek
František Kuchta, Bitozeves-Vidovle
Gabriel Brož, Vysoká nad Labem
Anna Mrázová , Bc Kajov
Petr Laušman, Pardubice
Martina Špačková, Praha
Tereza Axmanová, Ing. arch. Tasov
Jaroslav Hojač, Brno-královo Pole
Helena Obrová, Šumperk
Andrea Dedková, Konice
Dana Honzáková, Blansko
Linda Hégrová, Hégrová Jimramov
stanislav priesol, frydek mistek
Georg Avram, Chomutov
Magda Šírková, Náměšť nad Oslavou
Miroslav Mikel, Ing. Provodov 259
Vratislav Lipert , Pan Skuhrov
Kristýna Kubrichtová, Bc. Ústí nad Labem
Šárka Mužíková Mužíková, Ústí nad Labem
Tomáš Lancinger, Mgr. Praha 10
Pavel Holý, Frýdek-Místek
Helena Obrová, Šumperk
Martin Strejc, Říčany
Jitka Šporíková, Krnov
Václav Neděle, Vrchotovy Janovice
Barbora Janoušková, Bečov nad Teplou
Škoda René René, René Střední Předměstí
Petr Bernard, Ostrava
Jana Gombošová Gombošová, Gombošová Teplice
Šárka Švrčinová, Frýdlant nad Ostravicí
Josef Švrčina, Frýdlant nad Ostravicí
Ladislav Čočo, pan Trutnov
Jasmína Trantinová, Trantinová Milovice
Roman Ženčák, Vsetín
Dalibor Matejik, Matejik Strážná 57
Diana Vyatkina, Praha
Zdeněk Karhan, Horní Bříza
Martina Chalupská, DiS. Jihlava
Eva Miletínová, Velký Borek
Pavlína Došlá, Mladá Boleslav Ii
Jakub Vořech, Dobříč
Marie Kůdelová, Mgr. et Bc. Lačnov
Karel Lojka, Velká Černoc, Měcholupy
Petr Večeřa, Olomouc
Eva Poláčková, Rohle
Andrea Debrecíni, Blansko
Jiri Vojta, Kroměříž
Robert Masloviak, OSTRAVA
Tatiana Volc, Jince
Miroslav Vorel, Teplice-Úpořiny
Dana Sobotková, Náměšť nad Oslavou
Jitka Šillerová , Dis. Svratouch
Jana Volánková, Ing. Choltice
Iva Štrychová, Mgr. Svitavy
Petr Volejník, Chrudim
Veronika Krejčová , Bc. Teplice
Pavel Koubek, Bc Kopřivnice
Nela Kalinová, Přeštice
Iveta Skácelová Skácelová, Skácelová Hodonin
Denisa Feierfeilová , Mladá Boleslav
Petr Česlik, Ostrava
Zdeněk Suchánek , Kraslice
Dagmar Hochová, Varnsdorf
Ivo Píza, Karolinka
Peter Čunderle, Pňovice
Eva Marianová, Praha 10
Hana Košková, Vimperk
Soňa Abramowitz Fraňková, Mgr. Jičín
Jitka Jeníčková , Praha
Lucie Tlustošová , Svratka
Jaroslav Martinát, Rožnov pod Radhoštěm
Libuše Kalinová , Kamenice
Soňa Píchová , Volfartice
Jiří Legerski, Moravská Ostrava a Přívoz
Veronika Fléglová, DiSc Teplice
Jan Vilím, Litoměřice
Kateřina Lejčková, Praha 4 - Záběhlice
Jaroslava Runkasová, Sokolov
Petr Bellinger, Pardubice
Vladimíra Bošková, Praha 6
Lucie Pražáková , Šumperk
Filip Přeučil, RNDr. Praha 4
Petra Fojtíková, Olomouc
Jindřiška Ifeonu, Dis Svitávka
Adam Štemberk, Rudná
Dagmar Marenčáková, Václavovice
Ivana Stárková, Teplice
Radek Zatloukal, pan Olomouc
Edita Martinátová, Rožnov pod Radhoštěm
Kateřina Lajčáková , Sokolov
Helena Rezková , Dvůr Králové nad Labem
Michaela Plchútová, DiS. Hustopeče
Lucie Nyškovská , Bc. Jaroměř
Marie Svobodová, Čerčany
Ladislava Blumelová, Blumelová Přeštice
Petra Ryšková, Havířov-Město
Igor Šebestík, Písek
Julius GERGÖ , Žamberk
Kateřina Lajčáková , Sokolov
Pavel Všetíček, Šumperk
Alžběta Večerková, Mgr. Ostrava
Kateřina Hálková , Horní Jelení
Petr Mišák, Pardubice
Svatava Marešová, Bc Děčín
Hana Častová Svítivá, Malenice
Oldřiška Bůžková, Ženklava
Andrea Špaková, Litoměřice
Hana Zalewská, Bělušice
Dominika Polichtová, Koryčany
Dana Panáčková , Ostrava
Tamara Zajíčkova Zajíčkova, Zajíčkova Brníčko
Jiri Kučera, Plzeň
Slavoj Bednář, Mgr. Praskačka
Jana Plesarová, farm. laborantka Nymburk
Martin Píša, Příbram
Marcela Mazáčova, Olomouc
Jan Hudec, Mgr. Praha
Miroslav Secký, Ústí nad Labem
Josef Bartl, Ing Brno
Kristýna Kleiblová , Březina
Marcela Štefaniková, Příbram
Barbora Janoušková, Bečov nad Teplou
Olga Faganová, Karlovy Vary
Eliška Popová, Svinná
Olga Faganova, Karlovy Vary
Igor Krpec, Kopřivnice
Lucie Drozdová, Mgr Praha 6
Marek Sadovsky, Sadovsky Moravská Ostrava A Přívoz
Martina Dokoupilova, Kutná Hora
Jan Chmiel, Havířov
Markéta Korčynská, Tuřice
Lenka Šebková, Křižanov
Petra Olexová, Olexová Velký Týnec
Kateřina Linhartová, Mgr. Nymburk
Eliška Jarošová , Nížkov
Vendula Burešová, Bernartice
Monika Danišová, Zdravotní sestra Veselíčko
Jan Chmiel, Havirov
David Schiel, Havířov
Lukáš Mezera, Bradlec
Jaroslava Věrná, Jindřichův Hradec
Marian Páleník, Ing. Ústí nad Labem
Dana Hrdinová, Praha
Rostislav Věrný, Bc. Jindřichův Hradec
Radka Ryjáčková, Mgr Písek
Anna Branišová, Ing. Jívová
František Bukáček , Jihlava
Robert Raszka, Raszka Třinec
Lukáš Růžek , Horní Bříza
Hana Krátká, Mgr. Benešov u Prahy
Vladimír Horák Horák, Horák Náchod
Michaela Ryglová , DiS Kolín
Ivo Bobrovský, Třebíč
Jiří Horáček, Mgr., Ph.D. Šumperk
Jan Kaplan , Havlíčkův Brod
Aleš Vrana, Ing Praha 6
Barbora Janoušková, Bečov nad Teplou
Pavel Čep, Samotišky
Eva Topinková, Ing. Líbeznice
Monika Papillier, Boskovice
Jiří Paprota, Petřvald
Helena Sukovitá, Sukovitá Kroměříž
Martin Ouhrabka, Ing. Praha
Blanka Balousová, Ing. Liberec
Helena Staruchová, Mgr Pňovice
Jaroslava Korousová, Losiná
Helena Mannova, Třebíč
Monika Holčáková, Mgr. Frenštát pod Radhoštěm
Petr Weber, Hradec Kralove
Elena Bínová, Bínová Kraslice
Božena Klorova , Hartmanice
Marie Šulová, Starý Plzenec
Petr Doležal, ing Brno
Milada Ziemniokova, Bosovice 157
Karel Říha, Ing. Jesenice
Helena Musilová, Ing. Horní Libchava
Pavel Valenta, Brtnice
Rudolf Mareš, Přeštice
Jana Vacková, Dražovice
Dagmar Echtnerivá, Šindelová
Kateřina Fikarová, Netřebice
Jitka Kusá, Kusá Mnichovo Hradiště
Ludmila KOFROŇOVÁ, Mgr. Ostrava-Výškovice
Jiřina Klimešová, Pavlovice u Přerova
Věra Horáková, DiS. Traplice
Jan Štingl, Bechyně
Hana Hrabětová, Kublov
Tereza Lukašíková , Prakšice
Martin Valchař, Valchař Mlýnce
Marie Svobodová, Ing Lukavec
Olga Hubackova, Mgr. Ondřejov
Lucie Partyková, DiS. Žďár nad Sázavou
petr nemeček, Holice
Bohdan Bartoník, Praha - Bohnice
Jana Šturmová, Nový Jičín
Petr Hampl, Hampl Chlumčany
Alena Beckova, Beckova Přeštice
Aleš Már, Uherské Hradiště
Alena Best, Praha
Jana Blažková, Horšovský Týn
Zuzana Chocholová, Chocholová Martinice v Krkonoších
Daniela Janů, Jablonec nad Nisou
Aleš Lhoták , Chomutov
Dalibor Kutek, Brno
Lucie Piaszczynska , Dolní Měcholupy
Anna Poledňáková, Ing. Kuřim
Jiří Chochol, Martinice v Krkonoších
Václav Marenčák, Václavovice
Lada Lacinová, Bc. Chomutov
JIRI SPESNY, Zelešice
Pavel Mokrý , Hlučín
Alois Stohanzl, Odolena Voda
Jitka Vaculikova, Bc. Ceske Budejovice
Dagmar Strouhalová, Svitavsko
Marcela Severová, Praha
Olga Rásochová, Pelhřimov
Dana Tišerová, Mgr. Jičín
Olga Rásochová, Pelhřimov
Roman Hrabec, Lutin
jana olborthova, Prerov
Daniela Charvatova, Charvatova Brno
Miroslav Kochaň, Frýdlant nad Ostravicí
Jana Kličková, Klucké Chvalovice
Olga Rásochová, Pelhřimov
Pavel Vilím, Litoměřice
Nika Issa, Tarragona
Přemysl Hrůza, Ing Pyšely
Jaroslav KLEPP, Moravský Krumlov
Annamária Fialová, Annamária Olomouci
Andrea Marešová, Boršov
Alena Pěničková, Liberec
Karel Machala, Ing. Lipovec
Václav Vaněk, Nedašov
Hana Houdková, Susice
Alenka Salvetova, Kadan
Pavla Gurňáková, Ústí nad Orlicí
Radek Potočný, Jablůnka
Gabriela Valentova, Ing. Chocen
Vladimír Dubnický, JUDr. Ohrobec
Hana Palochová, Ing. Plzeň
Jaroslava Hančlová, Poříčí nad Sázavou
Miroslav Olszovy, ing Havířov - Bludovice
Květa Havelková, Plzeň
Jana Hanousková, Čáslav
Alois Škrabal, Vysoké Mýto
Pavlína Stráníková, Břvany
Petr Jágr, Poděšín
Petr Geryser, Bc Uherské Hradiště
Miroslav Kosinka, Kosinka Horní Vlčkovice
Pavel Mencl, Přelouč
Dana Šedová, Šedová Uherské Hradiště
Jana Škrabalová, Mostek
Nora Kachtíková, Krnov
Richard Slavík, Ing Pisek
Jiří Špiřík, Ing., Th.D. Nepomuk
Marek Roubal, Staňkov
Petr Prochazka, Pan Krcman
Veronika Rosová , Liberec
Lukáš Suchánek, Krnov
Radek Poláček , Brno
Daniel Bauer, Mr Banbury
Evs Šupíková , Fulnek
Jaroslava Hráčková, Hluk
Michal Aulický, Děčín
Lenka Hartmanová, Praha 12
Petr Býma, Arnultovice
Ladislav Koláček, Ing. Brno
Jindřich Kapitán , Rožmitál pod Třemšínem
Ivana Vacková , Litvínov
Jana Novotná, Novotná Přerov
Jaroslav Baletka, Olomouc
Vera Navratilova, Hlusovice 184
Eva Strnadová, Strnadová Člunek
Jaroslav Baletka, Olomouc
Jana Kosová, Ing. Hostivice
Milan Duplak, Praha
Jana Novotná, Přerov
Petra Blažkova, Ing Šenov
Ludmila Fialová, Mgr Lipoltice
Jitka Luklová, Luklová Brno-Žabovřesky
Milan Jirásek, Napajedla
Marie Pavelková, Pavelková Praha8
Vlastimil Kupčík, Bc. Vyškov
Adriana KOCMÁNKOVÁ, Bc. Jindřichův Hradec
Věra Koláčkova, Brno
Vladimíra Kupčíková, Vyškov
Jaroslav Doležal, Potštejn
Petr Karlovský, Ing. Praha 5
Jana Tobišková, DiS Nový Bydžov
Pavel Frnka, Praha 12
Jaroslava Richterová, Mgr. Praha 4 - Nusle
Jarmila Koníková, Moravský Krumlov
Jiří Lenča, Bc. Cvikov
Michaela Vonostránská , Mgr. Travčice
Roman Hančl, Praha
Pavel Nisser, Mgr. Duchcov
Renata Lustykova, Vrchlabí 1
Martin Jurečka, Brno
František Kváša, Černilov
Martin Albrecht, Mladá Boleslav
Pavla Soukupová, Mgr. Rožmitál pod Třemšínem
Antonín Ševčík, Knínice u Boskovic
David Ondřík, Ing. Brno
Miroslav Szwachula, Batelov
Václav Soukup, Vilémov
Roman Křapka, Bečov u Mostu
Monika Nerušilová , Držovice
Hana Pitrová , Ing Lažany
Martin Kloda, M.A. Praha
Ladislav Slaba, Tábor
Jindřich Hruška, Most
Andrea Černá, Černá Krupka
Radim Tížek, Hlučín
Jiří Crkal, Výsluní
Michael Berka, Bc. Skuhrov nad Bělou
Martina Nováková, Brno
Blanka Salmonová , Mgr. Libiš
Václav Nekolný, Beroun
jiří uhlíř, ratiboř
Veronika Obrdlíková, Hrutov
Naděžda Kostelecká, Domsžlice
Katarína Halásová, Brodské
Lucie Čevelová, Kroměříž
Krystyna Balladova, Praha
Petr Košina, Tábor
Jana Bartesová, Pečovatelka Týn nad Vltavou
Gabriela Dosoudilová , Olomouc
Jan Roub, Plzeň
Petra Petra, Strenice
Jana Černíková, Ing. Praha
Dagmar Brátová, Ing. HRADEC KRÁLOVÉ
Michal Holíček, Karlovice
Yvetta Študlarová, Cheb
Jaroslav Mrňavý , Praha-4 Krč
Miloslav Lusk, Sokolov
josef Novak, České Budějovice
Hana Fialová, Ing., CSc. Liberec
Lukáš Moráň, Mgr. Brno
Petra Hatáková, Frýdlant nad Ostravicí
Radka Macháčová , Huslsnky
Jan Grečl, Ing. Roudnice nad Labem
Lucie Škůrková, Velké Kunětice
Eva Humeníková, Mgr. et Bc. Cheb
Jaroslav Uher, Dačice
Alice Kozlová, Letovice
Jana Miklová, Ing. Provodov
Karel Míka, Ing. Moraveč
Milena Adámková, Kolin
Viktor Ballada, Ing. Praha 5
Pavel Dvořák, Česká Třebová
Markéta Hovězakova, Zastávka u Brna
Karel Suchý, Pustá Kamenice
Miroslav Břichnáč, Měšice
Barbora Měrková, Rumburk
Jiří Tobola, Žerčice
Miroslav Černý, Bobrůvka
Magdalena Vysoká, Louny
Svatava Minovska, Bc. Buštěhrad
Gabriela Steculová, Bartošovice
Barbora Vítková , Moravský Beroun
Jaroslav Vrbicky, Frýdek Místek
Tomáš Horáček Horáček, Horáček Kolín
Zbyněk Baroš, Střítež nad Bečvou
Eva Benešová, Mgr Kolín
Šimon Kusák, Prostějov
Jeny Burdová, Ing. Tábor
Alena Koucká, Praha 5
Zdeňka Papoušková, Ivančice
Michal Blaško, Ing., Ph.D. Jeseník
Hana Stachová, Bc. Uherské Hradiště
Helena Jakubcová, Ing.arch. Ujezd u Brna
Lukáš Czakan, Bc Havirov
Helena Jakubcová, Ing.arch. Ujezd u Brna
Šárka Kubecová, Praha
Jan Jakubec, Ing. Ujezd u Brna
Ludmila Tkáčová, Kopřivnice
Lenka Pluhařová, Praha
Tamara Tomešková, Boršice
Kateřina Spačilova , DiS prerov
Nina Horova, Praha
Karel Brus, Moravské Budějovice
Martina Kudrnová Kudrnová, Mgr. Praha
Andrea Cihlářová, Petrovice u Karviné
Kateřina Nováková, Lysá nad Labem
Ivana Dvořáčková, Stříbro
Martin Medlín, Strakonice
Zuzana Vořechová, Dobříč
Romana Tichá, Milovice
Dasa Rohelova , Mgr Praha
Petra Dospělová, Skuteč
Ivo Golka, Ostrava
Jiří Duda, Mgr. Ostrava
Eliška Bočková , Žádný Jindřichův Hradec
Eva Valášková , Brno
Dita Vlachová, Brno
Milan Vacek, Praha
Lenka Zívrová, Lázně Bělohrad
Patricie Maličová, Jablonec nad Nisou
Petr Weber, Hradec Králové 16
Patrik Malič, Jablonec nad Nisou
Ivo Schamanek, Ostrava - Mariánské Hory
Řezníčková Lenka, Mgr. Příbram
Igor Kravčenko, Nový Jičín
Jaroslav Fajt, Brno
Pavel Žížala, Okrouhlice 2, Benešov 25601
Ivan Beránek Beránek, Beránek Předměstí
Eva Vaníčková, Liberec 13
Jaroslav Říha, České Budějovice
Libor Haupt, Bc. Svitavy
Jana Audesová, Mgr. Hrádek u Rokycan
Lenka Šubertová, Frýdlant nad Ostravicí
Petr Šúkala , Hradec Králové
Zdeňka Tinková, Borovany, Trocnov 50
Václav Halfar, Ing Zlín
Vratislav Lang, Mohelnice
Miroslava Suchanová Suchanová, Havlíčkův Brod
Petra Kulasová, Praha 6
Michal Schovajsa, Bc. Brno
Hana Hrzalová, Tábor
Lucia Triznová, Litoměřice
Iveta Němcová, Lomnice nad Popelkou
Tomáš Nedvědický Nedvědický, Ratíškovice
Zdeněk Tinka, Borovany, Trocnov 50
Ivo Zobal, Držovice
Michaela Štáblová, Nový Malín
Kateřina Janhubová, Ing Mladá Boleslav
Barbora Kršková, Ing. Brno
Arnošt Hrůza, Znojmo
Ladislav Spilka, Nymburk/Zvěřínek
Dušan Svoboda, Štěpánov
Daniel Čevela , Zlín
Stanislav Šebek, Mladá Boleslav
Kateřina Brabencová , Hlinsko
MIlan Babuka, Kladno
Jiri Rakosnik, Straz nad ohri
Ladislav Spilka, Nymburk/Zvěřínek
David Skácel , Mor.Beroun
Jitka Bulinová, Ing. Příbram
Monika Múčková , Zbýšov
Štěpánka Reschová, DiS. Český Krumlov
Jiří Kotlík , Ústí nad Labem
Jana Pokorna, Česká Trebova
Markéta Zavadilova, Chropyne
Kateřina Tylšova , Mgr. Trutnov
Libuše Němcová, Náměšť nad Oslavou
Jaromír Mikuláštík, Bc. Slatinice
Jana Folberová, Praha 9
Marie Hrůzová, Znojmo
Dita Kramperová, Praha
Zdeněk Merhaut, Blatná
Barbara Kocábková, Praha 15
veronika malinska, mgr. Brno
Halina Danelová, Ing. Hrádek 577
Zdenek Bárta, Lomnice nad Lužnicí
Jitka Gajdosova, Praha 9
Zdeněk Filip, Mgr. Strunkovice nad Volyňkou
Vladimír Měska, Ing Praha 6
Marcela Bušková, Stříbro
Ludmila Karbus, Nová Role
Svatopluk Jirák, Tasovice
Dagmar Baladová , Napajedla
Martin Rožnovják, Mgr. Vsetín
Jiří Skřinař, Hlubočec
Elen Šúkalová, Hradec Králové
Lenka Štrbová, Mgr. Praha 18
Petra Hirsova, Jindrichuv Hradec
Radek Málek, Brno
Miroslav Steklý, Březno
Ladislv Bušek, Steibri
Iveta Horníková , Ing. Olomouc
Vladka Říhová , Kolin
Radomíra Mazalova, Mgr Kladno
Ondřej Svoboda, Nové Město na Moravě
Dagmar Zemanova, Orlová - Lutyne
Darina Málková, Brno
Michaela Stresová, Ostrava-Poruba
Matej Pavlansky, Ing Uhlířské Janovice
Veronika Fuková, Opařany
Petra Koubková, Ing Praha
Lenka Peterková, Chomutov
Jan Sadílek, Střelice
Vladimíra Prouzová, ing. Benešov
Pavel Vejskal, Klatovy
Ondřej Jalovecký, Týnec nad Sázavou
Pavel Hajek, PhDr Lany
Zdeněk Borkovec, České Budějovice
Aleš Škoda, Ing. Trutnov
Alena Štrossová, Benešov nad Ploučnicí
Iva Trkalová, Krouna-Františky
Maxmilian Kubny, Opava
Denisa Podaná, Kvasice
Helena Hornofová, Praha
Jan Zavadil, Ing. Plzeň
Lenka Vítková , Opočno
Robert Janíček , Olomouc
Tomas Hubeny, Sternberk
Martina Vasko, Mgr Terňa
Lucie Šulcova, Větrný Jenikov
Blanka Zachová, Brno
Eva Lukešová, Buk
Ivana Čechová, DiS KŘIŽANOV
Marie Kaprasová, Liberec
Jiří Řešátko, Praha 6
Vlasta Petříková, Ing. DrSc. Praha
Hana Krcmova, Jirikovice
Blanka Timofejevová, Mgr. Hradec Králové
Jaroslava Rajchmanová, Ing. Hrušky
Radek Lávička, Svobodný pán Jihlava
Petra Smolenová, Teplice
Michal Cermánek , Hradec Králové
Hana Rakušanová, Liberec - Staré Město
Vendula Kozubíková, Zlín
Martin Křováček, Ing. PhD. Praha
Veronika Štefaníková, Mgr. Veselí nad Moravou
Bohuslav Puchala, Praha
Miroslav Urubek, Mgr. Vsetín
Kristýna Hudec Fialová , Troubsko
Lubor Brazda, Ing. Žďár nad Sázavou
Hrubý Jan Hrubý, Praha 4
Gabriela Pražáková, Fyzioterapie Ostrava
Blanka Ihnátová , Ing. Děčín
Kamila Votrubová, Ing. Libčice nad Vltavou
Milan Beran, Sušice
Jan Drvota, Bc. České Budějovice
Vladimira Simickova, Novy Jicin
Milan Coufal, Česká Lípa
Kateřina Eislerová, Praha 4
Jana Cupalová, Rakovník
Tomáš Seidl, Ing. Mníšek pod Brdy
Lukáš Alvarez , Bohuslavice
Andrea Avramopulosová , Mgr. Praha
Pavla Sedlatá, DiS Polička
Monika Doležalová Doležalová, Doležalová Třebechovice pod Orebem
Nicole Šustková , Odry
Renata Křehnáčová, Kladno
Ján Zeleník, Praha
Jan Peráček, Bílovice
Iva Dvořáková, Unhošť
Petr Kandalík, Přebuz
Kateřina Svačinová, Mohelnice
Petr Vaniš, Ing Plzeň
Eva Švandová, Ing. Orlová - Lazy
Irena Obdržálková, Dis. Vranovice
Miroslav Kloc, Úvaly
Eva Zavadilová, Mgr. Bezděkov
Veronika Bendová, Ostrava
Ludmila Kaločaiová, Kaplice
Lucie Nytrová, Dobratice
Pavel Nacházel, Prysk
Dagmar Macušová, Starovičky
Julie Máslová, Louňovice
Jitka Kotuličová, Milovice
Lucie Ambrosová, Kobylí
Miroslava Hoffmannová, Luže
Petr Svoboda, Břeclav
Jan Putnar, Prštice
Kateřina Štambaská, Bc. Netolice
František Zícha, Nižbor
Miroslava Lučanová , Ostrava
Jiří Svoboda, Lovosice
Ales Kamenický, Dolni Bousoc
Valeria Rabatinová, Frýdek Místek
Viktor Voljanský, Praha 3
Robert Nedvěd , Obříství
David Holeš, Ostrava
Martin Czyž, Doubrava
Milan Rončák, Ing PRAHA 8
Jiří Rakušan, Liberec 11
Zita Pavlištová, ing.arch. Praha 2
Irena Obdržálková, Dis. Vranovice
Zbyněk Frank , Staré Město
Andrea Kozelská, Horní Lhota
Zdeňka Koláčková, Rajhrad
Milan Udržal, Praha
Jan Zajicrk, Bc. Vsetin
Jana Matušková, Týniště nad Orlicí
Jana Sedláková, Ing. Blansko
Martima Halbichova , Rychnov nad Kněžnou
Veronika Sadílková, Benešov
Bořek Drozd, RNDr., Ph.D. České Budějovice
Helena Kubinová, Ostrava
Veronika Pešáková, Ondřejov Turkovice
Petr Sedlák, Blansko
Silvie Smolíková, Krnov
David Mura, Ostrava
Ladislav Kováč, České Budějovice
Vendula Zavadilová , Olomouc
Svatopluk Juchelka, Týnec nad Sázavou
Marie Melicharová, Úvaly
jana štulova, Vranovice
Petr Voráček, Vysoké Mýto
Ilona Navrátilová, Žďár nad Sázavou 6
Jana Tahavská, Horní Bojanovice
Michaela Jílková, Vysoké Mýto
Danka Halčíková, Kaznějov
Pavlina Hajduškova, Ostrava
Roman Provazník, Rumburk
Michal Hejzlar, DiS. Ricany - pacov
Magdalena Pouzarová, DiS. České Budějovice
Pavla Říhová, Ing. Strakonice
Romana Tesařová, Praha
Lenka Svítilová, Brno
Jiří Polák, Hořice v Podkrkonoší
Milan Venglař, Opava
Veronika Hrušková, Ing. Pohořelice
Andrea Vojnarová, Vojnarová Praha
René Němec , Bohuslavice u Hlučína
Milan Venglař, Opava
Bartoloměj Pouzar, České Budějovice
Denis Gabčo, Stříbro
Anna Kadeřábková, Rožmitál pod Třemšínem
Anna Roubalová, Doubravčice
Ivo Špringer, RNDr. Čelechovice na Hané
Jaroslav Barták, Olomouc
Michaela Holubová, Ing Praha 4 - Libuš
Iveta Bartošová, Křtiny
Alena Doležalová, Dolní Bojnovice
Jiří Málek, Libice nad Doubravou
David Hauer, Plzeň 23
Bohumir Rojek, Ing Batelov
Martin Kadeřábek, Rožmitál pod Třemšínem
Irina Kaplijová, Mgr. Zlín
Martina Machálková, Ratiboř
Pavel Machala, Zlín
Bohumir Rojek, Ing Batelov
Michal Žovinec, Mikulov
Lubomír Tajer, České Budějovice
Milena Štefková, Ing. Praha
Renata Labajová, Mosty u Jablunkova
Daniela Bolardová, Praha 10
Jan Radil, Ing. PhD. Praha
Naděžda Macková, Praha
Petra Nemravová, Mgr. Praha
Radovan Podhrázký, Ing Římov
Zdeno Babic, Košice SK
Ivana Mimrova , Pelhřimov
Vít Kopecký, Praha
Zdeněk Černý, Bystřice nad Pernštejnem
Pavla Holubová , Velešín
Rostislav Robeš, Robeš Bohaté Málkovice
Naďa Sklenářová, Jablonec nad Nisou
Marie ŽAHOUROVÁ ŽAHOUROVÁ, ŽAHOUROVÁ Soběslav
Anna Staňková, Kolín 5
Ilona Marková, Kostelec u Jihlavy
Jindřich Dvořák, Luhačovice
Jindra na Sedlaříková, Zlín
Milena Gentileová , Praha
Miroslav Holub, Velešín
Dagmar Hálová, Vyškov
Karla Gulejová, Stříbro
Marie Svejkovská, Dobřichovice
Zdeněk Černý, Bystřice nad Pernštejnem
Ivo Matějček, Dubicko
Dušan Lichý, Třinec
Miroslav Novák, Novák Varnsdorf
Petr Ksenič, Louny
Karel Bešorna, Ing Česká Třebová
Michal Ryšlink, Ing. Kladno
Roman Nebřenský, Praha
Kateřina Houzarová , Ing. Bc. Brno
Přemysl Malý, Bc. Praha
Hana Burešová, Brno
Josef Frič, Ondřejov
Karolína Štychová, Praha
Dana Činčarová, Zábřeh na Moravě
Zdeňka Rozsívalová, Olomouc
Jana Válková, Mgr. Praha
Miloš Kolesár, Pardubice
Iva Čvančarová, Úpice
Jiří Greif, Ing. Kolín
Lukáš Růžička , Votice 535
Radovan Mrakovčić, Jablonec nad nisou
Halina Krutská, Chomutov
Věra Šimánková, Nový Bor
Lenka Pražmová, Bc. Ostrov
Irena Pospíšilová, Bc Český Brod
Tereza Csengövá, Vejprnice
Martin Pospíšil, Český Brod
Alena Šišková, Mirošov
Vítězslava Kukáková, Mgr. Pouzdřany
Jindřich Wolf, Brno
Magda Machová, Brno
Michal Šedivý, Veselí nad Lužnicí
Miroslava Růžičková, Záhoří u Chrobol
ota martinek, chrudim
Marek Zukal, Ing. Znojmo
David Brodacký, Olomouc
Miloš Klimeš, Ing. Havířov
Kateřina Lukačovičová, DiS. Palkovice
Jakub Vadják, Český Těšín
Jana Křížková , Veřovice
Petr Musil, Praha 4
Kamila Paris, České Budějovice
Rene Marek, Litvínov
Lenka Krejčí, RNDr. Hnojník
Hana Tataláková , Halenkov
Andrea Juanola, Ing., DiS. Praha
Ilona Válková, Ing. Hradec Králové
Eva Jerabkova, Osík
Ondřej Špaček, Litomyšl
Jana Kavalirová , Praha
Lucie Doležalová, Lukov
Květoslava Kulinová, Ostrava
Alena Karnová, Ing. Kladno
Petr Amstatter, Sokolov
Tomáš Lieven Diviš, Ing. Praha
Zdeněk Kolář, Ing Ludslavice
Kateřina Vozničková, Vozničková Šumperk
Markéta Stránská , Dettelbach
Jakub Hýl, Ing. Budišovice
Petr Černík, Mečeříž
Veronika Vacková, Praha
Eliška Sršňová, Ústí nad Orlicí
Jindřich Tulis, Ing. Sádek
Kateřina Leštinová, Leštinová Nová Ves
Ondřej Szabo, Náchod
Ladislav Vavřinka, Hradec Králové
Ivana Tomášková, Mgr. Svébohov
Zdeňka Tulisová, Sádek
Daniel Foldyna, Frýdlant nad Ostravicí
Radka Havlová, Liberec
Petr Kudláček, Pouzdřany
Tereza Kaucká, Mgr. Praha
Anna Mrázová , Bc Kajov
Zdenka Amdouniova, Mgr Mnisek pod Brdy
Eva Fischerová, Praha
Michal Mikulík, Cheb
Zdeňka Kandlerová, Děčín
Petr Koše, Náchod
Tereza Pokorná, Ing. Děčín
Jana Klose, Praha
Jiri Mareš , Dettelbach, Erbsengasse 5,97337 DE
Zdenek Valčík, Ing. Poteč
Jan Roubíčem, Praha
Pavel Hildebrand, Česká Třebová
Petr Vostřel, Mgr. Luže
Jan Trojan, Mgr. Děčín
Martina Hálová, Mečeříž
Petra Tkáčová, Frýdek-Místek
Pavel Zadražil, Smilkov
Hana Špittová, Čejkovice
Libor Kučera, Kupařovice
Stanislav Pelikán, ÖSTROV NAD OSLAVOU
Behruz Saidov, pan Praha
Stanislav RUSMAN, Rouchovany
Dagmara Hečová, Ing. Komňa
Jan Kozák , Dolní Jirčany
Darina Grunová, Kostelany nad Moravou
Irena Čiháková, Rumburk
Jaroslava Malcova , Ing. Slaný
David Přibyl, Ing. České Budějovice
Tomáš Černý, Louny
Pavel Vesecký, Bc. Nový Bor
Alena Hrbotická , Dis. Nové Město na Moravě
Jan Svoboda, Jemnice
Zdeněk Čihák, Rumburk
Regina Daňková, Liběšice
Blanka Otáhalová, Měrovice nad Hanou
Vladimír Sojma, Ledečko
Simona Chladova Chladova, Chladova Klatovy
Kateřina Ambrožová , Ing. Kroměříž
Tomáš Paszek, Český Těšín
Zdeněk Novotný, Ing. Česká Lípa
Eva Vazdová, Bc. DiS. České Budějovice
Magda Pospíšilová, Jihlava
Adrián Oršulík, Dolní Lutyně
Dita Duspivová, Rakovník
Pavel Adam, Pelhřimov
radek kaufner, vseruby
Nikol Nováková, Frýdek Místek
Rita Škodová, Jindřichův Hradec
Daniela Bujková, Zbiroh
Lenka Schmidtová, Ing. Praha 9
Janina Matlochová, Bystřice
Martina Dvořáková, Mgr Pohořelice
Ludmila Vecková, Praha
Věra Mečlová, Líně
Ivana Hájková, Bc. Křižanov
Miloš Kupka, Pardubice
Kateřina Klimešová, Havířov-Město
Lenka Kopalová, Lučany nad Nisou
Radomír Kala, Město Albrechtice
Monika Dýcková, DiS. Jablonec nad Nisou
Iveta Kovaříková, Uherské Hradiště
Jaromír Kreml, Nový Jičín
Jan Hofman, Bc. Hradec Králové
Katrin Poláková, Třemešná
Monika Smítková , Praha
Lucie Donátová, Hlinsko
Zuzana Jandíková, DiS. Praha
Ludek Mitiska, Vyučen zivotem Bezdekov nad metuji 141
Jiří Beneš, Ing. Pelhřimov
Kristýna Pauerová, Jirny
Vintrova Jindra, Prostějov
Richard Holčák, Brno
Šárka Krsková, Mgr. Trutnov
Patrik Magyarics, Uherský Brod
Petr Rybín, Ing., Mgr. Praha
Dana Řezníková, Praha 5
Lenka Rybníčková, Líšťany
Radek Lejtnar, Ing Beroun
Zdeněk Pliska, Štramberk
Šárka Gerezdesová , Opava 6
Milan Zelina, Holice
Jiří Kodrla, Salaš
Roman Barták, Kvasice
Romana Černíková, Ing. Mečeříž
Monika Schmidtová, Mgr. Praha
Martina Novotná, Ing. Praha
Šárka Malevičová, Verneřice
Markéta Němcová Němcová, Němcová Žleby
jan bežuch, pikovice
Vojtěch Kopecký, Chrudim
Karel Zemek, Příbram
Jaroslav Skoumal, Ing Lužice
Ales Fridrichovsky, Brezany II
Romana Kadlecová, Ing. Praha 4
Leona Fejtová, Ing. Vyskytná nad Jihlavou
Pavla Šindlerova , Bc. LIBEREC
Stanislav Prokeš, Hradec Králové
Iva Stříteská, Otrokovice
Magdalena Zemková, Příbram
Hana Bartáková , Bc Kvasice
Alena Karnošová, Praha 8
Miroslav Karnoš, Zdiby
Iveta Müllerová Dlouhá , Sušice
Ina Křížová, Praha 9 Čakovice
Jitka Horylová, Dolní Bousov
Miroslava Hodanová, Plzeň
Michal Klátil , Otrokovice
Norbert Číhal, Nový Jičín
Ivana Mitáčková , 696 06 Vacenovice
Zbynek Prokop, Ing. Lednice na Moravě
Jaromír Harna, Ing. KLatovy
Dana Šindelářová, okr.Svitavy
Pavel Kadaňka, Pravlov
Karel Kluge, Broumov
Petr Sedláček, Milikov u Jablunkova
Barbora Nisterová, Chomutov
Marie Pleštilová, Bc. Slaný
Petra Bubníková, Košťany
Radek Kuchař , Brno
Pavel Kudrna, Pardubice
Zdeňka Vadászová , Komařice 28
Barbora Macurová , Toužim
Dana Moucka, Praha 4
Pavel Andreánsky, Kynšperk nad Ohří
Ivana Galásková, Police
Venuše Palečková, Liberec
Marie Katzy, Sokolov
Miloslav Zelenka, Ing. Sulice
Hana Pustějovská, Bc. Nový Malín
Pavel Steiner, Hradec Králové
Václav Pustějovský, Ing. Nový Malín
Jakub Vojtěch, Ing. Hradec Králové
Zdeněk Hulin, Černotín
Vojtěch Riedel, Bohuslavice
Filip Zemek, Příbram
Barbora Šimánková, Brno
Filip Augusta, Ing. Libochovice
Zuzana Stejskalová, Šumperk
Milada Charvátová, Studénka
Hana Prudičová, Ing. Praha 9 Letňany
Lada Turečková, Ing. České Budějovice
Klára Šmídová , Mgr. Lubná
Jana Stárková, Liberec
Stanislav Pečenka, Kostelany nad Moravou
Alena Staňková, Olomouc
Kateřina Hlouškova, Bc. Plzeň
Stanislav Kršek, Nová Včelnice
Hedvika Zemková, Příbram
Vendula Kutišová, Žitenice
Peter Hilovský, Kunčice pod Ondřejníkem
Josef Hodoň , Kněžice
Vera Jammazi, Decin
Zbyněk Šléška, Šternberk
Monika Kroczková, Karviná 3
Václav Šafránek, Praha
René Vršecký, Praha
Andrea Lachmanová, Ing. Praha
Tomáš Egr, Cheb
Dušan Kocourek, PRAHA 9
David Borovský, Hradec nad Moravicí
Karel Vašíček, Prostějov
Petra Trojáková, Pouzdřany
Michala Vančurová, Litobratřice
Jarmila Krátká, Opava
Veronika Doležalová, Mgr. Dolní Bojanovice
Stanislava Pertlikova, Kadaň
Fethi Jammazi, Decin
Jana Rosenbaumová, Mgr. Jindřichovice pod Smrkem
Aleš Toman, Chotěboř
Daniel Hönig, Nové Mlýny (Mikulov)
Magda Chodilová, Olomouc
Vera Bostlova, Decin
Klára Lejsková, Bc. Brno
Gabriela Dvořáková, Tachov
Josef Nosil, Jindřichův Hradec
Diana Grössová, Mgr. Praha
Jana Jahodová, Kutná Hora
Barbora Jobová, ing.arch. Praha 5
Jiřina Kočudáková, Chomutov
Bronislava Vandriaková, Šenov
Tereza Kreizlová, Mgr. Šumperk
Romana Gabrielová, Teplice
Jiří Šinfelt, České Budějovice
Bronislav Vávra, Ing Hradec Králové
Petr Kocmánek, Jindřichův Hradec
Marketa Zelinkova, Opatovice nad Labem
Ludmila Soppeová, Nosislav
Karel Muk, Ing. České Budějovice
Alena Murgošová, Louny
Miroslav Fukáč , RNDR. Martin, Slovensko
Veronika Porubská, Týn nad Bečvou
Marcela Grafič Koníčková, Ing. Most
Jaroslav Soppe, Nosislav
Miroslav Novák, Červený Újezd
Alexandra Klozová , Bc. Praha
Lenka Lopuchovská, Bc. Domažlice
Matěj Štěpánek, MgA. Praha
Terezie Nováková, Bc. Červený Újezd
Ladislava Ambrožova, Hradek nad nisou
Taťjana Vybíralová, Křenovice
Alex Zelinko, Opatovice nad Labem
Petra Švejdová, Krasíkovice
Linda Škardová, Praha
Kateřina Smrčinová, Bc. Ludvíkovice
Dagmar Turfandovová , Most
Ivana Peterková, Mgr Trutnov
Tomáš Kemel, Čechy pod Kosířem
Štěpánka Růžičková, Bc Říčany
František Ambrož, Hradek nad nisou
Tomas Fultner, Ing. Hronov
Martin Křepinský, ing Šlapanov
Tomáš Dvořák, Bc. Domažlice
Viktoria Karlovská, Bc. Praha 5
Jana Steckerová, Ing. Praha 9
Mariia Kolachuk , Praha
Hana Včelová, Bc., DiS Pardubice
Radka Aujezdská, Smržice
Lenka Řišicová, Smiřice
Alexandra Mikolášová, Všestary (Praha-východ)
Martin Lexa, Mgr., Ph.D. Polná
Michala Staněková, Náměšť nad Oslavou
Petr Dvorský, Mgr. Olomouc
Vlastimil Píza, Telč
Tomáš Hrubeš, Ing Praha
Iveta Šošková Šošková, Valtice
Jiří Lahoda, Liberec 1
Jana Rogulová, Ing. Očihov
Blanka Schwanková, Ing Habířov
Marcela Tomková, Mirošov
Tomáš Čada, Police Nad Metují
Vanda Štěpánková, Štěpánková Benátky nad Jizerou
Václava Iordachescu, Nezvěstice
Petr in 605468686 Šafařík Šafařík, Šafařík Chabičov
Jiří Javorský, Čebín
Vít Bureš, Plzeň
Milena Ismailová Ismailová, Ismailová Praha
Vladimir Hornicek, Šumperk
Aleš Bugáň , Prostějov
Denisa Spáčilová, Ing. Olomouc
Tomáš Beneš, Kasejovice
Jiří Šebesta, Bc. Kolín
Zbyněk Sklenář, PharmDr., Ph.D. Praha
Pavlína Lejsková, Mgr. Jablonec nad Nisou
Dana Kupcová, Ing. Praha 6
Hana Benčatová Krejčová , Dis Kájov
Jaroslava Novotná, Jablonec nad Nisou
Pavel Smrček, Ing. Nová Paka
Aleš Prokůpek, Ing. Jilemnice
Hana Benčatová Krejčová , Dis Kájov
Pavel Skala, Strážov 210
Mária Hudáková, Mgr. Slaný
Martin Mlateček, Ing Chrudim
Barbora Janoušková, Bečov nad Teplou
Pavla Hrabovská, Proskovice
Radka Sivoková, Hradištko
Ladislava Bímová, Mgr. Praha
Michal Porhansl, Praha 9
Anna Bauerová, Kájov
Marie Simandlová, Mramotice 26
Jakub Glas, Ostrava
Vaclava Komarkova, Jaronice
Luboš Valeš, České Meziříčí
Ilona Prepslová, Roudnice nad Labem
Jana Doksanská , Mariánské Lázně
Petra Hanousková, Světlá nad Sázavou
Anna Dančová , Mladá Boleslav
Lucie Vysloužilová, Ing. Víceměřice
Dana Rottová, Nepomuk
Renáta Šafránková, PhD Praha
Martina Sáblová, Ing. Hovězí
Sarka Myslikovjanova, Ing. Trojanovice
Patricie Pevná, Orlová Lutyně
Karel Vodička, Mimoň
Patricie Pevná, Orlová Lutyně
Lubomír Uteseny, Břasy - 1
Jarmila Maruchničová, Bruntál
Roman Lobodinský , Orlová Lutyně
Martin Tkadlec, Fulnek
Radomíra Vodičková, Mimoň
Jana Petrová, Brno
Vladimír Varga, Bs Bruntál
Miroslav Macko, Syrovátka
Monika Havlová , Drmoul
David Krása, Ing. Husinec - Řež
Milada Saurova, Brno
Veronika Luňáčková, Malhostovice
Richard Kalivoda, Žatec
Kateřina Benešová, Praha
František Dvornik, Razová
Pavla Šulcová, Bc. Teplice
Hana Bláhová, Mgr. Lety
Michal Maršík, Rožnov pod Radhoštěm
Petra Vyroubalova, Ráječko
Daniela Kracíková, Kracíková Jičín
Jana Křivánková, Hustopeče
Michal Veselý, Ing. Karviná
Eva Šmejkalová, Ing. Beroun
Barbora Kocourková, Mařenice
Mary Janková, Razová
Ivana Burgová , Olomouc - Hodolany
Zdeněk Kubica, Hrádek nad Nisou
Marcela Řehakova, Ing. Praha 6
Miroslav Patras , Slepotice
Markéta Pospíšilová, Koblasko
Khrystyna Chernei, Brno
Karel Šikýř, Rotava
Mirka Zemanova, Mgr Praha
Miloš Ferenczi , Malčice
Jitka Matuchová, Nezvěstice
Adriena Růžičková, Pardubice V
Petr Matucha, Nezvěstice
Pavla Burdková, Ostrava
Martina Hyklova, Bc. Ostrava
Hana Hyrsova, Břeclav
Pavel Matějka, Praha - 4
Dalibor Vacek, Kyjov
Zdeňka Klímová, Polička
Barbora Hozmanová, Děčín 2
Petr Kvarda, Ing. Starý Plzenec
Renáta Marounková, DiS. Písek
Miroslav Petrovický, Hradec Králové
Hana Ječmenová, Ing.arch. Praha
Ivona Novotná, Soběslav
Michaaela Stavinohová, DiS Prostřední Bečva
Karolína Bašusová, Sezemice
Norbert Ašer , Bystřice
Antonín Kalaš, Ing. Chomutov
Ivana Vrbová , Prachatice
Jana Hájková, Ing., Ph.D. Brno
Petr Velinger,
Helena Bodlakova Bodlakova, Turnov
Jana Scharnaglová, Tachov
Vojtech Michalek, Ing Plzen
Martina Handrlicová, Ing. Uherské Hradiště
Jana Makovičková, Hulín
Markéta Tržilová , Veselí nad Lužnicí
Stanislava Urbancová, Urbancová Jablonec nad Nisou
Iveta Konečná, Šternberk
Rudolf Fojt, Ing. Blansko
Jan Novotný, Mgr. Pardubice
Lenka Kozderová, Ing. Brno
Michaela Divínová, Rožnov pod Radhoštěm
Petra Voráčková, Nová Paka
Karel Šimek, Radvanice
Anna Fojtova, Ing. Blansko
Tereza Leitnerová, Dolní Újezd u Lipníka nad Bečvou
Eva Šírová, Rokytnice nad Jizerou-Horní Rokytnice (okres Semily)
Lenka Mačáková, Olomouc
Kamila Kadeřábková , Ing. Praha
Dominik Půlpán, Česká Lípa
Duašan Poduška, Ing Plzeň
Gabriela Delistathi, Křenovice, Kojetín
Roman Brantl, ing. Plzeň
Iva Mrtková, Havlíčkův Brod
Eva Vaňková, Bc. Opava
Karol Dučák, Vranov nad Topľou
Martina Krause, Bc. Rokytnice nad Jizerou
Václav Hubáček, pan Litoměřice
Jana Špiříková , Cheb
Jan Franc, Bc., DiS. Uherské Hradiště
Milada Pilna, Bc. , MBA, Dis Vimperk
Jana Blazkova, Bc Vyskov
Martina Švecová, Ing., DiS. Habartov
Zuzana Kolářová, BcA. Karlovy Vary
Anna Trejbalová , Valeč u Hrotovic
Milada Tupá , Kromeriz
Markéta Klímová, Brno
Jaroslav Kuča, Libhošť 398
Kristina Škrabalová, Hrádek
Iva Pěknicová, Pěknicová Trebiste
Slavomír Princ , Bc. Kynšperk nad Ohří
Monika Kajzarova Kajzarova, Mgr. Jablunkov
Vít Vítek, Turnov
Štěpán Hanzlík, Praha 14
Lukáš Vít Vít, Bc. Březová
Martin Zupko, Ing. Liberec
Eva Beránková, Mgr. Praha
Pavla Kadlecová, Třeboň
Michaela Šmejkalová, Kolín
Daniela Kacafirková , Ing. Praha
Karel Bergr, Kosořice
Josef Florián, Mělník
Lucie Doušková, Mikulov na Moravě
Václav Kerles, Praha
Zdeňka Jílková,, Mgr. Klatovy
Miloslava Naďová, Praha
Jana Pospíšilová, Mgr. Oldřichov v Hájích
Petra Janasová, Němčice
Jana Žváčková, Jablonec nad Nisou
Jitka Hojgrová Hojgrová, Hojgrová Bělá nad Radbuzou
Jiri Navrkal, Mgr Sumperk
Hana Farkašová, Valašské Meziříčí
Ivana Schaffer, BRUSEL
Petr Šolín, Praha
Marcela Navrátilová , Bc. Olomouc
Michal Učeň, Ing. MSc. Brno
Jana Bartošová , Proseč Nad Nisou
Angela Novikava, Praha 4
Martin Šlahař, Ing. Kunín
Božena Gerychová Gerychová, Gerychová Zlín
Jiří Dostál, Dolní Habartice
Josef Hanulík, Písečná
Matěj Pospíšil, Praha
Zuzana Šlahařová, Mgr. Kunín
Ilona Votavová, Přeštice
Berenika Požárová, Bc. Svitavy
Martin Kadlečík, Ing. Praha
Vendula Škutova, Mgr. Růžďka
Iveta Kunetová, Přerov
Jarmila Kuchtová, Nechanice
Jaromír Bučík, Ing. Olomouc
František Helešic, Přeštice
Ivana Tomková, Kolín
Jaromír Šlesinger, Prachatice
Zuzana Arbetová, Bc. Vyškov
Bronislava Fojtíková , Olomouc
Monika Barková , Monika Hradec Králové
Anděla Sobotková, Třebíč
Ludvík Kummer, Mgr. Brno
Robert Němec, Ing. Kladno
Sarka Melen , Praha
Lucie Kačírková , Praha
Veronika Rozborilova , Vapenice
Lucie Hadáčková, Ing. Králův Dvůr
Eva Ondroušková , Znojmo
Karel Šedivý, Pardubice
Jana Vápeníková , Ing. Praha
Petra Havelková, DiS. Chlumec nad Cidlinou
Miroslav Bielsky, Liberec
Nora Pražáková, Olomouc
Miroslav Bielsky, Liberec
Josef Stary, Chrudim
Lenka Velemanova Velemanova, Dubá, Dřevčice
Miroslav Bielsky, Liberec
Karin Lajvrová, Nový Bydžov
Barbora Vávrová, Praha 6
Pavla Ullrichová, Praha 5
Miroslav Kuželka, Mgr. Most
Jaroslav Kubík, Blatná
Monika Kadlecová, Kadlecová Koryčany
Bohumil Šťastný, Jimramov
Helena Halouzková, JUDr. Praha
Jaromír Kubíček, Křemže
Leoš Kranz, Horní Lhota u Luhačovic
Radek Kaňa, Mgr. PhD. Třeboň
Jiří Marek, Kadaň
Eva Balogová, Ostrava
Jan Šenfeld, Bechyně
Petra Hromádková, Ing. Plzeň
Monika Fuchsová, Bc. Hradec Králové
Monika Girgová, Frýdek-Místek
Jana Kudrnová, Hradec Králové
Radek Štefanič, Ing. Praha 9
Tamara Melissa, Mgr. Praha
Marek Spáčil, Lázně Bohdaneč
Blanka Sauerová, Borová
Petr Kutil, České Budějovice
Vladimir Kapl, Mohelnice
Barbora Stehnová, Praha
Jiří Ščerba, Stráž Pod Ralskem
Babeta Prášilová, Mgr. Mladá Boleslav
Pavel Hildebrand, - Česká Třebová
Jana Stahl, Polesí
Marie Zittová, Růžová u Děčína
Vojtěch Ledvina, bc. Kolin
Radek Buben, Most
Pavla Lieblová, Ing. Třemošná
Jana Zapadlová, Klatovy III
Radek Buben, Most
Dalibor Machala, Machala Praha 5
Petr Blahůšek, Brno
Dana Řezáčová , Ostrov
Michal Hurych, Praha 8
Romana Staňková, Ing. Plzeň
Pavla Pinkasová, Mgr. Praha
Michaela Barosova, Valašské Meziříčí
Vojtěch Veselý, Líbeznice
Marcela Goliášová, Brno
Denisa Kalejová, Tachov
Josef Březina, Mladá Boleslav
Kateřina Švecová, Praha 6
Gabriela Adamcová , Hradec Králové
Kateřina Rašková, Mgr. Beroun
Anna Balážová, Valeč
Martin Blümel, Mgr. Praha
Jiří Mikulka , Ing Jaroměř
Petr Bodlák , Skrbeň
zuzana Kellnerova, Horažďovice
Michaela Bžoňková, Ing. Rohatec
Paťhová Milena, Novosedlice
Petra Sičáková, Radošovice
Petra Soukupová, Beroun
Jan Jarý, Teplice nad Metují
Marcela Černá, Praha
Dana Mazlová, Klášter
Marie Michaela Cinkova Cinkova, Červený Kostelec
Tomáš Haupt, Svitavy
Martin Procházka, Pardubice
Hana Kalinová, Velké Hamry
Lenka Hendrychová, Ostrava
Sylva Lopourova, Brno
Hana Oszeldová, Břest
Barbora Černá, Oslavany
Vladimír Černovský, Ústí nad Labem
Josef Ehl, Ing Hradec Králové
Petra Hřivňacka, Kravaře
Jan Růžička, Ing. Teplá
Karel Bloudek, Chomutov
Radek Jaroměřský Jaroměřský, Ing Pardubice
Šárka Tichá, Ing Velke Prilepy
Andrea Žůrková, Žůrková Brno
Josef Planeta, Ing., PhD. Lelekovice
Lenka Davidová, Mgr, Bc. Hranice
radek vomastek, decin
Josef Dolanský, Žatec
Marcela Tobiasova, Mgr Praha
Andrea Ocásková, Kralupy nad Vltavou
Ingrid Novakova, Novakova Trnava
Simona Kaderková, Boskovice
Andrea Hájková, Praha
Alena Liskova, Praha
Lenka Kropáčová, Brno
Jitka Juřicová, Olomouc
Tomáš Kovář, Brno
Divišová Zdeňka Zdeňka, Zdeňka Ústí nad Labem
Alena Žůrkova, Brno
IVANA PATLEJCHOVÁ, LOVOSICE
Barbara Bornova, Tlučná
Josef Hurt, Praha
Dagmar Vasinova, Vasinova Zlin
Ján Matejčík, Ing. Breza
Anna Grygarová, Čistá u horek
Petr Kermes, Frýdek Místek
Jakub Kos, Zlonice
Hana Jacková, DiS Kralupy nad Vltavou
Zdeněk Vojta, Lysá nad Labem
Petr Kubíček, Mnichovo Hradiště
Lukas grunta, grunta Milčice
Daniel ZÍBRT, Mgr. Postoloprty
Jana Filipcova, Ostrava
Vladislav Hlaváč, Kraslice
Nikola Zíbrtová, Postoloprty
Tereza Zemanová, Bc. Praha
Renata Maříková Maříková, Maříková Chodov
veronika Lízalová, Zlín
Lukáš Augustin Máslo , Ing. Ph.D. Praha
Jaroslav Žůrek Žůrek , Bystrice P/H
Jan Sedláček, Sedláček Ostrava
Karel Pajer, PaedDr. Jeseník
Ivan Kobera, Děčín
Eva Rokytová, Mgr. Praha
Jakub Hoker, Hradec Králové
Dominik Zarabský, Ostrava
Martin Kostelník, Kopřivnice
Milan Libiger, Příbor
Kamila Hrubá, Mgr. Druztová
Michaela Růžičková Růžičková, Růžičková Havlíčkův Brod
Martin Durák, Ing. Znojmo
Radek Smutný, Okr.Prostějov
Alena Raisová, Mgr. Praha
Kristina Nečasová , Plzeň
Antonín Kinkal, Ing. Stříbro
Jan Korbel, Ing. Praha
Jiří Nachtigal, Mgr. Beroun
Marie Perútková, Bystrice pod hostynem
Kvetoslav Perútka, Bystrice pod hostynem
Rudolf Rácz, Točník
Ondřej Brož, Rokycany
Lukáš Postulka, Markvartovice
Adina Dvořáková , Mgr. Ing. Olomouc
Magdalena Šedá, Uherské Hradiště
Lenka Maryzkova, Škvorec
Pavel Hlatký, Ing. Znojmo
Ilona Turoňová, Praha 2
Hana Fulinova, Neveklov
Petr Vondráček, Jinočany
Petr Novotny, Brno
Alex Mondočková, Plzeň 12
Lucie Hrošková, Bc. Opava
Robert Macháček, Letohrad
Patrik Nivnický , Karvina
Adéla Maršnerová, Vsetín
Radka Muchová, Chodov
Tereza Kratochvilova, Pelhrimov
Julius Bitto, Český Krumlov
Pavel Kloc, Holubice
Jaroslava Krejčí, Ševětín
Jindřiška Pučiková, Uherské Hradiště
Josef Obdržálek, Ostrava
Michal Procházka, Tuchlovice
Světlana Maňásková, Kunčice nad Labem
Pavel Jahelka, Dvůr Králové nad Labem
Lenka Dvořáková, Praha 5 - Zbraslav
Roman Oralek, Praha
Zen David Bojić, Praha 4
Josef Dolejsi Dolejsi, Dolejsi C.Budejovice
Petr Hlaváč , Dobroslavice
Zdeňka Kočová, Žďár
Andrea Bartošová, Králův Dvůr
Radek Opálka, Bruntál
Andrea Bartošová, Králův Dvůr
Bohumila Šnoblová, Milevsko
Michaela Mičíková, DiS. Nové Město na Moravě
Nikola Zelinková, Vsetín
Pavlína Stibalová, Sokolov
Pavel Mašek, Mgr. Brno
Jiřina Kuželová, Mgr. Ostrava
Stanislav Brůžička, Domažlice
Petr Pašek, Teplice
Jana Králíčková, Dolany
Ladislav Pawlas, Karviná
Jaromíra Korcová Korcová, Korcová Mlada Boleslav
Lukáš Ďalovský, Opava
Filip Pol Pol, Pol Praha 2
Nadejda Caramanuta , Ostrava
Eduard Prycl, Znojmo
Andrea Brázdová , Teplice
Radek Hampl Hampl, Hampl Dolní Branná
Pavel Slonka, Ostrava
Monika Mirčevská, Kladno
Martin Děckuláček, DiS. Rožnov pod Radhoštěm
Adéla Vorlíčková, PRAHA 6
Michaela Venková, Bc. Hodonice
Michal Kment, Žďár nad Sázavou 1
David Odehnal, Svratka
Václav Pelák, Břeclav
Marcela Bendova, Bc Pstruzi
Radim Urbánek, Martínkov
Denisa Ripperová, Kopřivnice
Miroslava Říhová , Třinec
Štefan Znamenák, pan Příbram
Kamil Hofrichter, Ing. Praha - Dablice
Marketa Kudlikova, Ing Pysely
Aneta Goldmannová, Vrchlabí
Markéta Němcová , Český Krumlov
Radek Höfer, Pelhřimov
Lili Navratilova, Pribram
Petr Drechsler, Mohelnice
Radovan Hanousek , Dolní Bučice
Zdislava Lidakova, Frydlant nad Ostravici
Monika Eicherova, Bc , DiS. Sedlnice
Tomáš Kadeřábek, Ing Praha 6
Jitka Benediktová, Plzeň
Zuzana Byckova, Popovicky
Lenka Navrátilová , Polička
Zuzana Strašíková, Uherský Brod
pavel peterka, turnov
Pavla Přidalová, Ing. Suchonice
Tatiana Jurasová, Brno
Antonín Pevný, Valtice
Martina Kvičerová, Praha
Jana Daňková, Rndr. Předklášteří
Katarína Králiková, Mgr., PhD. Terezín, ČR / Utekáč, SR (trvalý pobyt)
Jana Ježková, ing. Cheb
Natálie Maršalková, Ing. Orlová
Jan Machala, Prachatice
Lucie Kubelová, Hnojice
Kristýna Bauerová, Bc. Zlín
Miroslava Stulikova, Bc. Horažďovice
Josef Novotný, Kutná Hora
Hana Langová, Bc. Přeštice
Diana Vaňková , studentka Votice
Tomáš Ondrůšek , Mgr. Pozořice
Marta Tůmová , České Budějovice
Ilona Gregušová, Hustopeče
Klaudie Bušová, Karviná
Vladislava Kočová , Homole
Růžena Josefa Štětková, Příbram 3
Teodora Vintrová, Šumperk
Jiří Kamas, Bc. Zašová
Anna Lukavská, Omice
Jitka Šuterová, Zlín
Lenka Vankova, Zdravotní sestra Votice
Jana Térová, Náchod
Dana Dzúriková, RNDr. Nitra
Iveta Siudová, Dobra
Petra Syslová , Velke Meziříčí
Marie Hlaváčová, Praha
Miroslav Prilozny, Praha
Jan Rejnek, Pardubice
Adéla Hamplová, Ing. Praha
Hana Golasowská, Havířov
Lukáš Radovský, Mnichovo Hradiště
Milan Kratochvíl, Ing. Praha 5
Jana Vacíková, Mgr., Hlohová
Kateřina Holazová, Frenštát pod Radhoštěm
Petra Kopecká, Ing. Trutnov
Milan Křepelka, Jaroměř
Jana Térová, Náchod
Zdenka Skoková, Chomutov
David Jurečka, Plzeň
Zdeněk Procházka Procházka, Procházka Praha
Denisa Švábová, PhDr. Velké Meziříčí
Pavel Kroužel, Ing. Brno
Alena Dolejší, Dolejší Praha 12
Pavel Krejčiřík , Lipnik nad Becvou
Dominik Vaněk , Votice
Petr Starčevič, Ing. arch. Praha
Adriana Čonková , Třemošná
Michal Rozkošný, Ing. Přestavlky
Jaroslava Tyčkovská, Nemanice
David Pejřil, PhDr. Ústí nad Labem
Nela Tomková, Tomková Hradec Králové
Renata Sokolíková , Porodní asistentka České Budějovice
Renata Kučková , Chropyně
Eva Smolíková , Brtnice
Ludmila Janoušová , Bc. Ševětin
Václav Podroužek, Blovice
Miroslav Netík, Brno
Slavomír Tecl, Havlíčkův Brod
Julie Rácová, Jesenice u Rakovníka
Katka Rudolecka, Vyškov
Andrea Nosková, Mgr. Opava
Renata Kaňáková, Ing. Frýdlant nad Ostravicí
Filip Zlámal, Brno
Roman Šrajbr, Naděžda Jílové okr. Dėčín
Renata Čižmařová, Šternberk
Petr Jaroš, Přeštice
Jiří Bubeník, Boseň
Tomas Plattig, Ing. Most
Jaromír Prečan, Výsluní
petr kopůn, mgr kroměříž
Martina Kiesewetterová, Choceň [5355]
Roman Vaněk, Bc Votice
Anna Kulichová, Benatky nad Jizerou 1
Martin Šulc, Bc. Beroun
Marta Stehlíková, DiS Kladno
Michaela Zvěřinová, Nymburk
Stanislava Lacinová , Bc. Sumrakov
Renáta Vlachová , Hronov
Jana Pospíšilová, Mgr. Vrchlabí
Martin Šulc, Bc. Beroun
Romana Kolmanová, Pardubice
Helena Hujslová, Mgr. Hroznětín
Jana Kolková, Dolní Slivno
Miloslava Hříbalová, Tachov
Dominika Juhásová, Bc. Ostrava
Lenka Zábranská, Praha 9
Dalibor Dolan, Hluboká nad vltavou
Jiří Trávníček, Polička
Karolína Stejskalová, Říčany
Lukáš Milde, Litomyšl
Jiri Boček, Troubsko
Hana Brabcová, Nespeky
Lubomír Něneček, Ing. Ostrava
Tomáš Bača , Třebíč
Elli Staníková, Frýdek - Místek
Sylva Totková Kolderová , JUDr. Dětmarovice
Lenka Machová , Bc. DiS. Česká Bělá
Hana Pešková, Kladno
Šárka Šáchová, bc. OSTRAVA Krásné Pole
Jana Modlitbová, Mgr. Vyškov
aneta svobodova, Slavičín
Jana Dolanská,
Jana Šmehlíková, Litoměřice
Květa Bednářová, Pesvice
Vaclav Pribil, Babice
Věra Kováčová, Bc. Trhové Sviny
Veronika Gabriela Šubrtová, DiS. Karlovy Vary
Veronika Sládková, Mohelnice
Martin Brada, Kroměříž
Kateřina Vitakova, Praha 17
Petr Ksenič, Louny
Jana Hroudová , Praha
Tomáš Vráblík, Ing. Praha
David Jakubec, Dvůr Králové nad Labem
Anna Metzenauerová, Žďár nad Sázavou
Lucie Soukupova, Soukupova Praha
Petr Skalka, Mgr. Vizovice
Petra Zajacová, Hradec Králové
Irena Příložná, Praha
Pavel Hradský, Modřice
Václav Dohna, Mgr. Plzeň
David Mazánek, Kuřim
Lucie Valentová, Kašperské Hory
Jana Šidláková, Ing. Česká Bělá
Klára Blaščaková, DiS. Vrchlabí
Tomáš Čaněk, Stařeč
Petra Sušerová, Bc. Bechyně
Patrik Maček, Praha
Leona Kulhánková, Mgr Košťany
Markéta Neumannová, Ostrava
Pavlína Nekolná, Rostoklaty
Dana Johanidesová, Dobrovice
Petr Hrbáč, Ostrava
Dana Kleislová, Praha 10
Ilja Kovář, Praha 4 - Nusle
Dalibor Beinhauer, p. Osoblaha
Ivana Růžičková, Protivín
Julie Máslová, Louňovice
Ladislav Bartoněk, Kroměříž
Šimon Mára, Praha
Aleš Urbanec, Vratimov
Milan Gürtler, Ing. Přerov
Petr Hlaváček, Ing. Nový Hrádek
Nikola Havlíčková, Chrudim
Marie Koucká, Petrovice u Rakovníka
Veronika Blechova, Blechova Praha
Vladimír Lesek, Pisek
Daniel Hruška, Jablůnka
Jan Doležel, Dobříš
Igor Havlík, Brno
Květa Růžičková, Staré Hodějovice
Michal Sýkora, Jirkov
Aleš Řezníček, Ing. Praha
Helena Burešová, Hodonín
Libor Kužel, ing. Staré Město
Oldřich Družba, Ing. Hrobice
Šárka Jakubcová Karlovská , Dvůr Králové nad Labem
Ivana Sedlakova, České Budějovice
Miroslava Glogarova, DiS Ženklava
Leona Kulhánková, Mgr. Košťany
Jana Nagyova , České Budějovice
Miroslav Tlach, Strážnice
Lukáš Kammel, Žacléž
Eduard Himmel , Nové Město pod Smrkem
Hana Tippeltová , Olomouc
Marcy Slahorova, Šaľa
Kateřina Tyrpeklová, Plzeň
Martina Rückerová, Praha
Julie Brožová, Bc. Oldřichov v Hájích
Marie Urbanová, Bc. Liberec
Vladimír Vávra, Trhová Kamenice
Tomáš Horyna, Praha - Vršovice
Miroslav Pail, Praha 9
Robert Rabas, Praha
Pavel Aron, Ing Josefův Důl
Dominika Palkovičová, Ostrava
Zdeňka Gregorová, BcA. Doloplazy
Michaela Duchoňová, DiS. Praha 9
Jiří Saneistr, Ing. Kácov
Martin Musílek, RNDr., Ph.D. Praha 4
Ilona Veselá, Trhový Štěpánov
Šarlota Valová, Zábřeh
Irena Příložná, Praha
Milena Bejvlová, Tymákov
Zdeněk Strýhal , PhD Měcholupy
Petr Němeček, Hradištko
Jakub Truhlář, Ústí nad Labem
Jiří Koska, Rychnov na Moravě
Pavel Sedivy, Ing Srbsko
Lenka Hrdinová, ing. Šumperk
Daniela Pyszková, Písek u Jablunkova
Pavel Turek, Konice
Daniela Pyszková, Písek u Jablunkova
Leoš Kadrman, Dis Ústí nad Orlicí
Eva Doležalová , Litvínov
Jan Maria Hlubuček , Jenišovice
Tomáš Borek, Bc. Kuřim
Helena Dostalova, Dolní Habartice
Radek Rojík, Dřešín
Aleš Pecha, Ostrava
Alice Tichá , Děčín
Antonín Jurka, Koněšín
Marcela Hronová, Mgr. Svinaře
Jana Hartigova, Pani Jablonec n/N
Dagmar POLOMÍKOVÁ, Vsetín
ivan vyskočil, Šlapanice
Lukáš Gryc, Mgr. Židlochovice
Anna Vošvrdová, Desná
Markéta Bouchalová, DiS. Opava 1
Lucie Hipiková, Ing Brno
Markéta Bouchalová, DiS. Opava 1
Dagmar Kůtková, Turnov
Vlastimil Kocourek, Cvikov
Tereza Kartáková, Jihlava
Marie Kolčavová, Ing. Dubicko
Iva Lázničková , Ždírec nad Doubravou
Jana Gajdošová, Gajdošová Mladá Boleslav
Jan Síbrt, Karlovy Vary
Anna Lacúšková, Uherské Hradiště
Miroslav Pavelka, Nový Jičín
Hana Pekhartova, Praha 5
Lucie Váňová , Kolín
Iman Kateřina Mazourková, Mgr. Vimperk
Petr Šimčík, DiS Jeseník
Eva Jelínková, Ústí nad Labem
Zdeněk Jakeš , Rudolfov
Adriana Himmelová, Mgr. Nové Město pod Smrkem
Jitka Heroldová, Toužim
Tomáš Polách, Študlov
Lucie Jerglová, Praha 14
Ivana Kludáková, Bc. Vyškov
Veronika Löblová, Praha 2
Veronika Landová, Valašské Meziříčí
Jiří Klejna, Tábor
Ivana Matúšů, zdrav. sestra v důch Nedašov
Marie Kříhová, Ing Ceske Budejovice
Jiří Jílek, Ing. Brno
Ivana Muknšnáblová, Ing. Strakonice
Karla Stupková, Leskovec nad Moravicí
Grace Mikousková, Velký Osek
Richter Petr Petr, Petr Praha 7
Lenka Valdová, Krásná Lípa u Rumburka
Jaroslav Homola, Chlumec n.C.
Petr Seibrt, DiS. Náchod
Rostislav Cabák, Bc Mořkov
Tomáš Kocian, Brno
Petra Vašáková, Dubičné
Kateřina Smočková, Uhlířské Janovice
Romana Poláčková, Kuřim
Yvona Kopčíková, RNDr. Brno
Vlasta Staudova , Vysoké Mýto
Marie Stephanie Korpancova, Velké Popovice
Kristýna Laštůvková , Zdice
Petr Klimt, Dlouha Lhota
Ondřej Zeman, Praha 20
Dana Černá, Ing. Mgr Praha 10
Alena Marcináková, Rouchovany
Anna struhařová, Sehradice
Lenka Fouňová, Plzeň
Lenka Brezulová, Mgr. Plzeň
Vladimír Novák, Ing. Koberovy
Hric Michal, Rybí
Zdeněk Přibyl, Hrádek nad Nisou
Lubomír Liška, Plzeň
Roman Šimčík, Nový Jičín
Václava Horčičková, Tochovice
Miroslav Kříž , Bečov nad Teplou
Marcela Sobelová, Ing. Třinec
Adam Vitoš, Mgr. Karvina
Rostislav Toman, Mořkov
Jitka Kerlová, České Budějovice
Petr Zlotý , Píšť
Michael Zahel, Havlíčkův Brod
Zdeněk Knap, MBA Kladno
Magda Cihlářová Zapletalová , Ing. Studénka
Zdeněk Koky , Ostrava
Jaroslav Slavik, Kralupy nad Vltavou
Richard Beran, Trutnov
Božena Jandáková , Králův Dvůr
Tereza Borovcová, Mgr. ÚSTÍ nad Orlicí
Anatolij Makarov, Ing. Praha
Alena Čechová, Klatovy
Aneta Marie Impseilova, Praha
Lukáš Liďák, Frýdlant nad Ostravicí
Zdenka Klímová, DiS Domažlice
Vladimira Filipi, Jsem sestra Chotyne
Lucie Třísková, České Budějovice
Pavel Fuchs, Kolinec
Petr Polma, Semily
zdeněk průcha, žákava
Robert Robert, Robert Ústí Nad Labem-město
David Byrtus, Třinec
Marek Babuška, Ing., CSc. Liberec
Věra Spáčilová, Prerov
V ladimír Kunert, Ústí nad Labem
Alena Dorotíková, Ostrava
Jaroslava Kašperová , Ústí nad Labem
Ivana Himmelová , Nové Město pod Smrkem
Kristýna Šilhová, Ing. Valašské Meziříčí
Viktor Šolín, Hrádek Nad Nisou
Iva Kunčarová, Zlin
Monika Trefná, Praha
Stanislav Zámečník, Ostrava-Poruba
Josef Beňo, Beroun
Michaela Majorszká, Žichlice u Hromnic
Marek Dvorak, Ing. Praha
Andrea Pevná, Orlová
Petra Melicharová , Mirošovice
Martina Racková , Mgr. Květnice
Hana Levčíková, Bc. Zaječov
Richard Bydžovský, Veselá
Jan Stříbrný, Liberec
Jana Kirchbergerova, Bc Hradec Králové
Jan Rieger, Strancice
Andrea Dítětová, ing. arch. Žďár nad Sázavou 7
Lenka Machová , Česká Bělá
Marcela Tokarzová, Brno
František Fiala, Plzeň
Valexia PANIER, Praha
Jiří Svoboda, Velké Meziříčí
Helena Gürtlerová, Praha
Monika Adamová, Mgr. Heršpice
Petr Dlabaja, Olomouc
Adam Příhoda, Prague
Jaroslava Žaludová, Mgr. Praha
Eva Suchá, Vejprnice (okr. Plzeň-sever)
Robert Riedel, Ing. Mikulášovice
Daniela Pravdová, Frýdek-Místek
Leon Gust, Stod
Michal Procházka, Tuchlovice
Marián Moravčík, RNDr. Liptovský Mikuláš
Hana Bednářová, Doudleby
Jaroslava Koudelková, Ing. České Budějovice
Zdena Baarová, Praha 5
Roman Hrib, Brno
Tomáš Bleha, Děčín
Petr Husák, Praha
Tereza Králíková, Velká Bíteš
Petr Janík, Brno
Vladimíra Brabcová, Brabcová Skomelno
Jarmila Nováková, Brno
Zdeněk Krejčí, Lipník nad Bečvou
Irena Kašubová, Mgr. Kopřivnice
Petr Růžička, Mgr. Praha
Irena Sabová, Ing. Prostějov
Václav Batěk, Praha
Jiří Krotil, Ing. Praha
Hana Lišková, Plzeň
Ludmila Peyerlová, Mgr. Praha
Anna Fenik, Pardubice
Ro.an Černý, Pán Klášterec nad Ohří
Olga Vašková, Ing. Mgr. Mladá Boleslav
Jaroslava Poláková, Hořice v Podkrkonoší
Pavel Maresch, Dubí 2
Lenka Hradilová, Ing. Vsetín
Patrik Němeček, Dubňany
Stanislav Hrodek, Nové Mèsto nad Metují
Milan Šmátrala, Kadaň
Martina Hrdličková, Plzeň - Lhota
Petr Navrátil, Morkovice-Slížany
Edita Krejčí, Bc Vsetin
Lucie Štěpánková, Nové Hrady
Hana Piknová, Lelekovice
Jiří Hrdlička, OSVČ Plzeň
Jaroslav Zlámal, Mgr. Kroměříž
Václav Navrátil, Morkovice
Věra Davidová, Mirošov
Jan Zdeněk, Chlumec nad Cidlinou III
Josef Haták, Frýdlant nad Ostravicí
Vilém Bednář , Chotěšov
Dagmar Zajícová, Pardubice
Václav Kovář, Litomyšl
Renata Válková, Dobřany
Jaroslav Masopust, Ing. Strakonice
Karel Mleczko, Bohumin
Pavel Klaus, Vysoká Pec
Marian Vala, Bory
Jan Holzer, Ing. Vyškov
Monika Čermáková, Jihlava
Helena Válková , Liberec
Marek Linhart, Olomouc
Ondřej Prejsler, Bc. Svratka
Milan Novák, Horní Počaply
Aneta Holčáková, Plzeň
Milena Marcalikova, Dolní Lutyně
Martin Orálek, Kojetín
Karel Janda, Ing. Kdyně
Dagmar Kornaková, Rychnov nad Kněžnou
Martin Husak, Praha
Veronika Šťastná, Ing. Vacov
Tomáš Voráček, TEPLICE
Zuzana Drábková, zdrav.sestra Kyjov
Jiří Netopilík, Týnec
Iva Mleczkova, Bohumin
Bohumila Drobílková, Bečov nad Teplou
Iveta Chalupová, Jihlava
Monika Vršecká, Dobříš
Otakar Piskacek, Ing. Kdyně
Ondrej Plesar, Nymburk
Kateřina Luberová, Metylovice
Renata Saganova, Viedeň
Jan Řezáč, Třebíč
Martina Zelenáková, Orlová
Alžběta Stankeová, Hlučín
Henrieta Černáková, Mgr. Praha
Tomáš Langer, Ing. Skryje u Rakovníka
Kateřina Pešková, Kocbeře
Luděk Najer, Litovel
Petra Nešporová, Vítkov
Stanislav Zápotočný, Ing. Pelhřimov
Marie Sládková, Horažďovice
Magdaléna Veselá, Mgr. Jihlava
Svatava Kudrnová , Praha
Simona Cigánek Hrabicová, Babice u Rosic
Renáta Svobodová, Praha 8
Marcela Uvírová, Přerov
Dalibor Tomiczek, Vělopolí
Dalibor Tomiczek, Vělopolí
Jan Mičánek, Ing Protivín
Helena Mojiková, Ing. Jaroměř
Miroslav Kalousek, Olomouc
Iveta Beranová, Mgr., Bc. Frýdek-Místek
Darina Rejhonová, Ing. Kroměříž
Hana Kovaříková, Cheb
Olga Vakarčuková, MVDr. Praha 5
Jakub Marád, Ing. Praha 10
Pavlina Novotná, Ing. Vendryně
František Leder, Česká Třebová
Lenka Říhová, Dobříš
Lian Pacltová, Liberec 14
Jiří Hejda, MVDr. Praha 10
Miroslav Prokopec, Trutnov
Květa Shonová, Bc. Zubčice
Oto Hubáček, Olomouc
Alena Pohořelá, Ing, Ph.D. Chýnice
Andrea Pevná, Orlová
Iva Mleczkova, Bohumín
Kamil Pokorný, Brno
Marcela Hubáčková, Mgr. Olomouc
Dalibor Eliáš, Ing. Praha 4
Martina Skládalová, Ing. Brno
Marie König, Bc. Vážany
Martin Černý, Olomouc
Lukáš Dlab, Liberec
Pavel Truhlar, Lahinch,Irsko
Vlastimil Hráček, Ing. Uherské Hradiště
Jakub Růžička, Zdounky
Luboš Rozkošný , Ing. Týniště nad Orlicí
Lenka Žalmánková, Brno
Hana Špičková, Uhlířské Janovice
Veronika Volínová, Plzeň
Věra Kluknavská, Mgr. Lelekovice
Michal Tóth, Košice
Josef Havelka, Ing. Šenov
Marie Turcaniova , Prahq
Přemysl Samson, Nosislav
Jana Novotná , Olomouc
Nebeský Petr, Dr. Praha
Monika Beníčková, Rudolfov
Dorota Žiaková, Český Těšín
Eva Fárová, Planá (Tachov)
Nikola Pristášová, Havířov
Marie Slouková, Praha
Josef Fojt, Ráječko
Petr Jasek, Ing. Ostrava
Olga Šťastná, Plzeň
Gabriela Rubešová, Brno
Michal Vokuš, Nová Včelnice
Josef Červený, Ing., Ph.D Plzeň
Martina Houstova, Mgr. Praha 6
Kateřina Kuzmová, Kuzmová Orlické Záhoří
Gabriela Šandová, Plzeň
Jiří Svoboda, Ing. Náměšť nad Oslavou
Lenka Lavičková, Bc. Most
Martin Novák , Brno
Adéla Píšová, Mgr. Jihlava
Luboš Horák, Ing. Okrouhlá
Adam Pospíšil, Ing. Kněžmost
Anežka Svozilová, Náklo
Zdenka Sevcikova, Ceske Budejovice
Jarmila Berankova, Bc, DIS, MBE Plzen
Radka Térová, Bc. Hradec Králové
Jaroslava Floriánová, Boskovice
René Jankowski, Rapotín
Vít Pospíšil, Kněžmost
Natálie Bělanská, Praha
Jan Janáček , Praha
Romana Plojharová, Týn nad Vltavou
Radek Koudela, Ing. Teplice
Markéta Lavičková, Klatovy
Antonín Buble, Rokycany
Bertold Szymiczek, Ing. Bohuslavice
Jana Klapková, Ing. Mladoňovice
Zuzana Kovářová , Křížlice
Michal Weinreb, Křemže
Romana Švihelová, Bc. Zlín
Petra Meisl, Mgr.art. České Budějovice
Patrik Jeník, Praha
Martin Pospíšil, Prostějov
Martina Živná , Hustopeče u Brna
Miroslav Hrubec, Ing. Praha 47
Dana Karásková, Praha
Leona Tomečková, Kralice na Hane
Jan Kacálek, Bohumín
richard Wilhelm, Mgr. Praha
Miroslav Čapek, Martinice v Krkonoších
Dana Goldmannová , Vrchlabí
Josef Dvořák, Praha 9
Simona Hovadíková, Leskovec nad Moravicí
Karel Pavel Korbel, Praha
Kateřina Lišková, Havířov
Radoslav Richter, Vápenná
Dušan Smutný , Brno
Robert Fiser, bc Plzeň
Petr Tuček, Praha 9
david plaňanský, Plzeň
Vladimir Gallo, Brno
Vojtěch Černý, Mgr. Praha 10
Dana Dejová, Bohumin
Petr Tuček, Praha 9
Zuzana Hrnčiarová, Kopřivnice
Štěpán Chropovský, Podbřežice
Peter Salva, Kraslice
Michal Varga, Most
Petr Dekoj, Chlumec u Ústí nad Labem
Markéta Trávníčková , Mgr. Jihlava
Ilona Valentova, Bousov,Ronov nad Doubravou
Kristina Nedbalkova, Ing. Zlín Březůvky
Rostislav Prokop, Rokycany
Viktor Pecha, Pelhřimov
Hana Švecová, JUDr. Bělá pod Pradědem
Petr Komenda, Komenda Medlov 300,okr.Olomouc
David Mečíř, Brno - Veveří